Tarwestroo te koop WALES Anthraciet H. C. Stoutjesdijk, OPRUIMING !Bucqeclijke Stand. £aatste éecicfttw Spoct Aduectentiën en aniiere soorten brandstollen ASPIRIN HEERENKAPLES Srandslolfenhaniiel, Vaordam 5 prijsvermindering J. F.:W. OBER ALKMAAR NOORDSCHARWOUDE (Januari). SCHOORL WIERINGERWAARD SCHAGEN H5ERHUGOWAARD Dijkgraaf van den polder Heerhugowaard benoemd. ZITTING EERSTE KAMER. De moord in de Anegang te Haarlem. Tegen kappersbediende levenslang geëischt. Pontwachter houdt twee maanden. Het slot van het ongeval op de Velserpont. DE WAAL WAST. DOODELIJK VERKEERSONGEVAL. MEINEEDIGEN IN DE MOORDZAAK TEGEN P. DE BIE. Twee broers voor de rechtbank. Een onderzoek ter plaatse ingesteld. Vrijspraak omdat bewijs ontbreekt. MOORDAANSLAG OP DANSMEESTER. NEDERLANDSCH B-ELFTAL VERLIEST. Een slechte wedstrijd. WEDSTRIJD TE BERGEN. TRIJNTJE SCHRIKKEN, HU W*)LIjkS BEMIDDELING. Een flinke JONGEN gevraagd. flinke Colporteurs. BOERENKNECHT, VERLOKEN 2 Febr. een FlEIS MET I ANSTDRAGER. GEVRAAGD, zeven uur. Brieven met prijsopgaaf onder letter W 410 bureau v. d. blad. GEMEENTE-SI ALHTHUIS. VRIJBANK. verkoop van Rundvleesch. worden steen- en gruisvrij geleverd door TELEFOON 2515. KARPETTEN TAPIJTEN LOOPERS - TAFELKLEEDEN. LAKGES.AAAT 20. Maar op 't moment, dat Bruintje en Wim door de kabouters zullen worden wegge bracht uit dit duistere bosch, verschijnen de Moorenslaven van koning Saforet, die hen heeft opgedragen om Stippel, den kabouter met het tooverzakje voor hem in een mand mee te brengen. Maar als Bruintje, Wim en de Kabouters dat hooren, slaan ze op de vlucht (de zaal in!) tot groot vermaak van de kinderen, die met stralende gezichten zien, hoe de Mooren slaven zoeken en niets vinden. Maar Bruintje is zoo dom, om weer naar het bosch terug te gaan, hij gaat zich verstoppen in de mand en als dan de Mooren terugkomen nemen ze in plaats van Stippel Bruintje Beer mee. Aangekomen in het paleis van koning Saforel zien we dezen dikken veelvraat aan 't eten. Hij benoemt Bruintje (die het tooverzakje van Stippel heeft gekregen) tot hofkok en alles schijnt vredig te verloopen. Maar Wim Das is bedroefd over de ont voering van zijn vriendje en hij gaat op zoek. Na vele omzwervingen komt hij in 't onderwater-paleis en tenslotte ook in de keuken van het paleis van koning Saforel, waar hij tot zijn groote vreugde Bruintje weer terugvindt. En natuurlijk komt dan alles weer in orde, zoodat de kinderen tevreden zijn over het lot van hun aller vriend Beer. Het waren de Hagespelers (leider Ed. Verkade), die hiervan een vertolking gaven De roem was reeds vooraf gegaan, zoodat een goede opvoering te verwachten was. De wijze eehter, waarop dit gezelschap een kinderschare een heelen middag onafgebroken weet te boeien, verdient alle hulde. Alles was tot inde puntjes verzorgd. Wij denken vooral aan de prachtige en artistiek ontworpen décors, .pan de costumes, de dansen. In één woord:vzoowel de vertolking alè de entou rage vermochten deze operette tot een groot succes te maken. De kinderen leefden intens mee, het con tact tusxchen hen en de spelers werd geen oogenbllk gebroken. Meer nog dan de voor treffelijke uitgebeelde Bruintje Beer. Na Andriënne Canivez zouden we Wim Das van Corry Vonk willen noemen in haar glansrok Haar geestige en ongekunstelde wijze van adeeren stempelt haar tot een groot artiste, voor wie o. i. nog een- roemrijke toekomst zal zijn weggelegd. De operette is vlot geschreven en ook de muziek past volkomen in 't kader van dit lichte genre. Jacques v. Hoven als de Moorenkoning was goed, evenals Rob. Geraerds als de Wijze geit. Nogmaals: hier werd iets goeds geboden, dat