Amstecdamsche !Beucs LBinnenland £ucfitvaact Spott Jiidschciften £and= MARGAR1NE-C0ML0T ONTDEKT. Slechte margarine voor den vollen prijs. VOGELWINKEL IN AMSTERDAM UITGEBRAND. Een aantal vogels levend ver brand. TERWIJL DE SNELTREIN AANSNORDE Aan den dood ontsnapt. ALS JONGETJES MET GEWEREN SPELEN. Nadere bizonderheden. MAN OVERREDEN. Zijn toestand ernstig. van Woensdag 14 November 1934. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. pl.m. DE UIVER OP DE TERUGREIS. De Uiver op Palemban*. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. GROOTE SPANNING IN DEN KORPSWEDSTRIJD. H. V. G. B. II-D. A. W. f. NEDERLANDSCHE HARDRIJDERS TE AMSTERDAM. DE SPORTFONDSEN-IJSCLUB. ROTTERDAMSCHE SPORTPERS. KRACHT EN VLUGHEID 60 JAAR. Rijkspolitie en ambtenaren van den centralen crieis-opeporingsdieust le den Haag hebben in het Westland een com plot ontdekt dat zich bezig hield met het clandestien vervaardigen van mar garine. Hierbij werd te Naaldwijk een inval gedaan bij den winkelier K. aan den 's Gravezandschen weg, waar o.m. een teil met resten van bakkersvet werd aangetroffen. Voorts werd een inval gedaan in den tuin van K. W. aan de Kleine Woerd laan te Naaldwijk, waar in een kast een hoeveelheid margarine en ingrediënten voor het vervaardigen van dit product weiden aangetroffen. Het is hoogstwaarschijnlijk, dat in deze kassen de margarine clandestien werd vervaardigd, waarbij gebruik werd gemaakt van een waterleiding in de kas, die is aangesloten op een sloot. In twee andere perceelen en ten huize van een werklooze te Poeldijk werden nog invallen verricht, waarbij bleek, dat K. wel de leverancier van de margarine kon worden geacht. Deze margarine be stond in hoofdzaak uit bakkersvet, zoo dat het publiek, dat voor het weinig frissche product den vollen prijs betaal de, stevig door deze praktijken werd gedupeerd. Voorbijgangers ontdekten hedenmor gen te ruim 7 uur dat er brand was uit gebroken in het benedengedeelte van perceel Haarlemmerstraat 30 te Amster dam. Zij trapten een ruit in en maakten alarm, met het gevolg, dat de bewoon ster, wier man, de bekende vogelhande laar J. S. Keune, met zijn zoon naar de markt was, in nachtgewaad de straat opvluchtte. Sppedig verschenen er ook uit de boven-verdiepingen verschillende min of meer vreemdsoortig uitgedosch- te menschen op straat. Toen de brand weer kwam, was het vuur, dat in de keuken was ontstaan, reeds naar den winkel overgeslagen. Het gelijk6traat- sche gedeelte brandde nagenoeg geheel uit, terwijl een aantal vogels den vuur dood vond. Verscheidene konden geluk kig nog door de buren uit den winkel worden gered. De vogelhandelaar is ver zekerd. De bovenverdiepingen kregen mede brand en waterschade. Omtrent de Oorzaak van den brand vermoedt men, dat een brandend petro- leumtoestel, dat in de keuken stond, daar op een of andere wijze debet aan is. Toen Maandagavond omstreeks half ftien de overwegwachter J. O. de boomen bij den Provincialen weg te Schalkwijk had neerge laten om den sneltrein die om 21.20 uur uit Utrecht vertrekt, te laten passeeren, zag hij plotseling een auto met groote vaart aanko men. De chauffeur bemerkte niet dat de boomen waren neergelaten en reed, doordat hij het gevaar pas eenige meters tevoren be merkte, met groote snelheid tegen de spoor- boomen. Deze werden omhoog gedrukt, zoo dat de auto met de voorwielen o>p de rails kwam te staan. De overwegwachter had de tegenwoordigheid van geest, de lijn over te snellen en de twee inzittende heeren uit den wagen te trekken. Zij konden nog net