OM DEN P. H.-BEKER. NEDERLAND WINT VAN MONACO. WEDSTRIJDEN TE BERGEN AAN ZEE. ALKMAAR I—W. F. C. II 2—3. S. S. S.-WEDSTRIJDEN. J. Vonk wint op touché van C Wezel 0—3 N Schats verl. op touché van J. Hop 03 H. Bierman verl. op touché van POSTDUIVENVEREENIGING „DE POSTDUIF". Direct daarop loopt Meuleman uit, maar 't is slechts een schijnbeweging en dan ma ken de renners zich gereed voor het 5e klas sement. In dit klassement loopt het Belgische koppel Degraeve—Meuleman weer een ron de uit en ligt nu met het koppel Vroomen aan den kop. De uitslag van dit klassement is: 1. v. Rossum—Materna, 4 ptn.; v. Bug- fenhoutVluggen 3 ptn.; 3. gebr. Vroomen ptn.4. de ReusBouquet 1 ptn. Er moeten dan nog 50 ronden gereden worden en de stand is: i. Gebr. Vroomen 12 ptp.; 2. Degraeve Meulema 2 ptn. Op 1 ronde: 3 v. Buggenhout—Vluggen 11 ptn.; 4. v. RosumMaterna 11 ptn.; 5. de ReusBouquet 8 ptn. Op 3 ronden: 6. Kruyd—Moerkerk 3 ptn Op 4 ronden: 7. Dietermanv. Schijnde' 3 ptn. riet einde komt dus nu in 't zicht; dat blijkt ook wel uit het rijden. Want de leiden de koppels houden elkaar in de gaten en als een er van een uitlooppoging doet, zorgen de anderen wel, dat die poging mislukt. De toestand is zoo geworden, dat de Bel gen slechts kunnen winnen, als ze op de gebr. Vroomen nog een ronde kunnen ïnloo- pen en met v. BuggenhoutVluggen en v. Rossum—Materna is het precies hetzelfde, al moet dan het laatste klassement beslissen. Plotseling gaat v. Buggenhout er tusschen uit en hoewel Vroomen er achter aan gaat, weet Vluggen door snel overnemen een halve ronde te nemen. Verder komt het kop pel echter niet, want een lange jacht ont staat en de vluchtingen worden ingehaald. Tot twee keer toe probeeren Vluggen en v. Buggenhout het nog eens, maar even zoo vele keeren mislukt de poging. Dan als er nog 10 ronden te rijden zijn, vliegt Meuleman weg en nu krijgen wij een harde achtervolging door de gebroeders Vioomen, die elkaar midden in 't klassemen* aflossen. Wel missen zij daardoor hun pun ten, maar dank zij de lange en harde eind spurt winnen de gebroeders Vroomen d°ze koppelrace, die de clou van den dag was 1. Gebr. Vroomen 12 ptn.; 2. Degraeve— Meuleman 10 ptn. Op 1 ronde: 3 v. RossumMaterna 17 ptn.; 4. v. BuggenhoutVluggen 15 ptn 5. de ReusBouquet 10 ptn. Het laatste klassement had het volgende resultaat: 1. DegraeveMeuleman 8 ptn.; 2. v RossumMaterna 6 ptn.; 3. v. Buggenhout Vluggen 4 ptn.; 4. de ReusBouquet 2 ptn. Zoo kwam het einde van een interessanten middag. Iedereen op een enkele uitzonde ring misschien na toonde zich voldaan en ongetwijfeld zullen velen met verlangen uit kijken naar de volgende wedstrijden. Inderdaad, het smaakt naar meer! De officieele opening. Thans nog een enkel woord over de offi cieele ingebruikneming van de baan. De heer Kayk, directeur der Alkmaarsche Wielerbaan, heeft in een korte toespiaak dank gebracht aan de velen, die aan de totstandkoming der baan hebben medege werkt. Speciaal dankte hij het gemeentebe stuur en den heer Hoek, directeur der plant soenen, voor hun medewerking, die in alle opzichten geroemd werd; spr. bracht hulde aan den architect Stuurman uit Gouda, die deze 10de baan zoo keurig had gebouwd, aan de aannemers, de firma Schoonewiel en Jonker alhier, die getoond hebben, ook iets anders te kunnen bouwen dan huizen e.d en tenslotte hoopte spr., dat het publiek trouw naar de wielerbaan zal