Uitvoering BilderdijK j j c rem er, te haarlem. Aqwda - verzorgd door pë rëöerijkerskamer 'fxomnciaal 'flieutus !Binnentaiid Jiezk School £ands en Jmn&ouw £aat$te Aecicfitea Stad at Omgeving, Weec&ecidït TRAMSTAKING TE LOS ANGELOS. Tal van incidenten. HET GESTIKTE KINDJE TE DEN HAAG. Moeder op vrije voeten gesteld. ONGEWOON ONGELUK. Met hoofd tusschen zolderluik en zolder blijven hangen. LOONSVERLAGING BIJ DE SPOORWEGEN. Regeering verlangt vijf procent korting op het totale loonbe drag. SCHOORL. heiloo. HOORN. j DE STREEK, LANGENDIJK. NOORDSCHARWOUDE. egmond aan zf.e. beverwijk. broek op langendtjk. RUND VEETEELTREGELING BOONENTELERS. De opvarenden gered. g. cloeck. f te «a Blïfsnel In 3 bedrijven ROBBEDOES Woensdag 28 Nov., Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Bioscoop Harmonie, half 8, Maandag en Dinsdag, hoofdnummer Paganini (operette film). Toegang eiken leeftijd. Victoria-theater, half 8, hoofdnummer Meisjes in nonnenkleed (rom.); hoofdrol Dorothea Wieck. Toegang eiken leeftijd. Cinema-Americain, half 8, hoofdnummer Ik ben een zwerver (rom.)hoofdrol Al Jolson. Toegang eiken leeftijd. A. B. T„ half 8, hoofdnummer Het ge heim van den verborgen schat (sens., serie film, tweede deel); hoofdrol Richard Tal- madge. Toegang boven 14 jaar. Maandag 26 November. 8 uur, gebouw Vrijz. Herv., Volkszang avond. Dinsdag 27 November. 8 uur, geref. kerk, tijdrede prof. dr K Schilder Oterleek, bij A. v. Ham, uitvoering Turn- lust, bal na. Woensdag 28 November. 8 uur, Harmonie, uitvoering Bilderdijk (verzorgd door de rederijkerskamer J. J. Cremer uit Haarlem). 8.15 uur, 't Gulden Vlies: N.V. Ver. Rot- terd. Tooneel: Boefje. Stompetoren, 7.30 uur, bij Renses: Twee de Kamerlid Louwes spreekt voor den Vrij heidsbond. Donderdag 20 November. 7.30 uur, Harmonie, concert Bond van Chr. Zangvereenigingen. den de loonen echter in de komende t.vie jaren niet meer gewijzigd worden, e de directie zou tevens gelegenheid hebben, de. 5 pet. te verdeelen over het geheele personeel. De Ned. Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel, de R. K. Bond St. Raphael, en de Prot. Chr. Bond waren tot aanvaarding bereid op grond van de daaraan verbonden concessies. De B. A. N. S. en de Centrale Bond hebben echter een afwijzende houding aangenomen, zoodat van invloed op de verdeeling der loonkorting of van eenig overleg dien aangaande geön sprake meer zal zijn. Het geheele spoorwegpersoneel onder gaat dus thans met 1 Januari a.s. een loonsverlaging van 5 pet. De tramstaking te Los Angelos, die Zaterdag is uitgebroken, heeft gisteren tot tal van incidenten geleid. De stakers deden herhaaldelijk aanvallen op rijden de trams en trambussen. Een werkwil lig bestuurder, die met zijn wagen voor stakers wilde vluchten, kwam met groo- te snelheid om een hoek en botste op een stilstaande bus, die had moeten stoppen voor een derde omver geworpen bus. Overal in de stad werden de ruiten der nog rijdende bussen ingegooid, ter wijl werkwillig personeel herhaaldelijk werd bedreigd. Naar wij vernemen, heeft de politie de vrouw uit de Kranestraat te den Haag, die Donderdagmiddag j.1. gearresteerd werd in verband met den dood van een kindje van 8 maanden hedenochtend op vrije voeten gesteld. Het sectie-onder zoek heeft uitgewezen, dat opzet om het kindje van het leven te berooven, uit gesloten moet worden geacht. Wel zal de vrouw vervolgd worden terzake van dood door schuld en eventueel wegens verwaarloozing van het kind. De bejaarde arbeider B., in dienst bij den landbouwer W. onder Steenwijk, had van den hooizolder hooi voor de koeien gewor pen. Hij ging daarna de ladder af naar be neden, terwijl hij zijn hoofd onder het zolder luik hield, om het op deze