Amstecdamscfie Jieucs Rechtszaken £and= en Jainéouw £ucfUoaact ffiucqediike Stand Jieck S. Schooi NA DE UITVAART VAN PRINS HENDRIK. kens DE DRUKTE TE DELFT. WARMENHUIZEN. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE, AANVAL OP WERELDRECORD.è Enorme snelheid. BERGEN (Juni). van Donderdag 12 Juli 1934 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. Koers van heden te: T' T» '2* S* pl.m. 2.15 De gasten vertrekken. Naar wij vernemen zal Z.K.H. Prins Karei van België, Graaf van Vlaanderen, die ais vertegenwoordiger van koning Leopold de begrafenisplechtigheid van wijlen prins Hen drik bijwoonde, morgen wederom per auto naar Brussel terugkeeren. Prins Karei blijft tot zoolang de gast van den Belgischen gezant den heer Ch Mas- Met den trein van 6-16 uur heeft de vorstin van Erbach Schoenberg, die de uit vaart van prins Hendrik heeft bijgewoond, Den Haag weder verlaten en is zij naar Duitschland teruggekeerd. De vorstin werd aan het Staatsspoorstation uitgeleide gedaan door prinses Juliana. Voorts waren aanwe zig de burgemeester en de gouverneur der residentie, generaal Röell. Met den trein van kwart voor acht zijn voorts vertrokken de groothertog van Meck- lenburg met de groothertogin, hertog Adolf Friedrich met zijn echtgenoote en hertog Christiaan Lodewijk van Mecklenburg. De hooge personen werden aan het sta tion uitgeleide gedaan door den Duitschen gezant, den burgemeester en den gouverneur der residentie. Sprekende cijfers. Zoowel de politie te Delft als de afdeeling Delft van Eerste Hulp bij Ongelukken heeft zich gisteren op lofwaardige wijze van haar taak gekweten. Hoewel het aantal personen, waarvoor hulp noodig was ruim 500 be droeg, was er slechts voor vier opneming in een ziekenhuis noodig. De meesten waren door de warmte bevangen of hadden minder ernstige kwetsuren opgeloopen. Het aantal personen, dat gisteren naar Delft is gekomen, was grooter dan in Maart j.L het geval was. Niet minder dan 25.000 reizigers passeerden de controle van het sta tion der Ned. Spoorwegen. Behalve 800 auto's voor genoodigden werden ongeveer 1000 particuliere auto's geparkeerd; het aan tal fietsers, dat passeerde is zelfs niet bij be nadering te schatten. Omstreeks acht uur was in de stad de rust teruggekeerd. Na afloop van de plechtige bijzetting in de Nieuwe Kerk hebben ongeveer 6000 per sonen de rouwversiering en den koninklijken grafkelder bezichtigd. Gedurende deze week zal de kerk nog te bezichtigen zijn. Afscheid van de gasten. H.M. de koningin heeft gistermiddag na afloop van de begrafenisplechtigheid in het paleis Noordeinde afscheid genomen van de verwanten en andere vorstelijke personen, die voor de uitvaart van wijlen Prins Hen drik uit het buitenland waren overgekomen. H.M. heeft zich daarna met prinses Juliana naar het huis ten Bosch begeven. Prins Felix van Luxemburg en de graaf van Athlone hebben gisteravond den Haag verlaten. Het regiment infanterietroepen, dat uit Breda te Den Haag gisteren ter assistentie naar Den Haag was gedirigeerd in verband met de drukte, heeft hedenochtend de resi dentie weer verlaten. Indië luisterde mee. Over geheel Ned.