- SBUutenland VRACHTAUTO UITGEBRAND. AUTO TEGEN LICHTMAST. Ernstig ongeluk op den Haar lemmerweg. De twee inzitten den gewond. GEMEENTERAAD AMSTERDAM. De begrooting aangenomen DE GEVAARLIJKE WEG Tweede ongeluk op den Haarlemmerweg. LOONREGELING SPOORWEG PERSONEEL. Ministeriëele bespreking. fucfUoaatt Jkoouiciaai tlieuuxs ABBEKERK. voegder plaatse aangedrongen op meer jaren geheel aan de provincie is terugbe- SPOORWEG HOORN—MEDEMBLIK. DOOR BEKLEMMENDE BENAUWDHEID LEKEN 40 TREDEN 40 K.M. Kantongerecht te Alkmaar. TE KOOP PATHÉFOON met 50 nieu we platen tegen elk aannemelijk bod. SCHERMERPAD 6. TE KOOP een z. g. a. n. DUBB. GAS STEL Adres BAANSINGEL 24. ST. NICOLAASCADEAU. VOLIÈRE TE KOOP 15. METIUSSTRAAT 2. KINDERWAGEN goed onderhouden TE KOOP GEVRAAGD. Brieven onder letter R 222 bureau van dit blad. Moderne piano, pracht instrument z. g. a. n., gekost 5 jaar geleden 650, nu 185, goed werkende naaimachine 6 50 6 beste stoelen 7.50, Godinkachel 10 DEKKER, Laat 182. Prima veerenbed 10, Dienstboden kastje 4.50, fornuis 8.50, leeren cra- peaud 3.50, groote spiegel 4, petro leumkachel 2, 3 pits gastoestel z. g. a. n. 3.50, enz. DEKKER, Laat 182. TE KOOP RADIOTOESTEL met o* zonder Luidspreker. LINDELAAN 9. Gistermiddag te half vijf is op den Rijks weg 's-Hertogenbosch—Grave een vracht auto, bestuurd door den heer Cox uit Oss, plotseling in brand geraakt. De chauffeur kon zich ternauweri^od in veiligheid stellen. De wagen brandde geheel uit. Het verkeer ter plaatse was ge-ruimen tijd gestagneerd. De brand schijnt te zijn ontstaan door kortf! sluiting in de lichtinstallatie. Onder de gemeente Haarlemmer- liede te Halfweg is gisteravond te ongeveer negen uur een ernstig ver keersongeluk gebeurd, waarvan de gevolgen gelukkig niet zoo ernstig zijn, als men aanvankelijk dacht. Een auto, waarin een heer en een dame uit Amsterdam waren gezeten, en die, ver moedelijk met groote snelheid, in de richting van Haarlem reed, vloog eensklaps van den rijweg de trambaan op, dwars over de rails en botste vervolgens met groote kracht tegen een lichtmast, welke afknapte. De wagen werd geheel vernield, terwijl de motor een eind werd weggeslingerd. Passeerende auto mobilisten slaagden er na eenige moeite in de inzittenden uit hun benarde positie te bevrij den. Een lid van het Roode Kruis, die toe vallig langs kwam, verleende de eerste hulp. Dokter J. B. Baumann uit Halfweg, die on middellijk werd gewaarschuwd, was spoedig ter plaatse en deze heeft de slachtoffers verder behandeld. Het bleek, dat de heer, De V. genaamd, een hersenschudding had beko men en voorts eenige hoofdwonden had op- geloopen. Hij was buiten bewustzijn, doch is spoedig na het ongeluk weer bij kennis ge komen. De dame, mej. S., had een gebroken arm en wonden aan het hoofd en de handen. Beiden zijn door den Ziekentransportdienst 'J. T. Mathot uit Haarlem, welke weldra met twee ziekenauto's aanwezig was, naar de Mariastichting te Haarlem overgebracht en daar ter verpleging opgenomen. Hun toe stand is redelijk wel. Het ongeluk geschiedde nabij de kisten fabriek „De Phoenix", daar, waar de weg een flauwe bocht maakt. De oorzaak ervan staat nog niet met zekerheid vast. Een automobi list, die van den anderen kant kwam, zag plot seling dat de tegenligger verdwenen