Agenda •A ZEKER... U OOK! Stedelijk Museum i n g a n Breedstra.it, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Victoria-theater, half 8, populair-weten schappelijke voorstelling. Avonturen op den zeebodem en andere films. Toegang voor eiken leeftijd. Cinema-Americain, half 8, hoofdnummer Ik ben een zwerver (rom.); hoofdrol Al Jolson. Toegang eiken leeftijd. A. B. T„ half 8, hoofdnummer Het ge heim van den verborgen schat (sens., serie film, tweede deel); hoofdrol Richard Ta) madge. Toegang boven 14 jaar. Donderdag 29 November. 7.30 uur, Harmonie, concert Bond van Chr. Zangvereenigingen. 8 uur, De Unie, lezing over Chrysanten door den heer Spaargaren voor de Kon Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde Zondag 2 December. 8 uur, 't Gulden Vlies, herhaling opvoe ring operette Hans Drift door De Kleine Stem. NATIONAAL-SOCIALISME EN MONARCHIE. In Duitschland. De Oberregierungsrat voor Thüringen Papenbroock heeft te Weimar in een open bare nationaal-socialistische vergadering, die door meer dan tweeduizend menschen be^ zocht was, een rede gehouden, waarin hij o.a. zeide: „Er zijn thans nog lieden, die gelooven dat zij hun eigen soep kunnen koken. Men weet precies, dat hier en daar nog heeren onder het portret van den keizer bijeenkomen en klinken op het welzijn van Zijne Ma jesteit. Ook weet men, dat er dameskransjes zijn, die er een monarchistische koffie-cultus op na houden. Men geloove echter niet, dat men Adolf Hitier slechts als werktuig kan beschouwen. De nationaal socialisten hebben veertien jaar gestreden om Duitschland als een afgetakelde monarchie te kunnen ver tegenwoordigen Het keizerdom is geen Duit- sche, doch een Romeinsche kwestie. Het Duitsche volk heeft zichzelf een hertog ge kozen. en deze is geen andere dan Adolf Hitier. In Duitschland kent men slechts één principe: de prestatie. Met de overwinning van de prestatie van het nationaal-socialisme kent men slectns één adel, den adel van den plicht en den trouwen arbeid. Wij weten precies waarheen men in Duitschland rijdt. Eens komt de dag, dat men zal berouwen wat men heden doef Ik ben vast ervan overtuigd, dat in Duitsch land ook met de laatste vijanden zal worden afgerekend." iüPiHpai Nu komt er rust! Nu zijn over bodige geluidssignalen verboden (f75.— boeteI), 't Werd tijd: ze toeterden er maar op losl Wie. SBittmnicind DE BRAND TE VRIEZENVEEN. Een der slachtoffers overleden. De 9-jarige Chr. Moes uit Vriezenveen, die geheel met brandwonden overdekt ten gevolge van een brand in het ouderlijk huis, in het algemeen ziekenhuis te Almelo was opgenomen, is aan zijn brandwonden be zweken. In hetzelfde ziekenhuis wordt zijn vader, die bij den brand eveneens werd gewond, verpleegd. Zijn toestand is ernstig. RAADSLID IN DE GEVANGENIS. R. M., koopman te Beerta. wera heden door het gerechtshof te Leeuwarden over eenkomstig den eisch tot 14 dagen gevange nisstraf veroordeeld, wegens eenvoudige be- lecdiging van den burgemeester van Beerta. Verdachte had in een openbare vergadering voorgelezen, wat hij in de raadszitting den burgemeester had toegevoegd. De rechtbank te Groningen had verdachte eveneens tot 14 dagen gevangenisstraf veroordeeld. MET VITRIOOL GEGOOID. 2 jaar gevangenisstraf. De Haagsche rechtbank veroordeelde heden de dienstbode H. H., afkomstig uit Dort- mund, thans gedetineerd, die in Juli j.1. uit minnentijd haar vriendin en een verloofde vitriool in het gelaat wierp, terzake van po ging tot zware mishandeling met voorbe dachte rade tot 2 jaar gevangenisstraf con form den eisch. NOORDERKERK TE HOORN. Ged. Staten van Noordholland stellen den Staten voor ten behoeve van de restauratie van de Noorderkerk te Hoorn een subsidie ten bedrage van 15 pCt. der op 93.500 ge raamde kosten, afgerond tot een maximum van 14.000 beschikbaar te stellen, onder voorwaarde, dat voor hetzelfde doel door het Rijk 45 pCt. dier kosten en door de gemeente Hoorn 10.000 worde bijgedragen en het verder benoodigde van andere zijde worde bijeengebracht. 