Amstetdamsche ïBeucs £and; en 'Jxiw&auw JCeck School A 1- HEILOO. LIMMEN. BROEK OP LANGENDIJK. DE RIJP. HOORN. van Maandag 19 November 1934. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. Koers van beden te: m O si hi fr t> fe V a S C d cl s a v wordt aangewezen. Naast vertegenwoordi gers van het gemeentebestuur kunnen in de commissie vertegenwoordigers van de werk gevers- en van de arbeiders-organisaties zit ting krijgen. Ter voldoening aan de wenschen van den minister van sociale zaken hebben wij den directeur van het gemeentelijk bureau voor sociale zake als orgaan voor steunverleening aangewezen, waaraan de minister zijn goed keuring heeft gehecht, terwijl wij voorts de leden van de tweede afdeeling van het be stuur dezer instelling als commissie van advies voor de steunverleening hebben be noemd. Een bevredigende toestand is op deze wijze niet verkregen, aangezien de werk zaamheden van de tweede afdeeling van het bestuur der gemeentelijke instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon feitelijk zijn overgenomen door een door ons college samengestelde commissie. Voorts beant woordt de samenstelling dezer commissie nog niet aan de bedoelingen van de hiervoor genoemde circulaire, daar hierin nog zitting hebben twee vertegenwoordigers van mid denstandsorganisaties, terwijl dit moeten zijn vertegenwoordigers van werkgeversor ganisaties. Het bestuur der gemeentelijke instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon heeft deze bezwaren ook gevoeld en heeft voorgesteld als gevolg van de bovenbedoelde splitsing der werkzaamheden, die een vermindering van de taak van bovengenoemde instelling ten gevolge heeft, de samenstelling van het bestuur te wijzigen door het aantal leden terug te brengen van 13 tot 9 leden, waar van 1 lid, tevens voorzitter, door B. en W. uit hun midden aan te wijzen; 3 leden, te benoemen door uwe vergade ring uit haar midden, waarvan een lid door het bestuur als vice-voorzitter wordt aange wezen 5 leden te benoemen door uwe vergade ring uit voordracht door B. en W. opge maakt. Hieromtrent zou overleg kunnen worden gepleegd met de kerkelijke armbestu ren en met de plaatselijke middenstandsor ganisaties. Voorts ware volgens het bestuur de moge lijkheid te openen om commissies uit het be stuur te belasten met de voorbereiding van datgene, waarover het voltallige bestuur heeft te beslissen. Wij kunnen ons met een en ander vereenigen. Gevolg van de voorge stelde wijziging zal zijn, dat het bestuur zich voortaan alleen zal hebben te bemoeien met de eigenlijke armenzorg, waardoor de krach tens de ministerieele circulaire gevolgde praktijk door uwe vergadering zal worden gesanctionneerd. Het ligt in de bedoeling van ons college om, wanneer uwe vergadering met de voor gestelde wijziging van het Reglement voor de gemeentelijke instelling voor Maatschap pelijk Hulpbetoon instemt, de commissie van advies voor de steunverleening als volgt samen te stellen: 1 lid, tevens voorzitter door ons college uit zijn midden aan te wijzen; 3 leden, door ons uit uwe vergadering te benoemen, waarvan een lid door ons als vice- voorzitter zal worden aangewezen; 5 leden, door ons te benoemen uit aanbe velingen door de vijf plaatselijke vakcentra les in te dienen 2 leden, door ons te benoemen uit aanbe velingen door de organisaties van werk gevers in deze gemeente te dienen. Naar aanleiding van het bovenstaande stellen B. en W. den raad voor het Regle ment voor de gemeentelijke instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon te wijzigen overeenkomstig een voorgesteld ontwerp besluit. 