De wereldreis van de K. XVIII. Belangstelling voor de huldiging der „Uiver"-bemanning. De heer J. M. van de Veerdonk fs geïnstalleerd als burgemeester van Heeswijk ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 14 November 1934. Bij «en horlogerie In de Leidschestraat te Amsterdam werd Dinsdagnacht ingebroken en een 25 tal horloges ontvreemd. De vernielde etalageruit Da .Bosehfonleln* li door da Kon Mij. .Da Schelde" niet minder dan dertian 'n naaït h"4 K L M.-gebouw op hat Laidschaplein ie Am- meter verlengd. - Hat «chip heefi proefgestoomd en de kompassen werden sterdam geplaatste kiosken is Dinsdag de verkoop van toegangsbe- gesteld wijzen voor de .Uiver-huldiglng' op Schiphol begonnen Aan boord van dan Nedertandschen onderzaeër K 18, die uit den Helder It vertrokken voor de grootste reis welke ooit door een duikboot is ondernomen. IVof. Venlng Melnesz maakt den tocht mede tot het doen van wetenschappe lijke onderzoekingen De man, die spijkers met koppen slaat bi] den bouw van de verkeersbrug over den Rijn te Arnhem De Hertog en de Hertogin van York brachten Maandag een bezoek aan de tentoonstelling van werkstukken, vervaardigd door Engelsche oorlogs-invaliden, te South Kensington Voor het eerst In ons land wordt over de spoorlijnen bij Nuth (L) een brug gebouwd, welke In plaat, van geklonken, aan elkaar gelascht wordt. De verbindingen zijn geheel naadloos. De brug die 56 meter lang is, wordt in aan maand tijds gebouwd De gemeente Maren bij Oss is Dinsdag officieel aan het Prov electrisch net aan gesloten Nadat het licht in de raadzaal was ingeschakeld, blies de burgemeester voor het laatst de gemeente petroleumlamp uK

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5