was en bemerkte toen, wat er was geschied. Deze had den indruk, dat de wagen een groote snelheid had. Het is echter niet uitgesloten, dat het ongeluk moet worden toegeschreven aan een defect aan de stuurinrichting. Het tramverkeer tusschen Haadem en de hoofdstad heeft, doordat de wrakstukken van de auto op de trambaan lagen, gedurende eenigen tijd vertraging ondervonden. AUTO DOOR SNELTREIN GEGREPEN. Wonderlijk goed afgeioopen Gistermiddag te ongeveer twee uur heeft op de bewaakte spoorweg-overgang bij de hal%e Slichtenhorst nabij Nijkerk aan de lijn Zwolle-Amersfoort een ongeluk plaats gehad, dat won derlijk goed is afgeloopen. Op genoemd tijdstip kwam een perso--' nenauto, bestuurd door den bejaarden heer G. uit Nijkerk aanrijden. Door tot' nu toe onverklaarbare oorzaak botste de wagen tegen den neergelaten spoor boom, met het gevolg, dat deze omhoog wipte en de auto er onder door schoot en de spoorbaan opreed. Toen de wagen bijna de rails over was, werd deze van achteren aangereden door den met volle vaart passeerenden sneltrein uit Zwolle De auto werd tegen den anderen spoor boom gesmakt en grootendeels vernield De bestuurder is gelukkig ongedeerd ge bleven en kwam met den schrik vrij. De machinist van den trein heeft niets van de aanrijding bemerkt en is doorgere den. Gisteravond laat is na 18 zittingen de gemeentebegrooting 1935 met 24 tegen 21 stemmen aangenomen. Tegen stemden de sociaal democraten en de communisten. De drie middenstanders stemden voor, omdat bij verwerping der be grooting een chaos zou ontstaan, fnuikenc voor de financieele positie van Amsterdam, en dit college met zijn pogen, 'n begrooting door de regeering te laten opmaken, zooda nig in beslag zou worden genomen, dat met name voor ander opbouwend werk vrij wel geen gelegenheid zou zijn. Daar van zou de burgerij in al haar geledingen de gevolgen ondervinden. De heer de Miranda legde een verklaring af namens de sociaal democraten, waarin hij verwees naar de verklaring van 1933. Opnieuw wenscht zij door haar stem tegen uit te brengen, te getuigen van haar scherp afkeurend oordeel over het eigenmachtig en ondemocratisch beleid van burgemeester en wethouders. De begrooting sluit in den gewonen dienst aan inkomsten en uitgaven met een bedrag van 120.862,247 en op den kapi taaldienst met 245.6667. Op den Haarlemmerweg tusschen Haar lem en Amsterdam heeft gisteravond nog een tweede ongeluk plaats gehad. Dit ge schiedde te omstreeks kwart vóór 10 tus schen Halfweg en de hoofdstad nabij het Kruithuis. Daar stond een kolenauto langs de kant van de weg, onverlicht Een auto uit Amsterdam, waarin drie personen waren gezeten en waarvan de bestuurder de vrachtauto door de duisternis niet opmerk te, is tegen dezen wagen op gereden en erm stig beschadigd. De inzittenden kwamen er goed af. Zij hadden slechts lichte verwon dingen opgeloopen en konden na dr. Nanninga, die eveneens als waarnemer van dr. Bouman bij het eerste ongeluk assisten tie verleende, verbonden te zijn, huns weegs gaan. Nader vernemen wij betreffende het twee de ongeluk op den Haarlemmerweg, dat de kolenwagen oorspronkelijk niet onverlicht aan de rechterzijde van den weg stond. De wagen had een lekken band en men was bezig deze te repareeren, toen plotse ling van de zijde