SPORT EN WEDSTRIJDEN Het programma voor Zondag. Jan Moejesover de Internationale Zesdaagsche. DREIN DRENTEL EN PIET PRIKKEL. ALCMARIA ONTVANGT KINHEIM. Nieuwe Alkmaarsche successen Een heel, heel zware Zesdaagsche. Aideeling I> Afdeeling II. Aideeling III. Afdeeling IV. Aideeling V. DE DERDE KLASSERS. DE VIERDE KLASSERS. De rijder vertelt zelf. De strijd begonnen. HET PROGRAMMA. De derde dag. Net zou Jan Moejes ons het een en ander van den derden dag vertellen, toen hij even werd weggeroepen. En toen spraken wij enkele minuten met mevr. Moejes, die haar man naar de Zesdaag sche vergezeld had. Terwijl wij m praatten, kregen wij het over Assen Voetbal. En nu komt dan weer de tweede com petitie-Zondag! Doch evenmin als den eersten keer kunnen wij een goed over zicht geven over de mogelijke resulta ten, omdat wij aan de eerste wedstrijden nog geen houvast hebben. Toen, een week geleden, waren nog niet alle ploe gen volkomen ingespeeld, toen vlotte de combinatie nog niet altijd, toen kwamen er resultaten, die eenigszins abnormaal waren. Tenminste, dat lijkt zoo. Maar het kan ook zijn, dat die uitsla gen wel normaal geweest zijn. En dat kan morgen en de volgende week blij ken. En dan hebben wij eindelijk eenigs zins houvast; dan moeten wij terdege rekening houden met de uitslagen in vorige wedstrijden. Ondertusschen gaat Ajax een lastigen wedstrijd tegemoet. De Amsterdammers moeten naar Velsen, om V. S. V. te be kampen. Deze wedstrijd zal voor den landskampioen lang geen walk-over zijn, omdat het spel der V. S. V.-ers den Amsterdammers niet ligt. Toch rekenen wij op een Ajax-zege, al mag een verras sing niet uitgesloten zijn. Feijenoord speelt thuis tegen A. D. O., dat Weber mist. Wanneer de Rotter- damsche voorhoede wat productief is, kan zij een behoorlijke overwinning be halen. Xerxes krijgt bezoek van D. H. C.; hier komen twee ploegen in 'tveld, die elkaar o. i. weinig ontloopen. Omtrent den uitslag durven wij geen voorspelling doen. V. U. C. start nu ook en ontvangt Over maas. Ook hier staan wij voor een puzzle, al lijkt het er op, dat beide clubs tot de zwakkere behooren. En tenslotte in Haarlem een plaatse lijke ontmoeting: R. C. H.H. F. C. De thuisclub zal wel iets sterker ziin, wat nog niet beteekent, dat ze wint. Een puntenverdeeling is zelfs niet onwaar schijnlijk. In afdeeling II kan Z. F. C. haar ne derlaag in de vorige week goed maken, door nu thuis Stormvogels te kloppen. De IJmuidenaren zijn niet al te best be gonnen en nu Z. F. C. op eigen terrein speelt, geven wij haar wel een kans. D. W. S. ontvangt D. F. C. en de Dordtsche club schijnt dit jaar tot de sterkeren te behooren. In elk geval zal het D. W. S. lang niet gemakkelijk val len, om een gelijk spel te bevechten. Meer geven wij echter hen op dit oogen- blik niet. Excelsior krijgt bezoek van haar stad- genoote Sparta. De thuisclub is de vori ge week uitstekend begonnen, Sparta stelde toen wat teleur, zoodat de strijd geheel open is. Toch geven wij Sparta de beste kansen. H. D. V. S.—K. F. C. kan ook span nend worden, vooral nu de Koogsche club nog niet op volle kracht kan spelen, 't Wordt een gelijk spel! In het Oosten mag Z.A.C. (zonder Bak- huijs?) in eigen huis Enschedé bestrijden. Dat zal de oude Zwolsche niet meevallen, want de Sportclub behoort ook dit jaar weer tot de sterkste ploegen. Heracles ontvangt Tubantia, een Twent- sche ontmoeting dus. Een week geleden zou den wij zonder meer een flinke Heracies- zege hebben voorspeld, nu echter is a°t an ders. Want Tubantia behaalde de vorige week een groote zege op de Ensch. Boys en Heracles verloor in Enschedé Toch geloo- ven wij, dat de Almeloërs sterker zijn ea morgen