POLITIEVOETBAL, schagen DE VLUCHTELING UIT CHICAGO. Theater Harmonie. koedijk noordscharwoude h-erhugowaard d",d* t w:^ Voetbal Onze AlKi-iaarsche politievcetbalmannen hebben zich aardig hersteld van de kortge'e- den gekregen groote nederlaag van Hiiver sum. Dinsdagmiddag kwam Amersfoort op be zoek, de kampioene van het vorige seizoen eu Alkmaar wist een zij het dan ook benauw de overwinning te behalen door Amcrs foort met 2—1 te verslaan. Dat zijn de eerste puntjes in deze competitie, waarin dit sei zoen spelen: Amsterdam, Zaandam, Amers foort, Hilversum, Bloemendaal en Alk maar. De wedstrijd kenmerkte zich door een zeer spannend verloop. De verdediging der Alk- maarders had het zwaar te verantwoorden, doch heeft zich kranig van haar taak gekwe ten. Voor het eerst dit seizoen kon Alkmaar een vrij behoorlijk elftal in het veld brengen en dit heeft zeer zeker veel invloed op den uit slag gehad. Indien ip de nog komende wed strijden Alkmaar volledig kan uitkomen, zal zij voor iederen tegenstander een zware par tij zijn. De wedstrijd werd op een glad veld en nog eenigszins hard van de vorst, doch in de beste verstandhouding gespeeld. Qemewtezaden In de gister gehouden raadsvergadering kwam ter tafel een verzoek van de bewoners der woningen van de Woningbouwvereeni- ging „Schagen", waarin verzocht werd de huurverlaging te willen bevorderen. De voorzitter deelde mede, dat er al een verlaging heeft plaats gehad, mogelijk ge worden door de verlaging der rente voor de annuïteitsleeningen. Ten aanzien van de woningen in de Thor- beckestraat en de C. de Bokstraat waren B. en W. van oordeel, dat de 18 woningen in de Thorbeckestraat in aanmerking kwamen voor verlaging met 0.50 per week, voor rekening van de gemeente. Met 8 tegen 2 stemmen werd, overeen komstig een voorstel van B. en W., besloten het adres, alsmede dat van ..Goed Wonen naar B. en W. terug te verwijzen, omdat de aangelegenheid tot de competentie van B. en W. behoort. Bij de behandeling van een adres van den Schager Bestuurdersbond, waarin om ver betering der steunregeling verzocht werd, kwam algemeen als het oordeel van den raad naar voren, dat men de klassificatie on juist oordeelde. Na eenige bespreking staakten de stem men over het voorstel om als gemeenteraad een adres aan de regeering te zenden. De tegenstemmers stelden zich op het stand punt, dat deze aangelegenheid door de ver tegenwoordigers der partijen in de Kamer aan de orde behoort te worden gesteld. Tot conciërge aan de O.L. school werd de heer J. Winkel benoemd. Aan den heer Jonker werd een perceel bouwterrein voor f 3.75 per M2. verkocht. Het eerste uitbreidingsplan werd vast gesteld. De verordening op de heffing eener straat belasting werd gewijzigd. Met 6i stemmen werd besloten niet in te gaan op het aanbod van het P.E.N. om het provinciaal bedrijf over te doen voor 184.000; De meerderheid in den raad vond de overnamesom te gering. Een som van 200.000 acht men noodzakelijk. De onder handelingen tusschen de gemeente Schagen en het P.E.N. worden reeds van Mei 1932 af gevoerd. Begrooting. Bij de behandeling van de begrooting be treurde de commissie het, dat geen voorstel len waren gedaan tot invoering eener be lasting op bouwterreinen. De commissie gaf hieraan de voorkeur boven het opvoeren van de personeele belasting. Na eenige bespreking zegden B. en W. toe, dit denkbeeld in studie te zullen nemen. Een voorstel om het salaris van twee ambtenaren ter secretarie van 1032 zuiver tot f 1204 zuiver inkomen te verhoogen en dat van den