bij tijds eenige meters uit de voeten komen, toen de sneltrein aankwam, de auto greep en aan den kant van de Schalkwijksche Wetering duwde. De auto was van voren geheel in el kaar gedrukt. De trein stopte, doch kon na eenig oponthoud de reis voortzetten. De te genwoordigheid van geest van den overweg wachter had grootere ongelukken voorko men. Bij Ruwe Handen Parol thuis was, sliep in een op de bovenste ver dieping gelegen slaapkamer. Hij kon het brandende perceel slechts verlaten door uit een raam te springen. Huis en inboedel waren verzekerd. Gistermorgen heeft fe Halsteren bij Ber gen op Zoom in de woning van de familie Langenberg een tragisch ongeluk plaats ge vonden. Het twaalfjarig zoontje der familie speelde in een der kamers met een geweer. Plotseling trok het knaapje de haan over, met het noodlottig gevolg, dat zijn zusje van 16 jaar, dat zich in dezelfde kamer be vond, waar het jongetje „speelde", een la ding hagel in het gezicht kreeg. Onmiddellijk was een dokter ter plaatse. Hij achtte overbrenging naar het ziekenhuis te Bergen op Zoom gewenscht. De toestand van het meisje baart geen zorg, doch waarschijnlijk zal zij een oog moeten missen. FABRIEKSBRAND TE BILTHOVEN. Hedennacht om half drie is de elementen- fabriek Midges aan de Rembrandtlaan te Bilthoven tot den grond toe afgebrand. De brand werd bemerkt door een waker van den nachtveiligheidsdienst. De blussching ge schiedde door de vrijwillige brandweer. De fabriek is tot den grond toe afgebrand. De oorzaak van den brand is onbekend Verzekering dekt de schade. Het bedrijf zal tengevolge van den brand vier maanden wor den stilgelegd. Omtrent den uitslaanden brand te Biltho ven kan nader worden gemeld, dat deze is begonnen op de bovenverdieping van het ge bouw, dat van steen was opgetrokken. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlam men aan alle kanten naar buiten. De vlam men vonden gretig voedsel in de groote hoe veelheid brandbare stoffen, o.a. parafine, welke zich in de fabriek bevonden. Van het gelijkvloersche gedeelte kon nog een deel worden behouden. De rest is uitge brand. De Midget-fabriek, waarin uitsluitend zak lantaarns-elementen werden vervaardigd, was voor 50.000 verzekerd. Aan het Hoendiep te Groningen op de zelfde plaats, waar j.1. Zaterdag een doode- lijk ongeluk plaats had, is gisteravond de heer J. V. uit Noorddijk bij het passeeren van een wagen door een korrewagen overre den. Met een rugwervelfractuur, armbreuk en een hoofdwonde is het slachtoffer naar het academisch ziekenhuis te Groningen overgebracht. De toestand van den man, die gisteravond nog bewusteloos was, is ernstig. den standaard wilden goed klimmen, de bei de andere echter niet. Het aantal vruchten dat men aan een plant met het meeste voordeel schijnt te kunnen telen wordt door den heer R. op 2 gesteld, en op deze wijze is het mogelijk nog een tweemaal zoo grooten oogst te verkrijgen dan bij de gewone teeltwijze onder glas. Gok werd onderzocht of de vruchtstelen sterk ge noeg zijn om de vrij zware vruchten te kun nen dragen. Dit bleek wel het geval te zijn, waardoor verkregen wordt dat de vruchten niet zoo licht aangevreten worden door pissebedden en oorwormen, terwijl ze boven dien minder aan rotting bloot staan. Zeer nauwkeurig moet men er echter op letten, dat men de vruchten geen halven dag of lan ger te lang laat hangen, daar dan de steel loslaat en de vrucht zou vallen. De financieele resultaten van de zoo ver bouwde meloenen waren goed. De bedoeling is nu, in 't volgend seizoen de teelt nog