SPORT EN WEDSTRIJDEN. De a.s. competitiewedstrijden. Alkmaar I-Succes I. CINEMA EN THEATER. Lastigo wedstrijden in de eerste klasse, afdeeling I en II. - Zal Go ahead kampioen worden P.S.V. weer naar Limburg. Alcmaria naar hercules: er moet gewonnen worden I Een zege voor de Alkm, Boys? Alkmaargo ahead I DE EERSTE KLASSERS Afdeelin* I. Aideeling II. Go ahead kampioen? Het Zuiden. Het Noorden. DE TWEEDE KLASSERS DE DERDE KLASSERS DE VIERDE KLASSERS ZONDAG a.s. 2 uur ALKMAAR-SUCCES. Langs de N.h.V.B.-velden. HET ALKMAARSCHE PROGRAMMA. Ook in de eerste klastle D staat éen zeer belangrijke ontmoeting op toet programma en wel Petten I—H. R. G III, die met een gelijk aantal pun ten op de ranglijst staan. Ook hier zal hetiaan spanning niet ontbreken. In de derde klasse D zouden de vierde elftallers vati de A'k- maargche Boys. hun positie kunnen ver sterken, daar vv© hen in staat achten •van het op bezoek komende Ursem I te winnen en het geenszins is buitengeslo ten dat Bergen II bij Alcmaria V aan het kortste eind trekt. Toch hebben we ee.'i idee dat de Bergen-reserves het tot een moeilijke zege zullen brengen. In de vierde klasse E ls opnieuw bet treffen van Oudorp I tegen Koedijk II vastgesteld en net is 'alleen de vraag: gaat 'de ontmoeting door? BILJARTWEDSTRIJD TE 'T ZAND. ontmoeting met Mr. Lawrence en zijn klein zoon, met Mr. Brooke. Het bericht dat de vader in Washington in het hospitaal is, verwijdert de moeder eenigen tijd van haar kinderen. Maar de ziekte van Beth brengt haar weer terug, jo weigert Laurje's huwe lijksaanzoek te aanvaarden en gaat naar New York waar zij professor Baer leert ken nen, die haar leert inzien wat zij als schrijf, ster bereiken kan. Dan komt de dood van Beth, de reis van tante met Amy naar Euro- kig wordt. Wat de regisseur in deze film heeft bereikt is opmerkelijk. Treffend juist is de sfeer uit het huisgezin March getroffen. Voor het spel van de hoofdvertolkster zal ieder in be vondering zijn, maar daarnaast heeft ons nog het meest getroffen de uitbeelding van Jean Parker in de rol van Beth, het meisje dat doodgaat. Zij gaf spel dat diep ontroer de. Maar ook Joan Bennett als Amy en Frances Dee als Meg waren prachtige ver tolksters van hun roFen. En dan Paul Lukes als de professor! Fijn, zeer fijn! Elkeen moet onder den Indruk komen van teze film en dat spel. Niemand verzuime: i r "}oe, vleugels. Het zou hem later apiiten Katharine Hepburn en de anderen te hebben gemist. 1 iet voorprogramma bracht een aardig journaal met om. interessante kieken van de lloll. Mariniers in het Saargebied. Verder een leuke teekenfilm en een uitstekende muzi kale .ïlm met een prima band, mooien zang en goede dansen. Het Weekblad van heden bevat o.m. een artikel over Arlette Stavisky, nieuws uit de Studio's, de Derde Muze (het amateurtooneel), de Nederlandsche fi'm- industrle, fraaie portretten van Haro van Peski, de filmster Dorothy Revier, Mischa Korsakoff (verbonden aan liet orkest van Dajos Bela). Cor v. d. Lugt Molsert, Albert van Dalsum, Louis de Bree, van het Jazzorkest (eerste Ned. salonensemble van Jaap Woiff—de Vries), een cabaretliedje van G. Baines Jr. en Jacq. Timmerman, enz. Voetbal. Het einde van de voetbalcom petitie komt in het zicht en nog ;steeds zijn wij pas in de