Pobbelntaim lebber... man? iBinnenland £uchtoaact GelukKicj Nieuwjaar! Staatslotedi KERSTFEEST VOLKSONDERWIJS TE HEEMSKERK. Ernstig autobusongeluk te Renswoude. HIJ PLAATSTE EEN ANTENNE. En viel dood. AAN DEN DOOD ONTSNAPT. Landbouwer bij Oss op onbe- waakten overweg door snel trein aangereden. Mr. VAN ROSSEM t Publicist van Post." de „Haagsche VECHTPARTIJ NA KAART AVOND JE. Een persoon ernstig gewond. AUTO TEGEN BOOM GEREDEN BEGRAFENIS SCHILDER M. DE GROOT. WIELRIJDSTER BOTST TEGEN VOETGANGER. BAKFIETS CONTRA PERSONENAUTO. Wielrijder zwaar gewond. OUDE INBRAAK OPGEHEI. PFRD Pool te Maastricht gearresteerd. TERWIJL DOMINEE PREEKTE.... Inbraak in pastorie te Voor schoten. Uiver verzekerd voor 150.000. TEIGLER BIJ AUTO-ONGELUK IN NEDERLAND GEDOOD. HILLMAN f N.V. was echter geen opgewektheid. Wat heeft de commissie van voorbereiding niet ruim 22 jaar geleden een moeite gehad om de lijn te doen aanleggen. En nu reeds na 02 jaren opgeheven, dat stemt weemoedig. Het personeel, aldus de heer Koster, wil ik liter dank brengen voor de zeer welwil- de houding, die zij altijd aannam. Voor welwillendheid is het bestuur der N.V. zeer dankbaar Het deed1 me groot plezier, dat Smit als conducteur de laatste tramrit leidde, omdat hij na deze reis de dienst met pensioen gaat verlaten. Het bestuur schenkt 'U deze kist sigaren als een kleine attentie en als bewijs dat uw werk op prijs werd- ge steld. De heer Smit dankte voor het bewijs van waardeering en ook mevr. Smit 'bedankte voor de tot haar man gesproken woorden.. Dan nam de chef van Scnagen, de heer Slot, nog even 't woord. Deze zeide ongeveer het volgende: Dit is voor jou, Smit, als de tweede mijl paal. Want ook je 25-jarige diensttijd heb ik nog versch in mijn geheugen. En nu heb je 'n briefje thuis gekregen, dat je met pensioen den dienst verlaat. Wij hebben echter ge ineend, dat het maar niet zoo maar mocht afloopen. En nu hebben we iets voor je ge kocht. Ik bied je namens alle kameraden' een rooktafel aan en hoop, dat je hierbij nog menig sigaartje en pijpje zal rocken. De heer Smit dankte op de hem eigene wijze met een kwinkslag en een ernstig woord. Na vele handdrukken was ook deze ceremonie geëindigd en nu behoort ons trammetje tot 'het verleden. Wij hebben evenwel zeer goed den weemoedigen toon beluisterd. Weemoed om datgene waarmede we vertrouwd waren geraakt, om datgene wat onze stille landouwen stoffeerde, om onze tram die zeer velen van ons zeker zullen missen. Ook dit jaar mocht bovengenoemd Kerstfeest een uitbundig succes genoemd worden. De groote zaal van „Flora", daartoe be langloos door den eigenaar voor dit feest afgestaan, was tot de uiterste hoeken bezet toen de voorzitter de heer P. v. d. Born de bijeenkomst opende. Tooneelspelletjes, zang en declamatie wis selden den avond af. Het spreekt natuurlijk als een boek dat de noodige versnaperingen niet achter bleven, ook niet de geschenken. Beiden werden met kwistige hand rond gedeeld. Ook de bekende G. Dils—Geert zoo hij genoemd wordt, de herberg-vader van Assumburg heeft zich, evenals een vorig jaar, kranig geweerd. Nog lang zal dit Kerstfeest bij de kinde ren, doch ook bij de ouders, welke in groote getalen waren opgekomen, in dankbare her innering voortleven. FRAUDULEUZE PAPIER-INVOER. Aan den Moerdijk in beslag genomen. Op de veerboot te Moerdijk werd op Oudejaarsavond door den rijksbelasting ambtenaar een auto in beslag genomen be stuurd door den eigenaar van W. uit Dordrecht. Bij onderzoek bleek, dat achter de bekleeding van de auto een groot aantal doozen, bevattende totaai 40.002 boekjes Belgisch sigarettenpapier was verborgen, welke frauduleus werden ingevoerd. De auto werd in beslag genomen