meer te vervroegen, en door vroege planting en stoken te probeeren, hoogere prijzen te kun nen maken. „Goed aangepakt biedt deze teelt wellicht een mogelijkheid" zegt de heer R. aan het slot van zijn mededeelingen en zijn beschou wingen omtrent de vraag of er een andere cultuur voor de steeds meer teleurstellende van tomaten in warenhuizen en kassen te vinden is. HUIS IN LICHTE LAAIE, Bewoner moest uit het raam springen. Gisternacht is te Wildervank een woning gelegen aan het Westerdiep en bewoond door den spcorwegteambte Schotanus to taal afgebrand. De bewoner, wiens vrouw en kinderen elders vertoefden en die alleen I (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1931 1934 1934 1934 1930 STAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 4 <y0 4 Ned.-Indië 4 0/, M 5H Duittihlaad idem met kettingverklaring BA.NK-INM clilNUEN. Amiterd Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank 1NDUSTR. OND. BINNENL Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Fatent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford ex 40 afst. Philips Gloeit. Gem Bezit Unilever INDUSTR OND BUITENL Am. Smelting Anaconda Bethleh Steel Cities Service S'eel U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Exploi Mij. Botton Rediang Lebong PETROLEUM. Uordtscbe Petr. Kon. Petr. Per lak Continenta' Oil Shell Union t RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadiadi latere. Rubber SCHEEPVAARTEN. - Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Raitw. Cert. Union Pacific $Noteering per 50. 'Esdividend. fExclaim. Vorige koers Koers pl.m. 1.30 101% M% 10. 100% 21% 23% 21% 23% 1068/, 35% 317. 58'/, 83% 35% 31 587» 32% 2^/s 41 224 '16% 73% 32% 223 2157,-6 71%" f 2216/16 Ö16/.6 17%6 1% 21 %6 3% O3/. 17%« 1% 21% 1458/, 63% 61 10% 4.70 145 33% 1657, 6 1181/, 1376/s 847» 106/g 4% 136%-} b5 11 48/16 87% 01 76% 30 55V. l1S/l6 Ü'A 77 30 58 1% 4%6 29 7, 134% 110 116% 134 110 116 33% 10% 63% 63 pl.m. 1.45 101% IC 6% 83% 215% 74%. pl.m. 2.00 215'/, 74% 17% 2.15 74%-5 171 «fa AUTOBELASTINGK-AARTEN. De minister van financiën heeft bepaald, dat aan de houders van motorrijtuigen in de daarbij vermelde bijzondere gevallen ver gund wordt om gedurende ten hoogste 60 dagen per jaar, te rekenen van het tijdstip waarop de belastingkaart wordt afgegeven, met een motorrijtuig op meer dan drie wie len te rijden of te doen rijden op den open baren weg tegen betaling van 1/4 (een vier de) van hetgeen voor dat motorrijtuig over een vol jaar verschuldigd zou zijn, vermeer derd met 3 pCt.: a. aan kermisreizigers voor motorrijtui gen tot vervoer van hun kermisbenoodigahe- den en voor z.g. woonwagens; b. aan onder nemers van verhuizingen voor verhuiswa gens; c. aan eigenaars van transportbedrij ven voor wagens, ingericht voor bijzondere, niet geregeld voorkomende transpoorten, zoo- als wagens voor het vervoeren van kabels, wagens met zendstraal-installaties, bergings auto's, kraan- en takelwagens, wagens voor transport van materieel met zeer groote af metingen enz.; d. aan begrafenisondernemin gen enz. voor lijkauto's; e. aan ziekenhuizen, vereenigingen voor ziekenzorg, autover huurders enz. voor ziekenauto's; f. aan ver zekeringsmaatschappijen, vereenigingen, ven nootschappen enz., voor brandweerauto's; g. aan houders van bedrijfsauto s voor reserve- motorrijtuigen, indien dezelfde houder daar naast drie andere motorrijtuigen van de zelfde soort (P. B. of V.) voor de volle be- asting heeft aangegeven, met dien verstande, dat voor elk drietal bedrijfsauto's ten hoogste één