-Oost-Indië hebben radio luisteraars de uitzending van de uitvaart van den Prins gevolgd, terwijl de nadere te legrafische beschrijvingen omtrent deze plechtigheden eveneens met ontroering wer den gevolgd. ZWARE HEIDEBRAND BIJ AMERSFOORT. Op de Leusdensche heide. Gistermiddag omstreeks 3 uur ontstond een groote heidebrand op de Leusdensche heide bij Amersfoort, ten Westen van de schietbanen. In zeer korten tijd liet de brand zich ernstig aanzien en werd H.A. na H.A. een prooi der voortkruipende vlammen. De wind kwam uit het Noord-Oosten, zoodat weldra de bosschen, ten Noorden van de Pyramide van Austerlitz gelegen, gevaar liepen door het vernielende element te wor den aangetast. Militairen uit Amersfoort en Zeist, alsmede politie uit Zeist en mare chaussee uit Leusden namen aan het blus- schingswerk deel, terwijl de brandweer uit Zeist en vele burgers uit den omtrek mede werkten om dezen heidebrand tot staan te brengen. Met inspanning van alle krachten gelukte het tenslotte den brand meester te worden, bijna 20 H.A. werden een prooi der vlammen. Omstreeks 4 uur had men ht-t vuur vrijwel gebluscht en was het zeker, dat de bosschen behouden waren. Het mag van zelfsprekend genoemd worden, dat de groote droogte het uitbreiden van den brand bevor derde. De rookontwikkeling was bijzonder f;root en daardoor gelokt kwamen vele kijk ustigen naar de Leusdensche heide om het schouwspel gade te slaan. Omtrent de oorzaak van dezen brand tast men in het duister. De grond behoorde aan het Rijk. 50 60 H.A. vernield. Omtrent den grooten heidebrand die gis termiddag gewoed heeft op de Leusdensche heide ten Westen van de schietbanen, ver nemen wij nog nader, dat niet zooals men aanvankelijk dacht een oppervlakte van on geveer 20 H.A. een prooi der vlammen werd, doch volgens schatting van den rentmeester ongeveer 50—60 H.A. TWEE INBRAKEN TE LAREN. Dader ontsnapt. Gisternacht is te Laren twee maal ingebroken. Eerst werd de politie me degedeeld, dat ongenoode gasten een bezoek hadden gebracht aan de woning van den heer Reitsema, directeur der Bergstichting, die op reis was. De inbrekers, die in de bo venverdieping een ruit indrukten, hebben waarschijnlijk het tafelzilver ontvreemd. 1,4 te5i werc* 4e politie er van in kennis ge steld, dat rok ingebroken was in de tijdelijk leegstaande villa van ie familie Alexander op den Legcrsberg. De inbrekers die door een kelderraam naar binnen gekomen waren, naalden al 11e kasten overhoop, doch vonden niets anders dan wijn en eetwaren. Van de daders is geen spoor te vinden. JAN STUYT. f "Te 's-Gravenhage is op 65-jarigen leeftijd overleden de architect Jan Stuyt. De thans ontslapene, die den 21 sten Augus tus 1868 te Purmerend werd geboren, was e n zeer bekende persoonlijkheid In de bouw kundige wereld. Vooral maakte hij zich naam door zijn kerkenbouw. De heer Stuyt ontving zijn opleiding eerst bij den architect A. G- Bleys, later bij dr. P. J. H. Cuypers, beide ffl Amsterdam, waarna hij zich in 1898 vestigde als zelfstandig werkend architect. Hij bouwde verschillende kerken. 3 groepen: met hout gedektt basilikaalkerken (o.a. Harmeien. Heilco, 's-Gravenhage), met steun om welfde basilikaalkerken (o.a. Hillegom, Haarlem. Utrecht) en koepelkerken (o-a. Amsterdam, 's-Hertogenbosch, Eindhoven), ziekenhuizen o.a. te Alkmaar, Heerlen en Almelo, raa^" huizen o.a. te Purmerend en Castricum. De verbouwing van het Alkmaarsche raadhuis werd eveneens door hem verzorgd, terwijl ui het kwartier verschillende villas staan, die door hem werden ontworpen. Ook is van hem bekend de Heilige Land Stichting bij Nijmegen. De thans ontslapene was officier in de Orde van Oranje-Nassau, ridder in de Orde van den H. Gregorius den Groote en com mandeur in de Orde van het Heilig Graf. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Zater dag 14 Juli. Het stoffelijk overschot zal dan naar Nij megen worden overgebracht, waar om onge veer half drie de bijzetting zal plaats hebben in het familiegraf op de Heilig Land-stichting. H. C. STORK t. Oud-directeur te Hengelo. In den afgeloopen nacht is op zijn land- ;oed in Pommeren op 76-jarigen leeftijd de .ieer H. C. Stork, oud-directeur van de ma chinefabriek gebr. Stork en Co. te Hengelo, overleden. AUTO OVER DEN KOP. Vier inzittenden gewond. Op den Rijksweg onder Rhoon op het eiland IJsselmonde is gistermiddag een ongeluk gebeurd met een auto. Er is een wiel afgeloopen, zoodat de wagen over den kop sloeg. De vier inzittenden zijn zwaar gewond. De 70-jarige W. J. Noortzij heeft hoofdwonden en een wer velfractuur opgeloopen. De 56-jarige E. B. Noortzij een hersenschudding en hoofdwonden, de 60-jarige mej. N. Noortzij een onderkaakfractuur en e 57-jarige mej. A. Noortzij een schedel fractuur. De vier gewonden zijn naar het zie kenhuis aan den Coolsingel te Rotter dam vervoerd. VIER CHAUFFEURS GEARRESTEERD. Ze waren over de Duitsche grens gezet. Dinsdag'heeft een viertal chauffeurs uit Winschoten en omgeving, die ge regeld tewerkgestelden naar en van het werkverschaffingsterrein te Jipsinghui- zen vervoeren, een kort bezoek over de greqs gebracht. Zij werden aangehou den en door de grenswachten gear resteerd. Hierbij bleek ,dat een der chauffeurs in het bezit was van een exemplaar van het communistische dagblad „De Tri bune". Alle vier zijn naar een gevangenis te Papenburg overgebracht. DRIE DAMES WAGEN ZICH TE VER IN ZEE. Een van haar om het leven gekomen. Gistermiddag te circa 2 uur waren drie dames bij het stille strand te Noord- wijk aan het baden. Zij waagden zich te ver in zee met het noodlottig gevolg, dat zij door den stroom werden meege sleurd. Onmiddellijk werden alle red dingspogingen in het werk gesteld, waarbij men er in slaagde twee der dames te redden. De derde, de 30-jarige mevrouw H. K uit Apeldoorn, bleken de levensgeesten reeds geweken. KORTE BERICHTEN. Gisteravond is in het St. Elisabeths Ziekenhuis te Amersfoort na een korte ziekte in den ouderdom van 76 jaren overleden, deken L. A. F. X. Foc*. OPRUIENDE PAMFLETTEN VERSPREID. 4 maanden geëischt. In een buitengewone zitting van den po litierechter te Arnhem, mr. Van Nievelt, stonden terecht vijf personen, die dezer da' gen werden gearresteeri wegens versprei w O ding van opruiende pamfletten De eerste zaak betrof een 32-jarigen beider te Arnhem, lid van de C. P. H. :rof een 32-jarigen ar- .J van de C. P. H. Ver dachte beweerde den inhoud van het pamflet niet te kennen. De politierechter verklaarde, dit niet aan te nemen. De officier van justitie, mr. Couvée. eischte zes maanden gevangenisstraf, met bevel tot gevangenneming. De politierechter, onmiddellijk uitspraak doende, veroordeelde verdachte tot 4 maan den gevangenisstraf, met last tot zijn gevan genneming. In de vier overige zaken werd eveneens zes maanden gevangenisstraf geëischt ter wijl de politierechter de verdachten tot vier maanden veroordeelde en hun eevaneen neming gelastte. 6 OPENLIJKE GEWELDPLEGING. Dinsdagmogen heeft de politie te Haarlem S, l0* m een -ari«en slagersknecht, verdacht van openlijke geweldpleging De aangehoudene bekende, dat hii bij de onge regeldheden in de Zwaluwstraat een straat lantaarn had uitgedraaid en de bestrating had opgebroken. Gistermiddag werd hij reeds voor den politierechter geleid. De officier van justitie wees er verdachte op, dat op het feit negen jaar staat Sur. noemde snel recht in dergelijke gevallen een zeer goed middel en eischte zes maanden gevangenisstraf met bevel tot onmiddellijke gevangenneming. MISHANDELING VAN