De herdenking van Alkmaars ontzet De Oost-Prtiissen r£L dtoük het was in Alkmaar tijdens de 8 October feesten Zeeland od de provinciale najaarsmarkt, die te Amsterdam georganiseerd is door de Vereeniging tot Instandhouding yan kinderbewaarplaatsen De Oostenrijksche bondspresident Mik les in gesprek met luitenant jhr. van Lennep bij de ontvangst der deelnemers aan hel Inter nationaal ruiterfeest te Weenen door de segeering Het Belgische opleidingsschip is van Antwerpen vertrokken voor een Fransch-Belgische archeologische kruisvaart. De sierlijke vormen van schip en tuigage trokken zeer de aandacht Ter gelegenheid der herdenking ven Alkmaars Ontzet had Maandag een tocht naar het Victoriebeeld plaats, waarbij de voorzitter der Alkmaarsche 8 Oetober- Vereenlglng, de heer mr. C J. de Lange een rede hield en aan het beeld een krans werd gehecht De betrouwbaarheids rit naar Oost Prufssen leverde menig moeilijk traject op. Een motor met zijspan baant zich een weg door het mttüe zand nabij Sombien aan de Lauskersee Aan den heer K. Punt Is op zijn verzoek wegens gezondheidsredenen eervol ontslag verleend als burgemeester van bierwijnen Tropenhelmen vormden een onmisbaar onderdeel der uitrusting aan boord van het Fransche opleidingsschip „Jeanne d'Arc" voor den 38000 K.M. tocht, dien het gaat ondernemen De nieuwbenoemde president van den Raad van Haven te Danzlg, dr. J. A. Nederbragt is Maandagavond uit de residentie naar zijn nieuwe bestemming vertnokk$o en werd door minister de Wilde uitgeleide gedaan De auto, waarin 22 Amsterdamsche hengelaars zaten, die tuischen Oudijk en Westwoud tegen een boom reed en totaal vernield werd. - Zeven personen werden gewond

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5