gemeente-architect van 2762 zuiver tot 3035,50 inkomen te verhoogen, gaf aanleiding tot een uitvoerige bespreking, met als resultaat, dat het voorstel van B en W. met 82 stemmen werd verworpen Met gelijke stemverhouding werd het voor stel van B. en W. verworpen om den post 100 voor sigaren te schrappen. De raad stelde op het behoud van dezen post prijs, omdat het pres was verlaagd. omdat het presentiegeld reeds van 4 tot f 3 De subsidie voor het „Witte Kruis" we-.d van 1500 tot 1350 teruggebracht. De heer Orsel kwam op tegen het hooge staangeld van 1 per M2 voor de marktkooplieden en stelde in het licht dat deze een dergelijk bedrag niet meer kunnen betalen Spr. stelde voor dit op f 075 oer M2. te stellen en voor plaatsgenooten op 0 50. De heer Schoor! steunde dit voorstel. Na eenige discussie werd het voorstel aangehouden. Na een comité-vergadering werd besloten den post onderhoud school van f 360 tot 180 terug te brengen. Met 64 stemmen werd een voorstel van B. en W. verworpen om den norm van het inkomen, waarvan schoolgeld verschu digd Victoria-Theater gedraaid. Het Volk schrijft van deze film o.a Laten wij het maar direct zeggen, dt-ze film overtreft zelfs de hooggespan nen verwachtingen. Allereerst door de weergaloos-knappe regie van Rouben Msmoulian, die de mogelijkheden van het draaiboek op bewonderenswaardige wijze heeft uitgebuit en die een mon- age heeft geschapen, die in haar toe spitsing op de persoonlijkheid van Garbo effecten heeft bereikt, die niet in woorden kunnen worden omschreven, maar die men slechts in muziek zou kunnen verklanken. Want is zij niet een muziekstuk, deze meeslepende film? Is het niet of wij na de korte jachtende proloog van de dra vende paarden op het slagveld van Lützen, waar wij koning Gustaaf Adolf den geest zien geven („Zijt gij de koning van Zweden? - - „Ik was het!") en na het korte scènetje va" het kind-konin ginnetje van zes jaar, dat niet alleen op den hoogen troonzetel kan gaan zitten, maar dat er toch niet op geholpen wil worden en dat zoo kinderlijk-parmantig verklaart, dat Zweden den oorlog zal voortzetten en winnen, is het dan niet of wij in de 6nelle vaart van een fol'e muziek worden meegenomen als wij achter voorbijflitsende boomstam men een zwarte vicuwengestaite op een wit paard zien wegdraven, als wij in één wonderlijk-snel gemonteerde ruk haar zien voortstormen naar een oud middel en uw; ch kasteel, de trappen bestijgen en de zaai zien binnenschrijden om dan pas in een blik over den schoude" voor het eerst haar gezicht te laten zien? Is hot dan niet of met een luide pauken- s'ag het eerste dynamische hoogtepunt is bereikt? En wordt niet daarna het spel van v''-gge rhythmen hervat in het wisse lend aangeven van staatsstukken, keert het vervolgens niet statiger en vol inge houden spanning terug in het langzaam doorschrijden van de troonzaal, waar het parlement vergadert om te beslissen over oorlog en vrede en ten slotte in de wl-de bevrijdende ren door een sneeuw landschap van een koningin, die de staatszaken beu is en die slechts in de vrije onbedwongen natuur zichzelf terug vindt? De Nieuwe Rott. Crt. schrijft over Gieta Garbo in deze film: Het is een raadsel eener persoonlijk heid, haar spel heeft er geen beteekenis voor en zoo is eigenlijk de heele fi m niet meer dan een achtergrond voor haar verschijning. De historische betee kenis ervan wordt zelfs door de pro ductieleiding niet naar voren gebracht; veeleer heeft zij een moderne mensch, met moderne probleemstellingen, in een haast toevallig