reserve-wagen kan worden voorzien van een 60-dagenkaart; h. aan ondernemers van autobusdiensten, die in het bezit zijn van een vergunning van Ged. Staten der provin cie voor hun reserve-autobussen, ten hoogste voor het aantal, dat in de vergunning der voorwaarden is omschreven. Deze beschikking treed; in werking met ingang van 1 Januari 1935. Gisteravond is de Uiver onder groote belangstelling uit Bandoeng vertrokken. Na een korte landing te Batavia en te Palembang, in welke plaats nog een huldiging en aanbieding van cadeaux plaats vond, vertrok men van daar via Singapore naar Medan, om dit laatste station in Ned. Indië in den loop van den middag te bereiken. De Uiver is om 9.55 uur te Palembang ge land, waar een enorme menigte de beman ning een grootsche ovatie bracht. President Steinbuch hield een korte toespraak, waarna verschillende geschenken werden aangebo den, als wandelstokken van ivoor en voor de dames van de bemanning met goud doorwe ven kains, alle producten van plaatselijke nijverheid De schoolkinderen zongen een huldigingslied. Parmentier dankte, waarna het vliegtuig om 10.45 uur naar Singapore startte. De Oehóe (terugreis) is te Athene aange komen. Morgen zal het postvliegtuig Kwartel van Amsterdam naar Batavia vertrekken. De Ijsvogel is heden te Singapore geland. De Rijstvogel is op uitreis te Bangkok ge land. Morgenochtend zal het K.L.M.-vliegtuig de Kwartel van Amsterdam naar Batavia vertrekken. De bemanning van dit vliegtuig bestaat uit de heeren E. E. Hulsebos, eerste bestuurder; H. Fuchs, tweede bestuurder; J J.J Ruben, werktuigkundige en D. K. R. Sweitser, radiotelegrafist. De post voor de Kwartel moet uiterlijk vandaag, Woensdag, met de laatste bestelling te Amsterdam zijn. De Oehoe (thuisreis) is te Athene geland 1368/,-7 136% 10% f 87J-7* 86% 1»/16 115% <7.6 868/, 61% ONS NEDERLAND. In het November-nummer van „Ons Ne derland", officieel orgaan van de A. N. V. V schrijft dr. W. P. Hubert van Blijenburgh over „Ginneken, een gemeente met toekomst". Jac. Gazenbeek stond een bijdrage af „In het zilveren licht van najaar en winter", waarbij fraaie foto's werden afgedrukt. J. H. W. v. d. Muelen schrijft over den Technischen Dienst der K. L. M., terwijl R. Tepe de aandacht vraagt voor Kasteel Nijenbeek en omgeving. Voorts bevat het nummer o.a. nog een uit voerige terugblik op het voorbije seizoen uit een oogpunt van vreemdelingenverkeer voor badplaatsen. EEN ANDERE TEELT WARENHUIZEN. IN PROTONOATIE Vorige koer» 1 pCt Heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSI ERDAM New-York Londen Berlijn Parijs B ssel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm Oslo Madrid iUti» NIET OFFICIEEL Vorige koen 148 7 41% 59 48 9 15 34 50 43 08 33 10 38 10 37 10 20 15 L.65 Koert op heden 2 uur 1 48 7 398/. 59 48 4 9 '47» 34 48 43 00 33 00 38 00 <7 00 20 20 12.68 Meloenen in kassen aan touwtje geteeld. Betreffende deze nieuwe teeltwijze deelt ir. J. M. Riemens in De Tuinderij uitvoerig mee, welke de uitkomsten zijn geweest van zijn proefnemingen in de jaren 1933 en 1934. Deze teeltwijze werd reeds toegepast op een der Kanaaleilanden, n.1. Guersey, en voldeed goed met de soort suikermeloen Naast deze variëteit heeft de heer R. echter ook beproefd de netmeloen, de kennemerland en de gouden standaard, een soort van de suikermeloen. Deze laatste en ook de gou- Denkt u eraan, dat stilstaande auto's tegenwoordig weder verlicht moeten zijn? Kegelen. Steeds grooter wordt de belangstelling voor de jubileum-wedstrijden van „de Koe koek" en we zullen