bij de kinderen nog langen tijd in de herinnering zal blijven. Ongetwijfeld brengt deze kinder-operette groote kosten met zich inee, maar o.i. zou een billijker entree voor zoo'n middagvoorstelling hier gerechtvaar digd zijn. Dan zouden vermoedelijk nog meer kinderen ervan kunnen genieten en dan behoefden waarschijnlijk ook de pro gramma's geen kwartje te kosten. AANRIJDING OP DEN KENNEMER- STRAATWEG. Hedenmiddag haalde een automobilist bij het inhalen en passeeren van een andere auto zoover naar links uit, dat hij met zijn wagen op het fietspad terecht kwam. Daar reed een jongen op de fiets, die door de auto werd aangereden. De jongen viel en kreeg een lichte verwonding. Een onderzoek wordt ingesteld. RIJKSTELEFOONDIENST. Locaal telefoonnet Alkmaar. Nieuwe telefoonaansluitingen in de maand Januari 1935 tot stand gekomen: 2990 F. Kalksma, Dames- en Heerenkap per; 3230 P. Maarleveld, Adj. Insp. v. Poli tie; 3405 dr. Wouter Bosch, Scheikundige; 3737 J. G. Karsten, Boter-, kaas- en eieren- handel; 3790 F. Hulzebos, Dameskapper; 3838 S. Molenaar, Brood-, koek- en banket bakker; 4026 Eerste Heilooër Hyg Melkin- richtinn; 4039 C. Rodenburg, Metselaar; 4089 J. J. van Dijk, Electro-techn. Bureau; 4099 J. Scihpper, Schilder en behanger; 4101 J. H. Merkx, Voorzitter Centraal Mag St. Vincentius. 4120 Jac. Vlug, Carosseriebouw; 4126 C Stofberg, Bloemist; 4129 W. B. G. Muntje- werf, Makelaar in vaste goederen; 4135 B. Lammers, Vischhandel; 4136 J. C. v. Nek, Handel in techn. vetten; 4138 H. de Graaf, Accountant; 4151 Th. J. v. d. Helm, Handel in autobanden; 4161 J. Th. v. Diepen, Make laar en administratiekantoor; 4171 H. A. Pabbruwe, Directeur Post- en Telegraafkan toor; 4189 P. Schenner, Timmer-, Metsel- en Aannemersbedrijf; 4228 K. Ambagtsheer, Kringhuisbewaarder N.S.B.; 4236 P. Molen, Aannemer; 4237 Mevr. J B. Stammes; 4238 S. Vijselaar, Levensmiddele^bedrijf4265 D. de Groot, Electr. bakkerij; 4276 P. S. Hoek stra, Bedrijfsleider der wasscherij en ververij S. Krom N.V.- 4289 J. Broeder; 4298 Jac Groothuizen, Feestartikelen en verhuur van tooneel-costumes. PREDIKBEURT. Ger. kerk (groote zaal) hedenavond 8 uur bijbellezing ds. von Meijenfeldt. OETROUWD: Gerardus Hoolwerf en Maria Sander. Bernardus Bakker en Wilhelmina Lugtig. Johannes Boots en Catharina Zijp. OEBOREN: Maria Magdalena, d. van Gerrit van der Sluijs en Femmegien Franke. OVERLEDEN: Wijntje Poel gehuwd met Nan Rotgans 68 jaar. Nicolaas de Wit 2 jaar. Geboren: Jan, zoon van Cornelis Kuiper en Anna Kater. Overleden: Anna Zut, oud 79 j-, echtgenoote van Jacob Bruijn. komen bij ons klimaat ge regeld voor; etude tieépt het product van vertrouwen. In een Dinsdag gehouden vergadering van den pensionhouderebond is, naar 't Volksblad meldt, besloten, eer. audiëntie bij den minister aan te vragen om het invoeren van een reis- belasting te bepleiten. Ook zal aangedrongen worden op het strenger handhaven van het verbod voor rijksambtenaren betreffende het hebben van bijverdiensten, waardoor een beroepspension houder van dergelijke concurrentie verlost zou worden. Teraardebestelling van C. Waiboer. Gistermiddag is in alle eenvoud te Wie ringerwaard ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer C. Waiboer, over leden in den ouderdom van 76 jaar te Schagen. Toen de droeve stoet het kerkhof bereikte, waren daar reeds velen tegen woordig om den overledene de laatste eer te bewijzen. We merkten o.a. op burgemeester C. Haringhuizen van Wieringerwaard, heemraden en ingelanden van den gelijk- namigen polder het bestuur der harddraverijs vereeniging „West-Friesland" te Schagen, waarvan de thans ontslapenen vele