de eerste puntjes binnen haten. De Ensch. Boys krijgen bezoek van Vites- se. Beide begonnen met een nederlaag. Het moet al het terrein zijn, dat de doorslag zal geven, anders houden wij het op Vitesse. A.G.O.V.V.P.E.C. kan zeer spannend worden en de thuisclub zou best voor een kleine verrassing kunnen zorgen. Tenslotte nog Wageningen—Go Ahead. Natuurlijk winnen de Deventernaren, maar het kost hun zeker meer moeite, dan menigeen zal denken. In het Zuiden allereerst een plaatselijke wedstrijd: NoadLonga. Aangezien Longa verreweg de sterkste is, moeten wij haar de overwinning toekennen, ondanks alle moge lijke verrassingen en moeilijkheden, aan een „derby" verbonden NN.A.C. ontvangt Willem II. Een,histo rische wedstrijd, zouden wij bijna zéggen, 't Schijnt, dat N.A.C. veel beter op dreef is dan het vorig seizoen en daarom durven wij niet maar zoo een Willem Il-jege voorspel len. Eerder gelooven wij nog het tegendeel P.S.V. krijgt een mooie kans om te win nen, nu het M.V.V. ontvangt. De Maastrich tenaren zijn uit altijd veel zwakker dan thuis en zullen ook morgen dus niet veel kans heb ben. Dan is er B.V.V.Bleijerheide. Een wed strijd tusschen twee gelijkwaardige krach ten. Een gelijk spel of een kleine B.V.V.-over- winning is niet onmogelijk. i Zee,r ,r?'euws?.i.erig zijn wij naar den uit- slag JulianaEindhoven De bezoekers zijn zeer sterk en moeten o.i. kunnen winnen dreef is'0"88*6 eerste-klasser- die nog niet op ^et ^'°°rden zullen de Groningsche Wmnen en dus zien we Be-Quick thuis zegevieren over Veendam Velocitas in Leeuwarden over Fries'and en G.V.A.V. thuis over Achilles. Waarschijnlijk zullen het zelfs wel overtuigende overwin ningen worden. Leeuwarden kan thuis in Sneek winnen en H.S.C. heeft een mooie kans, om te win nen van het blijkbaar heel zwakke Frisia. ONZE TWEEDE KLASSERS. Alcmaria thuis tegen Kinheim Alcmaria, dat de vorige week buitenge woon goed gestart is, krijgt morgen bezoek van Kinheim. De Beverwijkers hebben hier een goeden naam; zij spelen prettig, zijn faire tegenstanders en... graag geziene gasten. De vraag is, wie zal de strijd morgen winnen? Natuurlijk hoopt iedere Alkmaar der op een overwinning van Alcmaria. Zou dat kunnen, zou dat mogelijk zijn? Kijk, de zege van de vorige week is van beteekenis geweest, want daarmee bewees de witte ploeg, dat ze nog kan voetballen. Daarmee werd vooral bewezen, dat de voor hoede in staat is, om doelpunten te maken. En nu mag Kinheim een veel sterkere tegen stander zijn dan O.S.V., ook tegen de Kin- heimers zal Alcmaria toonen, dat ze voetbal len kan. De ploeg is bezield met goede voornemens, de jongens willen vechten tot het laatste moment. En Alcmaria weet, dat eenige duizenden aanhangers de spelers zullen aanmoedigen Daarom wenschen wij een spannenden wed strijd en een kleine zege van Alcmaria! Alcmaria speelt morgen in de volgende opstelling: Jongmans Bijlsma Ooms Burger v.d. Vall Lengers Gerritse Koppel Peereboom de Jong Hamstra Hercules ontvangt Hilversum en zal pro- beeren, te winnen, 't Zal wel niet meevallen, maar de Hilversummers stelden de vorige week nogal teleur en dus is 't niet onmoge lijk, dat ze ook morgen nog niet op dreef zijn. O.V.V.O. zal ook thuis nog vrij veel moeite hebben met B. F. C., maar de Am sterdammers kunnen winnen! D.O.S. ontvangt O S.V. en wij meenen, dat de thuisclub wint, want O.S.V. is nog niet gewend aan de 2de klasse-sfeer. Tenslotte is er de Amsterdamsche „derby" A.F.C.Blauw wit. Dat wordt ongetwijfeld een spannend partijtje en wij durven niet zeggen, wie dat zal winnen! In 2B verliest T.O.G. thuis van het sterke Velox en wint 't Gooi thuis van het niet al te sterke Spartaan. West-Frisia