110 H 61 130 F 24 voor I 388 P 26 I 370 S 13 Salie, J. B. de la. Leiddraad voor katholieke scholen. Over verschillende onderwerpen. Heymans, O. Inleiding in de metaphysica. F etter, J. C. A. Menschbe schouwing en zielzorg. Peereboom, J. P. Wat moet iedere automobilist en mo torrijder van het verkeer weten; en: Hoe verkrijg ik mijn rijbewijs? Escher, B. O. De methodes der graphische voorstelling. v h J/Vf.^er.> K-K, v®™outrc,> Ï-»» Vriends, Met kijker, camera ^ilLrdljk-,r W' van ^es' - I te.n) R-K., dienstbode, van Hoorn naar Ko ningsweg 43. T. Kuiper, wed. v. P. Jes, N.H., z. b., van Heiloo naar Spoorstraat 531 E 38 570.2 V 90 bode, van Castricum naar Nieuwstraat 11 H. Wittenberg, geen, timmerman, van Amsterdam naar Geestersingel 59. C. Doets, geen, pakhuisknecht, van Wormer naar Leeuwenhoekstraat 7. A. Praat, R.K., z. b., van Oudorp naar Nieuwstraat 1. H. Schober, R.K., huishoudster, uit Oos tenrijk naar Spoorstraat 84. A. L. Ulm, R.K., horlogemaker, en gezin, van Oudorp naar Heiligland 8. A. M. de Beurs, geen, steenhouwer, van 's-Gravenhage naar Hoe- verkade 6a. J. Walboom, R.K., spoorweg beambte, van Den Helder naar Zocherstraat 31. C. S. J. Klaver, R.K., veehouder, van J TT - 7 «rr 620 K 79 629 H 11 629 S 68 653 J 24 KASGELDLEENINGEN. B. en W. schrijven in bijlage no. 148: De mogelijkheid bestaat, dat in 1935 tijde lijke geldleeningen zullen moeten worden ge sloten ter voorziening in de behoefte aan kasgeld. Met het oog hierop verzoeken wij u ons evenals in vorige jaren te machtigen deze kasleeningen ten laste van het dienstjaar 1935 te sluiten tot een bedrag van ten hoog ste 1.000.000. In het ontwerp der gemeentebegrooting zullen de voor het ontvangen en aflossen van deze leeningen noodige posten worden opge nomen. B. en W. stellen den raad voor het desbe treffend besluit te nemen. 918 V 91 OPENBARE LEESZAAL. Langestraat 85. NIEUWE AANWINSTEN. Reisbeschrijvingen. 910.8 G 29mz Oerbault, A. Mijn zwerf tochten met de Firecrest. Vries, J. de. Columbia; giste ren, vandaag en morgen. 910.8 E 41 Everdingen, E. van. Met Hr. Ms. Zeehond naar de Turk- sche wateren. 910.8 K 24 Katz, R. Wereldreis per kameel en spoor, schip en auto. Stichtelijke lectuur. Oostersche godsdienst. 240 J 4leb Jones, E. Stanley. Christus op den berg. Christus en het menschelijk lijden. Rolland, R. Het leven van Vivekananda. Sociale wetenschappen. Opvoeding en onderwijs. 240 J 41c 294 R 64v 329 M 19 330 V 48 Mandele, K. E. van der. Het liberalisme in Nederland Verrijn Stuart, C. A. De weten schap der volkshuishoudkun de en de grondslagen der volkshuishouding. (3e dr. 1930.) 331,8 O 33(broch.) Ópen brief aan minister Slotemaker de Bruine en het antwoord van zijne Exc. over doeltreffende werkeloosheid- bestrijding, (g.) Mehnert, D. De jonge gene ratie in Sovjet-Rusland. Filene, E. A. Leven en slagen in deze eeuw der machine. I 65(broch.) Is de functie van Neder- landsch ambtenaar ver- eenigbaar met het lidmaat schap der orde der vrijmet selarij? (g.) 335.4 M 41 338 F 27 366 f J *--J7 en loupe; vreedzame stroop tochten in de dieren en plan tenwereld. Rorevaar, A. Techniek en wereldbeschouwing. Haan, J. O. S. de. Auto-die selmotoren. Smeding, S. S. Het ontstaan der Zeeuwsche luchtlijn, en de toenemende beteekenis van het vliegveld in de ont wikkeling van het binnen- landsche luchtverkeer, (g.) Jansen, N. A., en W. Jonker gouw. Handleiding voor den steno-leeraar; (systeem Groote.) (g.) (g.) is geschenk. BUITENGEWONE VERGADERING ALG. MIL. PENSIOENBOND. Zaterdag 17 Nov. werd door den Alge meenen Militairen Pensioenbond in het lokaal van den heer van Doorn alhier een buitengewone -vergadering gehou den. Waarschijnlijk als een