van Sloterdijk een auto naderdie die den kolenwagen van achteraan raakte en daarbij 't achterlicht, dat brand de, stuk reed. De auto, die de aanrijding veroorzaakte, reed, hoewel zij beschadigd was en zelfs een stuk van de carrosserie was afgebroken, door. Eenige oogenblikken later reed een tweede wagen achter tegen den kolenwagen op, die toen buiten den schuld van den chauffeur onverlicht stond, met het reeds vermelde gevolg. De inzitten den van de personenauto, drie heeren en een dame uit Den Haag liepen slechts lichte verwondingen op, doch zagen na de botsing zoo zwart als roet, daar een zak eierkolen van den kolenwagen in de personenauto viel. Na verbonden te zijn hebben de vier inzittenden per bus de reis naar Den Haag VOIïtfg«Sfr. - Op 29 November had een delegatie van de Sfederlandsche Vereeniging „St. RaphaeF' en den Protestantsch Christelijken Bond een on: derhoud met den minister-president, dr. Colijn, teneinde zijn bemiddeling te verzoeken om te verkrijgen, dat de door den minister van Wa terstaat aanvankelijk gedane concessie om de jaren 1935 en 1936 de loonregeling van het spoorwegpersoneel met rust te laten, alsnog gestand zou worden gedaan ondanks het ont breken van de door den minister geëischte algeheele overeenstemming. De minister president heeft toegezegd, deze belangrijke aangelegenheid met zijn ambtgenoot van Waterstaat den volgenden morgen te zullen bespreken. Waarschijnlijk tengevolge van dit intermediair is de minister van Waterstaat tot een milder standpunt bekeerd en zal hij op 30 November aan een delegatie van den B. A. N. S. en den Centralen Bond hebben medegedeeld, dat de loonen in 1935 en 1936 niet op de helling zullen komen, behoudens de in de bespreking met de directie op 5 Novem ber ter sprake geweest zijnde buitengewone omstandigheden. Uit een persbericht van den B. A. N. S. en den C. B. over bovengenoemd onderhoud met den minister van Waterstaat op 30 No vember blijkt, dat de minister zijn bevreem ding zou hebben uitgesproken over een mede- deeling in een persbericht van een audiëntie, op 27 November met de heeren Moltmaker en Timmermans, n.1. dat de minister liet ver staan, dat de loonen in de periode van 1935 en 1936 opnieuw zullen moeten worden herzien. Deze mededeeling wordt onwaar genoemd en de minister zou hebben ontkend een der gelijke uitlating te hebben gedaan. In het midden latende, of de minister zich inderdaad tegenover de delegatie van den B. A. N. S. en den C. B. zoo heeft uitgelaten, moeten de heeren Moltmaker en Timmermans de gewraakte mededeeling als zijnde geheel in overeenstemming met de waarheid, hand haven. Ook heeft de minister op een categorische vraag, of hij alsnog bereid was zijn con cessie gestand te doen, categorisch „neen" geantwoord. BRANDKAST ONDER DEN ARM MEDEGENOMEN. Alkoof als schatkamer. Tijdens afwezigheid van de bewoon ster is gisteravond ingebroken in de woning van een 83-jarige weduwe, wo nende in de Zaagmolenstraat te Rotter dam. De inbreker vond in de alkoof een brandkast die hij onder zijn arm heeft meegenomen. De inhoud bestond uit papieren van waarde, benevens 4000 aan contanten. In den loop van den nacht heeft de politie van het bureau Bergsingel een 34-jarigen los werkman opgespoord. Hij is als verdacht van de zen diefstal