gekozen milieu gepro jecteerd. Daardoor echter komt de nensch vveleens te zeer in tegenstelling tot de gebeurtenissen te staan, worden de gebeurtenissen te abstract verteld, met te weinig werkelijkheidssuggestie. In een groote, ook wel schoone maskera de is zelfs niet koningin Christina, maar alleen Greta Garbo een vol levende figuur. Zouden de bewonderaar® van Greta Garbo echte' niet gaarne de heele film er aan geven, om haar zóó heerlijk, zóó intens afgebeeld te zien, niet een maar vele malen, als Mamoulian haar herschapen heeft? Dikwijls al hebben we geroepen om de film, welke Greta Garbo recht zou doen; ditmaal is het dan toch in elk geval de foto, die het doet. De Telegr. schrijft: Wat de Blauwe Engel voor Dietrich op hóar niveau was, is deze Christina voor Garbo geworden: het werk waarin zich een mensch volledig openbaart En zoo zit men voor deze film slechts bij seconden gestoord, door zaken als de even hinderlijke als helaas noodlge ti tels, die thans nog dubbel kwaad doen door de slechte technische verzorging zoo zit men voor deze film in één over gave aan de figuur: aan de meest zuive re en koninklijke figuur die het witte doek kent. In de Harmonie loopt vanaf Zondagavond een mooie film, namelijk „De vluchteling uit Chicago" Dit is een film, die uit niet ongebruikelijke gegevens is opgebouwd met niet ongebruike lijke middelen, die toch nergens verveelt. Dit pleit voor het talent van den ons onbekenden regisseur Johannes Meyer. Het is een avon turenfilm van goed gehalte D.w.z. dat de voor zulk een film noodzakelijke spanning door verrassend onverwachte wendingen wordt bereikt zonder minderwaardige trucs; dat de film technisch goed gemaakt is en, louter visueel-aesthetisch, aangenaam aan doet; en dat, last not least, het scenario geen grove vergrijpen tegen waarschijnlijkheid, rede, natuur of gezond verstand vertoont. Wij zullen de handeling niet op den voel volgen, teneinde den toeschouwer niet een reeks boeiende surprises te bederven. Maar iets moeten wij toch ervan meedeelen, juist om te doen zien met hoe weinig-ongewone motieven deze Johannes Meyer toch erin kon gint te stellen. Wel leeft Michael zelf van een minimaal inkomen en draagt verder al es aan den rechtmatigen erfgenaam af, maar hij weigert zoover te gaan, dat hij voor dezen het voortbestaan van de fabriek, zijn levens werk, in gevaar brengt en daarmee van dui zenden arbeiders. Werner blijft hem echter chanteerefl, zelf op zijo beurt immers gechan teerd door een kameraad, die hem tijdens een I gevangenisoproer, waarbij bewakers werden gedood, hielp ontvluchten. Tenslotte ver moordt deze gewezen medegevangene den echten Werner, en Michael, wiens identiteit daardoor aan het licht komt, en die alle schijn tegen zich heeft, wordt ervan verdacht. Hoe, wanneer een veroordeeling al bijna on vermijdelijk lijkt, alles zich ten goede keert en zoowel de fabriek de eerst bedreigde is van 1000 tot 800 terug te brengen. j opmerkelijk goed werk te leveren ~!"i ïd< Met 7 tegen 3 stemmen werd besloten den 1S de niet werkende, luierende, louche val- ost ziekeno/-in..«r.„u.. te brengen. post ziekenverpleging van 7500 op 7250 sche-speler, en er is zijn brave, hard werken de, eerlijke en begaafde vriend. Gasprijsverlap-ing.L> eerste komt wegens een doodslag in de Na een uitvoerige bespreking werd be- er*'>. daar, een groote automo- sloten om den gasprijs van 1—15 M3. op 11 in Amerika. Hij brengt zijn vriend cent te stellen, van 16—30 M3 op 10 cent en !,r z! voor he,m uit te Keven «n zoo de boven 30 M3. op 8 cent per M3. erienis te aanvaarden onder vïin naom De vergadering werd hierna tot Maandag geschorst. 