gevolg van de geplaatste advertentie was de zaal ge heel gevuld met belangstellenden. De vergadering werd met een woord van welkom aan de aanwezigen door dan afdeelingsvoorzitter geopend, die daarna het woord gaf aan den heer Ca- rol, lid van het hoofdbestuur van den Bond. De heer Carol zei dat hij hedenavond zou spreken niet alleen over den toe stand van hen die gepensionneerd zijn volgens de oude wet, doch ook over hen, die hun pensioen volgens de latere wetten ontvangen. Hij begon met te zeggen, dat de bond tegenwoordig voor drie groepen van gepensionneerden opkwam. De eerste groep bestaat uit de oud-gepensionneer- den en hun weduwen, de 2e uit cud- gepensionneerden van koloniën en de 3e groep uit gepensionneerden volgens de nieuwe wetten. Over de reeds bereikte resultaten, welke lang niet gering zijn, werd door den spreker niet veel gezegd, daar dit bij de aanwezigen wel voldoende bekend is. Hij wees er even wel op, dat bij de nog kort geleden gehouden vergaderingen van de Tweede Kamer, leden van alle richtingen opkwamen voor de belan gen van de oud-gepensionneerde militairen. Wel heeft het dit jaar nog niet mogen baten, daar de minister alleen een kleine verhoo ging op den steun aan de minst-bedeelden wilde verleenen, doch spreker wees er met nadruk op, dat dit een reden moest zijn tot nauwere aaneensluiting, daar men door een drachtige samenwerking in den toekomst het doel van den bond: gelijkstelling in pen sioen met de volgens de nieuwe wet gepen sionneerden, hoopt te bereiken. In ieder geval zou gelijkstelling met de burgerambtenaren mogelijk zijn. Het is daarvoor evenwel noodig, dat allen zich vereenigen. Onder de oud-gepensionneerden zijn er nog te veel, die denken, dat nu zij een vrij goeden steun ontvangen, welke steun ook al door bemiddeling van den bond in het leven is geroepen, het voor hen niet meer noodig is, zich aan te sluiten. Deze moeten evenwel bedenken, dat de door hen ontvangen steun maar een gunst is, en dus ieder oogenblik kan worden ingetrokken, zoodat ook zij nog wel degelijk belang hebben bij een groote actie van den bond. Wat betreft, de volgens de nieuwe wet gepensionneerden voor welke groep van oud-militairen de Bond zich ook interesseert, is het ook noodig zich aaneen te sluiten, omdat als men ook aan hun pensioen wil tornen, hetgeen lang niet denkbeeldig is, men gereed zal zijn daartegen een krachtige actie te voeren. Hij wekte ook deze heeren op, lid van den Bond te worden. Na afloop van zijn rede gaf spreker gele genheid tot het stellen van vragen, waarvan een druk gebruik werd gemaakt. De voorzitter dankte na afloop den spre ker voor hetgeen hij ten gehoore had ge bracht. en hoopte dat dit een aansporing moge zijn, dat velen tot den Bond zullen toetreden. xviiuv naar -r 22boven. W. A. Keijzer, geen, boekhouder, en gezin, van Maastricht naar Westerweg 108a. L. Pasterkamp, G.K., lijnwerker Rijkstelegraaf, en gezin, van Broek op Lan- geridijk naar Boomkampstraat 5. VERTROKKEN PERSONEN. D. den Ouden, N.H., geleidster, van Corfstraat 11 naar Ede. J. Hoek, R.K., dienstbode, van Klein Nieuwland 12 naar Graft. R. J. van Elburg, R.K., drukker-zetter, van Vogelenzang 6 naar Warmond. F. Stechert, E.L., van Em- mastraat 15 naar Duitschland. J. F. Hagmeister, geen, z. b. en echtge., R.K., van Baansingel 19a naar Oudorp (N.H.). A. J. Smith, R.K., z. b., van Nieuwesl. 