Agenda Spact JhiMicaties £aatste b Stad en Om HITLER SPREEKT. JUoüinciaat Tlieuws SmX A w'01 abonnrt van p«le's Bij het monument. Hitier arriveert. Een afscheidswoord. NOORDSCHARWOUDE. HINDERWET. BRANDENDE AUTO BEDREIGT ZIEKENHUIS. DUITSCHE EIGENAARS IN VERZET Onware berichten over den jeugdleider. Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Dagelijks van 105 uur, tentoonstelling Berger Kunstenaarsvereniging in het Waaggebouw. Bioscopen. A. B. T., eiken avond half 8, hoofdnummer Drie toffe jongens van het vreemdelingen legioen (sens.) Toegang boven 14 jaar. Victoria-Theater, eiken avond half 8, hoofdnummer Sehnsucht 202 (rom hoofd rollen Magda Schneider en Fritz Schultz. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag half 3, middagvoorstel ling. Toegang eiken leeftijd. Bioscoop Harmonie, tot en met Woensdag eiken avond half 8, hoofdnummer Er was eens 'n prins (operette); hoofdrollen Trude Marlen, Willy Fritsch, Paul Hörbiger, Ida Wüst. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Cinema Americain, eiken avond half 8, hoofdnummer De brief uit het verleden (rom.); hoofdrollen Margaret Sullyvan en John Boles. Toegang boven 18 jaar Als de geheele binnenplaats van het mo nument geheel omzoomd is met de delega ties der nationale organisaties, neemt de landspolitie stelling. Twee stormtroepen van den lijfstandaard van Hitier marcheeren binnen en stellen zich daarnaast op. De toeschouwers staan op om de met rouwfloers omhangen vaandels te groeten. Dan rukt de rijksmarine binnen en bezet de transen van twee muurgedeelten. Op de ove rige muren staan rijksweersoldaten opge steld. Plots hoort men het geronk van motoren en een esquadrille vliegtuigen met zwarte rouwlinten aan den staart, vliegt laag over het monument. Tegen half elf komen de leden van de rijksregeering. Generaal Mackenzen legt een krans bij de katafalk neer en even later doet aartshertog Ernst van Brunswijk hetzelfde Dan arriveeren de diplomaten die met ge sloten auto's aankomen. De meeste hunner leggen kransen van hun land neer. In paradepas marcheeren een marine- en een rijksweerbataljon binnen en tenslotte ar riveert de familie van den overledene: Over ste von Hindenburg met vrouw en kinderen en ook de andere kleinkinderen, van wie de jongste meisjes in 't wit zijn gekleed. De vaandels staan op een verhoogd podium tus- schen de katafalk in 't middèn van het ge- denkteeken. Te 11 uur arriveert Adolf Hitier, die staande met opgeheven hand onder diep stil zwijgen wordt begroet. Officieren dragen de kussens met ordetee- kenen naar buiten. Dan volgt, gedragen door zes officieren, de kist met het stoffelijk over schot. Allen staan zwijgend op en groeten den doode met opgeheven arm. Als de kist wordt neergezet, klinken gedempt doch machtig de tonen van Beethoven's „Eroïca". Als de tonen daarvan zijn verklonken, neemt de veldbisschop dr. D. Dohrmann, het woord naar aanleiding van Joh. 2 10: „Wees getrouw tot den dood en Ik zal U ge ven de kroon des levens". De bissch p schetste de kwaliteiten van den doode, die eens had gezegd: „Ik heb niets anders ge- da n dan de gaven toepassen, die God mij gaf. Te loven en te prijzen heb ik slechts Gods genade". Dit leven was er een van echt soldaten dom, geworteld in Pruisische aarde, ont plooid gedurende drie leeftijden, gevormd door de school van het oude leger, beproefd in ontelbare veldslagen. Zijn leven was trouw en trouw is het stempel, dat op al wat hij deed, werd gedrukt. De trouw berustte op liefde, die in den ernst des levens is be proefd, die trouw was liefde jegens Volk en Vaderland. De zegen van wat de overledene voor Duitschland heeft gedaan, zal blijvsi bestaan, wanneer het volk zijn voorbeeld volgt. De veldprediker eindigde zijn toespraak