uiaani Januari Maar de competitie leider heeft ook wel geluk ge had, omdat hij eigenlijk slechts één keer ruzie kreeg met het weer! Ondanks echter het feit, dat het einde nadert, blijft de span ning er in en behalve één kam pioenstitel is nog niets bekend in de 5 afdeelingen, die de eer ste klasse kent. Waarschijnlijk komen er mor gen een paar nieuwe beslissin gen voor den dag, zooals wij straks zullen zien. In afdeeling I moet Feijenoord een lastigen thuiswedstrijd spelen tegen V. S- V. Lastig, omdat Feijenoord niet mag verliezen en de V. S. V.-ers geen enkel belang meer hebben bij dezen wedstrijd en dus veel rustiger kunnen spelen. Bovendien is V. S V. in eiken wedstrijd een lastige tegenstander en daarom moeten de Rotterdammers op passen. Anders raken zij een punt kwijt. Ajax daarentegen gaat een vrij zekere overwinning tegemoet, want ze gaat op bezoek bij H. F. C. Wel zullen de Haar lemmers alles doen, om tenminste één puntje te behouden, maar het krachts verschil is veel te groot, om aan de mo gelijkheid van een puntenverdeling ook maar te denken. D. H. C. ontvangt V U. C., dat nog steeds niet geheel vrij staat en best nog een puntje kan gebruiken Wanneer D. H G de zaken dan ook maar iets te slap aanpakt, wordt het een puntenver- deellng- Voorloopig rekenen wij echter op een D. H. G-zege. A. D. O. staat volkomen veilig en het bezoekende Overmaas, dat heel dicht bij do onderste plaats staat, zal dus alles probeeren, om de twee puntjes mee te nemen. Misschien dat een gelijk spel be vochten kan worden, maar hooger slaan wij de jongste Rotterdammers toch niet aan. In de wel zeer spannende afdeeling II krijgt het zich herstellende H. B S. al weer een kans, om twee punten te ver overen, want het bezoek aan D. F. G is niet zóó lastig, of er kan door de Kraaien gewonnen worden. Wanneer Sparta dan eei.s zou verliezen, zou H. B S. de onder ste plaats kunnen verlaten Sparta speelt thuis tegen H. D V S., een der vele kampioenscandldaten dus Beide partijen hebben evenveel belang bij den uitslag, zoodat de strijd zeer spannend belooft te worden. Wie er zal winnen, is niet te zeggen; veel krachts verschil is er in elk geval niet. K. F. C zou een beste dag kunnen heb ben. als ze den uitwedstrijd tegen de Stormvogels won. Daarop bestaat een gcode kans, al moeten de Koogers er op rekenen, dat hur tegenpartij nog lang niet veilig staat en er dus alles op zal zetten, om te winnen En zoowaar, een gelijk spel is o. 1. voor de IJmuider club wel bereikbaar. Haarlem gaat op bezoek bij Z- F G dat natuurlijk heftig van zich zal af bijten en dat zelfs in staat geacht moet worden, om ln elk geval de puntjes te laten verdeelen. Tenslotte heeft D W S. thuis een be hoorlijke kans om van Excelsior te win nen. Ofschoon Go ahead een uitwedstrijd moet spelen en op 't oogenblik niet zoo bizonder in vorm is, mogen wij nu toch eindelijk wel verwachten, dat de Deven- te maren kampioen worden. ZIJ hebben slechts een puntje noodig en dat is in Enschedé, waar de Ensch. Boys als gastheeren fungeeren, wel te veroveren. Je kan echter nooit weten, zal Hera- cles denken én daarom Z. A. G.dat in Almelo op bezoek komt, trachten te overspelen; Bakhuys zal wel bescha duwd worden, maar of dat al voldoende zal zijn, om te winnen, betwijfelen wij sterk. Heracles moet zelfs nog oppas sen! A. G. 0. V. V.