J^xooincuuii 'flieuws £aatste Aecicfiten Jju}e<iondeH Stukken JUiMicaties Jiackt&ecicPUen Jiucqetüike Stand Amsietdaatsche fBeucs eghond binnen broek op langendijk hoorn noordscharwoude DE MOORD TE ZOETERWOUDE De daders ingesloten. NOODLOTTIGE ONTPLOFFING. DE A. N. W. B. KONINKLIJK GEWORDEN. GOEDE VANGST VOOR BREDASCHE POLITIE. Zijn meisje doodgestoken. EEN MERKWAARDIG CONCERT. PETROLEUM TREINEN RIJDEN OP ELKAAR. Een ware vlammenzee. DE WERKENDE VROUW. Een kleine winkelier. van Donderdag 31 Januari 1935. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH L JNDBOUWCEDIET N. Koers van heden te: V. In de heden gehouden aanbesteding van een woonhuis, annex winkel en ver olraak voor den heer L. Schuit, nabij den Adalbertusakker te bouwen, werd ingeschreven door: A. de Boer te Oudorp 3247; P. Kaandorp te Heiloo 3080; J. Apeldoorn te Egmond-Binnen2940; J, Bak te Egmond-Binnen 2895. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. In het kerkgebouw der Doopsgez. gemeente werd voor den Nederl. Blindenbond een pro- paganda-avond gehouden. Na opening door den predikant, droeg de heer Johan van den Berg, propagandist, op meesterlijke wijze eenige gedichten voor en gaf tevens een film te zien, waarop het onderricht der blinde kinderen en de prestaties waartoe zij het brengen op allerlei gebied, aanschouwe lijk werden voorgesteld. Deze avond, gegeven voor een vrij talrijk pu bliek, heeft ongetwijfeld de belangstelling voor den Nederl. Blindenbond zeer vermeerderd, daar zich tevens 19 nieuwe donateurs opgaven. Tot het succes van dezen avond hebben bijge dragen het viool- en violoncel-spel der heeren P. Wit en H. Pastoor en de zang van de dames M. Kampvan Zoonen, A. LangedijkBou- man en Corrie de Boer. De A. R. Kiesvereeniging vergaderde in de Chr. school te Broek op Langendijk, onder presidium van den heer H. Schelhaas, die na opening op de gebruikelijke wijze meedeelde d een schrijven was ingekomen van het Prov. Comité met advies betreffende samenstelling der lijst voor de Staten-verkiezing, hetwelk luidde als eerste 6-tal de aftredende te plaat sen en het 2e 6-tal plaatsvervangers, zoodat de lijst er als volgt zou uitzien: 1. Gravestein, Urk; 2. Mr. Bruch, Haarlem; 3. G. Baas Kz„ Amsterdam; 4. Mr. Dam, Hilversum; 5. Ver meulen, IJmuiden; 6. Keulemans, Amsterdam. Plaatsvervangers in volgorde der eerste 6 hee ren: 7. P. Slot A.Pz., Broek op Langendijk; 8. Harms, Zaandam; 9. Bossebroek, Amster dam, 10 Dr. Kolkert, Hilversum; 11. v. Wijk, Haarlemmermeer; 12. Roosje, Amsterdam. Algemeen kon men zich met deze samenstel- lir j vereenigen. De agenda der Staten-Centrale Kieskring „den Helder" leverde geen op- of aanmer kingen op. Tot afgevaardigden werden gekozen de hee ren A. SlotBlom en W. R. de Groot en tot plaatsvervangers mevr. A. SlotKok en de heer J. v. d. Molen. Vervolgens werd door den heer W de Groot een onderwerp ingeleid „Waarom de St. Geref. partij practisch naast den communist?" Spr. gaf als oorzaak aan redenen van prin- cipiëelen en practischen aard. De afdeeling Hoorn van de Ned. Reis- vereeniging (N.R.V.) heeft Woensdagavond in De Keizerskroon haar ledenvergadering gehouden onder leiding van den heer Lotte- ring. Uit de rekening van den penningmeester, den- heer Jansen, bleek, dat de ontvangsten hadden bedragen 301.45; de uitgaven 407 30; alzoo een tekort van 105 85. Met inbegrip van een kassaldo ad 101.89 is er momenteel een kastekort van 3.90. Tot bestuursleden werden herbenoemd de