9ilmnieuws t i aanvaarden onder zijn naam. Dies komt ïr. Michael Nissen als pseudo-Werner Dux aan het hoofd van de groote Dux-fabrie- ken welke er zeer slecht voorstaan, maar die hij door een deskundige reorganisatie en noeste werkkracht tot nieuwen bloei brengt met hulp van een nichtje (dat dus eigenlijk KONINGIN CHRISTINA. het van den echten Werner is), waai Victoria-Theater herbonden8d°°r teedere bandei' Koningin Christina, de nieuwe pracht- dubSl onzicht Sordï'h^ Z1]" ?°.?itie film, waarin Greta Garbo de hoofdrol bewust Knier J' eiRerV1]k eersl speelt, wordt vanaf Vrijdagavond in bet EÜTdSS voorspoed als de geliefden elkander terugvin den, dit alles zal de toeschouwer gewaar worden met een voldoening, welke hij wel licht aan 't verhaaltje zal toeschrijven, maar welke zonder twijfel voortkomt uit de uit muntende regie De Nieuwe Rotterdamsche Courant schreef over „De Vluchteling uit Chicago'': „Er zit ongewijfeld gang in deze film. De geschiede nis is betrekkelijk eenvoudig, geheel geïnspi reerd op de economische moeilijkheden, maar ook op de mogelijkheden van dezen tijd. En vooral in verband met het laatste geeft de film eenige geestige tafereeltjes te zien met Paul Kemp als middelpunt. Vooral in deze film toont hij zich een acteur van formaat. Zijn demonstratie van de reclameplaten, zijn verstrooidheid na de twee slapelooze wed strijdnachten en zijn nervositeit tijdens de ra ces zijn kostelijk. Gustav Frölich is een direc teur-generaal in de lijn van het nieuwe Duitschland, voortreffelijk vooral in ziin be langstelling en leiding van het werk. Hubert von Meyerinck, Louise Ullrich, Lil Dagover en Otto Wernecke vertolken de nevenrollen van deze uitstekende amusementsfilm £and: m Juitt&ouw TEXEL. Holl. Ml ij. v. Landbouw. In hotel „De Oranjeboom" te Den Buig werd Maandagavond een gecombineerde vergadering van de afd. „Texel" en „Eier- land" van bovengenoemde vereeniging ge houden, die een druk bezoek ten deel viel. Deze bijeenkomst was belegd om met 't hoofdbestuurslid, ir. Huisman, besprekingen te houden over de verschillende crisis-maat regelen. Terwijl de heer E. D. Govers mee naar Texel was gekomen om inlichtingen te geven op 't gebied der schapenhouderij. Ir. Huisman wees bij den aanvang van zijn inleiding op den langen weg, die voor stellen waar de drie Landbouworganisaties hun goedkeuring aan hechten, reeds achter den rug hebben voor zij de regeering berei ken. Niemand kan in dezen tijd bereiken het geen hij wenscht en daarom moet uit de veie ideeën, die bij ieder voorstel naar voren komen, de juiste middenweg worden gezocht; terwijl de minderheid zich geheel bij de meer derheid moet neerleggen. Spr. deelde mede, dat hij in opdracht van het hoofdbestuur was aangewezen om 't programma, dat men heeft samengesteld en waarover reeds in 't Land- bouw-Weekblad 't een en ander is opgeno men, met de leden in de verschillende afdee- Iingen te bespreken. Spr. behandelde verder een drietal punten, n.1. de maatregelen om te voorkomen dat de bedrijven gaande kunnen worden gehouden, zoodat geen landerijen braak komen te liggen; ten tweede de te hooge marge voor den tusschenhandel. Spr. had hierbij op 't oog al de beschutte bedrij ven, die de producten van den boer verwer ken. Met enkele cijfers toonde spr. een da ling van den prijs, die de landbouwer sinds 1914 ontvangt van 100 pet. op 65 pet., ter wijl de beschutte bedrijven van 100 