Ned. Herv. Kerk. Jietk d School Juqzzwdw Stukken Macktbetichten f 10°- v. Adoectentiën LEERLING VERPLEEGSTERS Gamit-letters. Huishoudster. net meisje, JUFFROUW ZIT-SLAAPKAMER REIZIGER. ÏFHÜÜR MODERN WOONHUIS UHtrac Mittdenstandswening, jBucQediike Stand „KERSTFEEST OP ZEE (Ned. Zeemanscentrale). loonen en diensttijden der taxichauffeurs van den. v. nassau- garage. h. c. j, scheffel g. scheffel—xleijmeer henk D. kiel jenny schuurman nicolaas slot, in den ouderdom van bijna 52 jaren. pieter purmer, Catechisaties. Aanvang Dinsdag en Woens dag, 25 en 26 September a.s. ^/EliT 3*5 BOERENKNECHT, BOND VOOR STAATSPENSION- NEERING AFD. ALKMAAR. Zondagmorgen te 10 uur werd door bovengenoemde federatie hare najaars vergadering gehouden in een der loka Jen van de Unie te Alkmaar. Op gebruikelijke wijze werd door den voorzitter, den heer H. Bruin van Alk maar, de vergadering geopend met een woord van welkom tot de aanwezige af- gevaardigen, vertegenwoordigende slechts negen der 15 aangesloten afdee- lingen, hetgeen door spreker betreurd werd, temeer daar wij elkander in de tegenwoordigen moeilijken tijd zoo van noode hebben, om de lijnen uit te stippe len voor de a.s. winterpropaganda. Dit heeft niet alleen de bekende propagan- daavonden maar ook het huisbezoek, dat in dezen winter met alle kracht zal worden ter hand genomen omdat reeds gebleken was, dat in zeer korten tijd in een 4-tal afd<-elingen het ledental met ruim 700 is vermeerderd. Vervolgens werd de propaganda be sproken in verband met de winter. De vooritter zette het standpunt van het bestuur uiteen en zeide, dat zoodra men dan ook de vergadering der gecom bineerde federaties in Noordholland hebben, welke binnenkort zal gehouden worden men de winterwerkzaamheden zal voorleggen en zeker de volle mede werking zal verkrijgen.. Ten plattelande heeft men een ruim en dankbaar ar beidsveld. Wanneer de propagandist aan den ar beid zal gaan, zal door het federatiebe stuur elke afdeeling worden aange schreven en bericht worden wanneer de arbeid zal aanvangen omdat er door le afdeelingsbesturen wel degelijk reke ning mede gehouden moet worden dat er emand ter beschikking is om den propagandist in te leiden maar ook om tijd en onkosten te sparen. Men zal met alle kracht dezen winter de zaak warm houden en niet alleen in Noordholland, deze wijze van propaganda invoeren, -maar ook in den vorm van vlugschrift aan alle federatiebesturen en aan Pro vinciale comité's waar de Bond zijne af- deelingen heeft. Verder werd aanbevolen de winterpropanga niet te vergeten en zoo mogelijk een spreker uit te noodigen en wel de heer G. v. Roekei uit Arnhem, een man die trots zijn christelijk histori sche beginselen niet geaarzeld heeft een plaats in het hoofdbestuur te bezetten. Niemand verzuime zijne kracht te geven voor de winterpropaganda. Ik ga, zeide sprop voor hen, wier le venszon ondergaat. Deze leus is nog altijd de eerst van den Bond en is in elk vaandel vastgelegd. UITDEELINGSLIJST. Ter griffie van de Arrondissements- Rechtbank is gedeponeerd de uitdee- lingslijst in het faillissement van den heer P. Bruin te Wervershoof, curator P. C, Winkel te Hoorn, met geen uitkee- ring aan concurrente schuldeischers. OPBRENGST SPELDJESDAG. De collecte ten bate van het T.. B. C.