tyuwuiciaal Tlieuws £aaUte Aecicfitm Mackt&ecicfUen J^ücqexÜjkc Amstecdamsche Jieucs „1. Het is verboden op den Rijksweg te HEILOO SCHOORL EGMOND A. D. HOEF ZU1DSCHARWOUDE (Ongecorrigeerd.) HET N. S, B.-INSIGNE. Beroep voor den Hoogen Raad verworpen. DE ROODE TULP. Eveneens voor den Hoogen Raad. DE MARINIERS DEFILEEREN. Voor H.M. de Koningin. AUTOBOTSING OP DEN HAARLEMMERWEG. «- Vier licht gewonden. Onderwijzeres gedupeerd. Een vreemde geschiedenis. DRAMA IN DUITSCH STADJE. Gezin door gasverstikking om het leven gekomen. van Maandag 18 Februari 1975. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangon per draadlooze telefoon). Koers van heden te: Vorigé" koers 64'/, 243 pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 was op 15 October 1934, ophouden te gel den. In verband daarmede hebben wij de be staande Winkelsluitingsverordening (gemeen teblad nr. 1352) zooals deze sedert is gewij zigd (gemeenteblad nr. 1379) herzien en in overeenstemming gebracht met de gewijzigde bepalingen der Winkelsluitingswet. Vervallen zijn in het hiernavolgend ont werp de bepalingen met betrekking tot visch- en fruitwinkels, aangezien dienaangaande een ruimere verkoopgelegenheid op Zondag js tot stand gekomen krachtens besluit van uwe vergadering van 13 September 1934 in verband met de artt. 3 e.v. van de wet van 27 juli 1934, S. 450, tot wijziging der Winkel sluitingswet. Mochten de buitengewone tijds omstandigheden, die aanleiding gaven tot de verruiming van verkoopgelegenheid op Zondag, ophouden en de zooevengenoemde bepalingen ingevolge Koninklijk besluit haar kracht verliezen, dan zullen de thans gelden de afwijkingen ten aanzien van fruit- en vischwinkels weer kunnen worden hersteld. Overigens zijn behoudens enkele wijzigin gen van ondergeschikten aard in het ontwerp de thans geldende bepalingen van de Win kelsluitingsverordening overgenomen. Wij stellen uwe vergadering voor de ver ordening tot afwijking van de bepalingen der Winkelsluitingswet 1930, S. 460, gewijzigd vast te stellen. GROENTEN-, FRUIT- EN AARDAPPELENMARKT. B. en W. schrijven in bijlage no. 17: Nog steeds is officieel aangewezen als ter rein voor markt voor vruchten, aardappelen en groenten, o.a. het terrein aan de Oostzijde van den Helderscheweg tegenover het admi nistratiegebouw der lichtbedrijven. Dit levert moeilijkheden op voor het verkeer op den Hel derscheweg, dat door de uitbreiding, die het autobusverkeer op dezen weg heeft onder gaan, in het bijzonder sedert de totstandko ming van den afsluitdijk, belangrijk is toege nomen. Wij zouden u daarom, in overeen stemming met het advies der commissie van bijstand voor het marktwezen, in overweging willen geven deze aanwijzing in te trekken. Voorzoover de N.V. Alkmaarsche Export veiling voor Land- en Tuinbouwproducten terrein beschikbaar heeft, zal zij aan de ge gadigden op haar terrein een standplaats kunnen toewijzen. De N.V. is daartoe bereid. Wij stellen u mitsdien voor in te trekken artikel 34 sub 8 der Algemeene Politieveror dening. REORGANISATIE DIENSTEN EN BEDRIJVEN. In bijlage no. 19 schrijven B. en W.: Overeenkomstig ons voorstel betreffende reorganisatie van diensten en bedrijven (bij lage nr. 134) hebben wij krachtens uw be sluit van 18 October j.1. omtrent het toeken nen van een vergoeding aan de hoofden van takken van dienst, aan wie met ingang van 1 Novemer L934 is opgedragen de leiding van de diensten van het marktwezen, het sportpark en het grondbedrijf en den haven dienst boven de taak, die zij reeds verricht ten, het gevoelen gevraagd van de commissie voor georganiseerd overleg en van de veree- niging van hoo^ere