—Enschedé biedt de thuisclub gelegenheid, om het eene pun tje, dat theoretisch nog noodig is, te be machtigen, De Sportclub Is van 't Jaar lang zoo sterk niet als afidere jaren en vooral uit zijn de rrsultaten teleurstel lend geweest. Meer dan een gelijk spel verwachten wij dan ook niet van de gasten. Wageningen zal probeeren, om Vites- se te kloppen. De Arnhemmers klampen zich echter aan de stroohalm vast en dat beteekent, dat ze hard zullen vechten om de overwinning- In de gegeven om standigheden (Wageningen staat vol komen veilig!) is daar wel een kansje >p. P. E. G zal vorder thuis wel raad we ten met Tubantia, zoodat als Vitesse tenminste winst de beslissing over de onderste plaats nog wat uitgesteld wordt. In afdeeling V gaat P. S, V. al weer een lastigen uitwedstrijd tegemoet, want M. V. V., dat haar ontvangt, moge veel minder sterk zijn, thuis is deze ploeg altijd een paar doelpunten waard. Past P. S. V. niet op, dan raakt het weer een puntje kwijt. Maar ook N. A. G krijgt het niet ge makkelijk, nu het naar Tilburg moet, om Longa te bekampen. Ook hier achten wij de thuisclub in staat, om een puntje in Tilburg te houden. Noad speelt eveneens thuis en wel tegen Eindhoven, dat vrij onbereken baar speelt en wel eens met een neder laag naar huls terug gestuurd zou kun nen worden en Willem II zal ook wel niet veel kans hebben, om uit van Bleij- er^eide te winnen. Arm Willem III Velocitas gaat op bezoek bij Be Quick, dat alles in het werk zal stellen, om de tegenscore zoo laag mogelijk te h( uden. Want als Velocitas weer eens 100 doel punten maakt 't Spreekt vanzelf, dat Velocitas wint Veendam ontvangt G. V A V. en zal heel stevig en verdedigend moeten spe len. om te kunnen winnen Frisia krijgt al weer een kansje, om te winnen, want het mtvangt het niet a' te sterke Sneek, dat overwonnen kan worden. Tenslotte zal Friesland—Achilles zeer spannend worden en vooral Achilles zal alles probeeren, om te winnen Of het lukken zal, moet de tijd leeren! Alcmaria naar Hert: .3. Voor Alcmaria wordt het morgen een be langrijke dag: de withemden moeten n.1. op bezoek bij Hercules, dat onderaan staat op de ranglijst met 10 punten. En aangezien Alcmaria er 14 heeft, zou bij een nederlaag Alcmaria nog slechts een voorsprong van 2 punten hebben op de Utrechtenaren. Maar zoover behoeft het niet te komen Wij zouden zoo zeggen, dat Alcmaria nu maar weer eens moest winnen. Het kan bes;, als de ploeg maar rustig speelt. De vorige week hebben wij Alcmaria tegen O.V.V.O. in actie gezien en toen bleek, dat er aan de voorhoede iets haperde. Tevens bleek ook, dat de rest van het elftal ln goeden vorm was, al had Jongmans een ongelukki gen dag. Maar die zal zich thans wel her steld hebben en dus rekenen wij er op, dal de witte verdediging hoogstens een of twee keer moet visschen! Maar die voorhoede! Wel, ze is gewijzigd en wij meenen ons niet al te zeer te vergissen, wanneer wij zeggen, dat de wijzigingen wij zen op een verbetering. Er zal n.1. als volgt gespeeld worden: Hamstra—de Jong—Ger- ritsePlas—Keppel. Men ziet, dat liet bin- nentrio uit vlugge spelers bestaat, die elk voor zich over een goed schot beschikken. En de vleugelspelers kunnen, goede voorzetten