wijze te sluiten. De ladder gleed echter uit en B. bleef han- fen met zijn hoofd tusschen luik en zolder oen hij uit zijn netelige positie verlost werd was hij bewusteloos. De inmiddels ontboden geneesheer wist na veel moeite de levens geesten weder op te wekken. De directie van de Ned. Spoorwegen heeft zich met een schrijven tot den personeelraad gewend, waarin zij me le- deelt, dat haar bij den minister van Waterstaat ingediend voorstel, dat een salarisverlaging beteekende van 3 4 niet is goedgekeurd. Zooals men weet, had de directie dit voorstel nader geformuleerd in een op 31 Augustus j.1. aan den personeelraad gericht schrijven. De minister heeft thans beslist, dat met ingang van 1 Ja nuari 1935 op de bezoldiging en emolu menten te zamen van het personeel een besparing verkregen moet worden, ge lijkstaande met 5 pet. van 't totaal loon bedrag. De hier bedoelde nieuwe loonregeling zal tot stand komen, zonder dat de di rectie nog eenigen invloed tot verdee ling van het totaal te bezuinigen bedrag zal kunnen uitoefenen. Ook het overleg dat bij toepassing van vorige loonsver lagingen steeds met den personeelraad plaats vond, is thans niet meer mogelijk. De minister had n.1. bepaald, dat de organisaties van spoorwegpersoneel ver- eenigd in den personeelraad de door hem vastgestelde loonkorting hadden te r invaarden. Ge beurde dit niet, dan zou minister Kalff de loonsverlaging een voudig opleggen. Bij aanvaarding zou- Met medewerking van mevr. Eriks Buys, sopraan-zangeres te Alkmaar, en van Bergen's Mannenkoor, directeur de heer Karei Böhne, gaf Schoorl's Ge mengd Koor Zondagavond een concert in de zaal van den heer Schuijt te Schoorl. De belangstelling was treurig, wat we bii deze concerten niet gewend zijn. Wat d" oorzaak hiervan is geweest, kon niet worden bevroed, doch jammer was het wel, want de goede zang welke op deze avond ten gehoore werd gegeven, was waard, dat er een veel grootere opkomst was geweest. De soliste zong een negental nummers en ontkwam niet aan een toegiftje en aan het in ontvangst nemen van bloe men. De heer Jonker begeleidde haar op de bekende serieuse wijze. Beiden hadden een dankbaar applaus te aanvaarden. Bergen's Mannenkoor is een goed be zet koor, dat de volle aandacht had voor de gegeven nummers, 't Lijkt ons een goede gewoonte van de buren om elkan ders concertavonden gezamenlijk te vullen. Er is van den goeden mannen- zang genoten. Schoorl's Gemengd Koor zong een zes tal nummers, waaronder de mooie num mers welke dit koor j.1. zomer op het Nationaal Concours te Hoofddorp zong, en waarmede het een viertal van de hoogste onderscheidingen behaalde. On der leiding van den heer Jonker kan men zeker zijii van weiverzorgden zang en dien kreeg men dan ook mede van dit koor voldoende te hooren. Al met al een mooie avond. Het woonhuis van den hr. D. S. de Vries, aangekocht door de gemeente, is gesloopt. De benoodigde grond, gelegen naast de nieuwe begraafplaats, wordt benut voor uit breiding van genoemde begraafplaats. In het begin wordt een vijver ontworpen en de daaruit vrijgekomen grond wordt benut voor ophooging "der begraafplaats, Het werk wordt uitgevoerd door werkloozen Inplaats van den heer T. Kostelijk is thans tot opzichter van de werkverschaf fing benoemd de heer W. Torke, die reeds werkzaam was aan de werkverschaffing. Er zijn een 3-tal voorwerkers uit de werk loozen aangesteld. Naar wij vernemen zal de z. g Kleuter school komen in het gebouw voor Sport en Kunst". Behoudens goedkeuring van B. <*n W. zal het bestuur van de V.V.V het ge bouw aan „Volksonderwijs" verduren. In de vergadering van het Ambacht „Drechterland" is de begrooting voor het Wegenfonds behandeld. De omslag op onge bouwd