gemeente-ambtenaren. De gevraagde adviezen leggen wij voor uwe vergadering ter inzage. Laatstgenoemde ver- eeniging is van oordeel, dat een verzwaring van de taak van een ambtenaar in het alge meen aanspraak geeft op een verhooging van salaris, doch dat onder de tegenwoordige tijdsomstandigheden met een bescheiden be drag als persoonlijke toelage kan worden volstaan. De commissie van overleg voor de ambte naren geeft in overweging de gevolgen van de reorganisatie over een jaar opnieuw onder de oogen te zien en daarbij tevens te onder zoeken of ook niet andere ambtenaren dan de directeuren van het slachthuis, van de plant soenen en de begraafplaats en van gemeen tewerken door de reorganisatie een meer om- vattenden en meer verantwoordelijken werk kring hebben gekregen. Ons oordeel handhavende, dat de billijk heid de toekenning van, zij het bescheiden, toelage vordert, hebben wij intusschen geen voldoende reden om tegen het advies der commissie bezwaar te maken. Wij stellen u mitsdien voor, dienovereen komstig te besluiten. VAN EEN LADDER GEVALLEN. Bij het snoeien van boomen had de heer C te Bovencarspel het ongeluk een sport van een ladder te breken, waardoor hij van een hoogte van vier meter viel. Met inwendige kneuzingen werd de ongelukkige opgenomen. VERONTREINIGING GEMEENTE WEGEN BINNEN DE BEBOUWDE KOM. B. en W. schrijven in bijlage nr. 21: Het gebeurt herhaaldelijk, dat de straten op ontoelaatbare wijze worden verontreinigd zonder dat daartegen kan worden opgetre den Wel verbiedt het Wethoek van Straf recht in art. 427 het plaatsen op of aan den openbaren weg van voorwerpen of stoffen, maar dit moet op zoodanige wijze geschie den, dat de gebruikers van den weg daarvan nadeel ondervinden. Artikel 144 sub 9e der Algemeene Politieverordening tracht veront reiniging van de straat te voorkomen door het verbod om een verharden weg te berijden met een rij- of voertuig, aan welker wielen zich grondspecia bevindt, waardoor de weg verontreinigd kan worden. Genoemde bepa lingen voorzien niet in het geval, dat bij ver voer van bouwmaterialen, puin, meststoffen e. d. gedeelten van de lading op de straat terechtkomen Van de vervoerders behoort naar onze meening te worden geëischt, dat zij bij het vervoer van de hiervoor bedoelde stoffen de noodige zorgvuldigheid betrachten en dat zij, wanneer een gedeelte van de lading op de straat valt, gedwongen kunnen worden dit weer op te scheppen en bij hun lading te voegen, althans dit van de straat te verwijderen. De Kroon heeft hiervoor reeds geruimen tijd geleden maatregelen getroffen voor wat betreft de Rijkswegen. Artikel 9 van het Rijkswegenreglement luidt: plaatsen, te werpen, uit te gieten of te laten afvallen of afvloeien, voorwerpen of stoffen, welke aanleiding kunnen geven tot verontrei niging, benadeeling of beschadiging van den weg of waardoor aan de gebruikers van den weg schade, hinder of letsel kan worden ge bracht. 2. Het is dengene, door wiens toedoen een of meer voorwerpen of stoffen, als in het vorig lid bedoeld, op den Rijksweg zijn ge raakt, verboden deze daarop te laten". In het Wegenreglement Noordholland is eenzelfde bepaling opgenomen. W ij achten het gewenscht, dat de Alge meene Politieverordening met een soortge lijke bepaling wordt aangevuld. B. en W. bieden daartoe een ontwerp-be- sluit ter vaststelling aan. PSYCHOPAAT ONTVLUCHT. Zaterdagavond is te Bergen gevat een bij nader onderzoek gebleken ontvluchte psycho paat uit het psychopatengesticht te Heiloo De man, die op zeer zonderlinge wijze door de straten van Bergen doolde, trok een groou* belangstelling en nadat de politie er opmerk