'fxovinciaal 'flieuws OUDE NIEDORP. Bij de onlangs gehouden candidaatstel- Iing is gekozen tot lid van het dagelijksch bestuur der banne Oude Niedorp de heer J Bakker Jzn., tot dusverre hoof rp de neer aingeland en is de heer J. Waiboer Hzn. tot hoofdingeland herbenoemd en is benoemd in de vacature van G. Ursem (hoofdingel.) de heer M. Smit te 't Veld, Zwarteweg. £aatste éeticfiten (Ongecorrigeerd BANANEN-DIEFSTAL TE ROTTERDAM. Talrijke arrestaties Sinds eenigen tijd heeft die riviefpolitie te Rotterdam een onderzoek ingesteld naar de regelmatige verdwijning van partijen Jamaica bananen, die in de Schiehaven aankomen Gebleken is, dat bij hef vervoer per vracht auto naar grossiers het gewicht van de ba nanen grooter was, dan was opgegeven door de wegers voor het inladen der bananen. De wegers hadden nu met eenige importeurs af gesproken, dat zij te weinig gewicht zouden opgeven, waardoor dus de importeurs een belangrijk voordeel hadden. Per vrachtauto betrof het gewoonlijk 6 a 700 K.G. Daarvoor kregen de wegers dan weer een vergoeding van de importeurs van 10 a 15 gulden per vrachtwagen. Na een uitgebreid onderzoek werden tenslotte drie wegers en vier gros siers aangehouden, n.1. twee uit Rotterdam, één uit Schiedam en één uit Den Haag. Ver moedelijk zullen nog meer arrestaties plaats hebben. Een van d° wegers heeft bekend en meegedeeld, dat hij deze practijk al een jaar lang heeft uitgeoefend en dat hem bekend was dat anderen voor hem dit ook reeds hadden gedaan. GEVAARLIJKE MESSEN- STEKERS. Voorbijgangers met broodmes aangevallen. Toen de 21-jarige arbeider L. B. te Gro ningen gisteravond aan 't Boterdiep ald. liep, viel hij, terwijl hij dronken was, onder het loopen aan tegen een voorbijganger. In- plaats van zichzelve hiervan de schuld te te geven, ontstak hij in toorn tegen den voorbijganger. Hij trok plotseling een broodmes, waarmee hij den niets kwaad ver moedenden voorbijganger aanviel. Deze wist nog juist door vlug ter zijde te springen een messteek te ontkomen, waarna hij wegliep. Een vriend van B., de 19-jarige L. de B., die in zijn gezelschap was, meende zich nu ook met het geval te moeten be moeien, want ook hij trok een mes en ging den wegloopenden wandelaar achterna, die thans op zijn hoede was, waardoor men hem niet kon bereiken. De politie heeft dit gevaarlijk tweetal aangehouden en als verdacht van poging tot zware mishandeling ter beschikking der justitie gesteld. CHINEESCH STOOMSCHIP VERGAAN. 29 opvarenden verdronken? Een Chineesch stoomschip, dat van Iwansi naar Kerafuto onderweg was, is in een zwaren storm geraakt en gezon ken. Van de bemanning zijn 29 leden verdronken. Negen dooden geborgen. Omtrent het vergaan van het passa gierschip Poppi nabij het eiland Phleva wordt nader gemeld, dat het aantal slachtoffers nog niet definitief is vast gesteld. Tot nog toe konden 9 dooden worden geborgen. Vandaag zullen dui kers in de scheepsromp trachten af te dalen teneinde naar de andere slacht offers te zoeken. ViER TER DOOD VEROORDEELDEN. De rechtbank te Orenburg (Rusland) heeft vier spoorwegemployé's, die ver antwoordelijk zijn voor het ernstige spoorwegongeluk, dat op 28 October J.1. heeft plaats gevonden, veroordeeld tot den dood door den kogel. DE BEROOVING IN DE KONINGSLAAN. De arrestant wordt tevens ver dacht van het plegen van inbraken. Met de arrestatie van den 23-jarigen glazen- wasscher, die Maandagavond in de Konings laan een vrouw, die daar op de fiets reed, een enveloppe met geld heeft ontrukt, blijkt de politie van het bureau Overoom een goede vangst te hebben gedaan. Den laatsten tijd is n.1. aan het bureau Marnixstraat aangifte gedaan van een aantal inbraken, waarom trent het ernstige vermoeden bestaat, dat de gearresteerde daaraan debet is. Hij is in dit verband naar het bureau Marnixstraat overgebracht, waar het onderzoek thans in vollen gang is. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De Pelikaan (heenreis) is 28 November van Calcutta te Bangkok aangekomen. De Oehoe (heenreis) is 28 November van Gaza te Basra aangekomen. OORLOGSSCHEPEN NAAR INDIE. Zeer groote belangstelling te den Helder. Hedenmorgen om half twaalf hebben H.M.'s Piet Hein en Evertsen vanuit de ha ven van Nieuwediep de verre reis naar Indië aanvaard. Voor dit vertrek bestond overgroote be langstelling, niet alleen van familieleden en kennissen der opvarenden, doch half Den Helder was naar de haven gekomen. Velen waren ook per trein of per auto uit het bin nenland naar Den Helder gekomen om vertrek gade te slaan. Er was een bedekte lucht en er woei een lichte bries. Zoolang de booten nog gemeerd lagen, waren wij getuige van menig hartroe rend afscheid, 's Morgens om negen uur heeft de commandant der marine, Schout bij Nacht T. L. Kruys, de jagers geïnspecteerd en afscheid genomen van de bemanningen. Om half twaalf was de Piet Hein los van den wal een kwartier later de Evertsen. Bij den uitgang van de haven stond het corps van de stafmuziek opgesteld, terwijl de Schout bij Nacht en verschillende hooge zee-officieren het vertrek vanaf het pier- hoofd gadegeslcegen. Aan boord zoowel als aan den wal bracht men een driewerf hoera uit op H.M. de koningin, waarna de me nigte het Wilhelmus inzette. Een plechtig heid, welke altüd diepen indruk maakt. Als groepscommandant, tevens commandant van de Piet Hein, treedt op kapitein-luitenant-ter zee J. Verwijnen en van de Evertsen kapitein- luitenant-ter-zee J. Koenraad. ïïucQ gelijke Stand GETROUWD: Theodorus van Baar en Geertruida Mel ker. Joachim Veenhuijsen en Mietje Ba kels. GEBOREN: Carolina Francisca, d. van Johan van Doorn en Trijntje dc Boer. Maria Jo- hanna, d- van Simon Blankendaal en Maria Rijsemus. OVERLEDEN: Willem Karei Grootes 78 jaar J-ooneet EEN BILDEKDIJK-AVOND. Opvoering van Robbedoes door de Kon. Letterk. Ver. „J. J Cre- mer" uit Haarlem. Het was gisteren in de Harmonie een succesvollen Bilderdijk-avond, al was dan ditmaal de Kon. Rederijkerskamer zelf niet aan het woord. Door verschillende omstandigheden was het Bilderdijk ditmaal heel be zwaarlijk zelf met een goed voorbereide uitvoering te komen en zij had de Kon. Letterlievende Ver. J. j. Cremer uit Haarlem bereid gevonden voor de Bil- derdijk-leden te komen spelen het blij spel: Robbedoes. De Kon. Rederijkerskamer zal voor de volgende uitvoeringen in dit seizoen al haar krachten inspannen en zij hoopt dan op de voortdurende steun van hare kunstlievende leden, oude en vooral ook nieuwe te mogen rekenen. Een vereeni- ging als Bilderdijk moet door de Alk- maarders gesteund worden. Komende tot de opvoering door „Cremer' gegeven kunnen wij niet an ders dan de Alkmaarders gelukwenschen met de keuze doo^ Qjjderdijk gedaan. Het is een prachtige avond geworden met dilettanten-tooneelspel van de beste soort. Het was een zeer vlotte, goed ver zorgde opvoering door een ensemble, dat in de rij der Nederlandsche vereeni- gingen een eerste plaats in neemt. „Cremer" is zoo gelukkig den heer Henk Bakker onder hare werkende leden te tellen. Doch niet alleen als speler, maar ook als regisseur en vooral ook auteur, geniet