en de verdach te werd voor den brigade-commanciant ge leid. Vier ernstig-, twee lichtgewonden. Op den avond van Nieuwjaarsdag heeft te omstreeks tien uur een ernstig autobusonge luk plaats gehad in de beruchte gevaar lijke bocht van den straatweg tusschen De Klomp en Renswoude, nabij de Emmik- huizerlaan in de kom der gemeente Rens woude (Utrecht). Een klein model autobus, waarmede een zestal personen voor enkele dagen een be zoek aan Düsseldorp hadden gebracht, reed op den terugweg naar Amsterdam met ■groote snelheid aan den rechterbuitenkant van den weg tegen een boom. De autobus werd ernstig beschadigd en de inmiddels toege snelde personen konden slechts met groote moeite de inzittenden uit het puin te voor schijn halen. Vier der inzittenden bleken tamelijk ernstig gewond te zijn. Voor het leven van één der slachtoffers wordt zelfs gevreesd. De gewonden zijn naar Amers foort overgebracht, waar drie hunner in het ziekenhuis de Ligtenberg ter verpleging moesten worden opgenomen. Twee anderen zijn naar bet St. Elisabethsziekenhuis ver voerd. De zesde gewonde, de 33-jarige heer P. v. Veen uit Haarlem, werd te Renswoude door dr. van Nieuwenhuizen verbonden. Uit het door de politie van Renswoude in gestelde onderzoek is komen vast te staan, dat de remmen van den wagen in orde waren. Men neemt dan ook aan, dat het on geluk slechts toe te schrijven is aan het feit, dat de chauffeur met te groote vaart door de gevaarlijke bocht is gereden. Het onge luk vond plaats op ongeveer 100 M. van het gemeentehuis van Renswoude, dat aan de buitenzijde van het plaatsje is gelegen. De gewonden, die in het ziekenhuis de Ligtenberg moesten worden opgenomen, maken het betrekkelijk goed. Zij hebben hoofd- en beenbreuken opgeloopen. De dame was er het best aan toe. De beide andere personen, de heeren S. en D. uit Amsterdam hebben kaak- en beenfracturen bekomen. De autobusonderneming is tegen alle risico's verzekerd. De toestand van de gewonden. Naar wij nog verder vernamen, maken de gewonden, die in 'het ziekenhuis de Ligten berg te Amersfoort zijn opgenomen, het ta melijk goed. Het zijn de heeren Dony uit Amsterdam en Koepi uit Haarlem. Mej. Sternmei, die eveneens te Amsterdam woon achtig is, zal waarschijnlijk zeer spoedig het ziekenhuis kunnen verlaten. ïn de St. Elisabethsinrichting te Amers foort zijn opgenomen de heeren P. van Veen uit Haarlem, wiens toestand zeer ernstig is en de chauffeur van de autobus de heer Karei Riepen uit Amsterdam. De broeder van den heer P. van Veen, de heer G. van Veen kon inmiddels naar zijn familie te Haarlem terugkeeren. Maandagmiddag is een jongeman, die in een perceel aan de St. Willebrordusstraat te Amsterdam een antenne plaatste, van de der de verdieping naar beneden gevallen. De ongelukkige was bijna op slag dood. Op een onbewaakten overweg van het baanvak 's-HertogenboschNijmegen tusschen de 6tations Berghem en Oss is op Oudejaarsavond de dertigjarige landbouwer d. B. uit Oss, die per rijwiel ter plaatse de spoorbaan passeerde, door een sneltrein aangereden. Als door een wonder heeft de man er het leven af gebracht. Een teen werd van zijn voet afgereden, terwijl ook een zijner beenen op verschillende plaatsen bleek te zijn gebroken. De locomotief sleurde het rij wiel van het slachtoffer over een af stand van verscheidene honderden meters mede. Het werd later op het spoorwegemplacement te Oss vrijwel geheel vernield teruggevonden. Per auto werd de gewonde naar het ziekenhuis te Oss vervoerd, aldus de „Crt." Om ca. 5 uur kwam de genoemde wiel rijder de Kantsteeg uitgereden, een weg, die naar den onbewaakten overgang voert. Hij zag wel in de richting van het station Berghem de