55 naar Hilversum. I. Oelrich, D.E., dienstbode, van Wilhelminalaan 23 naar Duitschland. H. Koenen, D.E., dienst bode, van Verdronkenoord 98 naar Duitschland. C. Besse, geen, slager, en echtgen., N.H., van Nieuwpoortslaan 13 naar Velsen, IJmuiden. A. D. Hou- tenbos, R.K., van Baanstraat 4a naar 's Gravenhage. H. Krech, D.E., dienst bode, van Langestraat 94 naar Amster dam. P. G. Kaag, R.K., van Wilde manstraat 15 naar Venhuizen. M. N. Krijnse Locker, R.K., opz. Prov. Water staat, en echtgen. en dochter, van Co- mansstraat 29 naar Ursem. A. E. BlomLagas, R.K., z. b., van Mr. P. J. Troelstrakade 36 naar Amsterdam. C. Pover, R.K., drukker, van 2e Kanaal straat 6 naar Meppel. A. Deana, R.K., granietwerker, van 2e Kanaalstraat 12 naar Leiden. A. M. Mrkwicka, R.K., leerling-verpleegster, van v. Everdin- genstraat 18 naar Oostenrijk. Wed. S. N. Stikkel, N.H., van Corfstraat 5 naar 's Gravenhage P. de Visser, N.H., z.b., van Molenbuurt 22 naar Zeist. M. J. Komen, R.K., dienstbode, van Wognum- schebuurt 6 naar Zijpe. P. den Ouden, geen, opz. locomotief- en treindienst N. S., en echtgen. en zoon, N.H., van Corfstraat 11 naar Amsterdam. W. Kloosterboer, geen, tuinder, van Heeren straat 10 naar St.-Pancras. AFLOOP VAN VERKOOPINGEN. Uitslag veiling, gehouden bij opbod op Zaterdag 17 November 1934 te Alkmaar, in het café „De Tabakshandel" van den heer N. Schermerhorn, aan het Waagplein, ten over staan van den notaris M. C. Roos, van de kapitale boerenplaats, bestaande uit huis manswoning met schudt, erf, vier perceelen bouwterrein en eenige perceelen weiland gelegen aan de Zuidervaart en den Bloemen dalerweg, in de Schermeer, gemeente Aker sloot, behoorende tot den boedel van den heer Jb. Zeeman Kz., geveild in elf perceelen welke in bod staan als volgt: 1. Huis, schuur en erf, groot 0.19.95 H.A. 2. Weiland, 08.10 08.10 278.60 3.02.69 2.81.90 2.83.70 07.35 07.35 1.05.00 1.16.60 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11 1475, 255, 215,- 4280,- 3825,— 3200,— 2800, 130, 155, 1425, 1332,50 Totaal 14.19.25 H.A. 19092,50 De afslag en combinatiën blijven bepaald op Zaterdag 24 November a.s. des voormid dags elf uur, in bovengenoemd koffiehuis. INGEKOMEN PERSONEN. C. J. Kampstra, R.K., dienstbode, van Enkhuizen naar Langestraat 29. A. Ka bel, R.K., dienstbode, van Heiloo naar K; naalkade 9a. E. Koster, E.L., wed. v. G Timmer, en dochter, van Heiloo naar Raaksje 3. A. Duschl, H.D.L.D., kapper, van Amsterdam naar Druivenlaan 34. W. van 't Voort, N.H., meubelmaker, van 's- Gravenhage naar Grensstraat 3. J. Beek huizen, N.H., dienstbode, van 's-Gravenhage naar Grensstraat 3. A. M. Borst, R.K., leerl. verpleegster, van Obdam naar Ever- dfngenstraat 18. D. J. van Maarleveld N.H., z. b., van Amsterdam naar Snaar- manslaan 41. J. F. M. Melis, echtg. v. M. van Delden, R.K., en kinderen, z. b., van N.O.I. naar Blaeustraat 7 inw. Th. van der Meer, R.K., schipper en vrachtrijder, en gezin, van Akersloot naar Wagenmakers straat 5. C. van Rijn, R.K., verzekerings agent, en gezine van Medemblik naar Blaeu straat 39. H. Stoffers, E.L., inspecteur verzekeringsbank, van Den Helder naar Stationsweg 1. G. Dekker, N.H., z. b., van Rotterdam naar Boezemsingel 53a. T. E Wielemaker, geen, echtg. v. P. de Bruijne. van Den Helder naar Blaeustraat 23. P. Wielemaker, N.H., hulpcommies Invoerr. en Accijnsen, en echtg., van Den Helder naar Blaeustraat 23. J. Bakker, R.K., dienst- Bij de Ver. „Volksonderwijs" bestaat het plan om te komen tot oprichting van een kleuterschool. In een gecombineerde vergade ring van de besturen van de V. V. V., Com missie van Toezicht op het Gebouw van Sport en Kunst en een vertegenwoordiger van „Volksonderwijs" is men in principe be sloten om het gebouw voor „Sport en Kunst' voor dat doel te verhuren. Het besluit is ge nomen met 91 stem. Het laatste woord is nu aan de leden van Volksonderwijs. Voor de Landbouw Crisis