heeft een beste kans, om thuis van Z.V.V. te winnen. De twee overige wedstrijden worden zeer lastig. Want ZeeturgiaE.D.O. en Bloe- mendaal—W.F.C. zijn ontmoetingen met weinig krachtverschil. Misschien kleine suc- cesjes voor de thuisclubs? De Alkmaarsche Boys gaan bij De Meteoor op bezoek, wat zeker nog geen „walk-over" beteekent. Ondanks het feit, dat de Alkmaar- ders j.1. Zondag het bezoekende „Velo- wijekers" een nederlaag wisten toe te bren gen, ondanks het feit, dat De Meteoor in Hoorn van Hollandia met 31 verloor, be hoeft dit geenszins een reden te zijn, reeds een nieuwe Alkmaarsche zege te voorspellen, integendeel, de kaasmenschen zullen zeer ze ker op gedachten tegenstand kunnen rekenen, temeer, daar de Amsterdammers in eigen veste nu niet bepaald voor de poes zijn, een stevige partij kunnen spelen en ook nu zul len traenten in eigen huis de noodige punten te doen vergaren. Doch spelen de Boys met eenzelfde elan als vorigen Zondag na de rust, dan stellen wij voldoende vertrouwen, dat één der winst punten naar de kaasstad verhuist. De rood- witten komen met de volgende opstelling uit: H. Keesen Hoogland Koster Weel v. d. Hilst Licht Indri Brouwer Kwadijk Boots Kosseu Hollandia gaat bij Zaandijk op bezoek en hoewel de Hoornschen vrij goed van stapel liepen, vermoeden we toch dat een der winst punten verloren zal gaan. We stellen in de Zaankanters het meeste vertrouwen. Vole- wijekers zal zich ongetwijfeld trachten te herstellen van de onverwachte nederlaag te gen de Boys en we geven de Amsterdammers in eigen huis tegen het bezoekende K.V.V. een redelijke kans. De eerste geweldige derby in deze afdee ling HelderH.R.C. zal heel wat noor delijke gemoederen in beroering brengen en er valt met geen mogelijkheid te zeggen, wie de zege ten deel zal vallen. H.R.C. zal zeer zeker trachten niet te veel op achter te raken. In de B-afdeeling ontvangt Halfweg, W.M. S. Gezien de eerste verrichting van beide ploegen, stellen we in de bezoekers het mees te vertrouwen. De Zeemeeuwen zullen in eigen huis trachten D.W.V. een nederlaag toe te brengen, wat hun misschien ten deele zal lukken. S.D.Z. zal het tegen 't bezoekende A.P.G.S. zeer zwaar krijgen, terwijl Z.R.C. het tegen D. J.K. tot een puntenverdeeling zou kunnen brengen. Of Purmersteijn zich op eigen veld tegen ODE. zal kunnen her stellen, meenen we te moeten betwijfelen. Onze stadgenooten „Alkmaar" gaan bii wJf ÊfProm°veerde B.K.C. op bezoek. V R Breeza"ders in den grooten K.N. \.B. zullen presteeren, valt natuurlijk geens zins te voorspellen, maar dat zb een zoo dragehjk mogelijk figuur willen slaan is Vf St3?nd !eit- baarbij komt nog 'dat debutanten over een zeer goede verdedi ging beschikken en een aanvalslinie, die de kunst van doelpunten maken verstaat. De Alkmaarders doen dan ook goed, ge ducht aan te pakken, en wel van de eerste tot de laatste minuut, anders kon het misschien wel eens gebeuren dat de punten in het „hooge" noorden blijven. Komaan Groen- Witten, we rekenen op een nieuwe zege. Alk maar verschijnt met de volgende opstelling: Burger Dingerdis Ooms Schrier Baars v. d. Stok Engel Asjes Kranenburg Kuijs v. Os Texel krijgt bezoek van Andijk. Beide ploe gen begonnen goed, hoewel het behaalde re sultaat van Texel op Wieringen hooger aangeslagen zal kunnen worden en juist daarom vermoeden we dat de eilanders in eigen huis aan het langste eind zullen trek ken. Succes, dat vorigen Zondag in eigen huis eenigszins teleur stelde, gaat bij D.T.S. op bezoek en de Wieringers zullen uit een heel ander vaatje moeten tappen. We geven ze kans op beide punten, maarhet zal er in Oudkarspel spannen. Motorrennen. In de B-afdeeling krijgt