WERKWILLIGE. Bij een werkstaking te Domburg werd een werkwillige door een 23-jarigen timmerman uit Didam mishandeld, met het gevolg dat de man met zijn rijwiel van den dijk viel. De politierechter te Arnhem veroordeelde verdaente tot een week gevangenisstraf. Het gerechtshof heeft thans dit vonnis be vestigd. LANGENDIJK. Zeer waarschijnlijk als gevolg van de langdurige droogte is in buitengewoon ernstige mate de zoo beruchte draaihartig- heid in de kool opgetreden. Verschillende bouwers deelden ons mee, dat op verreweg het grootste gedeelte der uitgeplante winter- kool reeds een belangrijk deel waardeloos is. Dit is dus al weer een bijzonder slecht vooruitzicht voor deze tuinbouwstreek. Aan de veiling Warmenhuizen werd verhandeld in: Juni 1934 606.274 K.G. aardappelen. In Juni 1933 372.223 K G. aardappelen, 112.850 K.G. rabarber, 14.900 K.G. Deeneche witte kool. De omzet bedroeg in Juni 1934: 26.231.11 tegen 6.316.35 in Juni 1933. Fledenmorgen om 5 uur is De Snip van Schiphol naar Indië vertrokken met 3 passa giers, resp. voor Bagdad, Karachi en Bata via. Het toestel heeft 305.425 K.G. briefpost, 1.85 K.G. pakketpost, 202.79 K.G. vracht en 66.3 K.G. dienstvracht aan boord. Het vlieg tuig landde om half acht te Leipzig. Naar thans bekend wordt, hebben de laatste dagen boven het Gardameer in Italië talrijke proefvluchten plaats ge had .waarbij speciaal gebouwde water vliegtuigen worden gebruikt, die een uursnelheid van 728 K M. hebben be reikt. Het publiek werd bij%deze proefvluch ten niet toegelaten. Een der deelnemers luit. Agelo zal binnenkort officieel een aanval doen op zijn wereldsnel heidsrecord, dat hij 10 April 1933 even eens boven het Gardameer heeft geves tigd met een snelheid van 682.43 K M per uur. Dinsdag promoveerde cum laude aan de Hoogeschool te Utrecht de kapitein der artillerie J. W. Wijn, geboren te den Helder, tot doctor in de letteren en wijsbegeerte op een proefschrift: „Het krijgswezen in oen tijd van Prins Maurits" en na verdediging van een 12-tal stellingen betrekking hebben- de op onderwerpen uit de oude, de middel- eeuwsche en de nieuwe geschiedenis. AFSCHEID DIRECTEUR DER* H. B. S. TE HOORN. 'Gistermorgen is te Hoorn in het gymnastieklokaal van de R. H. B. S. afscheid genomen van den directeur, den heer M. van Veen, in verband met diens benoeming te Zwolle. Behalve de leeraren en leerlingen en verschillende ouderen waren mede te genwoordig de burgemeester, mr- Leem horst en de inspecteur van het Middel baar Onderwijs. Namens de leeraren sprak de heer J. C. Kerkmeijer, die releveerde de pret tige verstandhouding aan de school, waarvoor hij namens de leeraren dankte. De inspecteur, de heer Bolkesteijn, roemde den directeur, dien hij reeds te voren kende al6 een enthousiast leer- aar met warm gevoel voor de leerlingen. Spr. had gaarne den heer Van Veen langer in Hoorn gehouden, doch had van harte deze promotie bevorderd. Spr. wees er op, hoe den heer Van Veen in Zwolle een moeilijke taak wacht, welke de directeur echter zeker zal overwinnen. Namens de commissie van toezicht sprak de heer dr. Van Bemmel mede warme woorden van afscheid. De bur gemeester roemde de uitstekende ver houding van den directeur tot het ge meentebestuur, die aan aangename om gangsvormen paarde wilkskracht en persoonlijkheid. Jo de Lange bood namens de leerlin gen een paar fraaie boekwerken aan, terwijl Lida Sindram aan mevr. van Veen een bouquet offreerde. Met ontroerde stem nam de directeur afscheid van de leerlingen bij wie hij had gevonden oprechtheid en verant