heeren Jansen en Lottering. In de vacature van den heer v. Wingerden (wegens vertrek) werd gekozen de heer P. C Bitter. De afvaardiging naar de a.s. algemeene vergadering werd overgelaten aan het be stuur, alsmede de behandeling van de a.s. beshrijvingsbrief voor deze vergadering. Met hartelijke woorden werd hierop door den voorzitter afscheid genomen van den af getreden secretaris, den heer v. Wingerden, wien dank werd gebracht voor de vele opof feringen in het belang der afdeeling. Aan den scheidenden functionnaris werd een fraaie beker met toepasselijke inscriptie aan geboden. Na afhandeling van het zakelijke gedeelte hield de heer Sietsma te Alkmaar een voor dracht met lichtbeelden over Noord-Oost- Zwitserland en de Bodensee. In een zeer vlot te causerie vertelde spr. aan de hand van fraaie platen over de schoonheid van dit in teressante gebied. J-^gendijk van het H.BG, ela Woensdagavond een alg. jaarvergade ring in hotel „Concordia". R,iiLrWaHrnie,m€nd voorz>tter, de heer A. „Ja mede, een hoofdbestuursver- SÏÏSrfc T het HBG- tc hebben hij ge- Gp die vergadering is gezegd, dat de g over 1935 vermoedelijk op 3 en zou wo,rden vastgesteld, roe vermoedelijk 25 a 30 cent per De rekening van den penningmeester werd nagezien en in orde bevonden °"*v0anSsten waren 27.68, uitga ven 14 08, saldo 13 60. De wenschelijkheid van uitbreiding van het bestuur werd door de aanwezigen ge voeld. s Besloten werd twee personen er aan toe te voegen. De leden waren het hiermee eens Gelrozen werden de heeren F Smit, Noord- Scharwoude en Jb. van Twuijvei/ Zuid- Scharwoude, met algemeene stemmen. In verband met het punt van voorsteller, voor de alg. vergadering werd besproken, wat de regeering zal willen geven. Garan' tieprijzen of minimumprijzen. Er waren voor standers van beide soorten prijzen. Op de vergadering van 6 Maart zal deze kwestie nader worden besproken. Het heffen van 7 van het surplus wordt door de veilingen afgenomen van de 100 terwijl de uitbetalingsprijs slechts 85 bedraagt. Dat werd onrechtvaardigd geoordeeld. Daarover moest ook op de vergadering worden gesproken, want het is een belang der leden Van de ingenomen bollen, welke door de kweekers zelf waren bewaard, mag slechts 2 procent worden afgehouden. Een en ander zal op de algemeene verga dering worden besproken. Gevraagd werd nog, of de roebelasting niet over een aantal jaren kan worden be taald. Dit is nog niet vastgesteld. Het zou zeer op prijs worden gesteld als het over een drietal jaren werd omgeslagen. Het zal zeer moeilijk te betalen zijn door de kweekers. Voorgesteld zal worden, dat het H.B.G pogingen in het werk stelt, dat de regeering het surpus 1933 en 1934 voor de volle 100 overneemt. Bij de rondvraag werd nog gevraagd over de boetes, welke werden geheven op te veel geplante bollen. Geantwoord werd, dat eenige boeten wa ren geïnd. Waarvoor, dat was niet bekend Naar aanleiding daarvan werd op de groote verwarring gewezen, welke werd ge sticht door de maten van roe, snees en aren. Onrechtvaardig en onbillijk werd het ge oordeeld, dat de boeten werden opgelegd, terwijl men toch alle bollen had ingeleverd. Op de alg. vergadering zal worden voor gesteld te verzoeken, dat degenen die aan hun inleveringsolicht hadden voldaan, van ver dere vervolging worden vrijgesteld. Er zal getracht worden voor de a.s. tentoonstelling van bloembollen te Heemstede een reisgezel schap te vormen. Naar de alg. vergadering werden de hee ren A. Bakker