-fonds van de Ned. sig. en tabaksbewerkersbond afd. A;kmaar, heeft opgebracht bruto 330.85. Aan allen die hebben meegeholpen dit bedrag bijeen te brengen, wordt hartelijk dank gebracht. VALKENHEIDE—SPELDJESDAG OP WOENSDAG 26 SEPTEMBER Men schrijft ons: Ge kent toch „Valkenheide", het opvoe dingsgesticht te Maarsbergen voor verwaar loosde jongens, uitgaande van de Ned. Herv. kerk? Welnu, dat mooie werk lijdt vreeselijk onder de crisis. Door inkrimping van regeeringssubsidies, door achteruitgang der giften en contribu ties is een groot deel van zijn inkomsten te loor gegaan. In het gesticht worden niet alleen Herv., doch ook jongens van andere Pfotestantsche kerkgenootschappen opgenomen. Het is dus een nationaal belang, dat hier gediend wordt. U blijft toch niet achter, nu het er om gaat dit goede werk in stand te houden? Wie helpen wil met den verkoop van speldjes, al is het slechts voor enkele uren, feven zich vóór 26 Sept. op bij den heer M. Moolhuyzen—v. Duyne, Geesterweg 11, Telef. 119 of bij den heer B. Ringers, Oudegracht 222, Telef. 277. CURSUS VOOR VAKONDERWIJS. Was het aantal leerlingen voor den cursus voor vakonderwijs, uitgaande van de afd. Langendijk van de Vereen, tot bevordering van het Vakonderwijs in West-Friesland reeds tal van jaren zoo groot, dat er twee klassen konden worden gevormd, dit jaar zal dit wel niet mogelijk zijn. Tot nu toe hebben steh slechts 29 leerlingen opgegeven, ter wijl het aantal 36 moet bedragen. Nu in één lokaal aan al die leerlingen tegelijk les moeten worden gegeven, ter wijl bij een genoegzaam aantal dit wordt gesplitst, en de leerlingen in twee loka len worden ondergebracht, waar zij van 2 leerkrachten les krijgen. De tijdsom standigheden hebben ook hier hun in vloed doen gelden, tot schade van het vakonderwijs. De heer C. Wagenaar Kz., voorzitter van de vereeniging „De Koophandel", is door den minister van Economische Zaken benoemd tot lid van het dage- lijksch bestuur van de stichting Ned. Groenten- en Fruitcentrale. Van tomatenkweekers vernamen we, dat de opbrengst van de kastomaten slechts ongeveer de helft bedraagt van dia van verleden jaar. Van exploitatie winst is dus geen sprake. UITSLAG VEILING, gehouden bij opbod op Zaterdag 22 Sep tember 1934 te Alkmaar, in het koffie huis van den heer C Bos, aan de Hout- til, ten overstaan van den notaris Mr. C. J. de Lange, van de kapitale boeren plaats „1 redelust" aan de Zuidervaart gem. Z. en N. Schermer, welke is ge veild in 8 perceelen, als volgt: 1. Huis, schuur en erf, gr. 0.54.30 H A. 3240.— 2. Weiland, 2.92.00 5940.— 3. Idem, 3.59.50 7050.— 4. Idem, 3.35.40 5937.50 5. Idem, 1.15.00 2175.— 6. Idem, 2.91.30 5981.25 7. Idem, 3.60.00 6750.— 8. Idem, 3.27.70 5747.50 Totaal 21.36.20 H A. 42821.25 De afslag en combinatiën blijven be paald op Zaterdag 29 September a.s., des morgens elf uur, in bovengenoemd koffiehuis. GEBOREN: Helena Maria Gerarda, d. van Johannes van Engelen en Helena Overtoom. Elisa- beth Apolonia Sabina, d. van Cornelis Franse en Sabina de Koning. OVERLEDEN: Herm. Jan van der Meulen 1 dag. Johanna Maria Buren 9 jaar. Lourentia Geertruida Maria Buren 4 jaar. G.A.M.I.T. Geachte Redacteur, Wilt u zoo goed zijn om mij een klein plaatsje in uw blad te geven. Ik zeg u bij voorbaat hartelijk dank. Zeer belangstellend heb ik uitgekeken naar het openingswoord van onzen burgervader en ook gelezen het gesprokene van den voor zitter en dacht zoo: de Middenstand maakt goede propaganda voor zijn zaken en dat is het waar alles om draait. Hoe meer men- schen er komen om alles te zien van al die stands, des te beter is het. Maar toen ik de bekendmaking las van de entree-prijzen van 30 en 50 cent, toen