pet. op 175 pet. zijn gestegen Er dreigt, zei spr., nu zelfs nog een wet te komen, die deze bedrij ven in bescherming neemt. Als derde punt behandelde spr. een wettelijke voorziening voor pacht- en hypotheekboeren. Een groot aantal vragen werd daarna door ir. Huisman beantwoord. De heer Govers gaf in antworod op de tal rijke vragen over de schapenhouderij een uit voerige uiteenzetting van de verschillende maatregelen, die ten voordeele van den scha- penboer worden genomen. Spr. deelde o.a mede, dat nu een ernstig onderzoek gaande is naar de mogelijkheid om Hollandsche wol in militaire kleeding te verwerken. Op de vragen omtrent het z.g. „Schapenpotje" deel de de heer Govers mee. dat de Texelsche boe ren door hun verdeeldheid de extra uitkee- ring van pl.m. 20.000 hebben verspeeld Gesproken werd nog over een mogelijke kor ting op de graanrechten. Over de verdeeling van een eventueelen toeslag waren verschillende aanwezigen een andere meening toegedaan dan de heer Govers; hierbij kwam dezelfde kwestie voor een oogenblik naar voren, die vorig jaar zoo veel stof heeft doen opwaaien. Op een vraag of al spoedig met de uitbeta ling van de toegezegde 460.000 uit 't z g „Schapenpotie" begonnen zou worden, deel de de heer Govers mede, dat 't vorig jaar met Texel was begonnen, dit had nogal wat gemopper ten gevolge gehad, zoodat men thans we! oa een andere plaats zal beginnen. Spr. was echter van meening, dat de I.and- bouw-Organ. hier hun invloed wel kunnen don gelden. De vergadering werd te ruim elf uur d"or den voorzitter der afd. Eierland, den heer R Stoepker, gesloten. 'feoviuciaat 'Hieuwt dinsdagavond werd dooi de afdeeling i„ w li, Ven ie,denverKadering gehouden in het :okaal van den heer Jn. Nieuw'and onder leiding van den heer P. Hart op dat de tw4oms< Uit het jaarverslag zij vermeld, dat het dental is 103. Er zijn 9 bestuurs- en 6 abe- Sn mr 3 vt'r«adc- W W T n en ee1 groote Vergadering lïn^aLn n^aar af,T€vaard'g<ien waren -engegaan. Ook was men werkzaam ge weest in be óslingzaken. De secielaris ontving een woord van dank voor zijn jaarverslag. De rekening van den penningmeester gaf aan als ontvangst en uit gaaf 274.87 met een winst van 105. Met dank goedgekeurd. Naar aanleiding van een schrijven aan de arbeidsinspectie, den heer Kikkert, om zelf te mogen baggeren, is door den ministei afwijzend beschikt. De bestuursverkiezing gaf tot uitslag, dat de aftredende leden, de heeren P Hart en Jn Ploeger, met meerderheid van stemmen werden herkozen. Zij namen hun benoeming aan. Aan de orde kwam nu het aanbieden van voorstellen der jaarvergadering der provin ciale afdeeling. Het bestuur stelt voor op de agenda te plaatsen, meer zekerheid der uit betaling der richtprijzen, en uitbetaling van steun naar levering van een maand. De heer W. Visser stelde voor de richt prijzen direct uit te betalen en besprak hierbij de noodzaak. Dit zal ter kennis gebracht worden van alle betrokken organisaties. Naar aanlei ding van deze voorstellen volgden ernstige besprekingen hoe de tuinder weer zal be ginnen De heer Mulder wilde gezamenlijk naar het gezag gaan, in dezen naar den burge meester, en die den toestand bloot leggen, opdat deze het verder zal brengen naar pro vincie en rijk. Besloten werd om een lijst op te stellen met de namen van hen, die niet in staat zijn hun bedrijf te beginnen en tevens zal er een demonstratie gehouden worden, waarvoor een oproep gedaan zal worden tot vast stellen van den dag. Voor de volgende ver gadering zal gepoogd worden een reiskas te