geven, zoodat succes bijna niet kan uitblij ven. Alleen zal het absoluut noodzakelijk zijn, dat het vijftal „den boel goed opengooit" en dat er in een hoog tempo gespeeld wordt. Ons dunkt, de uitslag is dan niet twijfel achtig meer! Een tweede gegadigde voor de onderste plaats is-de andere Utrechtsche. club, D O.S., dat op bezoek moest bij Blauw Wit. Beide ploegen hebben de puntjes dus wel heel erg noodig en dus zal elk elftal zich ge heel geven. Wij meenen, dat Blauw Wit de beste pa pieren heeft, vooral nu D.O.S. een soort van inzinking schijnt door te maken. Eén'derde, candidaat, B.F.C., speelt thuis tegen Kinheim. Wint B.F.C., dan beteekent dat een stap in de goede richting, verliest ze, dan moet ze heel erg oppassen. Maar verliest Kinheim, dan dreigt ook deze club nog gevaar! 't Zou ons niet verwonderen, wanneer de uitslag een gelijk spel betee- kende De vierde candidaat is A.F.C., dat op be zoek moet bij O.V.V.O. Naar wat wij een week geleden van O.V.V.O. zagen, meenen wij te mogen zeggen, dat A.F.C. een behoor lijke kans heeft, om deze ontmoeting te win nen. En eindelijk zal Hilversum, die fraai en geleidelijk naar de tweede plaats is opge klommen, thuis wel niet al te veel moeite hebben met het wisselvallige O.S.V., dat over 't algemeen uit niet zoo bijster gelukkig speelt, De tweede klasse B. De tweede klasse B eischt eenige beschou wingen over den stand der competitie. Van bevriende Zaansche zijde kregen wij n.1. een vriendelijk briefje, waarin men er ons op at tent maakte, dat er in den competitiestand een paar kleine foutjes voorkwamen. Inder daad is dat zoo en daarom zullen wij den stand tot heden hier nogmaals opnemen, er daarbij op wijzende, dat de uitslag E.D.Ü. —de Spartaan niet 1 maar 3—1 is. De stand is nu: Z.V.V. 13 Zeeburgia 13 Gooi 13 E.D.O. 13 Bloemendaal 12 Velox 14 W. Frisia 12 4 2 T.O.G. 12 4 1 W.F.C.13 .aJ 1 Spartaan 13 2 3 8 7 6 6 6 6 2 2 4 4 2 1 3 24—15 IS 4 27-18 16 3 28—20 16 3 25-18 16 4 33—30 14 7 34—36 13 6 20—23 .10 7 17—37 0 8 27—27 9 8 24-35 1 Intusschen is het eigenlijk jammer, dat hier geen volledig programma wordt afge- werkt, en vooral is het jammer, dat Bloemen daal niet apeelt. Wellicht hadden wij dan na Zondagmiddag een iets beteren kijk op de situatie kunnen krijgen. Zooals de stand laat zien, heeft Z.V.V absoluut de beste papieren, omdat zij twee linten voorsprong heeft op de nummers 2, en 4 en dat bij eenzelfde aantal wedstrij den. Zou de Zaansche ploeg eindelijk eens een serieuze gooi doen? Ze heeft het ver diend. E.D.O. ontvangt West Frisia en moet win nen, om niet meer dan 2 punten achter te raken bij Z.V.V. En West Frisia meet win nen, om nog meer uit de gevaarlijke zóne te komen. Wij zijn benieuwd naar het resultaat, vooral, nu er een herstel van de Enkhuizer club te bespeuren is T. O. G. krijgt bezoek van Zeeburgia en met de Whites is het al precies als met E. D. O., en met T. O. G. net als met West-Frisia. Wij weten niet, wat we van deze Amsterdainsche „derby" moeten zoggen, maar spannend zal ze zeker wordon! W. F. G ls gastvrouwe van 't Gooi en (ons verhaal wordt eentonig) al weer is de situatie als bij de twee andere ont moetingen: W. F. G heel dicht bij de laatste plaats en 't Gooi heel dicht bij de bovenste. Wat zal er in Wormerveer ge