komen. De heer Q. Jonker, bestuurslid der A.S.V. Victrix, feliciteerde vervolgens de organisa toren van de baan, hoopte, dat deze baan er toe mocht bijdragen, dat de wielersport in Alkmaar en Noordholland-Noord tot groo- ten bloei mocht komen en bood namens zijn vereeniging bloemen aan. De voorzitter der N.W.U. bracht ook zijn gelukwenschen over en hoopte eveneens, dat door deze baan de wielersport in onze om geving steeds meer beoefenaars zal krijgen. Tenslotte sprak burgemeester van Kin schot, die in 't kort het verloop van der. bouw memoreerde, en die als zijn meening uitsprak, dat geheel Alkmaar trotsch kan zijn op deze baan. Spr. bracht eveneens hui- de aan de organisatoren en hoopte, dat de baan de Alkmaarsche sportwereld tot groo teren bloei zou brengen. Daarna knipte spr. een lint door, waarmee de baan officieel geopend werd verklaard. Toen kon het „spel" beginnen". A t h 1 e t i e k. Te Haarlem werden gisteren de clubwedstrij den om den P. H. beker gehouden. Aan deze wedstrijden namen onze beste athleten deel. Er werd geen enkel record verbeterd, wat waarschijnlijk te wijten is aan den wind. Toch werden er uitstekende prestaties geleverd. De 100 M. was natuurlijk voor Berger, die in den harden wind de 100 M. nog won in 10.8 sec. Berger komt weer meer en meer in vorm' De 400 M. was voor Klasema, die een tijd maakte van 51.9 sec. Tweede werd v. d. Booren, dl. een goeden wedstrijd liep. De 800 M. werd gewonnen door Bouma in 2 min. 4.3 sec. Hij liep zeer fraai en zijn tijd kan ongetwijfeld nog beter worden. A. V. '23 won de 4 X 100 M. estafette in 43.6 sec., dezelfde club won de 4 X 400 M. in 3 min. 31.u sec. Een verrassing was de 1500 M., door Feenstra gewonnen in 4 min. 17.8 sec. Dit was de eerste groote wedstrijd voor den Trekvogels-man. De totaal-uitslag was: 1. A. A. C. 65 ptn.; 2. V. en L., 59yt ptn.; 3. A. V. '23 5614 ptn.; 4. Haarlem 5214 ptn. Nadat Zaterdagmiddag het dubbelspel door Monaco gewonnen werd, waardoor de stand 21 voor Nederland werd, behaalden zoowel Knottenbelt als Ternier een zege in het enkel spel, zoodat Nederland met 41 won. De uitslagen van gisteren waren: Knottenbelt sl. Gallepe 6—3, 46, 6—1, 26, 6 - Timmer sl. Landan 64, 6—1, 64. Nederland komt nu tegen den winnaar van "wedenIerland uit. Zaterdag zijn de wedstrijden vlot verloo- pen en de wedstrijdleider kon zeer tevreden zijn, want in bijna alle afdeelingen werden de eindstrijden bereikt. Voor den eindstrijd heeren-enkeispel kwa lificeerden zich de bekende spelers v. teken Wetselaar, zooals ook onze verwachting was. Maar zoo heel gemakkelijk hebben de heeren het toch niet gehad. De twee jonge Utrechtsche spelers A. Borren en K. de Brauw hebben een uitstekenden indruk ge maakt en zij kunnen er van overtuigd zijn, dat hun verrichtingen ook verder met inte resse zullen worden gevolgd omdat hun spe. beloften inhoudt voor de toekomst. De Brauw moest in de finale de meerderheid er kennen van van Eek, die met 63, 7—o won. De toeschouwers hebben echter be paald genoten van de partij Wetselaar— Borren. In de eerste set heerschte al dade lijk spanning. Borren liet zich door de repu tatie van zijn tegenstander niet imponeeren en kwam al spoedig op 41. Toen verhoog de Wetselaar het speltempo en won drie ga mes achtereen Van 44 werd het 5 5, 6—6 en 7—7 en tenslotte 9—7 voor Wetse laar. Het tactisch plaatsen en het gemakke lijk oplossen van moeilijkheden van Borren viel op. De tweede set vorderde minder tijd Borren won die met 61. Wetselaar had blijkbaar zijn krachten voor de derde set ge reserveerd. Maar in die set vond hij een spe ler tegenover zich, die zich nimmer gewon nen gaf, ja, meermalen hem ernstig bedreig de.