deze in de tooneelwereid thins een groote bekendheid. Ook het blijspel van „Robbedoes" is van den auteur Bakker, geschreven in samenwerking met mevr. Christien van BommelKouw Het is een zeer goed vlot geschreven blijspel, dat uitstekend amuseert, niet groot van inhoud is, maar zeer geschikt is voor dilettanten, die ernstig willen werken. Kan men het bezetten, zooals „Cremer" dat kan, dan is succes verzekerd. Robbedoes speelt op „Dennenrust" de villa van Louis Terlaet in een Geldersch dorp. Louis' vader is indertijd voogd geworden over een meisje, een dochter tje van een vriend En toen de oude heer Terlaet stierf is de voogdijschap op Louis overgegaan. Bij hem komt op de villa waar hij woont met tante Guusje en zijn nicht Florence logeert, plotseling het bericht, dat zijn pupil achttien jaar is geworden, haar eindexamen heeft ge daan en weldra op Dennenrust zal arri- veeren En Bob, of te wel Robbedoes komt Dat geeft een verandering in de stille villa. Louis zal zijn taak als voogd direct serieus beginnen, maar Robbedoes met al haar moderne begrippen is niet gemakkelijk te regeeren. Met tante Guusje is zij spoedig de beste maatjes, haar voogd staat haar ook best aan, maar de jonge weduwe Florence, die gaarne hertrouwen wil, valt minder in haar smaak. Robbedoes geniet van het heerlijke leven op Dennenrust, haar ver houding met Louis wordt ook anders en weldra begint in de heele geschiedenis de liefde een woordje mee te spreken. Mr. Geldens, de advocaat, die al twintig jaar tante Guusje adoseert, komt er ein delijk toe zich te verklaren. Hein de Bont, een landeigenaar is verliefd op Florence, doch alleen door hulp van Robbedoes komt ook bij die twee de zaak in orde. En als dan blijkt, dat Louis ge heel vervuld i6 van zijn pupil, en haar gaarne wil trouwen, lijkt alles in orde, doch dan moet Robbedoes weigeren. Waarom? Dat komt pas in het derde bedrijf als verrassing. Maar toch krijgen zij elkaar. Laat de ontknooping ook voor anderen, die nu of later het stuk zien, een verrassing blijven. Onder regie van Henk Bakker heeft „Cremer" van dit aardige stuk een prima opvoering geven, die hier de beste indrukken bij alle toeschouwers heeft achter gelaten. Er was zeer se rieus gestudeerd, alles liep vlot, het sa menspel was keurig en het geheel maakte een zeer beschaafden indruk. De titelrol werd met groot succes ver vuld door mej Emmy Fuchs, een kracht die vele vereenigingen Cremer zullen benijden. Zij speelde de rol met een losheid van bewegen en een knap heid van zeggen, die verrasten en voor al ook in de-slotscène van III er ontroe ring in haar spel, waarvoor zij ook met een daverend applaus werd beloond. Uitstekend was ook de heer Bakker als Louis. Met groote routine heeft hij de rol gespeeld op een wijze, die bewon dering afdwong. Zijn samenspel met Robbedoes was prima. En wat maakte Mevr. Lucas en de heer J. H. Boon wat fijns van de rollen van tante Guusje en de advocaat Geldens. Keurig werk, voor al ook van den heer Boon. Mej. Mabel Schimmel verdient een woord van hulde voor de bizondere wijze waarop zij de minder sympathieke rol van nicht Florence vertolkte. Heel goed van opvatting was ook de heer Th. V. d. Meer als de Bont. Een kostelijk type maakte de heer Timmerman van de huisknecht Maarten en mej. Koorenblik was een echte Gel- d-ersche dienstbode. De uiterlijke ver zorging viel zeer te loven. Na het tweede bedrijf werden de da mes van „Cremer" door den heer Kater met bloemen gehuldigd, wat een luid applaus verwierf. Hoogst voldaan keerden de bezoekers huiswaarts. „Cremer" of een vereeniging van gelijke kracht, zal men hier gaarne nog eens terug zien. Voor de muzikale afwisseling in de pauzes zorgden de heeren