is vastgesteld op 5.20 per H A. (vorig jaar 6) en wordt geraamd op 83.9297; de omslag op gebouwd bedraagt 3.2 en wordt geraamd op 29 092. De heer Schouten van Blokker merkte op dat het totaal der ontvangsten 16000 hoo- ger is dan het vorig jaar en vroeg, waarvoor de hoogere baten noodig zijn. De Dijkgraaf zeide dat er 3000 voor het kanaal HoornMedemblik is uitgetrokken; bovendien zijn verschillende uitgaafposten hooger geraamd. De heer de Wit te Bovenkarspel becriti- seerde de uitgaven voor de maaltijden. Z i. geeft dit geen pas in deze slechte tijden. De Dijkgraaf was van meening dat het nog niet noodig is om op een glaasje water te zitten; zoo er is z. i. de toestand der wa terschappen nog niet. De heer de Wit handhaafde zijn meening en dacht aan de arme tuinders enz. die dit geld moeten opbrengen. De heer Zijp te Venhuizen en Bakker te Grootebroek vielen den heer de Wit bij. Typisch was de uiteenzetting van den heer Zijp, die zeide, dat er van iedere bunder land viermaal wordt gedineerd bij de Banne, den Polder, het Ambacht en het Hoogheem raadschap. Ten slotte werd besloten de diners af te schaffen. Tegen den post van 3000 voor het kanaal HoornMedemblik kwam eveneens de heer de Wit op. De Dijkgraaf zeide, dat Drechterland verplicht is, die te betalen. De secretaris, mr Winkel, gaf een juridische toelichting. De heeren de Wit en Bakker te Groote broek hadden eveneens bezwaar tegen het voorstel van Dijkgraaf en Heemraden om een subsidie van 700 te verleenen voor het behoud van de spoorlijn Hoorn—Medemblik. Zij zagen er geen nut in voor Drechterland en vreesden consequenties bij de voorgeno men opheffing van de spoorlijn Enkhuizen— via Venhuizen—Hoorn. De heer Laan te Blokker onderschreef de bezwaren. Heemraad Groot te Andijk ge voelde in 't algemeen wel voor de argumen ten. Het bleek echte, dat veilingen, hande jaren en betrokken gemeenten financieel wil len meewerken aan het behoud. In dat geval mag z. i. Drechterland zich niet aan mede werking onttrekken. Het voorstel van Dijk graaf en Heemraden werd met 18 tegen 3 stemmen aangenomen. Nadat de heer K. Posch was herkozen als Heemraad voor de Zuiderkogge vereenigde men zich voor 't laatst aan aen Drechter- landschen maaltijd. Het ligt in het voornemen der regeering om met ingang van 1 Jan. 1936 den locaal- spoorweg Hoorn—Venhuizen—Enkhuizen te naasten, teneinde de exploitatie van dit „lijntje" te kunnen beëindigen. Door belang hebbenden in de Zuiderkogge worden jogin- gen aangewend om het bestaan van „het spoortje' zij het dan ook in eenvoudiger vorm te verzekeren. Van de sluitkoolsoorten maakt de gele kool een heel slecht figuur, die zoo goed als onverkoopbaar is en als veevoeder weggaat. Roode kool wordt vlot verkocht, doch tegen een laag prijsje. Witte kool gold van 1— 1.40. n tr DE RIJP. De R.K. tooneelvereeniging Benedictus XV te De Rijp gaf Zondagavond in de tooneelzaal van den heer Blokdijk haar le winteruitvoering. Opgevoerd werd het come- diespel „Op afbetaling". De vereeniging speelde goed en kon dar. ook op een succesvóllen avond terug zien. Door de politie werd proces-verbaal op gemaakt tegen een inwoner der gemeente AJkmaar als verdacht zich te hebben schul dig gemaakt aan verduistering van een geld som, welke hij als bemiddelaar bij den aan koop van een trekdier afkomstig van een persoon te De Rijp, van den kooper onder zich had en niet aan den verkooper heeft afgedragen. Naar men ons mededeelt, zal de Fran- sche regeering er toe overgaan de contingen- teer ing van bloembollen op te heffen. Als dit op waarheid mag berusten, is dit een goed voorbeeld ter navolging. Aan het verslag van het Geestmeram- bacht, Oosterdijk en Molengeerzen willen wij nog