woordelijkheidsgevoel. Spr. dankte voorts de leeraren, de commissie van toezicht, den burgemeester en den in specteur voor den ondervonden steun en medewerking. Namens de ouders sprak daarna nog de Keer P. Meijer een erkentelijk woord. Met een hartelijken handdruk werd hierop van allen afscheid genomen. Geboren Klazina, dochter van Jo- hannes Martinus van der Zwan en Mar- garetha Geertruida Erkamp. Pieter Jacobus, zoon vn Teunis Herman Wie ten en Janke Stelwagen. Jacobus Ni- colaas, zoon van Nicolaas Jacobus Veldt en Afra Maria Mol. Corneli6 Jacobus, zoon van Jacobus Telleman en Clasina Johanna Hollenberg. Ondertrouwd Gerrit Pieter van Klaveren en Geertruida Storm. Jac >- bus Johannes Duin en Grietje van Loe- nen. Jan Willem Adriaan Verpalen te Ginneken en Neline van 't Sant. Nico laas Carel Antonius Frankenmolen en Anna Johanna Laagland. Carel Octa- vius van Regteren Alten en Cornelia Haantjes. Getrouwd: Pieter van der Molen te Egmondbinnen en Maria Anna Hol lenberg. Simon de Wit te Amsterdam en Margareta Barbara Pauline Loch- müller. Overleden: Lucas van Regteren Altena, oud ?9 jaar, echtgenoot van Lnarlotte Octavia Loman. Pieter Hui gen., oud 54 jaar, echtgenoot van Anna hql. Willem 3ak, oud 66 jaar, echtge noot van Elizabeth Strooker. Simon Winder, oud iy, maand. Dirk Koop man, oud 71 jaar. echtgenoot van Grietje Ilugtenburg. Maria Johanna Josephi na Brugman ,oud 23 jaar. Agatha Ma ria Koeman, oud 68 jaar, echtgenoote van Johannes Groenewoud. Klaas Cornelis Hoogvorst, oud 16 jaar. ZUID-SCHARWOUDE (Juni). Geboren: Elisabeth Agatha, d. v. Hen drik Borsten en Cornelia Maria Grootjes. Hendrik, z. v. Roelof Menkveld en Johanna Maria Tak. Joseph Johannes, z. v. Jo hannes Kramer en Geertje Frederiks - Geertje, d. v. Jacobus Klos en Maria Dis sel. O verleden: Cornelis Zut, oud 68 jaar echtgenoot van Dieuwertje Schouien. Ja- cob Masclé, oud 81 jaar, weduwnaar van Johanna Strooker. WINKEL (Juni). Geboren: Cornelis Jan, z. v. Pieter Dirk Klare en Dieuwke Bilstra. Cornelis Reijc., z. v. Jelle Fopma Hannema en Cornelia Bakker.' Trijntje, d. v. Meijert Lont en Jannetje Ca- tharina Peetoom. Getrouwd: Gerrit Krap, en Neeltje Pieter- nella Steen. Overleden: Jantje Smit, oud 80 jaar, wed. van Jn. Koomen. Grietje Butter, oud 88 jaar *ed. van A. Nobel Klaas Brugman, oud 90 jaar, DE BERGER ME1SJESSSCHOOL. Men schrijft ons: De Berger Meisjesschool opent begin Sep- tember haar poorten. Het is zelfs de bedoe ling aan deze opening een eenigszins feeste- lijk karakter te geven. Eenige maanden geleden schreven wij reeds uitvoerig over de omzetting van de sinds lang bestaande Ulo-afaeeling der „Berger Schoolvereeniging" (beter bekend onder de naam „de Bosschschool") in een school voor voortgezet onderwijs met vijf. jarige cursus, speciaal voor meisjes. Uit het toen geschrevene stippen wij aan, dat het bestuur, in overleg met het hoofd der school den heer Beyneveld, een plan in elkaar had gezet voor een school van uitgesproken vrou. welijk type, zooals er slechts weinige in ons land bestaan, o.a. in Den Haag, Rotterdam, Amersfoort en Zeist. De durf, in dezen tijd met zulke vérstrek, kende plannen aan te komen, is niet be. schaamd. Reeds maanden geleden immers was het aantal ingeschreven leerlingen zo<>. danig, dat uitvoering van de plannen ver. zekerd was. Het bestuur verwacht op gm<je gronden, dat dit aantal, speciaal wat de en 3de klas betreft, nog zal toenemen, h<*. wel de klassen in ieder geval ook in toekomst niet te groot zullen worden, wal een onderwijskundig voordeel is van de eerste rang. Het ontworpen schooltype (het leerplan is in principe gereed) houdt tot op zekere hoog. te het midden tusschen H.B.S. en gymna- sium eenerzijds en de gewone Ulo ander* zijds en vertoont bovenal eenige gelijkenis met een meisjes-H.B.S., met dit groote ver schil, dat er een getemperd vakleeraren- systeem wordt nagestreefd, dat voor vele meisjes voordeelen zal bieden. Wat de leerkrachten betreftvoor de mo derne talen en gymnastiek zal M.O.