met het Onze Vader, waarna machtig een koor het door de aanwezigen overgenomen lied inzette„Een vaste burg is onze God" Dan treedt Adolf Hitier naar voren om zijn redevoering te houden: Tweemaai in zijn leven wordt de sol daat meestal met eere genoemd, na een overwinning en na zijn dood. Toen de naam van den generaal en president voor de eerste maal bij het Duitsche volk klonk, lag reeds een afge sloten leven van werk achter hem. Als jong officier van den jongen ko ning spreekt hij in den slag van Königs- gratz en kreeg hij zijn eerste verwon ding. Vier jaar later was hij getuige van de proclamatie van zijn koninklijken krijgsheer tot Duitsch keizer. Hitier schetste de verdere officiers loopbaan van von Hindenburg, zijn af treden als generaal in 1911 en zijn be noeming tot opperbevelhebber van het Duitsche leger in Oost-Pruisen in 1914. Wat is er al geschied in de 20 jaren van 28 Augustus 1914 tot heden! Een oorlog die alle herinneringen van het verleden in het niet doet verzinken! Hevige spanningen en vreeselijke crisis volgen elkaar op. Hoop strijdt met ont moediging. Het bestaan der natie wordt bedreigd en trouw en gehoorzaam doen millioenen Duitsche mannen hun plicht. Voor een geheele volgende eeuw zal het Duitsche volk het niet noodig hebben zijn wapeneer te rehabiliteeren. Nooit zijn soldaten dapperder geweest, nooit volhardender, nooit meer tot offers be reid dan in deze 4 K jaar. Wat er gepresteerd is, zou onbegrij pelijk zijn, wanneer men geen rekening houdt met de kracht der persoonlijk heid. Er was tooverkracht in den naam van den generaal, die met zijn legers in het toenmalige Rusland de grootste mili taire macht ter wereld tot bukken dwong! En toen de keizer hem helaas te laat aan het hoofd van het geheele veld leger stelde, slaagde hij er in met zijn geniale medewerkers niet alleen de crisis van het oogenblik te overwinnen, doch nog twee jaar lang overwinnin gen te boeken. Het tragisch einde van dezen strijd zal historisch niet ten laste van dezen veldheer komen, doch slechts een ver oordeeling der politici zijn. Als rijkspresident werd de generaal be schermer van de nat.-soc. revolutie en daar mede van de wedergeboorte van ons volk. Hitier eindigde met de woorden: „Doode veldheer, ga nu het Walhalla binnen" en verliet langzaam het spreekgestoelte. De muziek speelt zacht „Ich hatt' einen Kameraden" en de armen verheffen zich weer ten groet. Het „Deutschland, Deutschland über alles" weerklinkt en wederom treden de officieren aan. Achter de kist schrijdt de eenige nog leven de veldmaarschalk uit den wereldoorlog von Mackensen. S.A.-groepleiders dragen een onmetelijke krans van Hitier. Dan volgt deze zelf. Hem volgt de rijksbisschop en de rijksminister De vaandelcompagnie trekt af en alleen de schildwachten blijven staan. De Avro zendt uit. De A.V.R.O. zal hedenavond om 7 uur op golflengte 1875 M. de plechtigheid van de over brenging van het stoffelijk overschot van rijkspresident von Hindenburg naar Tannen- berg, gevolgd door de bijzetting aldaar, uitzenden door middel van door dezen omrpep zelf opgenomen gramofoonplaten. De kermis. Zondag, den eersten dag van de kermis, kenmerkte zich door een gezellige drukte, vooral 's middags op straat was het bijzon der druk, ook des avonds was er veel publiek aanwezig. Maandagmiddag werden in „Concordia" attractiewedstrijden gehouden waarvan de uitslagen als volgt zijn: Kinderspelen, le pr. Jannie Wagenaar K. d., 2e pr. Arie Boot, 3e pr. K. Kaan. 4e pr. Nelie Scheltus. Maandagavond werd in hotel „De Burg" door de r.k. gemengde tooneelvereeniging het blijspel „Amor en de bananen" opge voerd voor een vrij talrijk publiek Bij Jan de Bakker traden Daan Pool en Tommy Bouman op met een geheel nieuw programma. Hier was de