jaren bestuurslid was, afgevaardigden van de harddraverij vereeniging te Zijpe-Noord en vele anderen. Toen de kist aan den schoot der aarde was toevertrouwd voerde burgemeester Haringhuizen het woord. Spr. schetste den heer Waiboer als een krachtige, levenslustige natuur, als iemand die steeds hard heeft gewerkt en zeer veel goed heeft gedaan. Van 1905—1909 was de heer Waiboer raadslid der gemeente Wieringerwaard, daarna tot 1927 hoofdingeland en later dijkgraaf. Aan vele vereer.igingen heeft hij zijn beste krachten gegeven. Met groote dankbaarheid zal hij, de stille werker, steeds worden herdacht. Thans is hij uit Schagen, waar hij zich metterwoon vestigde, naar Wieringerwaard teruggekeerd om er voor altijd te rusten. Als vriend dankte de bur gemeester hem voor zijn grooten steun en vriendschap, iets wat steeds heeft goed ge daan en nimmer zal worden vergeten. Nadat een zoon voor de betoonde belang stelling had bedankt, verlieten allen diep onder den indruk den doodenakker. Overplaatsing. De heer Bos, commies der directe belas tingen ter standplaats Schagen, is overge plaatst naar Hilversum. Een drieling. Een koe van den veehouder G. Borst te Schagen heeft het leven geschonken aan drie voldragen, gezonde kalveren. Moeder en kinderen maken het best. Voorwaar een zeldzaamheid. Heden werd bij K. B. tot dijkgraaf van den polder Heerhugowaard benoemd de heer P. Tromp Jzn., alhier. De heer Tromp, in 1882 in deze ge meente geboren, is de oudste zoon uit een zeer talrijk gezin waarvan de va Ier zich van klein boertje opwerkte tot een flink landbouwer De thans benoemde dijkgraaf nam al spoedig deel aan het publieke leven en werd bestuurslid van verschillende ver- eenigingen. Hij is op tuinbouwgebied een zeer bekende persoonlijkheid en o.a. vooizitter van de Vereeniging to* be vordering ter verkrijging van roerende goederen door landarbeiders In 1923 werd hij gekozen tot lid van den Raad, in 1931 volgde zijn benoeming tot wethouder, in 1933 werd hij benoemd tot lid van het Hoogheemraadschap N Hollands Noorderkwartier Men verwacht dat de polder H.H.- Waard door de benoeming vari dezen in vele opzichten self-made man een goed dijkgraaf zal hebben gekregen. (Ongecorrigeerd De militaire uitgaven. Voortgezet worden de algemeene beschou wingen over de rijksbegrooting voor 1935 De heer van Embden oefent ernstige critiek wegens de vermeerdering der militaire uit gaven. Spr. brengt de regeering hulde voor haar aandeel in het Volkenbondswerk ter oplossing van de Saarkwestie Hij verlangt een commissie om het vraag stuk onzer neutraliteit te onderzoeken. Het door de regeering toegezegd onder zoek betreffende particuliere wapenfa- bricage acht spr. onvoldoende. Hoewel instemmend met het regeeringsbeleid in het algemeen, zal spreker's fractie tegen de defensie-begrooting moeten stemmen. De heer Fock (lib.) critiseerde de hou ding der V D. ten opzichte van de defen- siebegrooting. Hij had van minister Mar- chant meer tact verwacht in de spel lingkwestie. Voorts oefende hij critiek op het beroep door de regeering gedaan op de publieke opinie ten aanzien van de houding van Nederland, inzake toelating van Rusland tot den Volkenbond. Hij wilde maatregelen tegen revolutionnai- re elementen ook buiten grondwetsher ziening om. Ingrijpende bezuinigingen had spreker van de regeering eerder verwacht. Spr. dringt aan op vereenvoudiging van het stelsel van economische steunmaatrege len; ordening van het bedrijfsleven moet vari onder op komen, mag niet zijn een econo misch maaksel uit de studeerkamer. Spreker's fractie zal de regeerig steunen, n zuinigingrontwerp spoedig komt. >prel net