vormen. Hierna sluiting. Dinsdagavond werd in het lokaal van den heer J. de Bakker een openbare vergade ring gehouden van de vereeniging Bellamy. De leiding berustte bij den vice-voorzitter van de afdeeling Alkmaar, den heer G. Vee- ninga, die mededeelde, dat een der sprekers, de neer Kohnert, wegens ongesteldheid niet aanwezig tón zijn. Hierna gaf inleider het woord aan het hoofdbestuurslid den heer C. Oderkerk van Velsen, die een uiteenzetting gaf van wat de Bellamy-beweging alzoo wil en hoe men dit wil trachten te bereiken. Spr. kwam tot de conclusie, dat het stelsel waarin wij leven is vastgeloopen en onze moraal geen gelijke tred heeft gehouden met de tech nische ontwikkeling. Immers de wereld is rijk en toch wordt er gebrek geleden. Wij moeten, zeide spr., gezamenlijk een uitweg zoeken daar wij op elkaar zijn aangewezen. Uw arbeid behoort de natie, uw grond, kortom de natie is eigenaar van alle midde len. Door opheffing der werkloosheid zal er een betere productieregeling komen. Als een van de middelen om met het Bellamy-stelsel te beginnen, noemde spr. de vervanging van het geld door bonnen. Spr. wekte op, om, zoo men overtuigd mocht zijn van de idee van Bellamy, zich niet afzijdig te houden, doch met alle kracht hier voor te werken, daar het voor de geheele ge meenschap gaat en ook in het belang van het nageslacht is. De vergadering was goed bezocht en er vond na de rede van spr. neg een aangename gewachtenwisseling plaais. BIJZ. VRIJW. LANDSTORM Jaarvergadering te Ursera. Dinsdagavond j.1. hield de afd. Ursem van den B.V.L. haar jaarlijksche feestvergadering in café J. Mulder Bij verhindering van den voorzitter opende de plaatselijke comman dant, de heer C. Schaap, de vergadering, waarna overste van Houten de prijzen uit reikte aan o.m. de volgende prijswinnaars: Jn Gerritsen, Jac. Schaap, Jn. Eeken, C. Schaap, G. Hoogewerf, Jac. Tessel, O. Com- mendeur, Jn. Mulder, P. Nooy en P. Groen. Daarna sprak de heer Oolders over de B.V.L.-film: „Sluit de gelederen", terwij! aan de leden, die de afdeeling vertegenwoor digd hadden bij de begrafenis van H. M. Koningin Emma, herinneringsfoto's werden uitgedeeld. Tenslotte onthulde de heer Oolders iets van de plannen voor den op 24 Mei 1935 in het nieuwe Alkmaarsche Sportpark te hou den Landdag. Na een korte rondvraag volgde sluiting Afdeeling Bergen vergadert. Maandagavond werd te Bergen een ver gadering gehouden van den B.V.L. onder voorzitterschap van den heer Jb. van Reenen Loor den secretaris van het Verband Alk maar, den heer P. Oolders, werden bij deze gelegenheid de prijzen uitgereikt van den in 934 gehouden plaatselijken schietwedstrijd U.m. werden orijzen gewonnen door: C. De/ker, N. J Vin, W. Kleverlaan, C. Ellis. JL A. Smit, Ide Min, G. Roozendaal, J. Ellis C. Schotten en J. Dingerdis. Na afloop der vergadering werd door de leden een schietwedstrijd gehouden, waarvoor de prijzen bestonden uit levensmiddelen De frFMiQ r PnKn W^rw,n,Fewonnen door: J. Ellis C. Dekker, C. Wokke, J. A Smit dr. Roobeek, C. Ellis, N. Min, N. J. Min G Roozendaal, A. Apeldoorn. ii 1 Eun aliemcene vergad«ring van de afdee- Iing Heer-Hugowaard van den Tond voor otaalspensionneering werd Dinsdag gehouden m he:1 café van den heer A. Rus. Met een hartelijk woord van welkom opende de Voorzitter, de heer A. Kooy, de druk be- zoch e vergadering. Waren het anders altijd enSdLt d ge.r'®hteni.lhan' "2 »P'. ook anderen en dat deed hem pleizier, dat getuigt van mee voelen met den Bond. nronI;.T7TlCrdeJ n0g hel °Pricht« van het bestaat