dacht ik er toch wel even anders over. Immers de loonen moeten steeds omlaag en nog eens omlaag, dus de koop kracht is lang niet meer als voorheen en ae meeste arbeiders kunnen dan ook nooit 30 of 50 cent missen. Immers man en vrouw is 60 cent of 1, dat is veel te veel. Voor 5 jaren meende ik dat de entree 25 cent was en toen was alles toch veel duurder. En toch geloof ik wel, dat het de bedoeling is om zooveel mogelijk menschen te krijgen, want dat is de grootste propaganda. Verlaag daarom de en tree zooveel als mogelijk is, opdat ook de ar beider de G.A.M.I.T. kan bezoeken. Want het woord G.A.M.I.T. kan toch niet beteeke nen: Geen Arbeider Mag In Trekken? Met dank voor de plaatsing, A. B. ;Mijnheer de Redacteur, Mag ik naar aanleiding van de veelvul dig in Uw en andere bladen voorkomen de ingezonden stukken over het ongeval te Schoorldam eenige plaatsruimte vragen? Bij voorbaat dank. De bladen en schrijvers van ingezonden stukken spraken hier zoo als gewoonlijk van een ongeval op een „onbewaakten overweg". Ofschoon deze ge vallen ernstig betreurende, zoo moet mij toch van het hart, dat men hier niet te doen had met een onbewaakten overweg, in de betee- kenis die daaraan gewoonlijk gehecht wordt. Onder onbewaakte overwegen verstaat men n.1. overwegen, die vroeger bewaakt ge weest zijn, doch waarvan men de bewaking, uit een oogpunt van zuinigheid, heeft ach terwege gelaten. Immers eerst toen is men gaan spreken van onbewaakte overwegen. Op lokaalspoor- en tramwegen, die als regel niet afgesloten worden en waar dus ook niet dan bij hooge uitzondering Dewaakte over wegen zijn. kan dus van onbewaakte over wegen in dien zin niet gesproken worden, omdat de overwegen op die lijnen nimmer bewaakt zijn geweest. Het doet dus vreemd aan, bij deze spoor- of tramwegen, die niet afgesloten zijn en waarop met beperkte snel heid wordt gereden, te nooren spreken van „onbewaakte overwegen". Op het traject Alkmaar—Schoorl loopt de tramweg deels langs den publieken weg, van afsluiting is geen sprake en is ook nooit sprake geweest. Toch maken de bladen melding van een on geval op een onbewaakten overweg. Zoo handelende kan men elk ongeval op een weg- kruising rubriceeren onder de rubriek „on gevallen op onbewaakte overwegen". Dit voorbeeld is een uit vele en de argelooze lezer krijgt den indruk, dat wederom slacht offers zijn gevallen van den gehaten „onbe waakten overweg". Zou men niet beter en verstandiger doen het adjectief „onbewaakt voortaan achterwege te laten, aangezien dit tot 0juiste gevolgtrekkingen leidt? Maar tegenwoordig matigt zich een ieder maar aan om af te geven op de Spoorwegen. Aller lei onzin wordt neergeschreven. De cijfers van ongevallen op onbewaakte overwegen blijven vrijwel stationnair; die 00 den weg stijgen onrustbarend. Heelt een ongeval op een spoorwegovergang plaats, dan maakt dit geval grooten indruk op het publiek, datzelfde publiek, dat door de moordpartij op den weg zoodanig is af gestompt, dat 't de massa-slachting niet meer realiseert. Zouden de schrijvers van al die ingezonden stukken met z.g.n. raadgevingen voor de spoorwegen zich misschien niet tegen dat steeds meer invretende kwaad der toe nemende onveiligheid op den weg willen richten? Vergelijkt men het betrekkelijk aan tal ongevallen op de onbewaakte overwegen met het enorm groot aantal ongelukken op de wegen, waarvan alle kruisingen door de au'o in onbewaakte overwegen zijn herschapen, dan treft de veiligheid op de sporen