zaam op was gemaakt ging zij over tot arrestatie. De psychopaat is inmiddels weer op transport gesteld ter bestemder plaatse. DE VERNIELENDE STORM. In den nacht van Zaterdag op Zon lag is bij do wed. Rezelman te Huiswaaid, alhier, door den vernielenden storm een op een open vlakte staande schuur om gewaaid. Door het vallende dak zijn niet minder dan 40 kippen gedood. V.V.V. Revue „Geef mij maar Heiloo". Men schrijft ons: Gisteravond heeft in de „Rustende Jager" te Heiloo de tweede opvoering plaats gehad van de in zoo korten tijd populair geworden revue. Voor deze opvoering bestond evenals bij de première, welke j.1. Woensdag voor het voetlicht is gebracht, een groote belang stelling. Toen dan ook de waarnemend voorzitter, de heer C. ten Bruggencate, om ongeveer kwart over acht dezen avond met een kort welkomstwoord opende, was de zaal tot in alle hoeken bezet. Daarna kon men beginnen. Over het stuk zelf kunnen wij kort zijn; dit is'reeds bekend genoeg geworden bij het publiek. Wij willen nog slechts noemen Hannes en Trijn, resp. A. Roest en mej. F. Rus. Deze vervulden de hoofdrollen op uitstekende wijze, evenals Hein, die zich dezen avond zeer goed op dreef toonden. Ook de andere medespelenden hebben zich gisteravond weer bijzonder van hun taak gekweten. Het orkestje onder lei ding van den heer H. Meuldijk zorgde weer voor de juiste begeleiding, welke een zeer voorname factor van deze revue is. Tot slot van dezen avond richtte de heer J. Th. v. Diepen eenige woorden van dank tot allen, die hebben medegewerkt tot het welslagen van deze avonden, in het bijzonder tot den regisseur, den heer P. v. Zeist Spr. memo reerde de groote moeite, welke v. Zeist zich getroost heeft om het stuk zoo goed mogelijk voor het voetlicht te brengen. Hierna over handigde spr. namens de V. V. V. een bouquet bloemen. Verder deelde spr. mede. dat het bestuur der V. V. V., gezien de groote successen van beide avonden, deze revue voor de derde maal op te voeren, en wel op Zondag 24 Februari as Hierna dankte de heer P. v. Zeist voor de hem gebrachte hulde en het bloemstuk. De V. V. V. kan weer met zeer veel genoegen terug zien op deze bijzonder geslaagde opvoering. Als een speling in de natuur toonde ons heden de eigenaar van pension „van de Garde" alhier een flink pasgeboren kuiken met vier pooten. Overigens is deze nieuwe wereldburger volkomen normaal van lichaamsbouw. Wij vernemen, dat met ingang van 18 Febr. de heer B. de Winter, thans jachtopzie ner voor de duinen van Jhr Six, als zooda nig is aangesteld in de Provinciale duinen t* Bakkum In zijn plaats is met ingang van dienzelf den datum adiier bei oemd de heer D. J. Koe iewijn. Het Fanfarecorps „Kunst na Arbeid" concerteerde voor een goed talrijk publiek, dat andermaal weer volop heeft kunnen ge nieten. Men is er in ges aagd een zeer goede vertolking te brengen. Het corps speelde ook eenige bekende liederen, waarbij het publiek meezong, De heer Oudendijk, had in zijn welkomst woord er op gewezen, dat het altijd moeilijk was voor een muziekvereeniging om een af wisselend programma te presenteeren. Dit maal bevatte het programma ook 2 tooneel- stukjes. Verder deelde de voorzitter mede dat er nu ook vier damesleden aan het corps zijn verbonden. Een bal besloot den avond, waarvoor de muziek verzorgd werd door een 10-tal leden van het corps. De Hooge Raad heeft heden arrest gewe zen in de zaak van den officier van justitie te Roermond, die cassatie had aangeteekend tegen een vonnis van de rechtbank aldaar, waarbij J. J. B. te Eindhoven is ontslagen van rechtsvervolging van het hem ten laste gelegde dragen van een opzichtig