be- De heer Serrarens betoogt, dat de regee ring er zonder devaluatie niet komt. De niet- goudlanden staan er beter voor dan de goud landen. Nederland moet tijdig zijn maat regelen nemen. Vandaag had zich voor de rechtbank te Haarlem te verantwoorden de 21 jari ge kapper A. T. O., verdacht van moord, brandstichting en diefstal, gepleegd op 6 September van het vorige jaar in de Anegang te Haarlem. Verdachte nad 's avonds om 9 uur een bezoek gebracht aan de 18-jarige dochter van den heer Wevers, met wie hij vroe ger omgang had gehad De ouders warm niet thuis en de andere kinderen sliepen re^ds. De bezoeker heeft de 18-jarige dochter ep de canapé door worging om het leven gebracht en om de sporen van zijn misdrijf weg te wisschen, heeft hij in een kleerenkast brand gesticht. Vóór hij het huis verliet, wist hij nog wat geld te stelen; de brand werd spoedig ont dekt; met behulp van eenige voorbijgan gers is het meisje bij buren onderge bracht. Het onderzoek wees uit, dat het meisje was geworgd. Spoedig was be kend, wie de dader geweest kon zijn. Twee dagen later meldde de 21-jarige kappersbediende zich bij de politie te Zwolle aan. Verdachte verklaarde niet van plan te zijn geweest het meisje te vermoor den. De moord is in een plotselinge op welling geschied. Hij was naar het huis gegaan om geld te stelen. De psychiater verklaarde, dat verdichte noch ontoere keningsvatbaar noch verminderd toe rekeningsvatbaar is. Hij moet bewust den moord hebben bedreven. De officier van justitie merkte op, dat indien iemand in een oogenblik van op winding een meisje vermoordt, deze niet langer in de maatschappij thuis hoort en eischte daarom levenslange g e- vangenis s t r a f. Uitspraak 23 Februari. De Haarlemsche rechtbank heeft heden uitspraak gedaan in de zaak tegen den 59-jarigen pontwachter L. S. die 14 dagen geleden terecht heeft gestaan wegens het veroorzaken van dood door schuld. Verdachte deed op 10 Augustus j.1. als gezagvoerder dienst op een der ponten bij Velsen, waarmee toen een noodlottig onge luk is geschied. Hij had de machines in werking gesteld, zonder zich eerst te over tuigen of de afvaart mogelijk was, met het gevolg, dat een auto, welke gedeeltelijk op de pond stond, in het water stortte. Hierbij zijn de 20-jarige mej. Heynemans, dochter van den autobestuurder en een Duitsche dienstbode verdronken. De pontwachter ver klaarde bij zijn verhoor, dat hij een geluid had gehoord, alsof de klepipen van de ponl werden opgehaald, waarna hij was afgeva- ren. De officier van justitie was van oordeel, dat door verdachte's schuld het ongeluk is gebeurd en eischte 2 maanden hechtenis. De rechtbank veroordeelde den pontwach ter heden eveneens tot 2 maanden hechtenis. Het water van de Waal bij Keker- dom wast zeer snel. Het staat op het oogenblik van dijk tot dijk. De steenfabrieken in deze gemeente on dervinden er reeds last van. Hedenmorgen te kwart over acht heeft op het Vredenburg te Utrecht een doodelijk on geval plaats gehad. In de richting Catherij- nenbrug reden twee wielrijders naast elkaar en ter hoogte van het restaurant „Astoria" passeerde een trailer met een aanhangwagen Vermoedelijk is de linksrijdende man door den trailer gegrepen, toen gevallen en onder het achterwiel gekomen. Het slachtoffer, de 47-jarige timmerman J. J. G. uit de Slacht- straat werd op slag gedood. De chauffeur be merkte van het ongeval niets en reed door. Het nummer en de eigenaar van den wagen waren echter bekend, zoodat de aanhouding van den chauffeur, die in de richting Woer den verdwenen was, verzocht werd. De Utrechtsche politie waarschuwde dadelijk de politie te Woerden, welke