zaal bijna geheel bezet. Ook de Centraal Bioscoop heeft veel pu bliek getrokken. In „Concordia" tenslotte het optreden van het bekende tooneelgezelschap „De Jonge Spelers" met „Nummer Zeventien". Onbe daarlijk is hier om gelachen door de bijna driehonderd aanwezigen. kringwedstrijden Noordholland boven 't IJ, waaraan alle aangesloten vereenigingen van dezen kring zullen deelemen, terwijl als gast de Groningsche zwemvereeniging „Zuider- bad" zal deelnemen. Behalve de baan-wedstrijden waarop we nog nader zullen terugkomen, zal er een Zweedsche estafette plaats hebben, terwijl een polo-tournooi het programma waardig completeert. Naast deïe zwemwedstrijden zal er op beide dagen een openluchtspel plaats hebben op het terras van den heer Judell, van welks spel de heer L. Ezermann het scenario heeit geschreven en waarvan de acteur Ko v. Dijk de regie heeft. Door middel van microfoon en luidsprekers zal dit spel overal duidelijk hoorbaar zijn, zoodat dit een aardige afwis seling zal worden. Op de beide avonden zal er in de ,>Ber- germeer" ter eere van het lustrum een bal- champêtre worden gehouden, waarvoor thans een groote belangstelling bestaat, zoo dat het geheel, bij gunstig weer, ongetwijfeld een succes zal zijn. Zwemmen. DE LUSTRUMFEESTEN VAN D. A. W. Nog slechts enkele dagen scheiden ons van de lustrumfeesten van D. A. W., welke a.s. Zaterdag en Zondag in Pesie's familie bad zullen plaats hebben. Reeds met een enkel woord wezen we op den gestadigen vooruitgang in ledental welke het gevolg was van het feit, dat D. A. W. haar domici lie had gekozen in „De Bergermeer". Naast den kern van Zeglis-zwemmers kwa dj en tientallen nieuwe leden en in enkele weken tijds was D. A. W. uitgegroeid tot een zwemvereeniging van ruim 100 leden. De ver huizing naar Pesie's familiebad viel samen met het Derde Lustrum van D. A. W. en toen deze Alkmaarsche zwemclub zich een ongekende populairiteit had verworven, meende het bestuur aan de viering van dit lustrum, dat zoo straks zal aanvangen, een grootscher karakter te geven dan oorspron kelijk het plan was. De voorbereidingen zijn reeds lang in vol len gang en het ziet er naar uit, dat deze beide zwemdagen van groote propagandis tische waarde voor Alkmaar zullen zijn. De wedstrijden van Zaterdagmiddag zul- en een plaatselijk karakter dragen en zijn bedoeld als onderlinge wedstrijden voor Daarentegen zijn de Zondag-wedstrijdep Ter gemeente-secretarie van Heiloo ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van de N.V. AMERICAN PETROLEUM COMPANY te 's-Gravenhage, om VER GUNNING tot het oprichten van een ondergrondsche benzine-bewaarplaats met aftapinrichting op het perceel, ge legen aan den KANAALDIJK te Heiloo, kadastraal bekend gemeente Heiloo, sectie C, no. 340. Op Dinsdag 21 Augustus a.s., des voor middags elf uur, zal ten gemeentehuize te Heiloo gelegenheid bestaan om be zwaren tegen de inwilliging van dit ver zoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij, die be zwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, vóór het bovengemelde tijdstip, ter secretarie der gemeente Heiloo kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. Alkmaar, 7 Augustus 1934. Burgemeester en Wethouders voorn., F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. R. VEENDORP, Loc -Secretaris. (Ongecorrigeerd.) DE TOESTAND IN NOORD-AFRIKA. De bloedige onlusten. Omtrent de bloedige gebeurtenissen te Constantine in Algiers worden thans nadere bijzonderheden bekend. De Mohammedaan- sche bevolking zou in beroering zijn ge bracht door het optreden van een bedronken soldaat die een moskee was binnengedron gen. De besehonkene zou uit de Jodenwijk van Constantine afkomstig zijn geweest. De geheele Jodenwijk lijkt één groote puinhoop