-bevoegd- heid worden geëischt. Reeds werd mej. Drij ver uit Den Haag met M.O. Duitsch be noemd, terwijl het hoofd zelf Fransch M.O. bezit. Aan handenarbeid en handwerken zal speciale aandacht worden gewijd, de ar tistieke zijde zal daarbij niet uit het oog wor den verloren ,weef-, vlecht- en leerwerk, boek binden, etc.) Ook de zang zal iets bizondere kunnen worden, doordat de heer H. Linde* boom, die als koorleider zijn sporen op zang en muziekgebied reeds heeft verdiend, aan de school zal worden verbonden. Bovendien heeft het bestuurslid, de heer D. L. Daalder, leeraar aan de R.H.B.S. te Alkmaar en, redacteur van het bekende opvoedkundige tijdschrift „Het Kind" zich bereid verklaard, belangeloos de lessen in de Nederlandsche letterkunde te geven. Het bestuur vleit zich met de hoop, dat Bergen, en daarmee eigenlijk Alkmaar en naaste omgeving, een onderwijsinstituut rij ker is geworden, dat over eenige jaren van groot belang zal blijken te zijn. (Ontvangen per draadlooze telefoon). x 1931 1934 1915 1930 STAATSLEENINGEN. 4 4 5 Ned.-Indië 554 Duitschland BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. CerL v. 1000 Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank Rotterd Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford ex. 40 afst. Philips GloeiL Gem Bezit Unilever t INDUSTR. OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda t Bethleb. Steel i Cities Service Steel comm. -aai» U. S. Leather i i CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur - i Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden aai» Dito actions a i MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. iai Boeton Redjang Lebong -aai PETROLEUM. Dordtsche Petr. a a a i Kon. Petr. a Perlak a a a Continenta1 Oil a a a a Sbell Union a a a i RUBBERS. Amsterd. Rubber a Deli Bat Rubber Hessa Rubber a a Serbadjadi ••aai Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia a a Oostkust a a a i Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka a Southern Railw. Cert. Union Pacific §Noteering per 50. 'Exdividend J-Exclaim. Vorige koers 1019/ig 1011/, 1008/8 34»/i6 100 37 45i/4 57 V, 75 371/4 188/4 49»/g 2047, 218 691/4 25% pl.m. 1.30 1007, 34i/s 377, 36-1/4 202 218-71/, 69 83/4 20U/,6 l9/l6 243 4% 20»/4 D/iS 5 169 83 747, 17 10.20 171-701 83 75 1228/4 8 155 123 8 154 135 7548/4 91«/4 1 l»/l6 5Vs 11%-j 5i-s/ie 105 55 2'/, 106.1/. 67 56 3% 323/4 4 1488/4 37 1361/, i 133-4 37% 14»/8 711/4 I41/4 pl.m. 1.45 447, 577, 751/4 361-7, 218 209/i6 IV, pl.m. 2.00 34%-J 1471/4-8 136»/r7 2171/4-i 2011/n 34 361/4- 2171/4 20Vw-I 104.1/4 1487, 1367, 10Ö->A PROLONGATIE Vorige koers 1 pCt Heden 1 pCt- W1SSELKOERSEN AMSTERDAM- NIET OFFICIEEL New-York Londen oerlijn i Parij Brussel (Belga) - Bazel 1 1 t Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm O.lo a a Italië a 1 1 a 1 a 1 a 1 1 a a 111 aaa a 1 Vorige koers 1 47s 7.437 56 55 9 /3i/. 34.47 43 077- 00.00 33 30 38 40 37 40 12.63 Koen op heden 2 uur 1 47»/8 7.433/4 56.50 9 133/4 34.46 43 10 00 00 33 30 38 40 37 40 12.70

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 10