opgesloten. Het geld is evenwel niet teruggevonden en de man ontkent alles. MEUBELMAKERS-ARBEIDS- OVEREFNKOMST. Opgezegd. Gemeld wordt, dat van werkgeverszijde de collectieve arbeidsovereenkomst in het meubileeringsbedrijf, welke is aangegaan tot 2 Maart 1935 mc inachtneming van den contractueelen opzegtermijn van drie maan den is opgezegd, Minister de Wilde heeft Donderdagmiddag met de verschUIende omroepvcreenigingen fieconfereerdmmtrent den zenderbouw. Van rechts naar links zittend: mr. J. F. van Roycn (alg. secr. P T. T); m^is cr e e, v. °eyen (voorz. zendercommissie); W. Vogt (A.V.R.O.), C. de Clercq (A.V.R.O.); F. P A Gheel Güdemeester (A.V.R 0.) Van rechts naar links staande: mr. dr. A. A. M. Enserinck en prof. mr. P. S. Gerbran y zander- commissie); ds. L. J. van Leeuwen (N.C.R.V.), pastoor L. H. Perquin (K.R.O.), J. W. Lcbon (V.A.KA.), Ir, H. J. Boetje (hoofd ir. dir. P.T.T.), Abr. Mey (P.T.T.),A. de Vries (V.A.R.A.), P A. Enserinck (P.T.T.) en A. Knytt (R. 1.1.) taaldhetzij door als jaarlijksche bijdrage ten hoogste beschikbaar te stellen een over genoemd kapitaal berekend rentebedrag; in beide welke gevallen de geldelijke steun im. mers niet grooter zou behoeven te zijn dan gedurende bijna een halve eeuw tot voor en kele jaren door de provincie is verleend, Ged. Staten beantwoorden dë eerste vra gen bevestigend. Voorts wordt verwezen naar onderstaande voordracht. Ged. Staten van Noordholland! stellen <fen Staen voor ten behoeve van de voortzettis^ van de exploitatietekort over dat jaar te ver, leenen van ten hoogste 5000, onder voor waarde, dat het restant van het door de Ne* derlandsche Spoorwegen gevraagde bedrag door de streek zal worden bijeengebracht. Het genoemde bedrag moet worden be taald uit den post voor onvoorziene uMga- ven van de begrooting voor 1934. ONZE POSTVLUCHTEN OP INDIE. Bij de K-. L. M. is bericht omvangen, dat de Uiver op de uitreis te Athene is geland en dat de Havik op de thuisreis te Cairo is aangekomen. Voorts is bericht binnengekomen, dat de Oehoe, welke een nieuwe motor voor de Havik naar Djask heeft gebracht, te Cairo is aangekomen. DE VIER VAN DÉ#„UIVER". De huldiging te Parijs. De bemanning van de „Uiver" heeft met den heer Plesman, directeur van de K.LM. een bezoek gebract aan de Inter nationale Luchtvaart Tentoonstelling. In het tentoonstellingsgebouw werd een sprekende film opgenomen, waarin o.a. een dialoog voorkomt tusschen Parmen- tier en Moll. Deze film zal ook in Neder land worden vertoond. Medailles van Aeroclub de France. Daarnd werden de vliegers in de loka len van de Aeroclub de France ontvan gen, waar hun de groote gouden medail le van de aeroclub werd uitgereikt. HEILOO. Sint Nicolaas komt. Wij vernemen, dat Sint Nicolaas ook dit jaar Heiloo weer met een bezoek zal ver eeren en wel op a.s. Dinsdag. Na óp den huize Nijenburg uitgerust te lebben, zal hij te paard en vergezeld van, zijn trouwen knecht Piet, een wandelritje maken-door één gedeélfe van ons dorp. De kinderen van de openbare school zullen hem vóór Nijenburg eenige liedjes toezingen en hem daarna op zijn wandeling vergezellen Om 1 uur n.m. vertrekken zij daartoe, onder leiding van onderwijzers en onderwijzeres sen. van de school. Het fanfarekorps „Eens gezindheid" zal zorg dragen