Uitgeest bezoek van Rivalen en dit kan een nieuwe zege voor de Uitgeesters worden. Zaanlandia ontvangt Beverwijk, dat thans haar eersten wedstrijd speelt en we zijn zeer benieuwd, of de Beverwijkers weer een zeer goede kans zul len maken. Voorloopig rekenen we op een overwinning, alhoewel de Zaankanters vori gen Zondag zeer goed werk deden. Verkade— Q.S.C. zou wel eens op een puntenverdeeling uit kunnen loopen, terwijl Meervogels het tegen de bezoekende Zilvermeeuwen zwaar zullen krijgen. Ook hier zou het wel eens tot een puntenverdeeling kunnen komen. BELGIE—NEDERLAND ZEKER TE BRUSSEL. Naar de „Vingtième Siècle" verneemt, zal de wedstrijd BelgiëNederland, onafhanke lijk van de vraag, of de uitbreiding van het Antwerp-Stadion te Deurne al dan niet op tijd haar beslag zal krijgen, in 1935 in ieder geval te Brussel plaats hebben dit in ver band met het feit, dat het volgend jaar te Brussel de wereldtentoonstelling wordt ge houden. De Internationale Zesdaagsche is al weer voorbij. De rijders hebben al lang weer hun gewone werkzaamheden her vat, het leven is weer normaal gewor den en de tijd is aangebroken, om met een van de deelnemers eens een paar uurtjes te komen praten. Want al mag de uitslag dan al lang bekend zijn gemaakt in de kranten, iemand, die den strijd zelf heeft meegemaakt, die zes da gen lang kans zag, om geen enkel straf- punt op te loopen, zoo iemand heeft al tijd nog wel iets te vertellen, wat ons, lezers, interesseert. En dus trokken wij op een middag naar Jan Moejes, den meest populairen motorrenner in Noordholland-Noord. De sportieve kerel was op onze komst voor bereid en via de werkplaats, waar het personeel ijverig werkt, gingen wij naar boven, naar de woonkamer van den Zes- dagenman. Een korte, maar hartelijke kennisma king met mevr. Moejes volgde, de thee en de sigaretten kwamen voor den dag en toen begon het Hoe kwam je eigenlijk in liet officieele B-team?, zoo begonnen wij. En Jan Moejes vertelde: Twee jaar geleden werd ik kampioen van Nederland in den terreinrit, die de K. N. M. V. had uitgeschreven en blijk baar was de K. N. M- V. dat niet verge ten, want een jaar later vroeg men mij, of ik genegen was, om deel te nemen aan de Internationale Zesdaagsche, die toen in Engeland gehouden werd. 'k Wilde natuurlijk graag, maar aan gezien ik niet in het officieele team kon worden opgenomen, waren alle onkos ten voor mij zelf, en dat was mij te hoog. Echter, de importeur van de Ariel hielp. Hij wilde met alle geweld, dat ik zou rij den, zorgde, dat het financieele gedeelte in orde kwam en ik vertrok naar Enge land. En niet zonder succes! merkten wij op. Inderdaad, lang niet zonder succes. Want pas in de laatste 10 minuten van die Zesdaagsche verloor ik de kans op de gouden medaille. Want toen kreeg ik 6 strafpunten doordat door een feilen slagregen mijn magneet niet meer naar behooren functionneerde. Enfin, 'twas niet anders. Maar toen kwam dezen zomer voor mij de groote verrassing: ik werd in het officieele B- team van ons land gekozen voor de Zesdaagsche, die dezen keer in Beieren werd gehouden. Stop eens, zeiden wij. Is er verschil tusschen het A- en het B-team? Absoluut niet, zei Jan Moejes. De K. N. M. V. zendt twee teams uit, om twee kansen te hebben voor de Zilveren Vaas. Maar verschil is er niet. De twee teams zijn volkomen gelijkwaardig. Naar Zuid-Duitschland. En zoo vertrokken, goed op tijd, onze Nederlandsche renners naar Zuid- Duitschland. 