politiek onderscheidingsteeken in casu het insigne der N.S.B., welk insigne B. had gedragen op een openbare terechtzitting van de rechtbank. De Hooge Raad heeft thans overwogen, dat hij met den kantonrechter en de rechtbank van oordeel is, dat uit de van het schildje gege ven omschrijving niet noodzakelijk 't opzich tig karakter van dat schildje op zichzelf be schouwd, voortvloeit. De Hooge Raad zegt, dat ook de omstan digheden, waaronder B dit onderscheidings teeken heeft gedragen, niet zonder meer het onderscheidingsteeken opzichtig maken. Dat door den officier wel is aangevoerd, dat dit optreden van een verdachte tegenover den rechter, voor wien hij terechtstaat in verband met het standpunt, dat de regeering tegen over de N.S.B. inneemt, uittartend moet wor den genoemd, doch daarbij wordt voorbijge zien, dat de regeering wel aan haar ambte naren het lidmaatschap van de N.S.B. heeft verboden, doch de N.S B. niet is een verboden vereeniging. Op deze gronden heeft de Hoo ge Raad liet beroep van den officier van justitie verworpen. De Hooge Raad heeft heden arrest gewe zen inzake het cassatieeroep van H. P., die wegens het dragen van een roode tulp in het openbaar in een optocht der s.d.a.p. door de rechtbank te Utrecht is veroordeeld tot 50 cent boete. De Hooge Raad heeft overwogen, dat het dragen van een onderscheidingsteeken, n.1. het sterk in het oog doen vallen van wat men bedoelt te toonen, niet enkel behoeft te zijn gelegen in de eigenschappen van dat teeken, maar mede kan zijn gelegen in de wij ze of de omstandigheden, waaronder het wordt gedragen. Dat daarom de rechtbank een tulp in het openbaar in het knoopsgat gedragen tenge volge van de grootte van de bloem terecht als opzichtig heeft kunnen aanmerken, dat een roode tulp door kleur en gepotte zoodanig opvallend is, dat zij in het bijzonder op 1 Mei, waneer zij gedragen wordt in een op tocht van een partij, die een bepaald staat kundig streven heeft als de S.D.A.P., zoo in het oog vallend is, dat zij op andersdenken den provoceerend kan werken. De Hooge Raad heeft op bovengenoemde grond het be roep verworpen. Hedenochtend te 11 uur heeft op het voor plein van het paleis huis ten Bosch te Den Haag het défilé van de twee compagnieën mariniers uit Rotterdam en het detachement van de schoolcompagnie voor H.M. de Ko ningin plaats gehad. fu Omstreeks twee uur'in den afgeloopen nacht is op den Haarlemmerweg te Halfweg ter hoogte van de kistenfabriek ,5Phoenix" een personenauto uit Heemstede, die uit de richting Amsterdam kwam, in botsing geko men met een taxi van èen Amsterdamsche autoverhuurinrichting, die uit tegenoverge stelde richting naderde. De botsing was zoo hevig, dat beide wagens over den kop sloe gen. De taxi bleef met de vier wielen in de lucht lfggèn. In dezen auto zaten behalve den bestuurder twee dames en een heer. In aan merking genomen het geweld van de botsing mag het een gelukkige omstandigheid ge noemd worden, dat de bestuurder geheel on gedeerd bleef, terwijl de drie andere inzitten den slechts licht gewónd werden. In den auto uit Heemstede zat slechts een persoon, die eveneens licht werd gewond. De vier ge wonden zijn overgebracht naar het St. Elisa- beth's gasthuis te Haarlem, vanwaar zij, na verbonden te zijn, naar huis werden ge bracht. De wagen uit Heemstede werd vrijwel ge heel vernield en is opgesleept naar een gara ge te Halfweg, terwijl de taxi naar Amster dam is gebracht. In handen van een deviezen- zwendelaars. Naar thans bekend is geworden, is een 23- jarige Amsterdamsche onderwijzeres, die werkloos was op 12 Januari j.1. te Wiesbaden wegens overtreding van de