streden worden en wat zal er veel ge- eischt worden van de spelers. Men ziet Intusschen, dat de drie wed strijden van Z. V. V., dat vrij-af heeft, van heel groot belang kunnen zijn. In de derde klasse A zal een zeer be langrijk programma verwerkt worden, daar alle wedstrijden betrekking hebben tot de onderste of bovenste plaatsbczet- ting. De Volewijckers gaan op bezoek bij H. R. G en hoewel de Racers praktisch gesproken veilig staan, zullen de rood- jakken er stellig prijs op stellen, zoo hoog mogelijk op de ranglijst te zullen eindigen. Een Amsterdamsche neder laag 'zou ons dan ook geenszins verras sen. Do Alkmaarsche Boys zouden bij een Amsterdamsche nederlaag zeer gebaat zijn, indie-i zij natuurlijk van hot op be zoek komende K. V. V. zouden winnen. Is dit mogelijk? Ongetwijfeld, want bij de eerste ontmoeting te Krommenie wis ten de kaasmenschen het tot een gelijk spel te brengen, waarbij ze minder kre gen dan hen toekwam. Laten de Bovs echter bij voorbaat niet denken, dat een zege reeds hun deel is, want men kan er van overtuigd zUn, dat de bezoekers zich volkomen zullen ge ven, om de onderste plaats te ontloopen. Weet de verdediging echter stand, te houden, kan de halflinie weer met v. d. Hilst als spil, de noodige kracht ver- leenen aan verdediging en voorhoede, weet men het spel zoo ruim mogelijk te ontplooien en resolute voorzetten te ge ven, dan zou het ons al zeer verbazen, als de punten niet in de kaasstad blij ven. Wij maken er tevens het publiek nog even op attent, dat vanaf a.s. Zondag de wedstrijden van de Alkmaarsche Boys weer om half drie zullen aanvangen. Eveneens een zeer belangrijke wed strijd is de ontmoeting van Dé Meteoor tegen Assendelft. Verliezen de Meteoren, dan ziet het er slecht Voor deze Amster dammers uit en zijn de Assendelftèrs vrijwel'buiten gevaar. Weten ze echter te winnen, dan wordt het gevaar iets minder groot, doch dan wordt hot Voor deze Zaankanters eveneens geducht op passen. Elke uitslag is hier mógelijk, hoewel we het meeste vertrouwen in de bezoekers stellen. Zaandijk krijgt bezoek van Helder en als de ex-derde klassers hun vorm van de laatste beide ontmoetingen weten te ontplooien, konden de punten wel eens aan de Zaan blijven en de withemden aan het kortste eind trekken. In de B-klasse kan D. W. V. haar kam pioenschap consolideeren, door het be zoekende D. J. K. te kloppen, wat wel zal gebeuren. Of de Zeemeeuwen in eigen huis een kans krijgen tegen het pittige S, D. Z., meenen we te moeten be twijfelen. Purmersteijn gaat naar A. P. G. S. en de Purmerenders zouden het tot een kleine zege kunnen brengen. Irt de beide ontmoetingen W. M. S.O. D. E. en HalfwegZ. R. C. geven we 4e thuis clubs de meeste kans. „Alkmaar" krijgt andermaal in eigen omgeving een zeer belangrijke ontmoe ting en wel tegen Succes, dat eveneens nog een serieuze kans heeft. De groen witten hebben j.1. Zondag hun positie door een overwinning op Nieuwe-Niedorp geducht versterkt en een nieuwe zege zou hen er al heel goed voor brengen. Maar Succes zal niet zoo'n gewillig slachtoffer zijn als de vorige tegenstan ders, integendeel, daar de Wieringers over een sterkere aanvalslinie beschik ken eneen zeker even soliede verde diging als die der Westerwegbeworiers. Weten de groen witten echter