De huldiging van de bemanning van de „Uiver" te den Haag en Rotterdam. Een enthousiaste menigte heeft de bemanning van de Uiver" Zaterdag te Rotterdam onl.angen en gchu'Jigd ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 26 November 1934. De voetbalwedstrijd Heracles Go Ahead, die Zondag te Almelo gespeeld werd eindigde in een 2 0 ovei «inning voor Go Ahead. Moment voor het Heracles doel Evenals vorfga Jaran rullen van 10 Decem ber tot en met 9 Januari a op de post kantoren weldadigheidszegels verkrijgbaar worden gesteld, waarvan de netto opbrengst boven de trankeerwaarde ten bate komt van den Nederlandschen Bond tot kinder bescherming Een foto van een dar nieuwe weldadigheidszegals ifelffir fe* Mi i t Marchant huldigt d. b.mannlng van da .Uiver" an den h.er Plasman naman, da 11 laarllngan uit da varschlllanda provincies, dla da Nederlandsche scholieren vartaganwoordigdan bij da Zaterdag gehouden huldiging In dan Haag.chen dierentuin Te Koog aan de Zaan is Zater dag de bekende cacaofabriek Hollandia door brand totaal ver woest Door het Instorten van ean gedaelta van het dak bij de te Brussel in aanbouw zijnde wereldtentoonstelling vonden zeven arbeiders den dood. Een overzicht van da ruïne Da clearingbasprekingan mat Duitsehland zijn Zaterdag ta dan Haag begonnen. De Duitsche delegatie begeeft zich ter conferentie in het Departement van Economische Zaken 'De .Uiver -bemanning is Zaterdag in de Burgerzaal van het Rotterdamsche stadhuis gehuldigd. Na afloop van de festiviteiten heeft gezagvoerder Parmentier voor de microfoon bedankt

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5