tegen de onveiligheid op den weg. Hoogachtend, Uw abonné, J. J. COMBEE. Alkmaar, 23-9-34. De tijd voor 't klaarmaken en meegeven der Kerstkisten voor de zeeschepen is weer aanstaande: mogen wij u vriendelijk vragen uw kerstgeschenken voor de zeelieden ons te willen zenden, liefst vóór 15 Oct.? Doch ook daarna, tot vlak vóór Kerstmis toe, zijn ze ons welkom! Mooie boeken, tabak, versnape ringen, sokken, sofakussens, kooigordijntjes, spelenalles wat nuttig, gezellig en mooi is kunnen wij gebruiken. Nadere inlichtingen worden desgewenscht gaarne gegeven door beide ondergeteeken- Mevr. F. J. JONGMAN-v. d. STROOM, p.a. Waterschoutskantoor, Nieuwe Vaart 2, Amsterdam; en Jonkvr. J. W. ORTT, Tehuis voor Zee lieden, Veerhaven 17, Rotterdam. Mijnheer de Redacteur, Als één van de belanghebbende chauf feurs, georganiseerd bij de Ned. Unie van Chauffeurs, verzoek ik u beleefd opname van het onderstaande: Ik vind het zeer ongepast, dat de Unie van Chauffeurs een ingezonden stuk schrijft, waarin zij vermeldt, dat de chauf feurs der autobus 6 x zooveel verdienen als wij. Als ik mij niet vergis, verdienen deze autobuschauffeurs 22.50 per week, dus zouden wij verdienen 1/6 x 22.50 is 3.75. Denken zij misschien, dat ik en mijn 14 collega's, waaronder getrouwde menschen, voor dit geld de betrekking als taxi-chauf feur zouden blijven waarnemen? Zoo gek zijn wij nog niet. Mocht de Unie van Chauffeurs echter van oordeel zijn, dat wij te lang werken of te weinig verdienen, waarover naar mijn weten nooit een klacht is ingediend bij de organi satie, dan had ik het heel wat netter gevon den als zij zich eerst eens in verbinding had festeld met mijn werkgever, om te trachten ierin verbetering te brengen en niet eerst een ingezonden stuk te schrijven. U dankzeggend, mijnheer de redacteur, voor de verleende plaatsruimte, verblijf ik: G. H. J. v. d. BOGAERDE, lid van de Unie van Chauffeurs en taxi-chauffeur van de N.V. Nas- saugarage. Geachte Redacteur, Na verschillende ingezonden stukken in uw veel gelezen courant te hebben gelezen, kan en mag ik niet langer zwijgen, daar ik zelf als machinist op. die tram dienst doe, dus ook heel goed weet wat er van ons ze nuwgestel geëischt wordt, niet alleen voort vloeiende uit ons ambt, maar ook door de groote brutaliteit aan den dag gelegd, door het automobilisme in het algemeen. Hoe dikwijls gebeurt het niet, dat wielrij ders uiterst rechts (wadend, gewoonweg in den grasberm worden gejaagd en dat er dan lachende achterom ruit, de cabine wordt ge keken. Hoe vaak gebeurt het niet, dat als wij onze snelheid verminderen voor zulke weg- duivels, zij ons hartelijk uitlachen en dat wjj de snelheid verminderen komt nergens an ders door, dan doordat wij altijd in twijfel staan wat zulke autpmobilisten zullen doen, want soms rijden zij door en soms blijven zij pal voor de spoorlijn staan. Di zijn dan fei ten die het automobilisme vergeet te publi- ceeren. Wat volgens mij een groote verbetering kan brengen is, niet zooals nu, dat men een rijvaardigheidsexamen aflegt en een rijbe wijs krijgt en dan maar losgelaten wordt op den weg, maar net als bij ons het geval is, ook wegexamen moet'doen, d.w.z. dat hem of haar niet eerer een rijbewijs wordt afgege ven, dan wanneer hij of zij de gevaarlijke kruisingen in Nederland weet, want onbe kendheid met den weg speelt hier een groote rol, en is er een automobolist onbekend met den weg, laat hem dan kalm rijden, want heusch, zij spelen niet met hun eigen