en de materieele schade is nog niet te over zien. Vijf en twintig personen zijn bij de botsin gen om het leven gekomen, waarvan 22 joden. Onder de slachtoffers bevinden zich ook acht kinderen. Het aantal gewonden zal volgens sommige berichten 30, volgens an dere berichten zelfs ongeveer 200 bedragen. Onder de gedoode joden zijn eenige geld schieters, zoodat men gelooft hier eerder met persoonlijke wraakneming van schuldenaars te doen te hebben Geen enkel Europeaan is tijdens de onlusten een haar gekrenkt. Ook alle in het Ghetto gelegen huizen, die het opschrift „Christelijk" droegen, zijn ge spaard gebleven. De Mohammedanen hebben ook eenige in de omgeving van Constantine gelegen Jood- sche boerderijen aangevallen, waarbij twee Joodsche grondbezitters om het leven kwa men. Gendarmerie en militairen hebben in totaal een veertigtal personen gearresteerd Men heeft veiligheidsmaatregelen genomen om bij een eventueele opleving der onlus'en onmiddellijk krachtig te kunnen ingrijpen. Gisteren geraakte voor Queens-Hospital, het kinderziekenhuis te Hackney in Enge land, een auto, die juist voor de röntgen- afdeeling stond, in brand. Tengevolge van de hitte sprongen de ramen van de röntgen kamer en blakerde het schilderwerk van de muren. In de onmiddellijke nabijheid bevond zich de kast met films van röntgen-opnamcn, en wanneer deze zouden hebben vlam gevat, had men het leed niet kunnen overzien. Het ziekenhuis-personeel hield met emmers wa ter alles in de röntgen-kamer zooveel moge lijk nat en spoedig arriveerden twee brand weerauto's die het vuur doofden. De chauf feur van de brandende auto moest in het zie- huis verbonden worden, aangezien hij eenige brandwonden had opgeloopen. Verschillende Duitsche personen zijn, naar verluidt, in veie deelen van het rijk gearresteerd, aangezien zij zich schuldig zouden hebben gemaakt aan het ver breiden van onware geruchten omtrent den jeugdleider Baldur von Schirack en de leugens in de buitenlandsche pers verder zouden hebben bekend gemaakt EEN LUCHTDIENST OVER DEN OCEAAN. New York—Londen—Moskou? De „Evening Standard" meldt, dat reeds tegen het einde van deze maand een begin zal worden gemaakt met een regelmatigen luchtdienst tusschen New-York en Londen met directe aansluiting naar Moskou. De dienst zou zich voorloopig beperken tot het vervoer van post en vrachtgoed. Passagiers worden voorloopig niet meegenomen. Aan het hoofd van deze nieuwe onderneming, die nog sleets de goc^vyjng der regeering noodig heeft, staat de Amerikaan- sche vlieger Hutchinson die eenige jaren ge- Lden met zijn geheele gezin een Oceaan- vlucht wilde maken, die echter reeds op Groenland een vroegtijdig einde vond, waar bij een ramp ternauwernood werd vermeden. Het ligt in de bedoeling voorloopig één maal per week in beide richtingen een dienst te onderhouden over New Founland, Ierland en Engeland. Gebruikt zullen worden één- motorige metalen vliegtuigen van het Vul- tee-type uitgerust met een 715 P.K. Wrigbt Cyclone-motor, waardoor een gemiddelde snelheid van 360 kilometer per uur kan wor den bereikt. De vlie tuigen zijn voorzien van de modernste naviratie-apparaten en kun nen ondanks den groote brandstofvoorraad nog onge/eer 10 centenaar post en vracht goed vervoeren. OUDE RIJWIELPLAATJES. Nogmaals vragen wij aan de uitstellers om nu toch heel gauw te beslissen. Wij moe ten over enkele dagen de inzameling stop zet ten en het zou jammer zijn als dan nog een aantal fietsers oude rijwielplaatjes in hun bezit hadden.. Daarom: zendt ons deze oude plaatjes, doch doet het vlug, heel vlug! Wij kregen vandaag nog weer een brief van een enthousiasteling, die zich beschik baar stelde, om een wijk in onze stad te be werken. omdat hij meende, dat er altijd nog velen zijn, die geen tijd hebben om eventjes naar ons bureau te loopen. En de schrijver meent, dat er nog veel meer men- schen zijn, die een wijk willen bewerken. 