hun hui- digen vorm voldoende te ontplooien en er het noodige enthousiasme aan toe te voegen, dan verwachten we ongetwij'- feld, na veel spanning, een- zwaar be vochten zege. Groen witten, play op!... De kans zou nog mooier zijn, als Texel zich eens bij B. K. G zou laten verrassen, wat we echter betwijfelen. Nieuwe Niedorp krijgt bezoek van D. T. S. en krijgt een kans om zich van de johgste nederlaag te herstellen. Of Vrone het tegen 't bezoekende Andijk zal kunnen bolwerken? Mogelijk bren gen de Vronlanen het nog tot een pun tenverdeling, In de B-klasse krijgen de Meervogels het zeer zwaar, daar ze bij Beverwijk op bezoek moeten endit kon wel eens de uitschakeling voor de bovenste plaats voor de Zaandammers beteekenen, daar ze den laatsten tijd nog al eens teleur stelden en inmiddels eenige punten op achter zijn gekomen. Bij een gelijk spel of een nederlaag voor de Beverwijkers zou Uitgeest zeer gebaat zijn, daar de Uitgeesters door een zege op hét bezoekende Verkade dan wat uit zouden kunnen loopen. Rivalen klopt stellig het bezoekende Zilvermeeuwen, terwijl Westzaan tegen het op bezoek komende Q. S. C. wel aan het kortste eind zal trekken. Terrein Westerweg. Onze vierdeklasser Alkmaar speelt morgen haar laatsten thuiswedstrijd in deze competitie en het is al weer 'n zeer belangrijke wedstrijd. Want Succes komt op bezoek en ook deze ploeg heeft nog een uitstekende kans op do eerste plaats. De Wieringers zijn n.1. maar één punt achter bij Alkmaar, of beter ge zegd, hebben slechts één verliespunt meer. Wanneer Alkmaar ook deze klip weet te omzeilen, stijgen haar papieren enorm en zien wij binnenkort do kam- pioensvlag wapperen. Natuurlijk hopen wij op een Alk maar-overwinning, want Sougó en zijn jongens verdienen eigenlijk wel eeps de glorie van een kampioenschap. Welnu dan Alkmaar, houdt uw on-officieelen naam in eere: go ahead! Weer nemen de weersgoden voor onze „Noord-Hollandsche" vqlden een dreigende houding aan, zoóda-t wè^ orï: getwijfeld eenige stagnatie in dé ver werking van het vastgestelde program ma zijn te verwachten. Enkele zeer belangrijke wedstrijden zijn vastgesteld en we zijn thans zoover gekomen, dat we in enkele afdsedngen eindelijk eens een zeer goeden kijk zou- der kunnen krijgen van in elk geval de kampioenen Zoo bemerken we Ln de eerste klasse A he! treffen van K V. V. II tégen Z F. C IV'. wat wel eens beslissend kon zijn. Weten de Krommeniërs ook deze ont moeting te winnen, dan is hun pad vrij wel geëffend voor het afdeelingskam- pioenschap De Zaandimmers" zullen zich echtpr niet zoo maar zonder meer laten slaan en geduchten tegenstand bieden. In Zaandam wonnen de K V. V.-re- corvea met 1—0 en ook nu geven we ze do meeste kans. doch het is geenszins bulten gesloten dat de bezoekers revan che kunnon nemen en hun grooten 'ach terstand wat verkleinen. K. F. C IV dat ook nog een kan» heeft, gaat bij O. S. V. IV op bezoek en zal het 2e klasse A: Hercules—-Alcmaria (Lissauer). Qrt IZIoqqo A Alkm. Boys—K.' V. V. (Melhado). 