-Het werd weer 66 gelijk. En dat Wet selaar zijn beste spel moest spelen om met 8—6 te winnen is een compliment voor Bor ren, wiens spel meermalen luid applaus ver wierf. De grootere wedstrijdroutine van Wetselaar was ten slotte in diens voordeel Maar zijn overwinning is toch meermalen ernstig in gevaar geweest. In het dames-enkelspel kwalificeerde eeist mevr. de Bruyn—Kops zich zonder vee! moeite voor de finale. Daarna speelde mevr. Wynne—Nijhoff tegen mej. de Jo6selin de Jong. Mevr. Wynne speelde in deze partij beslist beneden haar kunnen, vermoedelijk eenigszins onder den indruk van de reputa tie van haar tegenstandster, die toch wel kwetsbare plekken in haar spel heeft. Zoo leek b.v. haar backhand ons niet haar sterk ste zijde. Met 6—1, 6—1 won de Haarlem sche speelster. Cijfers, die veel gunstiger voor mevr. Wynne hadden kunnen zijn. Het heeren-dubbelspel bracht twee goede paren voor den eindstrijd, nJ. van Eek Wetselaar en Borrende Brauw. Voor het dames-dubbelspel bleven aan mej. Adams—mej. de Josselin de Jong en mevr. Uttewaalmevr. de Brauw. Doordat mej. Adams en Wetselaar wonnen van mevr. de Brauw en A. Borren en mevi. de BruijnKops en B. Ketjen mevr. Utte waal en R. de Brauw versloegen, kwamen deze beide winnende paren in de finale. Zondag werd eerst het dames-enkelspel beslist. Mej. S. A. de Josselin de Jong ver keerde nu blijkbaar tegen mevr. de Bruyn Kops in dezelfde positie als Zaterdag mevr. Wynne tegenover mej. de Jong. Deze laatste speelde beneden haar kunnen en met 60, 'y—2 won mevr. de BruynKops voor de derde maal den eindstrijd in 't dames-enkei- spel en zij kwam daardoor definitief in het bézit van den beker. De finale gemengd dubbelspel werd met de mooie cijfers 62, 63 door mej. Adams en M. Wetselaar gewonnen. 's Middags was de belangstelling voor de resteerende drie finales zeer groot. Van Eek en Wetselaar speelden eerst een prachtige partij in den eindstrijd heeren-enkeispel. Leek het in de eerste en tweede set alsof Wetselaar zoo maar de overwinning zou meenemen, in de derde set veranderde het spelbeeld. Van Eek begon er steeds beter v te komen en de derde set ging dan ook met 6—3 naar van Eek. Na een korte pauze be gon de strijd opnieuw. Maar nu bleek dat van Eek over de meeste reserves beschikte Zoowel de vierde als de vijfde set wist hij met 6—1 te winnen. Beide spelers hebben de toeschouwers doen genieten van menig staal tje fraai spel. Hulde aan den overwinnaar, maar ook aan den verslagene. die inderdaad met van Eek tot de sterkste deelnemers van het tournooi behoorde. De eindstrijd dames-dubbelspel kon slechts matig boeien. Mej. Adams en mej. de Josse lin ae Jong wonnen gemakkelijk met 6—1, 6—0. In de finale heeren-enkeispel kwamen de beide jeugdige spelers uit Utrecht, Borren en de Brauw, die door hun spel zoo'n uit stekenden indruk maakten tegen het sterke paar van EekWetselaar. De eerste set ver loren zij met 60, maar in de tweede en derde gaven zij zoo goed partij, dat het slechts 75, 75 werd. Zij hadden momen ten van buitengewoon goed spel, maar het was nog te wild en te onvast. Het keurige spel van Wetselaarvan Eek