leven, maar ook met dat van ons. Meerdere malen gebeurt het, wanneer er nog een 2 tot 3 meter over is, dus het gevaar al groot is, dat men toch nog oversteekt, wat bij ons wordt genoemd: „het kan nog net". Zoo kan ik wel doorgaan met verschillen de voorbeelden van roekeloosheid of onoplet tendheid van de zijde van het automobilisme, maar ik meen hiermede te kunnen volstaan. Zooals de heer P. Postma schreef, laat de remmen goed in orde zijn, zou ik hier even willen opmerken, dat de remmen subliem in orde zijn. Waren die bij vele auto's zoo in orde, allicht werden de ongevallen nog min der. Met dank voor de verleende plaatsruimte verblijf ik, uw abonné L. A H. VIERDAG, machinist .Nederl. Spoorwegen. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 24 Sept. 1934. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 78 Vette koeien 100—230 14 Graskalveren 15—30; 8 Vette kalve ren 30—80, per K G. 60—80 cent; 44 Nuchtere kalv. (slacht) 4—14; 10 Vette schapen 16; 326 Vette varkens (zware) p. K.G. 30—32 cent. Handel redelijk. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 24 Sept. 1934. Op de heden gehouden aai dappelenmai kt waren de prijzen onveranderd. Aanvoer 209100 K.G AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 24 Sept. 1934. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 515 Vette koeien, le kw. 58—60 cent, 2e kw. 50—56 cent, 3e kw. 42 —48 cent per K.G. s'achtgewicht; 145 Melk- en kalfkseien 160-/ 195; 113 Vette kalveren, 2e kw. 4654 cent, 3e kw. 34_44 cent per K.G. levend gewicht; 110 Nuchtere kalveren 36; 130 Schapen 1518 605 Varkens, vleeschvarkens 90—110 K.G. 36—37 cent, zware varkens 3536 cent, vette varkens 3334 cent per K.G. slachtgewicht30 Paarden 60— Ter veemarkt waren 4 wagons geslachte runderen uit Denemarken aangevoerd. BROEK OP LANGENDIJK, 24 Sept. G4 Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 4450 K.G Aardappelen: Bevelanders 2 70J/ 2.90, Blauwe 4.20; 14000 K.G Roode kool 1.10—/ 3.30; 8000 K.G. Gele kool 1.30—2.40; 44000 K.G. Witte kool 0.6O—1.30; 44000 K.O. Uien: gele uien 1 702.10, gele drielingen 1 1.10, gele nep 1.70—190: 3800 K.O. Slaboo- nen 2—/ 8.10; 60 K.O. Snijboonen 5.60 7.80; 6600 K.G. Bieten 0.60— 1 90; 2300 K.O. Peen 0.60-/ 1, alles per 100 K.G. en 7500 stuks Bloemkool le s. ff 4.90—7.70, 2e s. 1.50— 2.40 en lichte soort 2.60—3.20 per 100 stuks. NOORDSCHARWOUDE, 22 Sept. 34. 11700 K.G. Aardappelen: R. Duken 1.50, Eigenheimers 3.203.40, BI. Eigenhei mers 3—3.60, BI. Aardappelen 3.70, Bevelanders 2.40—2.50, Friso 2.40; 22900 K.G. Uien: uien 1.40—2, drie lingen 11.20, grove 2.102.30, gele nep 1.40—/ 1.70; 300 K.G. Peen 0.70; 19400 K G. Spercieboonen 3— 8.60; 70 K.G. Snijboonen 3—4.40; 550 K.G. Kroten 0.70-/ 1.10; 13000 K.O. Roode kool 1—/ 2.40; 62700 K.O. Witte kool 0.70—1.30; 4900 K.O. Gele kool 1 2.30, alles per 100 K.O. WARMENHUIZEN, 22 Sept. '34. Roode kool le s. 1 2.40; Gele kool le s. 1.70—2.30; Witte kool le s. 0.70— 1.40; Nep 1.50—2.10; Drielingen 0.90—1; Uien 1.50—1.90; Grove uien 1.90—2.20; Eigenheimers 2.60— 3.80; Peen 0.90—/ 1 50; Blauwe Aard appelen 2.903.50; Slaboonen 4.20 8.20; Bieten 60—70 cent; Snijboonen 3.10—4.70. Aanvoer: 4200 KG. Roode kool; 1575 K.G. Gele kool; 48700 K.G. Witte kool; 4900 K.G. Nep; 5000 K.G. Uien; 1000 K.G. Peen; 6700 K.O. Aardappelen; 4010 K.G. Slaboonen; 450 K.G. Bieten en 110 K.G. Snijboonen. Den 7en October hopen onze geliefde Ouders en hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare kinderen en verloofde. Heiloo, Holleweg 43. Getrouwd: en die, mede namens wederzijdsche familie, hun hartelijken dank betuigen voor de vele bewijzen van belangstelling bij hun huwe lijk ondervonden. Alkmaar, 22 September 1934. Blaeustraat 37. Heden overleed nog onver wacht ODze geliefde Echtge noot en Vader, Zijn diepbedroefde Echtgenoote en Kinderen, WED. N. SLOT—MEURS. J. SLOT. T. SLOT. Warmenhuizen, 22 Sept. 1934. Heden overleed tot onze diepe droefheid, nog onver wacht, onze geliefde Zoon, Broodor, Zwager en Oom nicolaas slot, in den ouderdom van bijna 52 jaren. Wed. JAC. SLOT— DE RAPPER. Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Warmenhuizen, 22 Sept. 1934. Heden overleed te onzen huize, zacht en kalm, onze geliefdo Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader de hoer wednr. van ELISABETH BAKKER, in den ouderdom van ruim 80 jaar. Uit alter naam, G. WIT—PURMER. J. WIT. Alkmaar, 23 Sept. 1934. Kanaaldijk 14. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Donderdag op de Gemeente Begraafplaats. Ver trek vanaf het sterfhuis nam. twee uur. Bij vonnis der Arrondissements- Rechtbank te Alkmaar, d.d. 20 September 1934, is verklaard in staat van faillissementP. JANSEN, fruithandelaar, wonende aan de 2e Kanaalstraat te Alkmaar, met benoeming van Mr. W. A. UBBENS, Rechter in gemelde Rechtbank, tot Rechter-Commissaris en van onder- geteekende tot curator. Mr. A. J. M. LEESBERG, curator. Alkmaar, den 22 September 1934. Kennemerstraatweg 29. Bjj vonnis van de Arrondisse- ments-Rechtbank te Alkmaar, d.d. 20 Sept. 1934, is in staat ,van faillissement verklaard C. A. BRANDWIJK, sigarenwinkelier, wo nende te Bergen, aan de Station straat 13, met benoeming van den E.A. Heer Mr. J. KRABBE tot Rechtercommissaris en van onder- geteekende tot curator. Mr. H. SCHUURMAN, curator. Alkmaar, 24 Sept. 1934. Emmastraat 4. Aangifte en opgave der uren Dinsdag 25 Sept., van 122 uur aan huis, Parkstraat 2. Ds. BAAR. Sinds 185 4 IIFT ndres. In de WILLEM ARNTSZ STICHTING (geneeskundige Stichting tot verpleging van zenuw- en geesteszieken) te Utrecht en den Dolder (Gemeen te Zeist) kunnen geplaatst worden. Leeftijd 18 tot 22 jaar. Het aanvangssalaris be draagt 327.50 en klimt op tot 755.per jaar na behaling van het diploma; plus vrijen kost, in woning, bewassching en premie- vrij pensioen. Vereischte is het U.L.O. diploma A of daarmede gelijk te stellen schoolonder richt, terwijl opleiding geduren de tenminste 1 jaar voor huis houdkundige aan een nijver heidsschool tot aanbeveling strekt. Brieven te richten aan den Geneesheer-Directeur Agnietenstraat 2, Utrecht. Nette Burgerwed. op leeftijd zoekt plaatsing bij Heer alleen als Br. Boekhandel S. VISSER, Venhuizen. GEVRAAGD bij ALF. LEIJSEN, Heerenweg 44, Schoorl. voor de huishouding gevraagd, goed kunnende koken. Hotel BRITTANJE, Wilhelmina- laan 12. Juffrouw zoekt mot goed pension. Br. ond. letter R 667, bur. van dit blad. Voor direct gevraagd aankomend Aanbieding alleen schriftelijk met referenties. Fa. STUIJ VERDUIN, Baangracht 6, Alkmaar. Terstond gevraagd een foed kunnende melken. 'EEKE, Kanaaldijk B 148, Heiloo, post Alkmaar. zeer veel zon. Huur billijk. Westerweg nabij den Hout. Te bevr. WESTERWEG 290. sanit. install., voor- en achtertuin, v. Houtenkadc 18, zeerbillijk te huur. Adres te bevragen bureau v. d. blad. Onder geen voorwaarde worden adressen verstrekt vau adver tenties onder letter.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 3