dnrl!uil dame, en 7 heeren bestaat, doch nog niet zoo gemakkelijk voor aan"/ ""V 0ok herinn«de pr. noj aan den njtoer welke dezen zomer gehouden i, rend'vVCj d^n «n «hitU- ki„H;t'rrla§werd *°nder °f "»n*r. Kinggoedgekeurd en vastgesteld. saldo f mco j de Ult2®ven 159.72, daar het saldo w"" acklcn,it2an2 beleekent, bedroeg! iaW n°* ruini 8,-J De commissie belast met nazien der reïc en bestaande uit de heeren T. v. Spenj Cn'n" Th. v. d. Meer adviseerden tot goedkeu^11 60 Bij de hieropvolgende bestuursverkf werden de aftredende heeren A. Kooy, q maat en P. Krijgsman weder herkozen, Besloten werd om den propaganda-»VOnj houden op 23 Februari. Getracht zal Wo 'e om den heer Bruin uit Alkmaar als spr,^ krijgen, terwijl het rouziekclubje onder ,e van P. de Geus zijn medewerking heeft t0 'n2 zegd. Het propagandaclubje zal voor een t6e" neelstukje zorgen. Alzoo is er, naar wij hg^1* voor elck wat wils. Besloten werd om 100 zangbundels „St» voor de grijsheid" te bestellen. Aan mevr. PorteWit werd gevraagd een paar tableaux samen te stellen. Zij kon nos niets beloven. Wat de voorzitter deed opmer ken: het komt wel in orde. De rondvraag bracht nog eenige dingen Van ondergeschikt belang te voorschijn, doch nadat alle sprekers ten volle door den voorzitter (e vreden waren gesteld, werd de vergadering met de hoop dat de propaganda-avond goed zal' slagen, gesloten. Staatsloterij. (Niet officieel) 5de klasse, 12de lijst Trekklnr van Donderdag SI Jannarl Uii Hooge Prezen 2000.- .751 1000.— 21326 22136 400.- 3338 7462 9989 12748 14611 «fe» 200.- 823 15454 21191 3 100.- 290 1918 4854 6666 8960 13700 170® 21676 22897 Prijzen van 76 235 303 438 439 487 517 881 938 1091 1095 1208 1230 1677 1683 1746 1861 1966 2091 2231 2408 1617 2674 2697 2717 3041 3210 3256 3280 3487 3543 4038 4070 4133 4134 4386 4397 4888 4889 5042 5100 6278 5240 5593 5689 5734 5826 5879 5985 6281 6297 C399 6629 6804 7087 7280 7286 7295 7560 7711 7735 7815 8348 8729 9676 7849 8359 8819 9732 7967 8432 8858 9806 8012 8498 8875 9941 8019 8514 8966 9977 8052 8551 9008 627 1298 2119 2859 3686 4618 5264 6202 7140 7774 8110 8714 9683 697 1345 2230 2975 3805 4869 8524 7200 7800 8174 8717 9670 9998 10106 10545 PUIO eewww 10558 10621 10773 10821 10957 11519 11631 IU43 11869 11961 12170 12443 12450 12465 12547 12591 12644 13109 13127 13154 13238 13282 13290 13358 13375 13435 13633 13889 13947 14018 14064 14122 14412 14424 14566 14616 14766 14814 14838 14853 15142 15186 15238 15255 15316 15739 10788 10007 15931 18098 18101 16231 16320 16361 16470 16537 16549 16620 16864 16919 17214 17261 17373 17553 17602 17657 17897 17971 18031 18038 18082 18158 18367 18419 1 8445 18465 18679 18811 18884 18132 19023 19087 19169 19184 19400 19403 19413 14432 19727 19764 19864 19932 2C066 20170 20418 20537 20562 20534 20716 20896 20910 20957 21079 21294 21675 21758 21885 21893 21968 22021 22063 21148 22170 22262 22301 22318 22322 22419 22431 22489 22697 22834 22893 23029 23177 23204 23256 >3272 23308 23355 23420 23823 Nieten 11 36 38 152 163 217 233 236 306 380 382 386 462 523 622 624 631 655 656 742 829 894 903 947 1004 1011 1029 1104 114C 1162 1188 1224 1226 1232 1419 1453 1485 1497 1504 1696 1737 1739 1756 1770 1846 1875 1897 2008 2066 MM 2111 ?216 2228 2257 2297 2347 2364 2365 2371 2379 2424 2444 2486 2502 2560 2654 2678 MN 2713 2771 2917 2920 2970 2973 3021 3038 3162 3167 3211 3246 3265 3285 3314 3355 3421 3524 3537 3543 3557 3586 '610 3620 3623 3632 3680 3812 3861 3863 3916 3927 3960 3992 4029 4031 4035 4039 SI61 4196 