De plechtige begrafenis van wijlen baron Adatci. Waar hel wintert - Januari-slemming in het prachtige Tiroolsche berglandschap ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 4 Januari 1935. Da ministers, o.w H. H. Exe. Exc. mr. van Schalk, mr. Merchant en prof Slolemaker de BruTne, volgen met de leden der Japansche legatie het stoffelijk overschot van wijlen baron Adatci op de Algemeene begraafplaats te den Haag De begrafenis van baron Adatci, oud president van het Permanent Hof van Internationale Justitie, had Donderdag plaats Het stoffelijk overschot wordt uit het Vredespaleis naar de gereedstaande lijkkoets gedragen. Op het bordes onderscheidt men o m. Z. Exc jhr. de Graeff, minister van Bulten- landsche Zaken Jesse Strauss, de Amerlkaansche gezant te Parijs, tijdens een slede- tocht in St, Moritz Militairen deflleeren langs de lijkbaar van wijlen baron Adatci op de Algemeene begraafplaats te den Haag. De lijkkist was onder een schat van bloemen bedolven Het nieuwe gebouw van het Kantongerecht aan dan Utrechtschenweg te Amersfoort is Donderdag met de eerste zitting van het Kantongerecht in ge bruik genomen. - Zittend v.l.n.r.mr. L. D. Zijlstra i mr. Muller Massis en mn, C van Dam- Majoor E. C. H. A. M. Bemel- mans, dirigeerand paardenarts b.d.; oud-chef van het Veteri nair hospitaal te den Haag, is in den ouderdom van 57 jaar te den Haag overleden De heer K. van Hout, gemeente-secretaris van Gaastarland, herdacht Donderdag zijn 40-Jarlg jubileum In gemeente dlentV De jubilaris wordt door den burgemeester, baron Thoe Schantzenberg en Hohenlansberg gecomplimenteerd De lijkkoets met het stoffelijk overschot van wijlen baron Adatci verlaat, voorafgegaan door een ipilitair escorte, het plein voor het Vredespaleis te den Haag

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5