en C. Hink afgevaardigd. Daarna sluiting. (Ongecorrigeerd De 52-jarige van KI. en zijn 23-jarige zoon, die zijn gear resteerd in verband met den. moord op den ongeveer 25-jari- gen los werkman van Polanen te Zoeterwoude Zondagavond j.1. gepleegd in de wonirg van KL, waar v. P. een bezoek aan zijn meisje wilde brengen, doch toen door den 23-jarige van KI. met een groot aantal messteken doo- delijk werd getroffen, zijn heden na verhoor door den officier van justitie te den Haag in het huis van bewaring aldaar in gesloten. Hedenmorgen te omstreeks kwart voor zeven was het 14-jarig zoontje van den heer Bouman te Ook bij Roermond bezig de kachel aan te maken. De jongen gooi de petroleum in het vuur, waardoor een ontploffing volgde. Met zware brand wonden viel de jongen dood naast de kachel neer. H M. de Koningin heeft aan den A. N. W. B. toeristenbond voor Nederland het praedicaat „koninklijke'' verleend. Naar wij vernemen zal het be stuur van den A N. W B. aan de eerstvolgende algemeene ledenvergadering voorstellen de statuten in dien zin te wijzigen dat de naam voortaan zal lui den: Koninklijke Nederlandsche toeristenbond A. N. W. B." De vorige week is door de politie te Nijmegen als verdacht van inbraak in een kiosk aidaar aangehouden de 37- jarige C. W. uit Breda. De Bredasche politie vond hierin aanleiding zulks met het oog op de ta rijke inbraken gedu rende de laatste maanden gepleegd in de omgeving van Breda, een huiszoeking in dj woning van W. in testellen. Hierbij werd een groote voorraad goe deren van den meest uiteenloooenden aard in beslag genomen op vermoeden da+ deze goederen van diefstal afkom stig zouden zijn Tevens werd de 26- f"rige medebewoner van het huis A. de B, de zwager van W.. aangehouden en on het hoofdbureau van politie in ver zekerde bewaring gesteld Daar bekende B in vereeniging met W. een tweetal inbraken in stationsgebouwen te hebb»n gepleegd. Pij nader oiderzoek is geble ken, dat de beide mannen de stations inbraken te Lage Zwaluwe, Goes Mid delburg, Gouda en Vlaardingen op hun geweten hebben Het onderzoek wordt voortgezet Het drama te Koog aan de Zaan voor het Gerechtshof. Het gerechtshof te Amsterdam behandelde vandaag in hooger beroep de strafzaak tegen den 32-jarigen metaalbewerker G. J. K uit Amsterdam, die op den middag van 21 Sep tember 1934 op het Sluispad te Koog aan de Zaan zijn 23-jarig meisje, eveneens wonende- te Amsterdam, uit jaloezie heeft doodge stoken. Het O. M had in eerste instantie tier jaar tegen hem geëischt de rechtbank vercor deelde hem wegens doodslag tot zes jaar gevangenisstraf met aftrek van voorarrest. Het O. M. ging in appèl, verdachte heelt niet geappelleerd. De president mr. Jolles vraagt verdachte, of hij er bij blijft, dat hij niet het plan had het meisje te dooden. U wilde haar ver minken?" Verdachte: „Ja!" Pres.: „Maar dat is toch verschrikkelijk". Verdachte: „Dat is ook zoo". Pas.: „U had oneenigheic óver politiek". Verd.