deviezen-voor schriften gearresteerd. Het meisjes bleek het slachtoffer te zijn geweest van een deviezen- zwendelaar, bij wien zij naar aanleiding van een advertentie in dienst was gekomen om gedurende een reis door Duitschland en eventueel door andere landen zijn drie kinde ren onderwijs te geven. Aangezien met het onderzoek van deze vreemde geschiedenis ook de afdeeling Amsterdam van het N. O. G. bemoei ingen heeft gehad, hebben wij ons tot deze afdeeling gewend. Men deelde ons mede, dat de onderwijzeres was aange sloten bij de kssen-centrale van het N O. G., welke instelling zich er mee Lolast jonge werklooze onderwijskrach ten aan werk te helpen In dit verband had het meisje gereflec teerd op een dvertentie. waarin een jon ge vrouwelijke onderwijskracht werd ge vraagd, welke zich zou moeten belasten met een familie op een reis door Duitschland en eventueel andere landen te vergezellen, teneinde aan drie kinde ren onderwijs te geven. De vergoeding zou bestaan uit 25 per maand, terwijl ook de reis- en verblijfkosten voor reke ning van de familie zouden komen. Nadat het meisje kennis met de fami lie had gemaakt, trad zij bij de familie in dienst en vertrok reeds spoedig naar Duitschland. Het werk bleek haar zeer te bevallen. Na 10 Januari ontvingen de ouders geen brieven meer. Ruim een week ging voorbij, waarbij de ouders een in het Duitsch geschreven brief ont vingen, waarvan de inhoud nogal ver ward was, maar waarvan de laatste zin luidende: „Ik hoop spoedig weer vrij te komen". De ouders wendden zich tot het N. O. G., waarvan het afdeelingsbestuur onmiddellijk een onderzoek instelde, met het gevolg, dat kwam vast te stan, dat het meisjë op 12 Januari in een hotel te Wiesbaden was gearresteerd, aange- gezien zij op haar naam geplaatste cheques had geïnd van bedragen, welke aanmerkelijk hoogei waren, dan in Duitschland wettelijk was toegestaan. Toen zij zich na haar arrestatie tot haar werkgever wilde wenden, teneinde diens hulp in te roepen, bleek de geheele fami lie, welke geregeld per auto pleegt te reizen, te zijn verdwenen. Het verdere onderzoek wees uit, dat door de Duitsche justitie werd aangenomen, dat het meis je heeft geweten, dat zij zich aan straf bare feiten heeft schuldig gemaakt. Het is wel gebleken, dat het meisje door haar werkgever is gebruikt tot onwetti ge financieele transacties. In de voorstad Ostheim bij Stuttgart be merkte men hedenmorgen, dat tengevolge van een lek in de gasleiding de kelder van twee huizen vol gas stonden. De beide on derstukken werden bewoond door een gezin en een weduwe. De politie vond den vader en den 12-jarigen zoon van het gezin reeds overleden, terwijl de moeder en een 10-jarige zoon reeds bewusteloos waren. De bewoon ster der andere woning werd eveneens dood gevonden. De overlevenden zijn naar het zie kenhuis gebracht. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 18 Febr. 1935 Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 55 Vette koeien 110—- 230; 6 Vette kalveren 30—60, per K.G. 50—80 cent; 205 Nuchtere kalveren (slacht) 2—10; 310 Vette varkens per K.G. 33—37 cent. Handel matig. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 18 Febr. 1935. Op de he den gehouden aardappclenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsche bonten 3.25 3.60, Zeeuwsche blauwen 3.40 3.60, Zeeuwsche Bevelanders 2.60 2.80, Zeeuwsche poters 2.60—2.80; IJpolder Bevelanders 2.602.75; Drentsche eigenh. 