bracht dit paar de verdiende overwinning. Na afloop werden de prijzen door den lei der mr. H. D. A. van Reenen uitgereikt. Hij bracht daarbij dank aan de spelers voor hun talrijke opkomst, dank aan den heer Nijhoff die tegenwoordig was als afgevaardigde van den Tennisbond. Maar ook dankte hij dege nen, die zoo dikwijls de taak van umpire op zich hadden genomen, een taak die meerma len heel ondankbaar is Maar er waren nog enkelen, die den leider hadden geholpen, n.1. de linesman in de laat ste partijen en voor den geheelen wedstrijd de kranige jongens, die maar steeds weer voor de ballen hadden gezorgd, de z.g. bal- leniongens, die toch zoo onmisbaar zijn. Dat men tenslotte ook den leider huldig de spreekt bijna van zelf. En de heer v. Ree nen verdient dit in alle opzichten voor ae wijze waarop hij het tournooi doet verloo pen. Steeds zonder een enkele wanklank. De belangstelling voor dit tournooi wordt steeds grooter, ook van de zijde der spelers. Wij weten niet of het mogelijk is, maar misschien zou het overwogen kunnen wor den het tournooi te verdeelen in een afd. A en B opdat zoowel de sterke als de zwakkere spelers in hun afdeeling meer spelers aan treffen van ongeveer gelijke kracht Nu reeds werd aan de afd. heeren-enkel spel en gemengd dubbelspel een troostw-d- strijd verbonden voor de verliezers der le ronde. De eindstrijd in het heeren-enkeispel werd gewonnen door de heeren B. L. Westerhuis, die in het gemengd dubbel door mevr. Wes terman en den heer Roland Holst. En nu zijn de prachtige banen in het Par- nassiapark weer beschikbaar voor de lief hebbers die er zeker een druk gebruik van zullen maken. De uitslagen der laatste dagen waren: Heerenenkelspel: B. Ketjen sl. P. A. Of fers 6—0, 6—4; B. Ketjen sl. B. L. Wester huis 6—3, 6-0; P. Schut sl. S. H. de Jong 6—3, 6—4; R. de Brauw sl. P. Schut 6—1, 6—2; W. F. Westerman sl- H. Blom 6—4, 9—7; S. W. de Veer sl. L. Steinvoort 5—7, 6—1, 6—2; A. Borren sl. S. W. de Veer 61, 63. Kwarteindstrijden: Th. v. Eek sl. B. Ket jen 6—0, 6—2; R de Brauw sl. A. E. Kauff- mann 3—6, 6—2, 6—4; A. Borren sl. W. F. Westerman 60, 6—0. Halve eindstrijden: Th. v. Eek sl. R. de Brauw 6—3, 7—5; M. Wetselaar sl. A. Bor ren 97, 16, 82. Damesenkelspel: mej. M. de Jong sl fravin F. van Randwyck 61, 6—1; mej. A. de Joselin de Jong sl. mevr. de Jong— Bakker 6—3, 6—2. Halve eindstrijden: mevr. de Bruyn— Kops sl. mej. M. de Jong 63, 62; mej. S. A. de Josselin de Jong sl. mevr. M. Wijnne—Nijhoff 61, 61. Heerendubbelspel: S. H. de Jong en L Steinvoort sl. dr. Eysvogel en v. Stederen 6—4, 36, 86. Kwarteindstrijden: M. Wetselaar en Th v. Eek sl. S. H. de Jong en L. Steinvoori 6—1, 6—1Roland Holst en W. F. Wtster- man sl. Otten en B. de Regt 62, 63. Halve eindstrijden: M. Wetselaar en Th. v. Eek sl. Roland Holst en W. F. Wester man 61, 62; A. Borren en R. de Brauw sl. M. J. en E. Honig 62, 63. Damesdubbelspel, halve eindstrijden: mej I. Adams en mej. S. A. de Josselin de Jong sl. mevr. Lieftinck en mevr. Westerman 60, 6—0; mevr. Uttewaal en mevr. de Brauw sl. Jkv. L. Röell en Jkv. M. v. Panhuys 60, 61 Gemengd dubbelspel: Gravin van Rand wyck en Otten sl mevr. QuantScholten en F. J. Thoolen 63, 6—8, 6—4; mevr. WynneNijhoff en P. A. Offers sl. mevr. de Jong en S. H. de Jong 8—10, 6—1 7—5; mevr. de Brauw en A. Borren sl. gravin van Randwyck en Otten 61, 6—2; mej. M de Jong en S. W. de Veer sl. den heer