frontlichten van een naderenden trein. In de meening ver- keerende, dat de trein nog betrekkelijk ver van den overweg verwijderd was, stak de fietser rustig de spoorbaan over. Op dit moment kwam er evenwel een hond uit een der nabijgelegen boerde rijen op den wielrijder toespringen. B. werd door het dier aangevallen en bij een poging hem te verjagen, kwam de fietser ongelukkigerwijze te vallen, juist op den spoorweg. Tot zijn groote ontzet ting zag de op den grond liggenden man, die bij den val zijn voet had verstuikt, eensklaps met donderend geraas den in aantocht zijnden sneltrein op zich afko men. Hij had geen gelegenheid meer zich uit de voeten te maken, doch wist zich op het laatste moment ter zijde van de rails te werpen. B. ontsnapte op deze wijze aan een vreeselijken dood. Op zijn knieën kroop de gewonde naar een nabij gelegen boerderij, waar men onmiddellijk dr. Frank uit Oss waar schuwde. Nadat de eerste hulp was ver leend, werd het slachtoffer per auto naar het ziekenhuis overgebracht. De machi nist van'den sneltrein had van het ge beurde niets bemerkt. De bekende publicist en tooneelschrij- ver mr. C. van Rossem is Zaterdag avond plotseling overleden. Mr. van Rossem schreef essays over kunstenaars en kunstenaressen uit vroeger tijd en geraakte via dagblad- en tijdschrift-artikelen vervolgens tot het schrijven van zijn eerste tooneelstuk „De Omweg" dat bij de Rotterdammers zijm eerste opvoering beleefde en verder het tegendeel werd van een succes. „Pomarius" dat daarop volgde, werd de revanche. Hij had het feitelijk ge schreven voor Jan C. de Vos die in 'ie dagen zijn jubileum vierde en mede op voorspraak van Roelvink van het Ne- derlandsch Tooneel werd het stuk aan genomen. „Phyllis" bestendigde het succes van „Pomarius" en daarna kwam „Femina", met een hoofdrol geschreven voor Cor Ruys. Van Rossem koesterde een groo te bewondering voor Ruys en het heeft hem bijzonder veel genoegen gedaan dat zijn lievelingsacteur van dit stuk in Indië zooveel pleizier mocht beleven. Zijn stukken werden ook voor het Duit- sche tooneel bewerkt en in het bijzonder „Femina" en „Pomarius" trokken bij onze Oosterburen volle zalen. Men kent van Rossem ook als auteur van kleinere schetsen, terwijl hij tevens zijn krachten beproefde op shortstory. Ook op occult gebied bewoog de over ledene zich van zijn hand verschenen vele studies over het Spiritisme. Ten slotte dienen eveneens de bijdragen, die hij in de Haagsche Post schreef, ver melding. In den Oudejaarsnacht heeft aan den Weurtschen weg te Nijmegen een vecht partij plaats gehad, waarbij een persoon zeer ernstig werd gewond. De betrokke nen waren zes personen, die bijeen waren in verband met de jaarwisseling en zich na twaalven met kaartspelen vermaak ten. Men kreeg ruzie en is daarop de stiaat opgegaan om de zaak uit te vechten. Een zekere J., die een klap had gekregen, trok een mes, waarop G., die een steekpartij wilde voorkomen, J. een klap tegen het hoofd gaf. De man viel achterover met zijn hoofd tegen den rand van het trottoir en bleef bewuste loos liggen. Eenige voorbijgangers waar schuwden de politie, die weldra ter plaatse was, met den gemeentelijken ge neesheer, dokter Woltering. Deze con stateerde, dat J. een ernstige schedel breuk had bekomen en gedeeltelijk ver lamd was. De man werd per politie- brancard naar het Wilhelminazieken- huis vervoerd. Gisteravond was hij nog „e, bij kennis. G. werd door de pniWe m» f Nf M een verhoor afgenomen en gister weer op vrije voeten gesteld. Na het gebeurde eindigde de vecht partij. De mannen bleken allen eendgs- zins onder invloed van sterken drank te verkeeren. Gisteravond omstreeks 11 uur heeft op den Leidschenstraatweg