'tGing in een kalm tempo; niemand haastte zich. En midden in de week arriveerde het kleine gezelschap in Carmisch-Partenkirchen, waar zij zoo gauw mogelijk hun papieren in ont vangst namen en de routes bestudeer den. Nou, en toen zagen wij al gauw al dus onze gastheer dat er een paar moeielijke „klims" waren en die moes ten wij „door" hebben. Daarom hebben wij direct den volgenden dag het terrein verkend en een paar van die beruchte klimpartijen gedaan en vooral hebben wij hier en daar den boel eens rustig be keken, niet op de fiets, maar loopende. En allemaal meenden wij, dat deze Zesdaagsche wel zou meevallen. Trou wens, wij zagen de trajecten bij prachtig droog weer en het leek er op, dat het weer zoo zou blijven. Dat is ook de reden geweest, dat wij besloten, op Standaard banden te rijden. Bij de training volde den die banden uitstekend en wij rijden er .liever op, omdat zij het sturen niet bemoeilijken. En waarachtig stonden wij in onze meening niet alleen, want ook andere renners, waaronder de Engelschen, wil den op Standaard-banden rijden. Nou, en zoo naderde de dag van den wedstrijd, 's Vrijdags werden de machi nes heel zorgvuldig nagezien en den volgenden dag leverden wij ze in. En toen begon het secure werk der jury. Elk onderdeel van de machine werd met een geheime verfsoort bestreken, een soort roode lak en die verf ging er niet gemakkelijk af! 't Spreekt vanzelf, dat het daardoor totaal onmogelijk was ge worden, om tijdens den wedstrijd onder- deelen te verwisselen! De Zondag werd in gepaste gezellig heid doorgebracht: wij maakten er een rustdag van en het bleek, dat de Neder landsche groep van 20 renners niet al leen in goede conditie was, maar boven dien in de best mogelijke stemming. Toen hebben jullie natuurlijk de kan sen besproken? vroegen wij. Nee, dat niet. 't Is in zoo'n wedstrijd immers nooit te zeggen, of je een kans hebt. 't Hangt allemaal te veel van klei nigheden af. Een lek bandje op een on gunstig moment kan fataal zijn, kan oorzaak zijn, dat een geheel team kans loos wordt. Nee, onze kansen konden wij niet uitknobbelen, maar wel konden wij afspreken, dat wij allemaal ons best zouden doen. En die afspraak werd ge maakt. Maar wat erger was: de lucht betrok! En wij hadden Standaard-banden! Hoe zou dat afloopen, als wij regen kregen en de wegen vol modder en plassen zouden staan? Enfin, 'twas nog altijd droog en ook den volgenden morgen was het nog droog. En zoo begon de wedstrijd I Om 6 uur vertrok de eerste deelnemer en een uur later vertrok onze gastheer, die een hoog startnummer had. Dat begin is altijd een beetje gek, zei Jan Moejes. Want je ziet de beste rijders starten op een manier, alsof zij nooit eerder op een motor gezeten hebben. Sommigen hebben de heele breedte van den weg noodig, anderen kunnen hun motor niet aanslaan, weer andere lui doen gekke dingen, maar iedereen weet, dat het de zenuwen zijn, die hierbij een groote rol spelen. Zooals gezegd, 't was nog droog, maar de toppen der Alpen waren onzichtbaar geworden en als je hooger kwam in de bergen, keek je neer op de wolkenmassa. En dank zij die droogte viel de eerste dag mee. Zelfs de beruchte Kesselberg- 2e klasse A: AlcmariaKinheim 3e klasse A: Meteoor—Alkm. Boys*1 Berg^" (Crabbendamj 4e klasse A: B. K. C.Alkmaar. Res. 2e klasse: H. R. C. 2Alcmaria 2 (11 uur) Res. 3e klasse: Alcmaria3-Helder2 (11 u?) strasze werd zonder al te veel moeite genomen en 't was heel normaal, da* onze jongens geen strafpunten opliepen Toen kwam de tweede dag. En al te spoedig begon het drama. Je moet we ten, het regende dat het goot, den heelen dag. Nou, en in dien stroomenden regen moest de Samerberg „genomen" worden In 't begin ging het nog. Maar de weg' die toch al niet best was, werd door het rijden erbarmelijk slecht. En toen er een 50 renners over waren gekomen, was de modderweg totaal onberijdbaar. Toen ik kwam aanrijden stonden er zeker een 40 rijders onder aan den berg te wachten. Zij zagen den poel, die vol gaten en keien zat. 