den chauffeur aan hield, die later door de Utrechtsche politie ambtenaren gehoord werd. Hier bleek inder daad, dat de man van het ongeval niets be merkt had, zoodat hier vermoedelijk niet van schuld sprake kan zijn. Het slachtoffer G. is naar het hoofdbureau van politie overgebracht, waar een nadei on derzoek naar de oorzaak van liet ongeval in gesteld wordt. Heden werd voor de rechtbank te Den Bosch behandeld de strafzaak tegen de twee gebroeders M. M. v. H. en J. W. v. H., wo nende te Oss, doch thans in het Huis van Be waring te Den Bosch gedetineerd, die tijdens de behandeling van de moordzaak contra P. de Bie uit Os, die terecht stond als verdacht van mcord op zijn neef G. de Bie, op verzoek van den officier van justitie werden gearres teerd als verdacht van meineed. De 20-jarige verdachte J. W. v. H. was met H. A. v. d. Putten, bijgenaamd „De Rut", naar de ma- rechausee-kazerne te Oss gegaan en had toen aan twee wachtmeesters verklaard, dat hij op den avond van den moord G. en P. de Bie tezamen had gezien. P. vluchtte achter een boom toen hij eraan kwam. Voor de rechtbank legde deze verdachte een geheel andere verklaring af. Hij ver klaarde toen, dat van der Putten hem had ge zegd:,Ik sla je kapot als je niet zegt, dat je P. en G. de Bie tezamen gezien hebt". Omdat hij bang was voor „De Rut" was hij toen met deze naar de marechaussee-kazerne ge gaan. Eenmaal daar binnen hebben de wachtmeesters hem mishandeld. Zij schopten hem tegen de beenen en wierpen hem in een koud hok. Toen heeft hij maar gelogen en verklaard, dat hij op den avond van den moord P. en G. de Bie samen had gezien. Voor de rechters durfde hij voor de waar heid uit te komen en hij verklaarde onder eede, dat hij op den avond van den moord P en G. de Bie niet samen had gezien. De 25-jarige M. H. van H. had aan „De Rut'' gezegd: „Onze Jan heeft P. en G. de Bie wel in het steegske gezien". Dit had hij aan „De Rut" verklaard, toen hij met deze op het land was. Voor de rechtbank had M. v. H. onder eede verklaard, dat hij zulks n ie t aan „De Rut" had gezegd, In verband met den moord op G. de Bie rechtbank te Den Bosch is veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf en welke moordzaak op 20 Februari a.s. in hooger beroep zal voor komen, werd door de voltallige strafkamer van het gerechtshof te Den Bosch daar ter plaatse hedenmorgen een onderzoek inge steld. In gezelschap van wachtmeester de Gier van ae brigade der Kon. Marechaussee te Oss begaf de strafkamer zich per auto naar Gement onder de gemeente Berchem, alwaar het lijk van den vermoorde werd gevonden. Nadat deze plek nauwkeurig was onder zocht, begaf het gezelschap zich te voet via 't Schaikveld over de Meerveldstraat naar de Meer, waar door den vader van den ver moorde diens rijwiel na lang dreggen werd teruggevonden. Nadat de strafkamer hier slechts eenige oogenblikken had vertoefd, vertrok men weer naar de kazerne van de Kon. Marechaussee te Oss. Alles verliep zeer rustig en slechts wei nigen bemerkten iets van het bezoek De zaak tegen M. H. v. H. werd het eerste behandeld. De officier eischte tegen hem in zijn requisitoir vrijspraak en de onmiddel lijke invrijheidstelling van den verdachte, het O.M. is overtuigd, dat de verdachte op de zitting van 17 December een meineed heeft afgelegd. Het wettig bewijs ontbreekt echter. De rechtbank, onmiddellijk uitspraak doende, sprak den verdachte vrij en beval zijn onmiddellijke invrijheidstelling. De rechtbank te Zwolle veroordeelde lie den den 19-jarigen schildersknecht A. G. te Zwolle tot één jaar en zes maanden gevan genisstraf, waarvan een jaar voorwaardelijk met een