Sumatra tabaksinschrijving Schiphol gereed voor de huldiging der „Uiver"'bemanning. N5v LA v U Waar tienduizenden Woensdag de „Uiver'-bemanning zullen huldigen. De tribunes op Schiphol naderen haar voltooiing - a V Zoo reisde men in vroeger jaren. Op het station St. Lazare te Parijs wordt een verkeerstentoonstelling gehouden ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 17 November 1934. Door het Marine-rampenfonds Is Vrijdag ter herdenking van de ramp te West Kappelle In 1914, tijdens het demonteeren van een eangespoelden mijn op de kust, een plechtigheid gehouden Een der Inwoners van West Kapalle legt een krans op het graf der slachtoffers M :-v :V lm,. De burgemeester van Goes, de heer G. A. Hajenius heeft Vrijdag afscheid genomen van zijn gemeente. Eenige dames in Zeeuwsch costuum begroeten den scheidenden burgervader Een Chineesche delegatie onder leiding van den Chineeschen verkeersminister Que Tal Chi, vertoeft in Engeland, waar zij Donder dag te Londen ontvangen werd door den Engelschen verkeersminister Hore-Belisha «v r"-»»-f* t Een minister-president op jacht. Flandin, de Fransche laatste Inschrijving van Sumatra tabak premier, tijdens een jachtpartij te Rambouillet. waar- vond Vrijdag In gebouw Frascati te Am- aan verschillende autoriteiten deelnamen sterdam plaats Fransche belangstelling voor een Duitsch vliegtuig op de luchtvaarttentoonstelling welke in het Grand Palais te Parijs wordt gehouden F- Het huwelijksgeschenk, bestaande uit een kamerscherm met vier schilderijen van bekende Nederfandsche schildert, dat door H. M. Koningin Wllhelmlna aan Prins George van Engeland en Prinses Marina van Griekenland ter gelegenheid van hun huwelijk zal worden aangeboden

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5