Melchert Schuurman en Nico Snel op aantrekke lijke wijze. v g „BOEFJE". Voor een geheel uitverkochte schouw burg heeft het Rotterd. Hofstadtooneel gisteravond in ,,'t Gulden Vlies" een op voering gegeven van het overbekende tooneelstuk „Boefje" van Brusse. Het stuk, dat nu al een lange reeks van ja ren telkens weer een groote triomph voor Annie v. d. Lugt Melsertv. Ees als boefje beteekent, is ook in Alkmaar een doorslaand succes geworden. Wie kent niet het avontuurlijke leven van het Rotterdamsche boefje, dat, ontspro ten uit een armelijk gezin, schijnt op te groeien voor galg en rad? Scherp con ti asteerend eenerzijds zijn schijnbaar L.isdadigen aard en anderzijds zijn vaak onbegrijpelijke liefde voor zijn huisge- nooten en zijn konijntje. Al zal iedereen met ons eens zijn, dat het straatjongens-type, zooals Annie v. Ees dat ten voeten uit teekende, sinds lang en gelukkig van het tegen woordige straatbeeld is verdwenen, toch maakten haar uitbeelding, haar schuw-onverschillige schooiersmanie- ren en'haar rauwe stem een diepen in druk op het zoo talrijke publiek. Immers, door haar werd het geheele stuk gedragen, zij was en bleef in alle bedrijven door het boeiende middelpunt, waar alles om geconcentreerd was. Zij leefde het echte boefje uit en geen mo ment veerden wij uit deze sfeer getrok ken. Hoe prachtig en diep-tragisch was niet die gevangenis-scène, waar „Boef je" zijn moeder en zijn beschermer, den journalist Halma, ontvangt. Ineengedo ken en onwetend, aan welk een ernstig misdrijf hij zich heeft schuldig ge maakt, vraagt zijn kinderziel naar het: waarom, waartoe dit alles. Het zieleleven van dit groezelig straat- slijpertje is mooier dan van menig oogenschijnlijk netter menschenkind in onze samenleving. Fel is daarom ook het pleidooi van zijn beschermer en waarachtig vriend Halma, als het O. M. in zijn requisitoir doelt op een gevaar voor de maatschappelijke orde en rust. Een verdiend open doekje ontving An nie v. Ees bij haar creatie van den luid- ru.htig-blijmoedigen knaap uit het rijksopvoedingsgesticht, als de broeder overste tracteert omdat zijn vriend hem op komt zoeken. Voor Hans v. Ees, die Halma speelde, eveneens een woord van waardeering voor zijn natuurlijk en ongedwongen spel. We noemen verder Louis Gimberg als boefje's vader en mevr. Heijmans Schneider als zijn moeder, die beiden hun rol behoorlijk vervulden. Mevr. HeijmansSchneider wisselde sterke met zwakke momenten af. De president van Eduard Palmers was zwak en zonder overtuiging. De overige personen groepeerden zich de een meer, de ander minder goed om het centrale punt, dat Annie v. Ees als „ons" boefje vertolkte. Hns. Siad en Omgeving, MET GROOTE SNELHEID OVER DEN KOP GESLAGEN. Hedennacht te omstreeks kwart vcor twee reed een luxe auto, waarin twee inzittenden, met zeer groote snelheid over den Kennemer- straatweg, komende uit de richting Heiloo. Bij de Heilcotrbrug ingerde Ie wagen eerst rechis over het trottoir en daarna naar links tegen den trottoirband nabij het transforma torhuisje om vervolgens geheel en al om te slaan. De auto kwam op het Pitsevoort te recht. Beide inzittenden hadden lichte ver wondingen aan hand en hoofd opgeloopen. Er werd drankgebruik door de politie ge constateerd. De bestuurder van de auto is ter onnuoh- tering aan het bureau van politie in bewa ring gesteld. De auto was vrij ernstig be schadigd. Door de politie is proces-verbaal opgemaakt. AUTOBOTSING ONDER SCHOORLDAM. Hedenmorgen om 11 uur had er -ader Schoorldam een ernstige autobotsing plaats tusschen een Shell-auto, die van den Dam- weg kwam en een luxe-auto, die uit de rich ting Den He'der kwam. Persoonlijke onge lukken hadden niet plaats De luxe auto