onder de ge meente Wassenaar een ernstig auto-on geluk plaats gehad. Op genoemd tijd stip reed in de richting van den Haag een personenauto, bestuurd door den heer S. uit Amsterdam. De wagen maak te een slingerende beweging, raakte al lereerst eenige kleine boompjes en kwam daarna via het rijwielpad tegen een boom tot stilstand. De bestuurder, de heer S., werd zwaar gewond en is in zorgwekkenden toestand naar het Academisch ziekenhuis te Lei den overgebracht. De politie heeft procesverbaal opge maakt en den wagen in beslag genom-n. Een groot aantal vrienden is gister ochtend aanwezig geweest bij de begra fenis van den schilder M. de Groot. Er waren afgevaardigden van Arti et Ami- citiae, de Vereeniging Rembrandt, de Onafhankelijken, de Federatie van Kun stenaars Vereenigingen, de Vereeniging van Beeldende Kunstenaars, het Ge meentebestuur van Blaricum en cultu- reele instellingen. Een groep schilders heeft het stoffelijk overschot grafwaarts gedragen. Op ver zoek werd niet gesproken, alleen de voorzitter der Israëlietirche gemeente heeft enkele woorden van afscheid ge zegd. Op de steile helling van den grooten ver keersweg BeekValkenburg heeft Maandag middag een ernstig ongeluk plaats gehad. Een wielrijdster, mej. L. de Schimmers, reed met snelle vaart van de helling, waar bij zij J. R., een voetganger, die zich even eens op de helling bevond, niet bemerkte. Een aanrijding was onvermijdelijk. R. kwam te vallen en liep een gapende hoofd wonde op. Hij is na verbonden te zijn naar huis teruggekeerd. De wielrijdster was er erger aan toe. Zij is met een zware schedelfractuur naar het ziekenhuis te Sittard overgebracht. Men vreest voor haar leven. Oudejaarsavond tegen half zes heeft op den Hartveldscheweg te Diemen een aanrij ding plaats gehad, waarbij een groenteman uit Amsterdam ernstig werd gewond. Even voor de Jan Bertstraat werd op den Hartveldscheweg een groenteman uit Am sterdam, die op een driewielige bakfiets was gezeten, door een personenauto van ach teren aangereden. In zwaar gewonden toestand werd de wielrijder bij een geneesheer binnengedra gen. DE NOOD IN DE VISSCHER1J. Rede van den heer Joh. W. Stevenson. De heer Joh. W. Stevenson, voorzitter van den Bond van Nederlandsche Visschersver- eenigingen, uit Den Helder, heeft dezer dagen in een vergadering van noodlijdende vis- schers te Stellendam, de volgende rede ge houden: „De nood der visschersbevolking heeft mij er toe gebracht de reis naar Stellendam te ondernemen. Op mijn reis had ik gelegenheid mij te overtuigen van de heerschende ar moede en de cijfers, die mij aan de hand van goed bijgehouden boekhoudingen waren voorgelegd', waren ontstellend. In een jaar van hard werken was door een der wakker ste visschers verdiend 339.38. En deze jammerlijke toestand duurt voort, ondanks het feit, dat reeds van velerlei zijden de autoriteiten hierop gewezen zijn. In Den Haag zijn de meest volledige ge gevens van dezen noodtoestand bekend, maar tot nog toe is er geen enkele maatregel ge nomen om hierin verbetering te brengen. In de maand November was het loon van genoemden visscber 7.90 en in de maand December 9.11. En dit is er één van de velen Dat het met het visscherij-bedrijf droevig gesteld is, dat weet iedereen. De regeering heeft juist daarom besloten tot de stichting van de Nederlandsche Visscherij Centrale. Het doel dezer Centrale is: 1. hoe passen wij de bedrijven aan bij de gewijzigde tijdsomstandigheden. 