'tWas verschrikke lijk. En elke poging, die gedaan werd om den berg te beklimmen, mislukte. 't Werd zelfs zoo erg, dat de wedstrijd- leider besloot, om dit gedeelte van het traject te neutraliseeren. Met andere woorden, wij mochten geholpen worden door anderen. En toen had je het moe ten zien. Piet Nortier, die overal was hielp ons naar boven, S. A.-mannen' stonden klaar om je naar boven te bren gen, kortom, er was hulp genoeg. 'tBe- roerds'e echter was, dat je maar al te veel tijd verloren had. En pas later zou den wij hooren, dat ook het tijdverlies niet gerekend zou worden. Hadden Fey. ma en ik dat geweten! Want zoodra wij boven waren, hebben wij alles gedaan om onze drie kwartier weer in te halen' en dat lukte. Maar het eischte veel van onze machines en van onszelf! Eci- ter, wij wisten niet, dat alles zoo got4 beslist zou wórden, anders hadden wij het natuurlijk veel kalmer gedaan. Met dien berg aileen waren wij er ech ter niet, want vele kilometers lang be stond de weg dien dag uit 2 a 3 Meter breede paden, die vet en glibberig wa ren. En als je op zoo'n weg rijdt met naast je een afgrond, dan begrijp je, hoe voorzichtig je moet zijn. Maar als er dan weer een goed stukje kwam, dan ging alles open. Enfin, wij bleven dien tweeden dag ook strafpuntenloos. Weliswaar kregen twee der Hollanders een paar strafpun ten, maar wij mochten tevreden zijn. Vooral Rompelman, die leelijk gevallen was op een van die slechte wegen! enover den Nürnbergrlng, waar Moejes dezen zomer zou zijn gestart, als hij niet in Je training gevallen was en toen zijn schouder danig had gebles seerd. Mevr. Moejes toonde ons de rij broek, die haar man toen aan had: een nog nieuwe broek, die totaal kapot was! En ook-zijn valhelm was bij dien val leelijk gehavend. Uit alles bleek wel, dat het motorrijden niet altijd voor 100 een grapje is, maar dat men steeds moet uitkijken. En vooral niet boven je macht rij den viel Jan Moejes in, die op dat oogenblik weer terug kwam. Dat zie je maar al te vaak. Je moet weten, waar toe je zelf in staat bent en wat er uit je machine gehaald kan worden. Zoo had ik in deze Zesdaagsche bijvoorbeeld een Italiaan bij mij, die vrijwel tegelijk met mij startte. Maar hij had een veel lich tere machine dan mijn 4-cilinder Ariel. Wat deed de man? Hij probeerde altijd en altijd weer, om mij bij te blijven, om zelfs nog eerder bij de contröle te komen. Een paar dagen ging dat goed, en toen kon hij er mee ophouden. Had de rijder zijn eigen wedstrijd gere den, dan had hij een goede kans op de gouden medaille gehad. Nu kreeg hij niets! Nee, dan deed onze Noordhollander Teeken uit Krommenie het beter. Die reed voor het eerst in de Zesdaagsche mee. In de trainingsdagen deed hij een paar gekke dingen, maarhij luisterde naar de anderen enwon de gouden medaille. En vergeet niet dat hij vlak achter Henne reed, den we reldrecordhouder. De verleiding, o® dus te snel te rijden, was wel groot maar Teeken hield zich aan zijn eigejj schema en ging niet in een duivelsch tempo de hellingen af. Wat geeft da* ook: hoogstens een winst van enkele se conden en een beste kans om te vallen- IZafif"der dacht natuurlijk dat Piet nog in de in hhS sn k/p"(7cn Ult-En toen hij er bijna heek-maal nu hef deCel egr op" voorschlJn" »Z«zoo", nep hij uk, „en 176. Toevallig lag er in de buurt een stuk touw, dal eei bergbeklimmer daar had verloren. Dat werd stevig °m. kist gebonden. „Wacht even", zei. Drein, en met een krijt] schreef hij op de kist: „Voorzichtig, niet kantelen".

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 10