voor toepasse lijke muziek. Als de weersgesteldheid het toelaat, zal Sint Nicolaas zich langs den Rijksstraat weg, Kerkelaan, Holleweg, Burg. de Wildt- laan, Heerenweg, Nieuwe Tuindorpstraat en Rijksstraatweg naar de Rustende Jager be geven, waar hij de kinderen zal onthalen. Als dank voor al het goede, dat Sint Nico laas elk jaar .weer geeft, zullen de.leerlingen van de u.l.o. school'voor hem een ^tooneel- stukje opvoeren, „De kleermaker en de ka bouters. Sint Nicolaas zal de zieke kinderen zoo mogelijk persoonlijk bezoeken. NIEUWE NIEDORP. Vrijdagavond is een vergadering gehou den door de Vereeniging Volksonderwijs, waar behandeld is geworden het vervoer per autobus van de kinderen van Moerbeek en -angereis. De voorzitter wees op het groote belang van het blijven voortbestaan van het vervoer per autobus, en dat zulks het middel is om tot het doel te komen, waarnaar Volksonder wijs streeft. Na nog enkele toelichtingen van den voor zitter ging de vergadering accoord met het voorstel van het bestuur, het vervoer per autobus zoo mogelijk weer op dezelfde voet te laten doorgaan. Wederom zullen lijsten ter teekening bij de burgerij worden aangeboden. HOOGKARSPEL. In de vergadering van den gemeente raad is besloten een rijksbijdrage aan te vragen van 18000 in de kosten van de gemeentelijke huishouding over 1935. steun; in de klachten over het afnemen der tarwe en de uithetaling was op aan drang van het bestuur verbetering ge komen. In bespreking kwam de inning der credieten der provincie. De heer M. Mul- d,r zei dat die nog niet opgevraagd zul len worden. De voorzitter deelde mede dat de aa,dappelsteun in drie tijdvakken zal wo-'den verdeeld. Als er niet actief wordt opgetreden, zal er voor de kool niet veel uitgekeerd worden en daarom de 7M millioen verhoogd moeten worden, wil er voor den groven tuin- b uw nog iets terecht komen. De komende vergadering te Hoorn zal staan in het teeken van krachtige actie voor steunverhooging. Een betere prijs regeling is noodig, ook voor het binnen land. Tot afgevaardigden werden gekozen de heeren Ws. Butter en Jn. Ploeger. De voorzitter gaf eenige cijfers over de teeltregeling 1935, waarbij naaii vo ren kwam, dat er weer meer beperking komt. De secretaris gaf nog eenige in lichtingen en verwachtte dat streng de hand aan de regeling zal worden ge houden. De bespreking van de aanslagen in de inkomstenbelasting had tot gevolg, dat de secretaris met een tweetal bestuurs leden zitting zal houden. De voorzitter drong erop aan werk zaam te blijven langs organisatorischen weg. Hij deelde mede, dat er cursussen zul len wordep gehouden voor goedkoope huishoudingen. Bij de rondvraag wees de voorzitter op het noodzakelijke van verlaging van hypotheekrente en van waterschapslas ten. SCHAGEPBRUG. In een ten lokale van mevr. de wed. J. Broer gehouden vergadering van de sinds een paar jaar „rustende" muziekvereeniging „Crescendo" alhier is besloten, de instru menten weer ter hand te nemen. Als bestuursleden werden herkozen de heeren G. Veuger, Jb. Zeeman en Jb. Veeter. HEERHUGOWAARD. Benoemd is tot kassier der Coöp. boe renleenbank de heer P. Smit Jbr. alhier. In diens plaats als secretaris van het bestuur treedt thans de heer G. Dirkmaat, terwijl de heer P. Blaauw Jz. tot plaatsvervangend