Terugblik over 1934, een jaar rijk aan gebeurtenissen Nederlandsch troepenconlingent in het Saargebie mariniers te Saarbrucken Woelige dagen in Weenen. Rondom den overval op het Ravag-gebouw Het delile langs da lijkbaar van wijlen H M. Koningin Moeder, opgebaard in da hal van Haar paleis aan da Lange Voorhout te den Haag Nederland brengt een laatsten groet aan de lieve doode De Imposante stoet bij de be grafenis van wijlen Z. K. H. Prins Hendrik, zooals deze door haar witte kleur een bijzon deren indruk maakte op de duizenden, die hem langs zich zagen trekken Vorstelijk huwelijk. - Prinses Marine ven Griekenland en Prins George van Engeland, zijn te Londen In het huwelijk getreden mjmJJ De begrafenis van Koning Albert van De laatste gang van president Hindenburg. ||pr België. De stoet voor de Saint Gudule De aankomst van het stoffelijk overschot te Brussel aan het Tannenberg monument Oe vier Nederlandsche aviateurs, die bij het verschrikkelijk einde van de .Uiver' te Rutbah om het laven kwamen. V.Ln.r.» Walewijn, Beekman, v. Steenbergen en Van Zadelhof df'- De officieele intocht van den nieuwen Belgischen Koning Leopold HL De Koning te paard door de straten van Brussel Nieuwe spelling. - Minister Merchant tijdens een radiorede, waarin hij zijn opvatting omtrent het spellingsvraagstuk uiteenzet De .Uiver" en haar bemanning, die den eersten prijs in de handicaprace naar Melbourne won, werd bij terug komst op Schiphol door een enthou siaste menigte ge huldigd De aanslag op Koning Alexander van Joego SlaviS en minister Barthou te Marseille. - Een oogenblik na den gruwelijken misdaad Bondskanselier Dollfuss van Oostenrijk werd op laaghartige wijze vermoord. Dollfuss als gelukkige vader Nederland-West Indiê door de lucht De .Snip" van de K.L.M leverde onder het commando van Hondong een scuiotfcinde prestatie met haar vlucht naar West Indië i.j i

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 13