toevoegen, dat door het bestuur en hoofdingelanden, vergezeld van de gasten, de nieuwe weg door het Geestmer- ambacht is bekeken. Met een bus van de H.A.B.O. ging het gezelschap in kalme vaart langs den mooien weg, welke het am bacht doorsnijdt. Ojp het oogenblik is de weg 5 'A Meter breed, doch aan beide zijden is een ruimte van pl.m. 1.50 M. gelaten voor eventueele verbreeding. Een rijwielpad is nog niet aangebracht, maar dat komt nog. Dit zai worden aangelegd in de diepte naast den weg. Het geheel is 5 lA K.M. lang. In den weg zijn een viertal bruggen aan gebracht. Onderweg werd door verscheidene hee ren, die in 't Ambacht bekend zijn, adres- kundeles gegeven, zoodat wij thans weten, waar de Kromme Zool, de Greb en meer van die namen, waarover men veel hoort spreken, liggen. Allen waren er van overtuigd, dat het vooral voor de bewoners van de Diepsmeer een reusachtige verbetering is, dat de weg door dezen polder loopt. De menschen zijn gheeel uit hun isolement verlost. Hoewel de weg nog niet officieel geopend geopend is, heeft een voortvarend landeige naar reeds een bord geslagen met de aanbie ding van bouwterrein. Wat ons wel bevreemd, is, dat de weg niet heelemaal rechtuit loopt en een flauwe bocht maakt. De wegenbouwers zullen hier voor echter wel een reden hebben gehad. Door de R.K meisjesvereeniging „de Graal" werd in de meisjesschool een goed geslaagde tentoonstelling van kledingstuk ken e.a. ten bate van de R K armen gehou den. Er waren ongeveer 250 stuks ingezon den. Voor de tentoonstelling was veel be langstelling. De opzichter bij 's Rijkskustverlichting te Egmond aan Zee wordt met ingang van 1 Januari 1035 overgeplaatst naar Hoek van Holland. De lichtwachter bij 's Rijkskustverlichting te Westhooft (Goeree) A. Blok wordt met ingang van denzelfden datum met rang van lichtwachter overgeplaatst naar Egmond aan Zee. Aan de Beverwijksche bloemenmarkt werden heden de eerste broeitulpen door Gebr. van Buggenum aangevoerd. De teeltbeperking heeft tot gevolg ge had, dat de hoeveelheid winterkool geringer is dan vorige jaren. Bovendien was de oogst van roode kool, deels tengevolge van verschillende sterk optredende ziekten, deels door de droogte, zeer gering, terwijl die van witte en gele kool ook maar matig is. Deze omstandigheid heeft tot gevolg, dat, waar vroeger vaak bergruimte voor winterkool tekort was, men er nu over heeft. Verschil lenden, die toen hun bergplaats konden ver huren, zijn daartoe nu niet in staat. Voor hen is dat 'n ernstige tegenvaller en zij missen tengevolge daarvan een bedrag aan in komsten, dat hun in den tegenweordigen tijd zoo goed te pas zou komen. Het is dan ook opvallend, dat het laatste jaaï geen enkele nieuwe koolschuur wordt ge- J bouwd. De meeste tuinders, die als nateelt an dijvie hebben geplant en die zijn er heel wat wachten de koopers af en gaan er niet mee naar de veiling, een toestand al- zoo, zooals die vroeger bij de winterproduc- ten bestond. Het gaat intusschen met den verkoop van deze andijvie nog niet hard, m is de prijs beter dan hij wel eens geweest is. Momenteel wordt er 1 cent per stuk, goede kwaliteit, voor besteed. Ofschoon dit geen ruime teelt geeft, ir. men er in den tegen- woordigen tijd niet al te ontevreden over, daar vele andere gewassen nog minder gevem Als de vorst niet te spoedig invalt, is het niet onmogelijk, dat de vraag nog wat aan houdt en verbetert. Dit was wel te wenschen, want groote hoeveelheden zijn nog onver kocht. KERK VERKIEZING. Bij de Ned. Herv. gemeente te Veenhui- zen is met algemeene stemmen herkozen als president-kerkvoogd de heer A. Appel, ter wijl in de vacature van Kerkvoogd ontstaan door het bedanken van den heer C. Pluister is gekozen de