Organisatie (L. C. O.) voor Noordholland is aangesteld de heer J. Schuijt, Stationsweg alhier. Alles wat tot de compensatie van genoemde orga nisatie behoort kan men bij hem aanvragen en indienen. Als een bewijs van de drukte in het bouwbedrijf in onze gemeente zij gemeld, dat in de eerste 10 maanden van dit jaar zijn vol tooid 126 huizen en 55 in aanbouw. *In d-e vergadering van den r. k. Mid denstandsbond „St. Cornelius" is beslo ten tot het houden van een winkelweek. In die vergadering, waar ruim 30 winke liers waren opgekomen, werden tot voor zitter en secretaris-penningmeester ge kozen de heeren N. de Groot en A. Hoogeboom. De winkelweek (te houden van 26 November tot 6 December) be oogt een z.g. St. Nicolaasweek. Hieraan zijn verbonden verschillende attracties en een verloting. Door het plaatselijk Nut werd haar eerste bijeenkomst in dit seizoen gegeven bij den heer Vijzelaar Verschillende tooneelstukjes en voordrach ten werden door enkele leden ten beste ge geven, welke bij 't talrijke publiek zeer in den smaak vielen. In de pauze werd een puzzle opgegeven, welke den gelukkigen winnaar een taart bezorgde. De muziek onder leiding van den heer Pastoor zorgde voor een gezel lige sfeer. Al met al was het een goed ge slaagde avond, zoodat de thuisblijvers veel hebben gemist. Het kiescollege der Ned. herv. gemeente alhier, heeft de heeren G. Visser en T. Dam mes resp. als onderling en diaken, herbe noemd. Naar wij vernemen zal alhier een com missie worden benoemd voor het organisee- ren van uitstapjes voor de schoolkinderen. Een en ander houdt verband met het feit dat het personeel der o.l. school zich niet meer kan geven voor het innen der benoo- digde gelden. B. en W. vragen een blanco crediet om door Maatschappelijk Hulpbetoon wederom cokes tegen gereduceerden prijs te doen ver strekken. Het vorig jaar heeft deze verstrek king 715.96 gevorderd. LEVERING VAN AAN TUBERCULOSE LIJDENDE RUNDEREN. Doo:r de Nederlandsche Veehouderijcen trale wordt het navolgende mededegedeeld: Zooals reeds werd bekend gemaakt, geldt ten aanzien van de aan de Nederlandsche Veehouderijcentrale te levren, aan tuber culose of para-tuberculose lijdende, vrouwe lijke runderen onder meer de bepaling, dat deze levering slechts zal kunnen geschieden, indien de eigenaar van het rund in kwestie lid is van een door de Nederladsche Veehou derijcentrale erkende rundertuberculosebe- strijdingsorganisatie. Het bestuur dezer centrale stelt zich hierbij op het standpunt, dat de organi saties, welke, in verband met de vorige vee-afname, reeds vóór 1 Maart 1934 werden erkend, ook ten aanzien van de plaats hebbende levering als erkend worden aangemerkt. Daarbij zal echter tevens aan recent opgerichte organisaties, alsmede aan organisaties, welke hun aanvrage tot erkenning de vorige maal te laat hebben ingediend, alsnog gelegenheid worden geboden de bedoelde erkenning te ver werven, met dien verstande, dat de be treffende aanvrage slechts in behande ling zal worden genomen, indien zij vóór 1 December 1934 bij de Nederland sche Veehouderijcentrale, le van den Boschstraat no. 1, 's-Gravenhage, wordt ingediend en vergezeld is van het regle ment van de organisatie in kwestie, van de betreffende instructie voor de(n) die renarts (en) en van een opgave van het aantal veehouders, dat bij deze organi satie is aangesloten .alsmede van het aantal stuks rundvee, dat volgens glo bale berekening aan deze veehouders toebehoort. RUNDVEE LEVE RING. In de week van 2 tot 8 December 1934 zal op de onderstaande plaatsen in ons Gewest gelegenheid worden gegeven runderen in de gevraagde soorten aan te bieden: Dinsdag 