bestuurslid werd benoemd. VENHUIZEN. In den gemeenteraad is besloten aan Ged. Staten te berichten, dat de raad zich met de voorgestelde salarisregeling van bur gemeester, secretaris en ontvanger kan ver- cenigen, doch dat 't juister zou zijn, dat deze Jan. 1935 in werking treedt. KOEDIJK. Donderdagavond werd door de afd. Koedijk van den Nederlandschen Tuin- dersbond een ledenvergadering gehou den in het lokaal van den heer M. K. de Weerd, onder leiding van den heer P. Hart. De voorzitter sprak zijn tevreden heid uit over de belangrijke opkomst, en wees op de geringe medewerking der regeering. Hij vond het noodig meer actie te ontwikkelen, om verbetering te krijgen in de bedrijven. De secretaris deelde mede dat in het LANGENDIJK. De afdeeling Langendijk van den Dia- cesanen Land- en Tuinbouw heeft zich tot de betrokken gemeentebesturen gewend met een ander inzake de groote nadeelen van de tegenwoordig gevolgde wijze van verhu ring van gemeentelanderijen, eenerzijds voor de huurders, die door opbieden in goede ja ren feitelijk veel te duur verhuren, en ander zijds door de gemeente, omdat dit stelsel veeal aanleiding geeft het land niet behoor lijk te gebruiken. Het bestuur van genoemde afdeeling verzoek de gemeentelanderijen niet voor pu bliek, doch onderhands te verhuren. In de vacature van wijlen den heer C. Groot is tot lid van den gemeenteraad be noemd de heer S. P. Kuiper. WINKEL. Aan den heer J. Koster, burgemeester dezer gemeente is verlof verleend voor her stel van gezondheid in aanleiding op het hem verleend eervol ontslag met van 1 Januari 1935. ingang zoogenaamde aardappelpotje nog niet veel licht is ontstoken. Ook is er ter be- Zal de provincie subsidieeren. De heer D. Kooiman heeft aan Ged. Sta ten gevraagd1 of bekend is dat gevaar bestaat voor stopzetting der exploitatie van den spoorweg Hoorn—Medemblik en of Ged. Staten weten, dat in de nijvere land- en tuin bouwstreken, waardoor deze spoorweg Pf' y°°r behoud van deze spoorweg verbinding sedert geruimen tijd krachtig geijverd wordt, omdat stopzetting vooral in verband met het vervoer van land- en tuin bouwproducten als een zware slag zou moe ten worden aangemerkt, terwijl juist in deze tijden nieuwe tegenslagen door land- en tuin bouwbedrijven niet kunnen worden gedra gen. De heer Kooiman vraagt of Ged. Staten bereid zijn steun te verleenen aan het streven van belanghebbenden tot behoud van deze spoorwegverbinding en of zij willen overwe gen of geldelijke steun kan worden verleend; hetzij door weder ter beschikking van be langhebbenden te stellen het renteloos voor schot ad 150.000, bij besluit der Staten van 4 Juli 1884 verleend, hetwelk in de laatste „Als ik begon te hoesten duurde hek wel een kwartier voor ik tot bedaren kwam. Ik was zoo vermoeid en afgemat, dat ik niet heen of weer kon. Toen ik echter met Abdijsiroop begon, ging ik met den dag vooruit en na het gebruik van een flesch ben ik weer geheel de oude geworden in 4 dagen tijd. Ik klim bij ons de trap op van 40 treden zonder hoest of benauwdheid. Voor mijn zoontje, waar voor ik verschillende middelen heb ge bruikt zonder succes, heb ik altijd een flesch Abdijsiroop in huis, welke hem direct helpt". Zoo schrijft ons de heer D. D. v. E. te A., wiens origineele brief voor iedereen ter inzage ligt. Akker's Abdijsiroop bevrijdt de adem- lalingsorganen van slijm en andere ziekte verwekkende stoffen. Abdijsiroop verruimt de ademhaling, verdrijft benauwdheden, heelt de aangedane en ontstoken plekken. Onovertroffen bij Hoest, Bronchitis, In fluenza, Asthma. Alom verkrijgbaar. Thans per flesch ƒ1.