4209 4217 4251 4296 4332 4342 4344 4355 4362 4535 MM 4805 4812 4830 4885 4910 5045 5056 5063 5076 6082 5141 5166 5222 5291 5375 5380 5388 5411 6441 5463 6466 5578 5615 6618 5638 5659 5665 5669 5673 6674 5676 6726 5829 5856 5872 5900 5901 6922 5945 6975 6977 6036 6079 6088 6098 6102 6199 6230 6231 6280 6343 6345 6348 6385 6398 6405 6468 6469 8550 6667 6674 6777 6781 6797 6814 6874 6907 6940 8977 6986 7005 7013 7035 7083 7095 7090 7099 7127 7139 1155 7163 7325 7328 7329 7340 7386 7490 7513 7655 7674 7728 1758 7762 7788 7829 7865 7871 7877 7898 7991 JC09 8070 8088 8167 8182 8139 8198 8256 8265 8287 8305 8328 8425 8439 8465 8466 8508 8516 8534 8578 8651 8676 8691 8782 8818 8832 8837 8853 8868 8911 8959 8961 8993 9094 9182 9172 9113 9236 9374 9449 9476 9487 9546 9554 95» 9607 9625 9712 9784 9785 9813 9814 9838 9840 9868 9874 9893 9975 10034 10046 10047 10065 10068 10076 10114 10129 10143 10160 10206 10209 10221 10288 10329 10339 10344 10369 10464 10437 10491 10496 10522 10579 10736 10800 10823 10874 10958 11048 11049 11081 11116 11170 11215 nzzs nzou uzuö llZUö 113U7 11313 11388 11»' 11394 11414 11502 11549 11592 11756 11873 11685 11890 11894 11898 11964 12022 12030 12031 12073 12082 12107 12200 12233 12246 12303 12399 12402 12425 12428 12446 12449 12505 12516 12529 12566 12598 12628 12664 12796 12770 12777 12778 12909 12913 12953 12958 13095 13096 13105 13206 13220 13256 13291 13295 13305 13306 13337 13398 13408 13415 13431 13455 13504 13513 13585 13627 13630 13660 13679 13717 13788 13878 13893 13916 13937 14039 14044 14164 14213 14239 14257 14262 14281 14283 14324 14332 14356 14366 14440 14454 14465 14518 14541 14571 14592 14689 14700 14828 14885 14936 14914 14964 15025 15035 15092 15093 15094 15090 15098 15149 16256 16288 15306 15378 15383 15445 15464 15484 15497 15619 15642 15643 15645 15678 15680 15684 15735 15745 15763 15827 15843 15856 15876 15897 15900 15947 15975 18001 10012 16019 16125 16128 16153 16164 16212 16214 18290 16295 16340 16367 16412 16415 16448 18467 184b3 16503 16512 18613 16682 16696 16702 16724 16780 16783 16786 16808 16871 16957 17013 l7034 17041 17103 17136 17162 17188 17189 17212 1721® 17235 17359 17361 17389 17408 17412 17458 l'460 17472 17484 17488 17525 17537 17560 U 555 17558 17564 17569 17582 17605 17623 17674 17707 17738 17777 17804 17821 17836 17863 17905 11919 17927 17975 17976 17994 18051 18088 18119 18152 18230 18246 18249 18291 18296 18333 18339 18453 18455 18552 18591 18619 18627 18642 18694 18753 18788 18810 18833 18848 18858 18911 18918 18945 189™ 18964 18999 19040 19069 19129 19181 19168 19268 19286 19293 19347 19384 19394 '9421 19438 19480 19526 19572 19593 19594 19660 19685 19918 19969 20019 2U020 20031 20035 20058 2(1070 29073 20169 20194 20208 20223 20284 20286 20296 2631» 20343 20373 20493 20501 20518 20522 20524 208» 20831 20669 20702 20713 20781 20767 20768 208il 20816 20820 20833 20846 20956 2U970 210» 21093 21099 21100 21103 21114 21144 21156 21 iw 21188 21197 21245 21320 21334 21363 21416 2iw 21438 21489 21628 21638 21670 21698 21700 21» 21744 21773 21825 21890 22032 22131 22142 Z2» 22178 22249 22276 22280 22287 22290 22347 23» 22499 22619 22547 22592 22017 22717 22765 j»» 12806 22836 22851 22869 22878 22904 22923 Z3»v 22991 23042 23071 23120 23131 23153 23176 233 23232 23258 23281 23301 23322 23325 23339 233 13362 23492 23575 23571 23586 23611 23638 23" 3850 23796 23840 3H6. 73958 73967 Verbet. 5de kl. llde HJst: 0343 m. ww' 1372? m. z. met J 70.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 10