proeftijd van drie maanden en aftrek van den tijd doorgebracht in preventieve hechtenis, terzake, aat hij in den avond van 5 October op den dansleeraar M. Nord, na bij diens dansinstituut een moordaanslag pleegde door N. met een dolkmes in de borst- noite te steken, waardoor deze levensgevaar lijk werd gewond. De officier van justitie had één jaar gevangenisstraf voorwaardelijk ge- eischt Voetbal. Op het Ajaxterrein had gistermiddag een wedstrijd plaats iusschen een Nedtrlandsch B-elital en de Engelsche derde klasser Luton F. G In het begin nam Nederland de leiding, doch de ïust kwam met 11, terwijl direct daarna de stand op 31 voor de Engelschen werd gebracht. Ook verder waren de profs sterk in de meerderheid, al bleven doelpunten uit. Het Ned. ehtal heeft een zeer slechten wedstrijd gespeeld en voor de I. C. zat er geen materiaal in voor het echte elftal. Lungen, waarvan men veel verwachtingen had, stelde misschien wel het meeste teleur. De vleugelspelers waren nog de besten van onze ploeg. Bridge. In de groote zaal van de Rustende Jager te Bergen had gisteravond een bridge- wedstrijd plaats, georganiseerd door de Bergvr Bridge club. De belangstelling was niet zoo groot als vorige maien. Er waren ditmaal 48 deelnemers. Deze speelden 'in twee groepen van 6 tafels. De zaal leende zich prachtig voor een wedstrijd en ér werd zeer rustig gespeeld in de meest aangename stemming De wedstrijd was mooi op tijd geëindigd. De uitslag was als volgt:' Groep A, oneven lijn: 1. de heeren C. Blom en J de I.afige 'te Bergen met 17 p.; 2. <le heeren L. Trijbétz en G. v. Gulik te Alkmaar met 19 p. Even lijn: 1. de heeren L. Grootegoed en A. Bak Ie Bergen met 11 p.; 2. de heeren Blokker en Klinkhamer ie Bergen met 16 p. Groep B., oneven lijn: 1. de heer en mevr. H. Pijpers te Alkmaar met 16 p.; 2. de heer en mevr. P. C. Pronk te Bergen met 19 p. Even lijn: 1. de heeren Slot en Vlam te Warmen- huizen met 10 p.; 2. de heeren A. en J. Eriks te Petten met 16 p. In elke lijn waren voor de nummers 1 en 2 kunstvoorwerpen als prijzen. CORRESPONDENTIE. Correspondente te Stom petoren. Ingezon den stukken behooren niet aan de correspon denten maar aan de redactie gezonden te worden. Het stuk, dat U ontving en aan ons door zond omvat een persoonlijken aanval en moet dus mét den vollen naam worden geteekend. Waar de naam van de schrijfster noch U noch ons bekend is, verhuist het stuk der journalistieke gewoonte getrouw naar de prullemand. Red. Alkm. Crt. C. Kalhier. U heeft natuurlijk gelijk. Er zal op gelet worden. Red. Alkm. Crt. Heden overleed tot onze diepe droofheid, na een kort stondig lijden, onze lieve Vrouw en zorgzame Moeder, Behuwdmoeder en Behuwd dochter, Echtgenoote van A. BAKKER, in den ouderdom van 49 jaar. Heemskerk a. Duin, Voorweg 45, 5 Febr. '35. Uit aller naam, A. BAKKER. De begrafenis zal plaats hebben op Zaterdag 9 Febr. a.s., *'s middags 2 uur, op de Alg. Begraafplaats te Wijk aan Duin. Vertrek van het sterfhuis ,des jn.m. .1 uur 30. Inlichtingen kosteloos. Strenge discretie en, waarborg voor nette serieuse. afwikkeling. Voor se- rieuse Reflectanten ook aan huis te ontbieden. Relaties over 't ge- heele land. Bureau „SECCOUR" Heemraadssingel 284a, Rotterdam. Tel. 87035. ROMAR, FNIDSEN 115. Gevraagd: Brieven onder letter IJ 411, bur. van ditblad. GEVRAAGD EEN goed kunnende melken, bij W. HOPMAN, Zeglis 214, Alkmaar. tusschen Huiswaard en Burgervlot- brug. Terug- te bez. tegen beL bij L. SNIJDER, Huiswaard 6, bij Alkmaar. in balen, bij G. SPEETS, STOMPETOREN. Vrijdag a.s. vanaf 9 uurvoormidd. en VAN BETEEKEKI3 van

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3