—ƒ1.50 en 2.75. Vraagt voor gebruik buitenshuis Abdij siroop-Bonbons („gestolde" Abdijsiroop) even geneeskrachtig! 35 en 60 ct. p. doos. Bovengenoemde prijs wordt verhoogd met bijslag Omzet-belasting. Mondelinge uitspraken van de straf zitting van Vrijdag 30 November. Overtredingen van de motor en r ij w i e 1 w e t M. A. v. d. D. te Ber gen 3 boete of 1 week tuchtschool. C. T. te Alkmaar, J. S. te Amsterdam, J. W. te Scha- gen, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis. J. B. te Broek op Langendijk, W. de B. te Scher- merhorn, C. V. te Callantsoog, J. K. S. te Ha renkarspel, C. J. K. te Alkmaar, H. de G. te Zijpe, F. P. G. te St. Pancras, Th. B. te Schoorl, A. Z. te Zijpe, C. S. te Schagen, J. v. H. te Broek op Langendijk, J. J. W. te Alk maar, ieder 3 boete of 3 dagen hechtenis, H. T. e Leeuwarden, C. W. P. te Oude Nie- dorp, P. A. v. A. te Bennebroek, W. D. te Oudkarspel, K. R. te Akersloot, H. A. te Beemster, C. W. V. te Anna Paulowna, J. S. te Berkhout, J. P. te St. Pancras, N. C. C. R. te Beemster, J. K. te de Rijp, J. A. W. te Schagen, J. G. v. d. W. te Schagen, N. P. B. te Alkmaar, A. J. G. te Alkmaar, G. B. te Schagen, C. W. te Barsingerhorn, J. B. te Schagen, ieder 4 boete of 4 dagen hechte nis. J. M. te Westwoud, P. B. te Nieuwe Nie- dorp, ieder 5 boete of 5 dagen hechtenis. C. r. te Schoorl, C. K. te Bergen, ieder 6 boete of 6 dagen hechtenis. N. J. O. te Ara- sterdam, P. J. v. d. W. te Zaandam, ieder 7.50 boete of 5 dagen hechtenis. P. H. te Heiloo, H. K. te Alkmaar, M. E. te Amster dam, C. de L. te Zijpe, J. P. L. te Nieuwe Niedorp, ieder 8 boete of 8 dagen hechte nis. S. W. te Monnikendam, 10 boete of 10 dagen hechtenis. Overtredingen van de politie verordeningen: J. D. te Schoorl, C. R- te Hoogwoud, ieder 3 boete of 1 week tuchtschool. W. N. te Alkmaar, 1 boete of l dag hechtenis. A. S. te Wormerveer, P. W. M. te Amsterdam, Sj. de V. te Hoorn, A. R- te Alkmaar, A. Q. te Alkmaar, C. S. te Haar lem, G. N. te Zaandam, K. R. v. S. te Utrecht, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis. J. M- M. te 's-Gavenhage, L. F. H. v. d. S., M. T. en J. A. V. allen te 's-Gravenhage, J, D. T. te Amsterdam J. J. S. te Bergen, G. de C. te Castricum, ieder 3 boete of 3 dagen hechte nis. J. W. te Amsterdam, 4 boete of 4 da gen hechtenis. W. Z. te Haarlem, 6 boete of 6 dagen hechtenis. Overtredingen van art. 453 van het Wetboekvan Strafrecht (dron kenschap): J. de B. t Haarlm, J. S. te Alk- maar, ieder 6 boete of 6 dagen hechtenis. Overtreding van art. 461 van het Wetboek van Strafrecht (loo- pen over verboden grond): M. T. te Schoorl, 5 boete of 5 dagen hechtenis. Overtreding van de wet op de openbarevervoermidde len: M. B- te de Rij-p, P. E. te Amsterdam, ieder 4 boe te of 4 dagen hechtenis. r>(^v?,rtredin_g van de jachtwet: ~^z- en Q- Z. Lz„ beiden te Egmond aan Zee, ieder 10 boete of 10 dagen hech tenis.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 8