heer Jb. Haringhuizen. Aangezien onzerzijds de indruk werd ver kregen, dat ten aanzien van de voorloopige kalver-toewijzing-1935, welker strekking en wijze van uitvoering in een recent bericht reeds uitvoerig werden uiteengezet, nog mis verstand bestaat, zij hierbij nogmaals met klem naar voren gebracht, dat „voorloopige toewijzing" beteekent, dat te gelegener tijd alsnog een definitieve toewijzing zal worden verleend. De definitieve toewijzing zal uiteraard nimmer lager kunnen zijn dan de voorloo pige toewijzing, met dien verstande, dat deze definitieve toewijzing ten aanzien van de veehouders, wien voor 1934 2 of meer vaarskalveren en ongeregistreerde stierkal veren werden toegewezen, grootendeels hoo ger zal zijn dan de voorloopige toewijzing terwijl ten aanzien van de veehouders, wien voor 1934 geen of 1 kalf werd toegewezen terwijl is vastgesteld, dat hun bij deze voor loopige toewijzing direct 1 kalf kan worden toegewezen, het definitief toe te wijzen aan tal kalveren in het algemeen gelijk zal zijn aan het aantal, dat voorlo'opig werd toege wezen. Hierbij dient echter in aanmerking geno men te worden, dat voor geheel Nederland de definitieve toewijzing-1935 ten oozichte van de toewijzing-1934 een beduidende be perking zal inhouden. Tevens dient wel in acht genomen te wor den, dat het verleenen van deze voorloopige toewijzing uit den aard der zaak niet in houdt, dat kalveren, die het betreffende ge wicht te weten 60 K.G. voer stierkalveren en 100 K.G. voor vaarskalveren, hebben bereikt, in afwachting van de definitieve toewijzing zonder identiteitsbewijs aangehouden zouden mogen worden. Telers, die in 1934 veldboonen (duive- bocnen; schapeboonen; wierboonen; paarde- boonen; tuin-, groote-, Waalsche- of Room- sche boonen) rijp geoogst hebben en nog geen steun hiervoor ontvangen hebben en waarvan de oogst nog niet is gecontroleerd, worden verzocht hun naam op te geven aan de Provinciale Landbouw-Crisis-organisatie, Kerkplein, Alkmaar, vóór 1 December a.s. De mogelijkheid bestaat dan n.1., dat zij alsnog voor den steun op veldboonen in aan merking komen. _(()ngecorrigeerd NEDERLANDSeïr MOTORSCHIP GEZONKEN. Op de Theems nabij Silvertown heeft hedenmorgen een botsing plaats gehad tusschen het Nederlandsche motorschip „Pinguin" en het Duitsche vaartuig „Vaddergerrit". De „Pinguin" is direct na de botsing gezonken. De kapitein en d„ vier leden der bemanning, onder wie een vrouw, sprongen over boord. Zij konden worden gered en zijn naar het ziekenhuis overgebracht. De „Vaddergerrit" moest in zinken den toestand op het strand worden gezet. De „Pinguin" is een sinds kort in de vaart zijnd motorvaartuig van een paar honderd ton en behoort thuis te Hooge- zand. Eigenaar-kapitein is de heer Mees Cremer te Hoogezand. Ruim twee maanden na het overlijden van den oudsten firmant der firma H. S. Cloeck, den heer Jb. Cloeck, is plotse'ing het leven beëindigd van den jongsten firmant, den heei G. Cloeck, op den leeftijd van 47 jaar. De heer G. Cloeck was een persoonlijkheid met een organisatorisch en oratorisch talent. In het vereenigingsleven in de stad heeft hij wel een goed werk verricht. Vele jaren diende hij het burgerlijk armbe stuur als secretaris en ook is hij jaren regent van het stadsziekenhuis geweest Als werkend lid van de Kon. Rederijkers kamer „Bfderdijk", waarvan hij 14 jaren voorzitter is geweest, zullen velen een blij vende herinnering aan hem bewaren, hoe wel hij de laatste jaren geen deel meer van de Kamer uitmaakte. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 26 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteoroolgisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 777.8 m.M. te Dyon. Laagste barometerstand 738.6 m.M Isafjord. Verwachting (geldig tot den avond van 27 November): Meest matige, later waarschijnlijk afne mende Zuid-Westelijke tot Nooró-Westelijke/i wind; nevelig tot zwaar of half bewolkt; weinig of geen neerslag; weinig verandering in temperatuur in het Westen; in het Oosten iets zachter. Weercverzicht. De hooge druk blijft zich nog steeds over ons land, Frankrijk, Zuid-Engeland en Zuid- Duitschland handhaven en nam zelfs sinds Zaterdag in zijn kern nog een weinig toe. De depressie nam :n diepte af, doch ging haar invloed over Scandinavië uitbreiden, alwaar zij vooral aan de kust van Noorwegen vrij veel neerslag bracht. Hier en daar waait het op de grens van hoogen en lagen druk vrij krachtig. Over Frankrijk is het nog rustig mistig weer. In midden-Frankrijk en Zuid-Duitsch- iand komt nog lichte vorst voor, evenals ia Zweden. Over het algemeen is echter de temperatuur flink gestegen, vooral in de bovenlucht is het warm Het is te voorzien, dat de aanvoer van westelijke lucht het weer ten onzen* nog nevelig en zwaar bewolkt of half bewolkt zal houden met wellicht eenige temperatuursstijging in het Oosten. DAGllIJKSCH WEERBERICHT Voor de afd Alkmaar van den Handeldrij- venden en Industrieelen Middenstand, waar van hij voorzitter is geweest, welke functie door hem in 1929 werd neergelegd, heeft hij veel organisatorisch werk verricht. Het mag hier wel eens worden aangestipt, dat het de heer G. Cloeck is geweest die de eerste en tweede Gamit organiseerde. Eenige dagen vóór de eerste Gamit geopend zou worden, werd hij ziek, een ziekte die hem gedurende twee jaar niet in staat stelde zijn werk te verrichten, doch de ingewijden we ten, dat het voorbereidende werk voor de eerste Gamit door den heer G. Cloeck werd verricht, een feit, dat door den voorzitter van de laatste Gamit te zeer op den achtergrond is gehouden. De heer G. Cloeck schonk zijn leven ook aan de ijssport. Gedurende 20 jaar maakte hij deel uit van het bestuur van de Alkmaar- sche IJsclub, waarvan hij vele jaren penning meester was. Sinds een drietal jaren maakte hij deel uit van het bestuur van den Ijsbond „Hollands Noorderkwartier", welke bond hij, als vice- voorzitter, juist in een voor enkele weken gehouden buitengewone ledenvergadering, getracht heeft nieuw leven te geven door de organisatie van de kortebaan-wedstrijden ter hand te nemen. Niemand, die deze vergadering, waarin dt heer Cloeck zijn oratorisch talent ten volk ten toon spreidde, zal toen hebben bevroed, dat zoo spoedig daarop de dood een einde zou maken aan het leven van deze oogert- schijnlijk zoo krachtige persoonlijkheid. FIETSRIJDER AANGEREDEN DOOR EEN AUTO. Zaterdagmiddag had op den Rijksweg langs het Noordhollandsch kanaal, ter hoogte van de Zijpersluis, een aanrijding plaats, die naar omstandigheden tamelijk goed is afgeloopen. De heer de G., onderwijzer uit Schageib en de heer P. K., eveneens onderwijzer, uit Schagerbrug, waren per fiets op weg naar den hoofdacte-cursus in Alkmaar. Zij reden zooals het behoort rechts van den weg. O? bovenaangeduide plaats werd de heer de O. uit Schagen, die het meest naar links reed, aangereden door een uit de richting Den Helder komende auto, bestuurd door iemand uit Amsterdam. De aangeredene kwam, na een paar maal over den kop te zijn geslagen, met een flink0 vaart op den kanaalberm terecht. Gelukkig bleek de aanrijding geen directe ernstige ge volgen te hebben gehad. Wel had de hevig ontstelde heer de G. eenige schaafwonden opgeloopen, terwijl zijn kleeren hem als het ware van het lijf waren gescheurd. Met de auto waarmede de aanrijding plaats had, werd de aangeredene naar zij'1

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2