4 December te Purmerend van 810 uur op de Veemarkt. Donderdag 6 December te Schagen van 8—10 uur op de Veemarkt. Zaterdag 8 December te Hoorn van 9—n uur aan het Abattoir. Prijzen en voorwaarden als vorige week De aangiftekaarten, welke verkrijgbaar zijn bij de districtssecretarissen der Gewestelijke Landbouw-Crisis-Organisatie, moeten vóór Zaterdag 24 November 1934 zijn ingezon den bij de Gewestelijke Landbouw-Crisis-Or. ganisatie, waaronder de betrokken veehon. ders ressorteeren. Voor de overneming van alle aangeboden dieren op alle bovengenoemde leverings. plaatsen kan niet worden ingestaan, aange- zien van vorige weken leveringen moesten worden verschoven tengevolge van het groote aanbod. Voorts wordt de aandacht er nog op gevestigd, dat de bij de aanbieding van tuberculeuze dieren vereischte verkla ring van den dierenarts in duplo moet wor- den overgelegd. M- r VERBOND VAN LIBERAAL- RELIGIEUSE JODEN IN NEDERLAND. Het overlijden van Opperrab, Onderwijzer. Zondagmorgen heeft het Verbond van Li. beraal Religieuse Joden in Nederland de halfjaarlijksehe vergadering gehouden. De rapporten van secretaris en penningmeester werden goedgekeurd. De bestuursverkiezing werd uitgesteld tot een vervolgvergadering op 25 November a.s. Bij de opening herdacht de algemeene verbondsvoorzitter, drs. P. Danby den over leden opperrabijn A. S. Onderwijzer. Ofschoon orthodox had de opperrabijn zich altijd zeer vredelievend getoond ten aan zien van de Liberale Joden. Een telegram van rouwbeklag werd gezonden aan het secreta riaat van de Ned. Isr. Hoofdsynagoge. De verbondsrabijn L. Mehler en de verbonds voorzitter Danby zullen het Verbond bij de begrafenisplechtigheid vertegenwoordigen. 1 (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1931 1934 1934 1934 A 1930 STAATSLEENINGEN. 4 Neder 1. 4 m 4 Ned.-Indië 4 5H Duitschland idem met kettingverklaring BANK-lNSiELLINÜEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. 100( Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. B1NNENL Alg. Kunstzijde (Jnie v. Berkels Patent Calve Delft Cert. Nederl. bord ex 40 afst. Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm U. S. Leatber - CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur a Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions a MIJNBOUW. Alg. Exploi Mij. i Bocton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Per lak Continent»' Oil Shell Union RUBBEKS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbediadi luterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembab AMER. SPOORWEGEN. Atchison lopeka Southern Railw. Cert Union Pacific §Noteering per 50. •Exdividend. fExclaim. I'Vorige koers. 101s/4 kl'/i lik 3/i6 1003/s 21% 24% 105 34% 30 57'/, 83% 327/8 2'Va 4 V8 2228/4 210 767/s 228% 67/ig U%6 1 Vl6 21% 3% 141% 61% 61 10 5.20 133 5 164 115% I 134V» 841/s 1016% 4S/I6 678/4 29% 50 1"A6 3%« 29Va 140 108% 1198/4 33 10% 638/4 pl.m. 1.30 22-i/g 248/4- 34'/» 323/4 223 217 77|-6/s 67/lS l?i 7.G 21% 3% 1427,-3 132 50 1647a 133B/8-4 84 IO8/4 41/8 846/16 67 29 1% 140 109% 120 pl.m. 1.45 1018% 21% 105 307a 53 837a 4278 2163/4 10% pl.m. I 2.00 773/g 10"/,6 841-5% Wie-i 143% 107a 1338% 843/4 pl.m. 2.15 247/8 43 2177,-8 143I-4I 103/* 1% PROLONGATIE Vorige koers 1 pCt Heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSlERDAM. M v NIET OFFICIEEL New-York Londen I.,:;" j Kopenhagen Stockholm W»drid lUUll I I I t I Vorige koers 1 48 7 391/4 59 48 9 '57, 34 51 43 06 33 027, 38 127, 17 177, 20 20 12.677, Koers op heden 2 uur 148 7.37% 59.50 9 157, 34 54 48 08 32 90 38 00 37 00 2C 20 L.65

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 12