2. hoe kunnen de bedrijven in stand ge houden worden gedurende den tijd, dat deze noodzakelijke aanpassing zich voltrekt. De heer Stevenson staat even stil bij den steun, welke verleend is aan werkloozen, aangesloten bij diverse vakbonden. Steeds heeft spr. voor de Heldersche Vis- schersvereeniging Samenwerking" gewei gerd mee te werken om daaraan een werk- loozenkas te verbinden. Hij kwam steeds als bedelaar bij de autoriteiten, wanneer de vis schers in nood verkeerden en werd steeds ge holpen! Schippers en knechts zijn in deze vereeniging eendrachtig bijeen. Gaat het den schipper goed, dan deelt daarin ook de knecht. Het visschersbedrijf was eens de trots van onze natie! De producten van de Nederland sche visscherij werden eerlang in alle moge lijke landen gevraagd en geprezen. Onnoem lijke sommen gelds zijn daarmee vebdiend. Wat wil men nu er in dit bedrijf een ernstige crisis is? Deze slachtoffers aan hun lot overlaten en het ontzaglijke feger der werk lozen met duizenden nog uitbreiden? Dit ware financieel en moreel niet te verdedigen. Neen hier moet en zal geholpen worden!, Centrale, waarvan ook spr. lid is, zal al het mogelijke doen om verbetering te brengen. Maar gedurende den tijd, dat de resultaten daarvan nog niet merkbaar zijn, is een „mxxfe steun" noodig, welke oogenblikkelijk moet intreden. Aan het eind van de maand November j.1 is een inbraak gepleegd in de Akkerstraat te Eindhoven. In verband hiermede is thans te Maastricht aangehouden een Pool J. R-, die in het bezit bleek te zijn van de gestolen goe deren. Hij is naar Eindhoven overgebracht en ter beschikking van de justitie gesteld. Zondagavond is, tijdens afwezigheid van de familie, ingebroken in de gereformeerde pastorie aan den Leidscheweg te Voorscho ten. Toen de familie van de avondgodsdienst oefening thuis kwam, vond men alle kamers doorzocht of overhoop gehaald. Blijkbaar had men niet gevonden wat men zocht en toen maar den suikerpot van het theeservies, eieren en verdere eetwaren Over de tafel of den grond gegooid en met melk gemorst. Ook op de bovenkamers had men een bezoek ge bracht en daar werden een pistool, sigaren en eenig geld vermist. Het geld had ds. J. C. Houtzagers onder zijn berusting van ver schillende vereenigingen. Voorwerpen van waarde, goud of zilver had men blijkbaar niet noodig, want hiervan werd bij het eerste onderzoek niets vermist. De dader(s) hebben zich toegang ver schaft aan de achterzijde van de villa door vernieling van een ruit en vervolgens door vernieling van een ruit van een tusschen- deur. KORTE BERICHTEN. Gisteren was ir. J. P. van Lonkhuyzen vijf-en-twintig jaar directeur van het groote nuttige lichaam, dat Nederlandsche Heide maatschappij heet. Het uitzoeken van de mail. De K.L.M. heeft aan de buitenlandsche vakbladen op aviatisch gebied een korte uit eenzetting gezonden van het tragisch verloop van de vlucht van de „Uiver" en de oorzaken van den noodlottigen ondergang. Het mee- rendeel der daarin vermelde feiten hebben wij reeds gepubliceerd. Herinnerd wordt aan de gunstige weerbe richten, welke de gezagvoerder Beekman te Caïro kreeg op den avond van 19 December uit Gaza, Ramleh, Amman en Rutbah, met de weerverwachting voor de streek Rutbah— Bagdad. Deze weerberichten waren niet van dien aard, dat zij eenigen piloot zouden heb ben bewogen zijn vertrek uit te stellen. Te Rutbah werden lage wolken op circa 600 meter gerapporteerd en hier en daar plaat selijke onweersbuien. Het uitzicht wera ge schat op circa 15 K.M. De deskundigen zijn tot de conclusie ge komen, dat de machine is getroffen bij een hevigen bliksemslag, welke de inzittenden oogenblikkelijk heeft gedood. Het toestel is daarna blijven doorvliegen tot het den grond raakte, waardoor het vernield werd, kapseis de en in brand vloog, doordat de benzine vlam vatte. Echter werd alleen het inwen dige door het vuur aangetast. Het omhulsel en de structuur, die van