Het huwelijk van de Infante Beatrice te Rome. De telling der stemmen voor het Saarplebisciet in „Arti" te Amsterdam wordt een tentoonstelling gehouden van werken door Filarskl Jan van Herwijnen, Germ. de Jong en S. L Schwarz Tijdens de omvangrijke telling der uitgebrachte stemmen voor het Saarplebisciet in de Wartburg te Saarbrücken ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 16 Januari 1935. Ter gelegenheid van rijn bezoek aan Saar- brücken, In verband mal da itammlng voor hat plebisciet, legde von Papan aan krans aan dan voet van hat oorlogsmonument Voor de bemanning van da „K XVIII' rijn Dinsdag een aantal kl.t.n mat Besschen bier uit Rotterdam naar Buenos Alre» verscheept Een vorstelijk huwe lijk. Da Infante Bea trice, dochter van dan ex-Koning van Spanje, Is Maandag te Rome In hat hu welijk gatreden mat Prins AlessandroTor- lonia. Hat bruidspaar na da huwelijksvol trekking Da uitslag van de stemming voor hat Saar plebisciet wordt door dan voorzitter der commissie, Rodha, per radio bekend gemaakt Een dar notabalen van Stephney Inviteerde Maandag op zijn 88sten verjaardag aan aantal daklooze mannen an vrouwen dia eveneens den 88-jarlgen leeftijd bereikt hadden op een lunch. Twee die het zich best lieten smaken 'De hoogdruk gashouder, gebouwd bij de Rotterdamsche Droogdok Mij voor de ge meente Schiebroek werd Dinsdag naar de plaats van beslemming gebracht Het moeilijk transport door de straten van Hillegersberg Het aquarium van den Londensehen dierentuin k met een aantal visschen verrijkt, waarvan hierboven een aardig exemplaar

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5