en mevr. Westerman 75, 63; mevr. de Bruyn— Kops en B Ketjen w.o. Kwarteindstrijden: Mej. I. Adams en M. Wetselaar sl. mevr. WijnneNijhoff en P. A. Offers 6—0, 6—0; mevr. de Brauw en A. Borren w.o- Mevr. de Bruijn- Kops en B. Ketjen sl. mej. M. de Jong en S. W. de Veer 7—5, 6-4. Heeren-enkeispel, finale: Th. v. Eek sl. M. Wetselaar 2—6, 4—6, 63, 6—1, 6—1. Dames-enkelspel, finale: Mevr. de Bruijn Kops—v. Vliet sl. mej. S. A. de Josselen de Jong 60, 62. Damesdubbelspel, finale: Mej. I. Adams en mej. S. A. de Josselin de Jong sl. mevr. UttewaalMoens en mevr. de BrauwSchiphorst 61, 60. Heerendubbelspel, finale: M. Wetse laar en Th. v. Eek sl. A. Borren en R. de Brauw 6—0, 7—5, 7—5. Gemengd dubbelspel: Halve eind strijden mej. I. Adams en M. Wetselaar sl. mevr. de Brauw en A. Borren 6—2, 6-4. Mevr. de Bruijn—Kops en B. Ketjen sl. mevr. Uttewaal en R. de Brauw 9—11, 6-0, 7—5. Finale: Mej. I. Adams en M. Wetselaar sl. mevr. de Bruijn—Kops en B. Ketjen 6—2, 6—3. Troostwedstrijd heerenenkelspel, fi nale: B. L. Westerhuis sl. S. H. de Jong 6-2, 5-7, 6-2. Troostwedstrijd gemengd dubbelspel, finale: Mevr. Westerman en H. Roland Holst sl. Jkv. M. v. Panhuijs en Jhr. N. v. Foreest 6—1, 6—1. Voetbal. Een aardige, spannende ontmoeting, welke in de laatste minuten in het voordeel van W. F. C. werd beslist. De eerste aanvallen zijn direct voor W. F. C. en aan alles is te bemerken dat W. r. C. „Alkmaar" ook inderdaad een ner der laag wil toebrengen. Voor het doel wil het echter niet vlotten, terwijl ook de „Alkmaar"-achterhoede er weer goed in is en heel wat W. F. C. aanvallen onschadelijk maakt. Het is vooral de rechtervleugel van W. F. C., welke opvalt door haar goede werk. Langzamerhand komen dan ook de „Alk maar" aanvallen, eveneens zonder succes, met het gevolg dat met rust de score nog steeds blank is. Na de rust wordt „Alkmaar" sterker en krijgt de W. F. C. achterhoede het een mo ment zwaar te verantwoorden. Het is ten slotte Kranenburg die met een laag schot „Alkmaar" de leiding geeft. W. F. C. tracht zich dan los te werken, haar aanvallen wor den talrijker en de stand is spoedig gelijk IL Direct na den aftrap een goede „Alkmaar" aanval, opgezet door Asjes, een goede pass naar Kuis, die direct inschiet en de stand is 21. Een schitterend doelpunt, waaraan geen W. F. C. speler ook maar iets kon doen. W. F. C. is dan niet meer te houden. Steeds komt haar voorhoede, uitste kend gesteund doo.r haar halflinie, terug en weldra is de stand opnieuw gelijk. Dit is W. F. C. echter riog niet voldoende en wanneer bij een van haar aanvallen Duiveman den bal niet klem vast kan vangen is haar rechtsibnncn er direct bij en de stand is 3—2 in het voordeel van ff. F C „Alk maar" tracht dan nog gelijk te maken, krijgt hiervoor ook nog de kans, maar het beslis sende schot blijft uit.è Scheidsrechter Snij ders fluit dan voor het laatst en „Alkmaar" heeft haar eerste nederlaag, zij het dan ook een zeer kleine, te pakken. Het Alkmaar-elftal heeft goed gespeeld, doch het was merkbaar dat Baars op de spilplaats nog niet is ingespeeld. Na enkele wedstrijden zal dit echter wel beter worden er was na de rust reeds eenige verbetering merkbaar, v. Os als 1. buiten neemt te wei nig deel aan het spel, waaraan mogelijk het in lang niet hebben gespeeld wel niet vreemd zal zijn. Alkmaar zal echter met dit elftal haar weg wel vinden. W. F. C. was een goed en fair