onbrandbaar metaal waren, werden niet aangetast. De lichamen van zes der zeven inzittenden werden buiten de machine aangetroffen en volkomen onaangetast door het vuur. Wel toonde medisch onderzoek typische brand wonden op die plaatsen, waar de lichamen in aanraking waren geweest met de metalen deelen der stoelen in de cabine. Dit bewijst, dat zij onmiddellijk door den bliksem ge dood zijn. Uit Londen vernemen wij, dat de „Uiver" voor de volle waarde, circa 150.000, ver zekerd is bij de British Aviation Insurance Company Ltd. De geheele vloot der K.L.M is op „premier risque" verzekerd, opverschil- lig op welke wijze een vliegtuig veronge lukt. De „Leeuwerik" op den terugweg. Het vliegtuig de „Leeuwerik", dat naar Rutbah is geweest in ver band met het onderzoek naar de ramp van de „Uiver", heeft de terugreis aanvaard. Het vliegtuig kwam heden te Amman en vliegt morgen door naar Caïro. De „Leeuwerik" wordt Vrijdag op Schiphol verwacht. Bezoek aan het graf. Zondag hebben de bemanningen en de pas sagiers van de vliegtuigen „Pelikaan" en „Ijsvogel", die elkaar te Bagdad ontmoet ten, op hun reizen resp. naar Ned.-Indië en Nederland, een gezamenlijke tocht onderno men naar de laatste rustplaats van beman ning en passagiers van de verongelukte „Uiver". De kleine stoet verwijlde eenigen tijd bij het gezamenlijke graf der zeven Nederlan ders. De plaatsvervangend directeur van Aneta-Holland, mr. Chr. A. de Vries, die zich per „Pelikaan" onderweg naar Ned.- Indië bevindt, heeft een krans op het graf ge legd namens de Aneta-vennootschappen "te Batavia en 's-Gravenhage, en in een korte toespraak den stichter der Aneta-bedrijven wiilen den heer D. W. Berrety, herdacht Onder de passagiers van de „Pelikaan" be vindt zich een dochter van den heer Berrety onderweg naar Java. Uit Monster (Westphalen) wordt gemeld' De bekende vlieger Teigler, die laatstelijk gedetacheerd was bij de vliegergroep Dort- mund, is op een autotocht in Nederland om het» leven gekomen. De metgezel van Teigler werd ernstig gewond. IBIS SHAG - LICHTE PIJPTABAK Rookt Dobbelmann's Tabak #n géén anderal Op 45-jarigen leeftijd is Maandagochtend te Londen overleden Edward Henry Hillman, de stichter en president van de grootste par ticuliere Engelsche luchtvaartonderneming. Hillman, die zich er op beroemde, nooit een school te hebben bezocht, was voor den oorlog werkzaam als brouwersleerling. Hij werd tamboer bij een Engelsch regiment en als cavalerist maakte hij den oorlog mede aan het Fransche front. In 1928 richtte hij een autobusonderne ming op en in 1932 opende hij de eerste niet door den staat gesubsidieerde luchtlijn tus schen Romord en Clacton. In 1933 begon hif een dienst op Parijs. In het eerste jaar wer- den op dit traject door zijn onderneming reeds 10.000 personen vervoerd. Een paar weken geleden zette hij zijn fir ma om in een naamlooze vennootschap. Bin nen enkele uren was toen het aandelenkapi taal geplaatst (Niet'offlcteel) 4de klasse, 2de lijst Trekking van Woensdag 2 Januari 1935 Hooge Prijzen 25.000.— 2773 5.000.7088 2.000.— 784 1.000610 8475 14040 400.— 2625 9911 2002562 20132 21561 100.— 158 6320 7169 11473 12442 13304 14243 18191 21014 Prijzen van 65. 