4e klasse A: Alkmaar—Succes. Res. 2e klasse A: Alcmaria 2—V. V. A. 2 (v. d. Hoff). Res. 3e klasse A: Q. 8. ,C. 2—Alcmaria 3 (Porssius). niet gemakkelijk hebben. Toch zullen de I\oogei;s het wel tot een overwinning brengen. Borgen I krijgt bezoek van Zilver meeuwen II. Zouden de Bergen aren teich eindelijk weer eens wat kunnen herstel len? Komaan Bergen, we rekenen stellig op een winstpunt. Zaandijk II gaat bij Q. S. G' III op be zoek en in deze onmoeting geven we de Zaandijkers de grootste kans. De Racers hebben zich den laatsten tijd geducht versterkt en het zou ons niets verbazen als zij het tot een moei lijke, zege zouden brengen en daarbij te vens hun positie versterkten. Watervogels, dat ook nog een kans heeft, krijgt bezoek van M. L. D. en zal het zeker tegen de „luchtvaarders" wel tot een nieuwe overwinning brengen. Schoorl gaat naar J V C. en zou na zeer veel inspanning eindelijk wee eens een zege kunnen incasseeren. Of is de fut er bij de „duinkanters" nu geheel uit? Succes II krijgt bezoek van Wieringer- waard en hier verwachten we een pun tenverdeling, evenals in de ontmoeting van Heldersche Boys tegen Helder III, al is in een derby elke uitslag mogelijk- In de tweede klasse D gaan de leiders ■*- Alkmaarsche Boys II naar de Egmondsche Boys 'en zullen op geduchten tegenstand stuiten. De roodwitten zijn echter aan hun eer ver plicht te winnen, daar eén nieuwe ne derlaag hen weer eens onder de derde elftallors zou kunnen brengen. Alcmaria IV ontvangt D. T. S. II en zal de Oudkarspelieren wel niet veel kans geyen. Schoorl II zou zich eindelijk wat tegen het op bezoek komende Egmond- scherBoys II kunnen herstéllen, terwijl iG-^-SrV, II Alkmaar III ongetwijfeld met een nederlaag-naar huis zal zenden. Zoo ja, dan gaat het ongetwijfeld aan den kop weer iets meer spannen, daar we een Oudorper-zege verwachten Te Koedijk was het eertijds een puntenver deling. De Alkmaarsche Boys V zouden hun kans kunnen behouden, daar we hen in staat achten van Egmondsche Boys III te winnen. Ook A. S. V. II zou haar positie kun- nei versterken daar zij zeker Oudorp II in eigen huls zou kunnen kloppen. Alkmaarsche Boys VI kan Ursem II met een nederlaag naar huis zenden en Koedijk III kan hetzelfde doen met Oterleek. Wielrennen. A. S. V. VICTRIX. De A. S. V. Victrix, die inorgen naar den Helder gaat, om aldaar de Heidersche club te bekampen op home-trainers heeft gister avond nog een laatsten oefenwedstrijd gehou den over 1000 M. De tijden waren zeer fraai* -11 WVVi ivwv ui. Jan Groot 37 1/5 sec.; W Metz 37 2/5 sec.; P Zandvoord 37 3/5 sec., K. Stehr' 38 sec J. Pronk 39 p.; W, Wouters 40 sec.; J. Zand^ voort 40 2/5 sec.; Kramer—Grcxnewoud 40 3/5; J. Serpentie 40 4/5 sec.; Jb. Kager 42 sec-; J. Min 43 sec. Biljarten. BILJARTBOND „ALKMAAR EN OMSTREKEN". Deze week werd de volgende wedstrijd ge speeld om het clubkampioenschap De Drie Ruiten—De Driesprong 2—0. De gedetailleerde uitslagen luiden; N. Venneker 125 14 37 8.92 Jb. Ruijsch 95 14 17 6.78 D. Kielt Jb. Tol G Wessels G Booij Jb Mors Jb. Ploeger J, Zwaan P. Bus 125 75. 109 125 125 115 125 58 12 12 24 24 32 32 18 18 23 30 16 24 23 20 38 8 1041 6.25 4.54 520 390 3.59 6.94 3.22 609-468 Het programma van dt volgende week ^ipheim—De Drie Ruiten; De Driesprong Exceisior. - -i De uitslag van den te 't Zand in café De Wit gehouden biljartwedstrijd tus- schen ,,'t Zand" en „Julianadorp" is als volgt: Er werden 16 partijen gespeeld. ,,'t Zand" won er 9 en „Julianadorp" 7.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 7