„Ja, dat gaf ze voor Pres.: „0 was het er niet mee eens, dat zij communiste werd?" Verd.: „Neen, dat zeker niet". Pres.: „Hebt U in September tegen haar gezegd: „je gaat er aan". Wiide U daarmee zeggen, dat haar wilde dooden?" Verdachte ontkent deze bedoeling te heb ben gehad. De veldwachter, die kort nadat het drama zich had afgespeeld, ter plaatse kwam, had- verdachte bewusteloos op den grond ge vonden. Het meisje was een huis bintienge- loopen; enkele oogenblikken later was zij overleden. Pres.: „Was verdachte bewusteloos, of hield hij zich maar zoo". Verdachte beantwoordt de vraag zelf: .ik richtte het mes op mezelf, maar toen werd ik niet goed Pas op het politiebureau kwam ik weer tot mezelf". De moeder van het meisje vertelt enkele bijzonderheden over verd en haar dochter. Zij hadden bij get. thuis meermalen ruzie gehad. Kort vóór 21 September had haar dochter na een twist met verd. geroepen: „Moeder! Moeder!" Toen getuige kwam toe- loopen zag zij het meisje staan met de handen om haar keel. Ook had verd. eens gezegd: „ik zal dat lieve meisje wel verminken zoodat geen man haar meer aankijkt". Dat er een andere jongen in het spel was, had get. nooit gemerkt en gelooft zij ook niet. Dan komt de vader voor het hekje. Hij had gemerkt, dat het meisje meer en meer voor de communistische beginselen ging voelen. Hij had tegen zijn dochter gezegd: „als je voor de communisten je verloving afmaakt, ga je het huis uit". Een vriendin van. het gedoode meisje weet te vertellen, dat verd. het meisje al eerder had bedreigd. Hij zou het plan hebben gehad een kano te huren en het meisje en zichzelf te verdrinkenmaar „het weer werkte niet mee". Pres.: U liep dus al eerder met moord plannen rond. verdachte? Verdachte ontkent dit heftig: „Ik heb nooit een meisje willen mishandelen". Een vroeuT meisje van verd., dat thans als getuige wordt gehooid, is het hier niet mee eens: ..hij heeit mij ook eens bij den keel gegrepen". Verdachte vertelt dan dat hij dien bewus- ten middag op het Siuispad met het meisje had staan praten. Hij trachtte haar over te halen, den communist, waarmee zij omgang had. weer te verlaten en naar hem terug te keeren Maar zij had er geen ooren naar; hij had haar gezicht toen willen verminken Maar toen zag hij dien man aankomen, voor wien zij hem in den steek liet en hii raakte buiten zichzelf van driftHij stak haar l.et mes in de borst Requisitoir. De procureur-generaal mr. D. Reilingh herinnerde in zijn. rfauisltoir aan de vele gevallen, die zich dén laatsten tijd hebben voorgedaan van misdaad uit jaloezie. Deze verdachte heeft voor de politie en voor den rechter-commissarjs aanvankelijk toegegeven d? opzet te hebben gehad, het meisje te dooden. Thans ontkent hij dit Spr. kan roet aannemen, dat verd. zoo boos was omdat het meisje voor het communisme voelde. Hij handelde üit jaloezie. Het staat immers vast, dat hij korten tijd voor den noodlottigen dag tegen haar heeft geroepen: „Dier. ja gaat er aan, als je van me af gaat". Uitvoerig bespreekt mr. Reilingh de ge beurtenissen, voorafgaande aan den fatalen dag. Tijdens het gesprek, dat hij dien dag met haar heeft gehad aidus verklaarde hij voor den rechter-commissaris steeds ge dacht: „zal ik haar nu dooden of niet?" Het mes heeft hij opzettelijk, korten tijd voor het gebeurde, gekocht. Voorbedachte rade acht spr. echter niet bewezen, wel de opzet, zoodat hij zich met de kwalificatie „doodslag" kan vereenigen Een moeilijke kwestie is de strafmaat. Verd. bevond zich in overspannen toestand, hij staat zeer gunstig bekend en zijn jeugd was ongelukkig en zonloos. Daartegenover staat echter de groote ernst van het feit: een jong meisje in den bloei van het leven, is ge dood. Door de justitie dient uitdrukking te wor den gegeven aan den afschuw voor derge lijke feiten, die thans zoo veelvuldig voor komen. De straf dient te worden verhoogd, hij is voor de samenleving gevaarlijk. Spr. requireerde wegens, doodslag een gevangenisstraf van tien