zeker niet te veel zeggen, wanneer we beweren, dat voor de komende dagen die belangstelling nog zal toenemen. Waanden velen de Burg I, die met 327 hout in afd. A van den korpswedstrijd zulk een schitterende prestatie leverde, candidaat voor den len prijs, de Club I, die gister avond uitkwam, wierp niet minder dan 332 hout en we hebben zoo'n idee. dat zelfs dit cijfer nog niet voldoende zal blijken te zijn om den zoo begeerden wisselprijs te bemach tigen. Gooide 2 jaren geleden „Op de Lat I" met 340 op dezelfde korpsplank?; datzelfde Op de Lat nu zal vanavond trachten voor de 3de maal in successie den eere-prijs te be halen om daarmede voor goed de zilveren kegelbaan met herinneringsolaquet benevens nog een zilveren beker in hun medaillekast te plaatsen, 't Belooft derhalve een spannen de avond te worden. Gisteravond gooiden nog de Club II 310 9nz^v£'lj':> 1 254, Schagen I 251 en Ophou den Wint 202. In den vasten baanwedstrijd senioren wist de heer J. Met Jr. zich met 45 hout van een bescheiden plaatsje op de ranglijst te ver zekeren, terwijl de heer C. H. de Lange weer van plaats wisselde met den heer T. Bonse ma. De heer de Lange staat nu met 5 X 45 no. 1, terwijl de heer Bonsema met 3 X 45 de 2e plaats inneemt In den parenwedstrijd wisten mevr. en de heer C. A. *Witte 50 hoïit te ®coj"en en nemen nu de 1ste plaats in. ^Hedenavond komen in den korpswedstrijd Op de Lat I en II, Met z'n tienen, Victo ria 1 en de damesclub Ophouden Wint. Hieronder de volledige stand tot en met gisteravond: Korpswedstrijd. Afd. A: de Club I 332; j nU-g i^27; Koekoek I 324; Cubo I 320; J,Un'e,272; Hout of fout 271; Onze Club Omsmijters 222. ow\ 2 327Koekoek 2 320; oio x b° 2 302; Omsmijters 2 268; Victoria 2 259; Hout of fout 2 256. 202 meS' r ^ns 232Ophouden wint Hoogste Korpswerper: Afd. A: Dr. Stra- ver 76. B: A. Schellinger 79. Dames: mevr v. d. Heuvel 60. Vaste Baan Senioren: C. H. de Lange 45 5 XT. Bonsema 45 3 XM. Bak 45 2 X G. J. Genefaas 45, 44; Mr. de Groot 45* 42; J. Met jr. 45, 43. Vaste Baan Junioren Baan 3: G. Har- maen 45; Dr. Eleina 44, 43; A. Hekket 44; W. Nordemann 43, 42 2 XW. J. K. Bur- dorf 43; Anneveld 42. Baan 4: W. Oosterom 43, 37; M. Witte 43, 26 2 X; H. du Crocq 42, 41; C. van Wijngaarden 42, 40 2 XDr. Elema 41, 38; W. J. K. Burdorf 41, 36. Vaste Baan Junioren Baan 5: P. Dela- marre 44; D. M. Postma 43; Dr. D. Mol 42 3 X; F. C. Rike 42; Dr. Oterdoom 41, 40 2 X; M. Witte 41, 39 2 X. Dames Vaste Baan 2: Mevr. v. d. Heuvel 41 Mevr. Scheepmaker 40, 38 2 XMevr. j C. Olie 40; Mej. Igesz 38. Baan 3: Mej. Rol 43; Mevr. Met—Smo- renberg 42; Mevr. Hartog 39, 38 2 X; Mevr. Met—Swager 39, 38. Parenwedstrijd: Echtp. Witte 50; Echtp. Dekker 49 2 XEchtp. Diepen 4j; Echtp. Hekket 47, 46. Jubileum: W. J. K. Burdorf 71; H. J. van Been 69; A. M. Middelhof f 68. Zwemmen. Het zevental van D. A. W., dat te Haar lem tegen H.V.G.B. II zal spelen, is als volgt samengesteld: v. d. Linden Carels Jr. Koorn Hansen v. Ooyen Pesie v. Beek Schaatsenrijden. Ter gelegenheid van de feestelijke opening van de eerste Nederlandsche kunstijsbaan te Amsterdam op 24 en 25 November a.s. zul- len ook wedstrijden in hardrijden over 500 en 2000 Meter gehouden worden, waaraan zullen deelnemen A. F. van der Scheer (kampioen van Nederland), Simon Heiden, St. de Boer, J. Langdijk, L. Dijkstra en B. Blaisse. Het bestuur van de Sportfondsen-IJsclub werd als volgt geconstitueerd: Mr. W. J. Blaisse, voorzitter; C. W. van Schreeven, secretaris; Dr. Knetemann, Jac. de Waal, JJ. van Olst, mr. Bierenbroodspot