spelend elftal, dat uitstekend is ingespeeld. Vermoedelijk zal Vrijdagavond a.s. de wedstrijd plaats vinden tegen Alcmaria Victrix 2. Worstelen. Zondagavond hield A.K.V. „S.S.S." haar 3den en laatsten nederlaag-wedstrijd. E>e Krachtsportvereeniging „Achilles" te Wor- merveer was thans de tegenpartij. Om acht uur opende de voorzitter met een korte uit eenzetting der wedstrijden. De uitslagen zijn als volgt: S. Schut wr'.iest op punten van J v Heiningen 21 J Vonk verl op touché van C. Wezel 03 N. Schats verl. op touché van A. Broek 3—0 H Jensma wint op touché van J. Hop 03 H. Boersen wint op punten van R. de Groot 12 2de ronde. S. Schut verliest op touché van J. v. Hemingen 30 A. Broek 30 H. Boersen wint op touché van R. de Groot 03 De eindstand is „S.S.S." 12 strafpunten. „Achilles" 18 strafpunten. A K.V. „S.S.S heeft haar laatsten wedstrijd gewonnen en D. O. K. te Beverwijk is winnaar der beker geworden. E>eze vereeniging bracht „S.S.S." 17 strafpunten toe. De laatste wedstrijd is wel de mooiste avond geweest. J. Vonk worstelde weer prachtig, en vormde wel een klasse op zichzelf. Geen een partij is door hem verloren alle op touché gewonnen. Zijn heupzwaaien zijn buitengewoon snel en zeker. Ook dezen avond toucheerde hij zijn tegenstander in heupzwaai binnen 2 minuten. H Boersen heeft een zware partij tegen R de Groot gewerkt. Mooi is er geworsteld; prachtig orugwerk van R. de Groot. De Wormerveerder had een niet in te drukken brugstand er beide athleteri hebben zich tot het uiterste ingespannen om een touché- overwinning te bekampen. Voorwaar <>en prachtpartij. Postduiven. Bovengenoemde vereeniging hield Zondag 29 Juli een wedvlucht met jonge duiven vanuit St. Catelijne Wave (België), afstand 190 K.M.; gelost 7.30 uur met Westenwind; aankomst als volgt: 1. Th. v. d. Kamer 9 57.33 2. J. Koolhaas 9.59.17 3. Th. v. d. Kamer 10.00.11 4. F. Feijen 10.00.46 5. J. Koolhaas 10 02.30 6. A. J. de Wit 10.03.07 7. R. Thie 10.02.57 8. A. J. de Wit 10.03.33 9. C. Rabeling 10.03.48 10. J. Koolhaas 10.04.03 11. A. J. de Wit 10.04.10 12. Th. v. d. Kamer 1004.40 13. R. Thie 10 04.30 14. J. Koolhaas 10.04 45 15. C. Rabeling 10.05.10 16. Jos. v. d. Kamer 1008.30 17. A. J. de Wit 1005.07 18. idem 10.05.23 19. idem 10.0603 20. J. Deutekom 10.13.02 21. C. Rabeling 1007.37 Jladiomeuws DUITSCHE PROGRAMMA'S GEWIJZIGD. Als gevolg van het overlijden van den rijkspresident zijn de radio-programma's der Duitsche zenders gewijzigd. Voor den zen der Berlijn en den rijkszender hebben o.a. de volgende belangrijke uitzendingen plaats: hedenmiddag 4.50, 6.50 en 930 ge deelten van den Ring des Nibelungen (op voering van Bayreuth). Om 8.20 des avonds wordt door Berlijn de plechtigheid in de Kroll-opera, vastgelegd op gramofoonpla- ten, nogmaals uitgezonden. Om 12.20 des nachts (van Maandag op Dinsdag) volgt dan de uitzending door den rijkszender en alle Duitsche stations van de overbrenging van het stoffelijk overschot van Neudeck naar het monument van Tan- nenberg. Om 11.20 Dinsdagochtend heeft de uitzending van de rouwplechtigheid bij het monument plaats. MacktBetidUm DE VEEMARKT. ALKMAAR, 6 Aug. 1934. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 65 Vette koeien 115 230, handel redelijk; 10 Graskalveren 1834; 20 Vette kalveren 3060, per K.G. 56—70 cent; 68 Nuchtere kalveren (slacht) 412; 260 Vette varkens (zware) per K.G. 3133 cent. Handel goed. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 6 Aug. 1934. Op de he den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 417 Vette koeien, le s. 58 62 cent, 2e s. 5056 cent, 3e s. 4248 cent per K.G. slachtgewicht; 89 melk- en kalfkoeien 160—200; 164 Vette kalveren le s. 3844 cent, 2e s. 3438 cent, 3e s. 2834 cent per K.G. levendgewicht; 72 Nuchtere kalveren 4—7; 73 Schapen 13—18, Lammeren 9—12; 596 Var kens, vleeschvarkens wegende van 90110 K.G. 35—36 cent per K.G. slachtgewicht, zware varkens 34—35 cent, vette varkens 33—34 cent per K.G. slachtgewichrt; 27 Paarden 70—110. Ter veemarkt waren heden aangevoerd 3 wagons geslachte run deren uit Denemarken. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, .6 Aug. 1934. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd Aanvoer 74600 K G BROEK OP LANGENDIJK, 6 Aug.' '314 Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 12000 K.G. Aardappelen: Schotse1-* 4.80, BI. Eigenheimers 4 Eigenheimers 4.40—4.60 'rw 460 43000 K.G. Roode kool 1-1/ vf 2 ^0; K.O. Gele kool 2.80-/ 4.10; 3 Uien: gele uien 4.30-/ 5, ge e G- 2.50-/ 3, gele nep 5.1o X vernep 5.90, zilverdrielingen f 2200 K.G. Slaboonen 6.10—in dn '^5 K.G. Snijboonen 5.60—8 io- u'nnV2^ Peen 0.60-/ 1; 1100 K.G. Bieten 1.30, alles per 100 K.G.ïoóo l'20 Bloemkool le s. 9.10—12 10 en o 2-ƒ 2.50 en 1000 bos Wortelen \LK PURMEREND, 4 Aug 1934 Afai vereeniging, Beemster, P urmerend 'èn rS' streken". Er waren in totaal 32524 m- Augurken aangevoerd, waarvan soort 91 prijzen als volgt: Middel 11—15 cent d 91 terd 21—24 cent, Stek 11—13 cent en R men 6 cent per mand, 6 K-G. 0a>- NOORDSCHARWOUDE, 4 Aug 45200 K.G. Aardappelen: Sch m 4> 2.90-f 5.50, R. Duken 2.3Ó-f?* Eigenheimers 44,40, BI. EinJi. mers 3.804.20; 16500 K-G.tr'- uien 3.203.80, drielingen o -i?' 3.10, Gele Nep 5.20-/ 6.20; 3v£ K.G. Zilveruien: zilveruien 0.60—«7^ drielingen 3.303.90, zilvernen f r 6.70; 8000 K.G. Spercieboonen f —ƒ11.30; 300 K.G. Snijboonen ij/i 6.10; 700 K.G. Tuinboonen /fr- 2.20; 200 K.G. Kroten 1.10; 5&00vV Roode kool 1 2.20; 5200 K.G W;2' kool 1.30-/ 2; 3200 K.G. Gele w? 2.80—3, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 4 Aug. '34. Schot sche: muizen 4.80—5.50, grove 2sn'. Eigenheimers 3.704.80; Gele \J 5.305.80; Uien 3.90-/ 4.30 drï lingen 3 30—3.70, grove 3; Zilvernen 4.90—5.70, frielinoren .30—300 Graafjes 4.60; Roode kool 130) 2.20; Gele kool 3.10; Slaboonen si» 10.30. Aanvoer: 50150 K.G. Aardappelen- 2250 K.G. Gele nep; 900 K.G. Uien; 10075 K.G. Zilveruien; 4400 K.G. Roode kool* 600 K.G. Gele kool en 1640 K.G. Slaboo.' nen. Trekkin* 19M 20.000.— 9.000— 1500. 1.000. 400. 200.— 100— 1 f f 47 56 297 323 724 759 1131 1162 1478 1588 1847 1882 2121 2250 2479 2562 2763 2797 2967 2984 3116 3141 3484 3490 3618 3671 3809 3821 4115 4187 4442 4461 4558 4566 4797 4817 4963 4978 5282 6383 5468 5538 5729 5744 5948 5962 6194 6196 6433 6526 6715 6736 6956 6967 7132 7142 7420 7435 7699 7754 7987 8069 8256 8329 8517 8528 8724 8734 8866 8889 9215 9264 9386 9436 9643 9664 9993 10047 10340 10423 10687 10704 11025 11029 11268 11276 11467 11495 11598 11601 11797 11803 11952 11957 12169 12192 12472 12489 12631 12660 12842 12858 13320 13352 13495 13559 13781 13839 14469 14478 14762 14817 15157 15163 15464 15487 15707 16708 15872 15902 16096 16199 16421 16466 16812 16820 17035 17076 17314 17318 17626 17647 17792 17814 18075 18132 18320 18330 