werd ernstig beschadiga. WeecAeticfU naar waarnemingen, verricht in den morgen van 29 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 776,5 m.M. te München. Laagste barometerstand 733,3 m.M. te Vardö. Verwachting, geldig tot den avond van 30 November: Zwakke, veranderlijke wind; later waar schijnlijk uit oostelijke richtingen; nevelig tot half of licht bewolkt; weinig of geen neerslag; kouder des nachts; later iets kouder. Weeroverzichf. Over Engeland trekt de depressie noord- oostwaarts af. Zij veroorzaakt daar plaatse lijk sneeuwval, terwijl er tengevolge van de vrij snelle drukstijging hier en daar krach tige winden waaien. De hooge druk heeft zich sterk naar het noorden uitgebreid en beslaat thans een enorm groot gebied, dat zich van IJsland tot de Middellandsche zee uitstrekt. Het weer is hier overal rustig. Plaatselijk komt nog betrokken lucht of mist voor. Over het algemeen is er echter een nei ging tot opklaring of dunner worden van het wolkendek, die zich ook uit in lagere ochtendtemperaturen. Over Zwitserland, midden- en zuid-Frankrijk blijft de lichte vorst aanhouden. Ver in het westen op den oceaan ligt nog een vrij diepe depressie, die vooralsnog voor het weer ten onzent van weinig beteekenis is. Wel is voor onze omge ving een omlcopen van den wind naar oost te verwachten met eenige opklaring van de temperatuur vooral des nachts. DAGELIJKSCH WEERBERICHT' HANS DRIFT. De kinder-operette „Hans Drift", van Eli en Jb. Prins zal Zondagavond a.s. nog maals worden gegeven in ,,'t Gulden Vlies". De kleuters zijn vast besloten net zoo goed hun best te doen als Zaterdag 17 Nov. 1.1., toen het succes buitengewoon groot was. CRISIS-TUCHTRECHTSPRAAK De minister van Economische Zaken heeft ingetrokken zijn beschikking, waarbij de heer N. Dekker is benoemd tot lid der Commissie voor de Crisis-Tuchtrechtspraak te Alkmaar. Als zoodanig is benoemd de heer H. Kla ver te Alkmaar. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken is het faillissement van C. Baart, aannemer te Berkhout met benoe ming van mr. Ubbens tot rechter-commissa- ris en van mr. Windhausen tot curator. UITKIJKEN EN DAN OVER STEKEN. ^oor het plotseling oversteken van den rij-' weg kwam de 76-jarige J. v. d. K. gister avond te omstreeks 8 uur in de Langestraat in botsing met een wielrijder. Deze wielrijder reed met matige snelheid en hem treft geen schuld. De voetganger klaagde over pijn in zijn linkerbeen. VERDUISTERING TE DEN HELDER. Als verdacht van verduistering van een bedrag aan geld is door de politie te Den Helder de filiaalhouder eener kruideniers zaak aldaar aangehouden. Na verhoor is hij ter beschikking van de justitie gesteld. RIJWIELDIEFSTAL TE HOORN. Te Hoorn is een 17-jarige jongen aange houden, die verdacht wordt in de afgeloo- pen week een tweetal rijwielen te hebben ontvreemd. Vermoed wordt, dat hij ook aan den diefstal van nog een derde rijwiel debet is. Hij is naar Alkmaar overgebracht. „ST. NICOLAAS 1934". VERKOOPWEEK Het dagelijksch bestuur van de commissie tot organiseeren van de verkoopweek „St. Nicolaas 1934" heeft besloten, dat tot en met Dinsdag 4 December door de winkeliers bons zullen worden afgegeven. Winkeliers kunnen ook tot en met Dins dag 4 December de bonnen verkrijgen in het gebouw „De Unie". Het koopend publiek wordt er op attent gemaakt, dat Dinsdag 4 December beslist de laatste dag is waarop het spel „Ballero" kan worden gespeeld. Aan den uitslag van het ballero-spel van gister ontkenen wij het volgende: 100 J Bierman, Varnebroek, no 615, worp 9990; f 50 '1 Imhulzen Fnidser no. 811, worp 9981; 50 Hoeckmeijer, Mac!. Pontstraat 48, no. 809, worp 9948.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2