en H. Blaisse. De nieuwe club heeft zich aangesloten bij den Koninklijken Nederlandschen Schaat senrijders Bond en heeft op bepaalde dagen en uren de beschikking over de baan. Onder bekwame leiding vinden daar oefe ningen plaats in kunstrijden en schoonrij- den, doch ook hardrijders krijgen gelegen heid zich te oefenen. In een in hotel Atlanta te Rotterdam, on der leiding van den heer H. A. Meerum Ter- wogt, gehouden bijeenkomst, is besloten tot oprichting van de vereeniging „Rotterdam- sche Sportpers". Deze vereeniging stelt zich ten doel de be hartiging van de belangen der Rotterdam- sche sportpers, o.a. door het verleenen van bemiddeling tusscben sportjournalisten on derling en tusschen sportjournalisten en sportorganisaties e.d. Voorts door het orga- niseeren van lezingen en voordrachten over sport, spel en sportjournalistiek e.d. Tot de vereeniging traden voorloopig twintig leden toe. Nadat de vergadering zich vereenigd had met het door het voorloopige comité ontwor pen concept statuten en huishoudelijk regle ment, werd het bestuur als volgt samenge steld: O. Kniep (Dagblad van Rotterdam) voorzitter; J. J. Liber (Voorwaarts) secreta ris penningmeester: H. Thomassen (Maas bode) en H. J. Brand (Nieuwe Rotterdam- sche Coura'nt) commissarissen. Ten aanzien van een vijfde plaats in het bestuur zal nog een nadere beslissing worden genomen. Turnen. In de groote zaal van de Harmonie zal a.s. Zaterdag en de volgende week Zaterdag feest gevierd worden naar aanleiding van het hierboven aangehaalde jubileum. Op den eersten avond zal de jaarlijksche uit voering worden gegeven, die voor deze gelegenheid een apart karakter zal dragen door de medewerking van de Keurploeg „Heeren" van den Tunrkring Alkmaar en omstreken. Mocht de jaarlijksche uitvoering zich steeds in een groote belangstelling ver heugen, ditmaal meent het bestuur, dat op een in alle opzichten groot succes gerekend mag worden. Zij verwacht hierdoor weder om vele steentjes te zullen bijdragen aan den opbouw van de lichamelijke opvoeding, hetgeen steeds haar streven is geweest. On der de bekwame leiding van den directeur, den heer D. Boot, wordt steeds geanimeerd en prettig geoefend. Het zou ons te ver voeren, hier een le vensbeschouwing te geven van één der oud ste vereenigingen alhier. Laten wij hierbij alléén memoreren, dat deze club zéér veel hare medewerking heeft verleend en nog verleend bij feestelijke gelegenheden en dat verschillende andere vereenigingen haar oorsprong bij K. en V. hebben gevonden. In dit verband noemen wij de korfbalvereeni- ging van dien naam en een corps van de vrijwillige brandweer, dat oorspronkelijk heeft bestaan uit leden van deze vereeniging. Zaterdag 24 dezer is bedoeld als een groote feestavond, waarbij door de leden een revue zal worden opgevoerd, getiteld: „Niet Tobben". Een goede tekst voor dezen tijd. Kennis genomen hebbende van 't pro gramma, krijgen wij den indruk, dat deze revue in tien tafereelen ten aardigen inhoud heeft. Men deelde ons mede, dat er met ernst is gestudeerd en gerepeteerd en dat hetgeen geboden zal worden, zeker niet zal teleurstellen. De regie is in handen van Nico Splinter, de dansen werden ingestu deerd onder leiding van den directeur, ter wijl de muzikale leiding in handen is van Siem Spruit. Tot slot zij nog vermeld, dat décor wordt verzorgd door den heer J. G. Molenaar, de grime door den heer Steen- man en de costumes worden geleverd doe de firme Serné. Beide avonden is er bal na.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 10