't Is natuurlijk prettig, dat onze inzame ling zoo sympathiek is. En hoewel wij zelf geen oproep in dien geest doen, zullen wij dergelijke inzamelaars voor hun medewer king zeer dankbaar zijn. En nu lezers: wij kunnen best nog oude plaatjes gebruiken. Laat „Zonnestraal" straks een gelukkigen dag hebben! GOED AFGELOOPEN. Gistermorgen vond op de Paardenmarkt een aanrijding plaats tusschen een vracht auto en een bakfiets. De bestuurder van de auto wilde starten, doch deze stond reeds in de derde versnelling, waardoor ^et motor rijtuig met een schok vooruitreed. De auto kwam hierdoor tegen de bakfiets aan, tenge volge waarvan deze tegen een boom terecht kwam en een 7-jarig jongetje tusschen bak fiets en boom bekneld geraakte. De linker arm van den jongen werd ontveld en de knaap kreeg een buil op zijn voorhoofd De schade aan de bakfiets is door den bestuur der van het motorrijtuig vergoed. RECHTS GAAT VOOR! In de Heerenstraat vond gistermiddag een aanrijding plaats tuscehn een vrachtauto en een motorrijwiel. De oorzaak was, dat de be stuurder van de vrachtauto aan dien van het motorrijwiel niet den voorrang verleende De bestuurder van het motorrijwiel kreeg een wonde aan zijn linkeronderbeen, welke door den heer Stoutjesdijk is verbonden. Het motorrijwiel werd eenigszins beschadigd. Proces-verbaal wordt door de politie opge maakt.» EEN ONBEHEERDE HANDWAGEN. Aan het bureau van een politie is een handwagen te bevragen, welke onbeheerd op den openbaren weg was aangetroffen. GESLAAGD. Op het j l. te Den Haag gehouden examen op 2, 3 en 4 Augustus behaalde mej. Ch. 't Hart te Heiloo het diploma voor coupeuse costuum- en mantelvak. Voor het examen Engelsch M. O. slaag de mej. A. Greuter te Bergen. Voor het examen Fransch L. O. slaag de de heer A. Dekker te Hoorn. Voor het examen hoofdakte slaagde de heer C. J- Zwart te Schagen. DIEFSTAL VAN EEN DEKKLEED. Een der laatste dagen van Juli ver miste de timmerman B. te Limmen een groot dekkleed uit een in aanbouw zijnd huis te Bakkum. De politie, die een on derzoek instelde, heeft het thans bij een arbeider te Bakkum opgespoord en in beslag genomen. Proces-verbaal is jp- gemaakt. VISCHKAREN VERNIELD. Visch gestolen. Ten nadeele van de visschers K. en S. te Berkhout zijn twee vischkaren uit het water langs de spoorlijn nabij de Hulk gehaald en gedeeltelijk vernield. De zich in beide karen bevindende aanzienlijke hoeveelheid visch was ver dwenen. OOSTENRIJKSCHE-AVOND VOOR N. R. V.-ERS. Vrijdagavond wordt door de afdeeling Alkmaar der N. R. V. een Oostenrijksche- avond georganiseerd in den stedelijken Muziektuin. Een 15-tal jongens uit Oostenrijk zullen dan verschillende nationale dansen uitvoe ren; zij zullen Oostenrijksche liederen zingen en zich zelf begeleiden. Deze Jongens maken op 't oogenblik een tournooi door ons land en ongetwijfeld zal Alkmaar gaarne met het ondernemend groepje kennis willen maken WIE ZIJN DE GELUKKIGEN? Het vorig iaar organiseerde bet sub-comi té alhier van het Nederlandsche Steuncomité voor Beeldende Kunstenaren in de „Zand- hoeve" aan den Duinweg te Bergen een S O S.-tentoonstelling van de werken van de in Bergen wonende schilders en van den beeld houwer Tjipke Visser. De bezoekers zullen zich herinneren, dat op die tentoonstelling (die men in geen enkel opzicht moet verwarren met eeu thans onder naar waarnemingen, verricht in den morgen van 7 Augustus. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Mei Instituut te De Bilt. Hoogste barometerstand 766,8 m-M. te Karlstadt. Laagste barometerstand 752,8 m.M, te Parijs. Verwachting, geldig tot den avond van 8 Augustus: Zwakke tot matigen wind uit oostelijke tot zuidelijke richtingen; zwaar bewolkt tot be. trokken; kans op onweer; aanvankelijk wei. nig verandering in temperatuur. Weeroverzicht. De depressie over Frankrijk blijft station, nair, met verschillende termen, die vooral in de berglanden zeer zware regens gaven. De depressie in het oosten vulde geheel op. De hooge druk in het noordoosten breidde zich westwaarts uit en vertoont neiging om zich aan te sluiten aan dien op den oceaan bij de Azoren. Ook over Spanje werd de luchtdruk hooger, zoodat de depressie van alle zijden door gebieden van hoogeren luchtdruk om ringd is. In het depressiegebied heeft hef weer een onbestendig karakter en blijft de kans op onweersstoringen met plaatselijk zwaren regen ook voor ons land groot HOOG- EN LAAG WATER TE BFRGEN AAN ZEE. (In Zomertijd). Augustus. Dat. Hoogwater Laagwater. v.m. nam. v.m. aam. 8 3 06 3 34 1152 9 3.45 4 10 0.13 0.33 10 4 20 4 45 0.54 l.U 11 4.53 5.18 1.30 1.47 12 5.23 5.46 2.04 218 13 5.53 6 17 2.35 248 HOOG- EN LAAO WATER x TE EGMOND AAN ZEE. (In Zomertijd). Augustus. Dat. Hoogwater. Laagwater. v.m. nam. v.m. nam. 8 3.03 3 31 11.40 9 3.42 4.07 0.01 0.21 10 4.17 4 42 0.42 0.59 11 4.52 5 15 1.18 1.35 12 5 20 5.43 1.52 206 13 5 50 6.14 2 23 236 het sein S.O.S. in een der caté's te Bergen gy organiseerden verkoop van schilderijen) ook loten werden verkocht met verschillend? geldprijzen, die de winnaars het recht gaat om bij de exposeerende artisten voor Ve gewonnen bedrag één of meer werken aan t* koopen. Onder de op de Zandhoeve verkochte loten is een prijs gevallen van 300, drie prijzen van 100 en een prijs van 50. De prijs van 300 viel op het lot no 2440 en is nog niet afgehaald. Van de drie prijzen van 100 vWen er twee op 2117 ea 2297; ook deze prijzen zijn nog niet afge haald. Dit is ook het geval met den prijs van f 50, die viel op nr. 2444. De houders van de loten met deze num mers kunnen alsnog het daarop gevallen be drag besteden bij een der toen exposeerende kunstenaars, t w.r C Boendermaker, B, Essers, D. H. W Fiiarski, J. M. Graad van Roggen. Fokke Kamstra Chariie Toorop en de beeldhouwer Tjipke Visser. NAAR HET HUIS VAN BEWARING- De kappersbediende, die door de poli tie alhier is gearresteerd als verdacht van overtreding van art. 248 bis W. v. Strafrecht, is heden na verhoor door de justitie ingesloten in het huisvan be waring. NIEUWE TELEFOON AANSLUITINGEN. In de afgeloopen maand zijn de vol gende nieuwe telefoonaansluitingen tot stand gekomen: C. A. Groos, Macl. Pontstraat 40; C. Admiraal, Bierkade 13; R. de Vries, Ged. Nieuwesloot 91; H. Veltkamp, Burg. de Wiidtlaan J 96, Heiloo; J. Boot, Stations weg 9; H. J. Tönis, NieuwlandersingelJ Noordholl. Voetbalbond, Breedstraat 12; G. R P. A. v. d. Wiel, Rijksstraatweg A 426, Heiloo; J. A. S- Smith, Nieuwe sloot 55; D. Wansink, K v. 't Veerstraat 2; G. Burgering, Rijksstraatweg 408, Heiloo; H. Eckmann, Macl. Pontstraat 9- INSCHRIJVINGEN HANDELS REGISTER 31 Juli—7 Aug. 1934. Nieuwezaken: r 1 Alkmaar: De Kennemer Drogisterij. ML S. Vlessingv. d Moer, Kennemerstraat-, weg 28. Heiloo: Firma Lebbing en Wortel, Rij»' straatweg 234, banketbakkerij en melksaion- Den Helder: Werner Crone, v.h. Kreuger, Koningstraat 29, fotogiafiehandet- J. Bruinsma, Reigerstraat 1-5, brood- banketbakkerij. Wieringen: A. H. van Wijck, Slootdofft Nieuwe Huizerweg, schoenmakerij en *"1 kei. W ij z i g i n g e n. i/0. Akersloot: Coöp. Boerenleenbank, ningsweg 69a, bestuurswijziging. 0,.n(t. Lgmond-BinnenG. P. Brouwer», yT a. en koekbakkerij, Egmond a. d. Hoef, H«- weg 271, overgegaan aan P. J. Brouwer^ Den Helder: N V. Zeebad Huisduin». Koningstraat 112, bestuurs- en statuten

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2