jaar. Als verdediger trad op mr. Th. J. Eskens Wieée'iedjes uit alle deelcu der wereld. Te Genua wordt een tentoonstelling ge houden van wiegen uit a'.le tijden en van na genoeg alle volken. In verband hiermede werd dezer dagen' een merkwaardig concert gegeven, waarbij uitsluitend wiegeliedjes ten gehoore werden gebracht. Het program ma bestond o.a. uit eeuwenoude Venetiaan- sche, Chineesche en Calabreesche volkswijs jes, Spaansche, Grieksche, Bretonsche, Groenlandsche, Indiaansche, Braziüaansche, Hawaïaansche liedjes. Van bijzonder eigen aardige structuur waren de slaapliedjes van Afrikaansche nomadenstammen. Waarschijnlijk tengevolge van een verkeer den wisselstand heeft nabij Constanza een botsing plaats gehad tusscben twee petro teumtreinen. De petroleum vloog onmiddel lijk in brand en verspreidde zich in branden de stroomen over het veld, zoodat er een ware v'ammenzee ontstaan. Het spoorweg verkeer moest worden gestaakt. Militairen en de. burgerbevolking van de omliggende dorpen trachtten het vuur dooi het opwerpen van dammen tegen te houden en een catastrophe te voorkomen. Alkmaar, 29 Januari 1935. Mijnheer de Redacteur. Beleefd verzoek ik U nog een plaatsje In Uw blad als antwoord aan een kap persvrouw. Het verheugt mij, dat in zendster het gedeeltelijk met mij eens is. Het spijt mij, dat ze in dit geval den schoen aantrekt welke haar niet past. Indien inzendster de betrokken stukjes nog eens wil lezen, zoo het er 6taat, dan zal ze kunnen opmerken, dat ik het als het tegenovergestelde van recht be schouw dat een vrouw meewerkt in za ken. Ik verlies echter de tijdsomstandig heden lang niet uit het oog, doch dit hoop ik:, dat ver voor het jaar 2000 de tijd er zal zijn, welke komen moet om aan alle onrecht een einde te maken door gelijkheid voor allen. Dan zullen inderdaad ook de vrouwen uit groep 1 naar hun innerlijk verlangen kunnen leven. Met mijn hartelijken dank voor de plaatsing. (Wij gelooven nu de discussie over dit onderwerp wel te kunnen sluiten. Red. Alkm. Crt.) LEGESGELDEN POLITIE- VERGUNNINGEN. Door BURGEMEESTER en WETHOU DERS van ALKMAAR is bepaald, dat de gemeentelijke verordening op de heffing van leges met ingang van morgen, Vrijdag 1 Februari 1935 zal worden toegepast op de daarvoor in aanmerking komende vergun ningen, welke door den Commissaris van Politie worden verleend. Hieronder vallen derhalve voortaan: Vent vergunningen, vergunningen verlenging sluitingsuur voor café's, straatmuziek-ver- gunningen, ontheffingen voor vrouwelijke bediening in café's, verklaringen ten behoeve van vreemdelingen en vergunningen voor optochten, serenades en reclame-vertoonin gen. Voor elk dezer vergunningen zal voortaan 0.50 leges moeten worden betaald aan het Bureau van Politie. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 31 Jan. 1935. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd. Aanvoer 163800 K.G BROEK OP LANGENDIJK, 31 Jan. '35. Aanvoer en prijzen varen heden als volgt: 55000 K.G. Roode kool 2.30-/ 4.80, 2e s. 1.80-/ 4.60; 54000 K.G. Gele kool 1 -ƒ 1.40, 2e s. 1-/ 1.20; 53000 K.G Deensche witte kool 0.70—1.50; 33000 K.G. Uien: gele 1.90—2.50, grove 2.602.80, drielingen 0.60—1 20; 2000 K.G. Peen 1.20—1.30; 1000 K.G. Bieten 1.20, alles per 100 K.G. HOORN, 31 Jan. 1935.'Op de heden ge houden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 4 stapels kleine fabriekskaas 17; 1 stapel boerencommissiekaas 18, totaal 5 stapels wegende samen 2930 K.G. Handel matig. NOORDSCHARWOUDE, 30 Jan. 1935. 