9 62 93 114 129 148 205 271 272 299 353 396 455 491 503 513 546 560 565 586 614 657 661 758 763 765 789 804 825 850 854 906 957 958 1009 1045 1056 1073 1096 1123 1143 1174 1186 1289 1304 1362 1363 1381 1398 1409 1480 1493 1520 1571 1684 1693 1735 1745 1754 1864 1882 1932 2003 2072 2123 2148 2165 2252 2273 2288 2304 2309 2395 2422 2479 2489 2498 2547 2577 2611 2689 2780 2784 2793 2839 2846 2887 2993 3034 3088 3109 3128 3155 3165 3238 3297 33C9 3327 3371 3382 3402 3409 3419 3427 3440 3505 3519 3563 3568 3576 3602 3605 3617 3721 3746 3748 3775 3794 3808 3815 3876 3893 3919 3934 3973 4028 4076 4115 4169 4198 4205 4269 4286 4292 4345 4404 4450 4462 4474 4502 4569 4593 4611 4624 4631 4669 4673 4689 4817 4860 4865 4872 4933 4938 5007 5018 5033 5098 5145 5215 5279 5339 5356 5378 5445 5446 5522 5526 5534 5558 5594 5622 5636 5699 5704 5707 5711 5744 5828 5857 5866 5882 5884 5911 5924 5974 5980 5992 6001 6054 6089 6119 6154 6167 6168 6173 6180 6188 6203 6234 6273 6313 6316 6416 6429 6454 6466 6488 6506 6603 6626 6715 6721 6749 6764 6798 6840 6875 6902 6953 6991 7001 7072 7082 7085 7147 7154 7158 7218 7226 7270 7278 7303 7383 7443 7446 7500 7507 7515 7531 7536 7561 7564 7622 7636 7672 7677 7739 7753 7879 7917 7980 8026 8034 8095 8097 8099 8106 8114 8142 8144 8165 8262 8282 8333 8361 8401 8450 8479 8567 8587 8592 8598 8603 8647 8656 8735 8757 8838 8914 8971 9027 9107 9174 9175 9180 9210 9226 9229 9231 9238 9248 9274 9276 9454 9485 9497 9553 9613 9687 9730 9789 9897 9952 9995 10086 10139 10147 10182 10235 10253 10278 10322 10333 10363 10391 10457 10497 10504 10521 10529 10580 10613 10614 10617 10619 10626 10633 10683 10781 10787 10860 10862 10906 10924 10946 11052 11075 11097 11109 11166 11186 11189 11197 11202 11212 11219 11256 11286 11348 11385 11417 11459 11508 11577 11581 11613 11641 11649 11683 11716 11755 11805 11966 11967 12010 12114 12181 12186 12194 12204 12258 12261 12306 12310 12330 12364 12367 12401 12461 12481 12501 12555 12558 12575 12603 12604 12629 12660 12662 12678 12703 12714 12743 12747 12863 1290? 12911 12914 12930 12935 12973 „13011 13042 13121 13128 13149 13204 13315 13333 13390 13393 13402 13408 13409 13432 13446 13472 13492 13540 13570 13605 13693 13764 13795 13868 13879 13881 13883 13892 14009 14023 14088 14097 14234 14245 14264 14300 14814 14347 14446 14449 14507 14531 14609 14620 14717 14728 14742 14801 14824 14828 14856 14884 14929 14959 14960 15001 15027 15055 15100 15151 15159 15172 15328 15375 15380 15439 15488 15532 15533 15534 15554 15591 15815 15672 15688 15703 15799 15800 15915 15943 15968 16002 16031 16051 16085 16116 16143 16156 16189 16206 16243 16276 16286 16324 16354 16393 16394 16395 16414 16436 16438 16447 16506 16524 16534 16581 16591 16660 16684 16741 16761 16788 16813 16823 16835 16920 16931 16956 16973 17057 17061 17068 17077 17122 17125 17143 17145 17147 17201 17248 17249 17275 17290 17294 17319 17333 17362 17367 17377 17548 17649 17682 17724 17726 17737 17813 17815 17819 17867 17887 17909 18004 18012 18035 18050 18101 18136 18178 18182 18193 18237 18240 18258 18273 18340 18436 18496 18526 18527 18547 18556 18567 18598 18605 18608 18641 18728 18755 18822 18844 18864 18868 18873 19093 19098 19123 19155 19228 19259 19272 19350 19351 19390 19410 19455 19461 19468 19488 19583 19676 19683 19686 19771 19834 19847 19907 20041 20104 20109 20111 20207 20212 20278 20351 20367 20369 20469 20539 20580 20627 20629 20644 20647 20723 20771 20801 20844 20904 20952 21023 21025 21063 21136 21269 21270 21301 21309 21315 21359 21407 21414 21439 21449 21527 21543 21558 21560 21585 21623 21626 21642 21689 21736 21765 21801 21826 21960 21966 21996 22019 22022 22061 22064 22106 22109 22137 22143 22167 22197 22203 22218 22258 22392 22403 22406 22417 22459 22511 22536 22537 22538 22565 22603 22607 22615 22641 22692 22754 22761 22773 22786 22802 22839 22947 22989 22999 23036 23062 23105 23130 23144 23250 23269 23280 23310 23397 23401 23429 23450 23590 23626 23646 23672 23722 23748 23771 13774 23858 23880 23890 23952 23955 23978 23979 24000 Verbet. 4e U. Ie lijst: 4759 mr. 4757; 14834 m.z. 14833; 21663 m& 21683; 22172 mr, 22171.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8