18475 18495 18677 18687 18917 18920 19056 19134 19400 19648 19833 19840 19986 19987 20248 20292 20591 20606 20751 20825 20942 20960 21064 21104 21234 21313 21550 21552 21817 21831 22014 22137 22405 22426 22713 22731 22801 22858 23136 23209 23330 23398 23725 23726 23905 23923 «73 1089 1411 1730 2033 2467 27» te i 341 3511 3791 4041 4431 4549 4737 4938 5J74 5688 5919 6156 6406 6701 6947 7131 7407 7684 7978 8228 8498 8863 8844 9138 9331 9609 9981 (Niet officieel) 2de Klasse, le Lfrt van Maandag 6 Hooge Prijzen 14149 3392 8061 6204 14770 19424 20956 6804 10914 16914 7887 -6709 2679 10288 10587 12085 14084 21793 Prijzen van 35. 75 95 149 190 192 432 461 477 617 631 857 886 907 1017 1047 1216 1320 1338 1388 1410 1594 1625 1665 1714 1734 1903 1914 1960 2007 2030 2267 2284 2361 2397 2430 2598 2627 2635 2680 2754 2810 2845 2846 2858 2947 3025 3033 3034 3069 3083 3185 3208 3218 3232 3390 3496 3503 3548 3549 3556 3676 3708 3713 3716 3739 3860 3945 3947 3970 3988 4216 4230 4369 4376 4422 4466 4509 4511 4512 «534 4584 4591 4593 4637 4710 4852 4854 4880 4915 4930 5003 5048 5153 5197 5245 5390 5423 5426 5467 5595 5597 5613 5628 5654 5793 5814 5850 5888 5918 5970 5972 5975 6001 6012 6223 6289 6322 6386 6389 6559 6567 6597 6656 6686 6777 6783 6790 6871 6883 7031 7039 7040 7103 7114 7146 7168 7180 7285 7306 7482 7513 7518 7519 7531 7789 7802 7824 7902 7941 8083 8105 8106 8137 8198 8364 8423 8464 8466 8494 8539 8562 8590 8612 8660 8736 8739 8784 8816 8824 8897 8960 9042 9057 9095 9273 9303 9305 9311 9324 9463 9465 9498 9516 9568 9677 9740 9804 9844 9851 10077 10132 10134 10247 10281 103» 10432 10464 10473 10475 10482 106» 10773 10859 10909 1094 10956 109» 11045 11075 11089 11154 11238 113» 11286 11307 11312 11351 11435 11507 11512 11557 11592 11593 115» 11663 11721 11757 11765 11777 111» 11846 11857 11891 11930 11960 11968 11969 12034 12036 12096 1211' 12220 12221 12279 12285 12422 124« 12495 12511 12613 12617 12619 126» 12662 12755 12784 12793 12819 128» 13094 13095 13113 13236 13249 132» 13362 13366 13395 13432 13450 lïjlj 13570 13588 13627 13638 13722 137» 13853 13933 13980 14035 14228 142» 14611 14637 14677 14693 14708 141» 14854 14908 14922 15009 15084 151fl 15190 15311 15314 15315 15370 15JS 15632 15543 15592 15650 15698 l5w 15762 15786 15797 15811 15813 15»* 15919 15982 16016 16022 16031 160»j 16271 16275 18296 16317 16326 16» 16468 16481 16489 16543 16673 16W 16857 16862 16900 16971 16990 1W» 17184 17224 17237 17246 17252 il-WJ 17416 17419 17477 17555 17565 1W" 17659 17687 17711 17768 17776 l™» 17852 17890 17912 17934 17955 18»» 18198 18217 18231 18233 18262 W»* 18413 18431 18437 18443 18454 18499 18541 18542 18553 18574 1» 18778 18821 18823 18827 18839 18921 18927 18984 18988 19016 W 19135 19177 19185 19186 19263 W 19676 19701 19707 19709 19711 W 19842 19881 19893 19911 19967 i* 20003 2U014 20115 20123 20146 20325 20350 20446 2045i 20524 2 20609 20623 20641 20662 2U6M - 20836 20850 20867 20874 20881 20984 20986 20989 20995 21005 21111 21140 21192 21193 21201 21319 21356 21377 21504 21514 21583 21623 21668 21713 21725 21872 21884 21905 21921 219W 22206 22258 22280 22283 2225» 22454 22468 22612 22648 2264» 22734 22735 22750 22759 22'» 22876 22882 22909 22970 229 23212 23226 23259 23277 -J-» 23470 23482 23485 23561 235 23743 23755 23791 23794 -» jr. 23924 23936 23955 23962 23»

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 8