29000 K.G. Uien: uien 2.50—2.80, drie lingen 1 1.50, grove 3—3.30, gele Nep 1.80-/ 2; 1400 K G. Peen 0.90— 1.30, kleine Peen 60 cent; 400 K,G. Kro ten 1;40; 59200 K.G. Roode kool 2.30— 5, doorscot./ 1.10—3.70; 28200 K.G. Gele kool 1.10—1.60, doorschot 1— 1.30; 35600 K.G. D. witte kool 0.80— 1.30, doorschot 0.70—1.20, alles per 100 K.G. SCHAGEN, 31 Jan. 1935. Op de heden gehouden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 10 Paarden 150—350; 8 Geldekoeien (mag.) 80—130; 25 Gel- dekoeien (vette) 150—250; 16 Kalf- koeien 130—185; 99 Nuchtere kalveren 6—12; 41 Schapen (vette) 14—18; 66 Overhouders 812; 30 Varkens (mag.) 12—18; 16 Varkens (vette) per K.G. 37—39 cent; 63 Biggen 7—12; 700 Eendeieren 2.10—2.30 en 42000 st. kipeieren, waarvan de prijzen als volgt: 54 -56 2.40-/ 2.50, 56-58 2.50- 2.70, 58—60 2.60—2.70, 60—62 2.702.80, 62—65 2.80—3.10; kleine 2.10-/ 2.30. WARMENHUIZEN,»30 Jan. 1935. Roode kool le s. 2.30-/ 4.60, 2e s. 2-ƒ 3.10; Gele kool le s. 1.10—1.50, 2e s. 1 1.10; D. witte kool le s. 1, 2e s. 0.70 0.90; Drielingen 1.20—1-30; Uien i .802.80; Grove uien 2.803.30. Aanvoer: 10500 K.G. Roode kool; 4500 K.G. Gele kool; 4300 K.G. D. witte kool en 950Ó K.G. Uien. GETROUWD: Jacobus Veel en Dieuwertje Slot. GEBOREN: Arnoldina Elisabeth, d. van Theodorus van der Meer en Johanna Rietbroek. OVERLEDEN: Klaas Verwer 76 jaar. Jati Zeeman 75 jaar. Christiaan Johan Brouwer 81 jaar. Abraham Butter 46 jaar. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 STAATSLEENINGEN. 4 NederL 1931 4 1934 4 Ned.-Indië 1934 4 1934 A 514 Duitschland 1930 Idem met kettingverklaring. BANK-1NSTELL1NGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Néd. Ind. Handelsbank 66l/2 Rotterd. Bank 93 INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Nederl. Ford ex. 40 afst. Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am, Smelting 20?/g 1019/!6 1019/16 lUH/16 1011/16 31% 37/4 1041'. 291/is 357/g 30Vs 45-v. 560. 238 225% 83% 101 9/jj 6 22 3'/a 164% 87'/5 79*'. Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden 186/i6 Dito actions11.00 MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. 143 Boeton43 Redjang Lebong 165 PETROLEUM. Dordtsche Petr116 Kon. Petr142% Perlak 961/8 Continental Oil10%6 Shell Union 4%6 RUBBERS. Amsterd. Rubber 959/lg Deli Bat. Rubber 65 Hessa Rubber90 Oostkust3ius/16 Serbadjadi5y7j& Interc. Rubberjs/ SCHEEPVAARTEN. 1 Kon. Ned. Stoomboot 5% Scheepvaart Unie 31Va TABAKKEN. /8 Deli Bataviaj4j 0"d* Delioig/ oenembah 136 AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka 2'% Southern Railw. Cert7R/„ Union Pacific 63% §Noteering per 50. fExclaim. 'Exdividend. 32 38 37". 66% 30% 240 227 95 69/16 18* 22% 3% 166 19 143 40 165 143-/2 90 10% 47/16 i 971/. 67 92 31 60 1% 145 133*/. 136 62 28 37% 667,-7 381/s 37%- 677. 857, 6| 9ja 166 V, 8'7- 8 79 7, 19% 148 227} 85% l l87/i« pl.m. 2.15 31% 28 37% 66*/.-7 307, 227% 85*/.-4 69/16 I8V16 i 797. 148-9 4f 7/i6 97-% 10%6-1 9Va f 67% 79% 1481 50 91 106/16 62% PROLONGATIE Vorige koers 1 pCt. Heden 1 pCt. WISSELKOER FM AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL. New-Work Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Kopenhagen Stockholm Oslo Madrid Italië Vorige Koers op koers heden 2 uur 1.48% 1.487/8 7.24% 7.25 59.33 59.33 9.747/g 9.747/g 34,47 34.47 47,84 47.85 32.35 32.35 37.35 37 35 36.35 36.35 20.23 20.23 12.63 12,03

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3