2.603.30. Aanvoer 189.900 K.G. DE VEEMARKT. AMSTERDAM, 18 Febr. 1935. Op de he den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 540 Vette koeien, le kw. 57—61 cent, 2e kw. 4855 cent, 3e kw. 40 —47 cent per K.G. slachtgew.; 103 Melk en kalf koeien 150—200; 126 Vette kal veren, 2e kw 42—50 cent en 3e kw. 30—40 cent; 129 Nuchtere kaiveren 2.50— 5.50; 44 Schapen 12—15; 557 Var kens, vleeschvarkens, wegende van 90—110 K.G. 42—43 cent, zware varkens 40—41 ct. vette varkens 39—40 cent per K.G. 42 Paar den 80100. Ter veemarkt waren heden 3 wagons geslachte runderen uit Denemar ken aangevoerd. BROEK OP LANGENDIJK, 18 Febr '35. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 6000 K.G. Roode kool 36.20, door schot 2.70-ƒ 4.50; 22000 K.G. Gele kool 1—/ 1.40, doorschot 1—/ 1.10; 30000 K.G. Deensche witte kool 70—90 ct.10000 K.G. Uien: uien 1.80—2.10, drielingen 0.701, grove uien 2.10—2.30; 850 K G. Bieten 60—90 cent en 3000 K.G. Peen 0.70—1, alles per 100 KG. WARMENHUIZEN, 16 Febr. '35 Roode kool les./ 3.10-/ 6.40, 2e s 2 20— 5.30; Gele kool le s. 1 1.40, 2e s. 11.10; D. witte kool le s. 70—90 ct.; Nep 1.70-/ 1.90; Drielingen 0.70— 1Uien 1.40—2; Grove uien 2 10— 2.60; Peen 1.10 en kleine 60—70 cent. Aanvoer: 101500 K.G. Roode kool; 16700 Gele kool; 45300 K.G. Deensche witte kool; 250 K.G. Nep; 11475 K.G. Uien en 2925 K.G. Peen. NOORDSCHARWOUDE. 16 Febr. '35. 28000 K.G. Uien: uien 1.50—1.90, drie lingen 0.60—0.80; grove 1.90-/ 2.20 en gele nep 1.60—1.80; 6100 K.G. Peen 0.601.30, kleine Peen 60—70 cent; 3300 K.G, Kroten 40—80 cent; 17900 K.G. Roode kool f 3.20—6.60, doorschot 2.80—5.60; 48200 K.0. Gele kool 1.10—1.60, doorschot 1 1.20; 152400 K.G. D. witte kool 070—1, doorschot 0.70, alles per 100 K.G. GEBOREN: Bregitta Constantia, d. van Reinier Swart en Anna Blom. Hendrikus Johannes, z. van Laurentius Blankendaal en Petronella Muis. Geertje Hendrika, d. van Gerardus Dik en Hendrika Wapstra. OVERLEDEN: Jacob Haringhu'zen 35 jaar. Petro nella Johanna Palleirans gehuwd met Jan Adrianus Hoekmeijer 70 jaar 1931 1934 1934 1934 A 1930 STAATSLEENINGEN, 4 NederL 4 4 Ned.-Indië 4 5Vi Duitschland Idem met kettingverklaring. BANK-1NSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind Handelsbank Rotterd Bank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford ex. 40 afst 101% 101% 101% 101% 34% 39% 106% 28i/4 38 69% 997, 33 47 Philips GloeiL Gem. Bezit 229% Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. U. S Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur 89% 21% S 6 188/8 22% 3% 170% 92 33% 39% 39 69'/, 3»/4 65 228'/, 89'/, 101% 33%-J 38%-9 33«/4 39 38% pl.m. 2.15 17% 21 228% 897, 17i m Ned. Ind. Suiker Unie 837, Vorstenlanden 20 Dito actions 12.80 MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. 147'/, Boeton 43 Redjang Lebong 163'/, PETROLEUM. Dordtsche Petr. 116% Kon. Petr. 1407, Perlak 98% Continental Oil 10% Shell Union <<«.<iai. 4% RUBBERS. Amsterd. Rubber 98 Deli Bat. Rubber 69% Hessa Rubber 93 Oostkust31'/, Serbadjadi 61'/, Interc. Rubber 1% SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot i Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacifio §Noteering per 50 fExclaim. 'Exdividend. 1703/4 20 148'/, 44 164 99 10%6-i 43/8 228 893/5*7, 17%-J 170% 228%** 89%-a 21% 170 138-8/, 138,-4/4 138%- 6% 383/8 1443/, 136% 140 263/4 78/8 617, 977, 97-% 92 31% 387,-ï 388/,*9 145 1358/4 1373/4 61% 69% 38% 60 3T/,-9 PROLONGATIE Vorige koer» 1 pCt. Heden 1 pCt OERSEN AMSTERDAM. Vorige Koers op koers heden 2 uur NIET ObflUEEL. New-Work1 L47% 1-48 Londen 7.20'/, 7.22 Berlijn59.33 59.327, Parijs 9,76 9.758/, Brussel (Belga)34.51% 34.51% Bazel47.89 47,877, Kopenhagen 32.20 32.25 Stockholm37 70 37.25 Oslo 36.25 36.25 Madrid 20.25 20.227, Italië 12^7% 12.57'/,

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3