Agenda tBinuentaud Spoct £and: en 'Jjitittouw 'Provinciaal ïlieuws £aatsU Aedchtm JiucQtdüke Stand £uchtvaact Stad en ÜmaewHQ. VROUWENLIJK IN EEN KOFFER GEVONDEN. ELANDENFAMILIE BRENGT DORP IN GEVAAR. VROUWELIJKE JAN VAN SCHAFFELAAR. Van den Frankfurter Domtoren gesprongen. FEN REGENBOOG BIJ MAANLICHT. ERNSTIGE DIERENMISHANDELING. DE ONTSLAGEN KEURMEESTERS TE ROTTERDAM. De Centrale Raad van Eeroep stelt hen in het ongelijk. BRIDGEN TE SCHERMERHORN. ZONDAG a.s., 2 uur: RUNDVEELEVERING. UITGEEST CASTRICUM ZITTING TWEEDE KAMER. De Surinaamsche begrooting. GESCHENK VOCR PARMENTIER. T DUBBEL Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. A. B. T., half 8, eerste hoofdnummer Wie is de schuldige? (sens.); 2de hoofdnummer; Cohen en Kelly als gouddelvers (klucht). Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, tot en met Dinsdag, 's av. 7.30 uur, hoofdnummer Blossom Time (rom.); hoofdrollen Richard Tauber en Jane Baxter. Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half 8, hoofdnummer Het mystery der 49e verdieping (sens.)hoofd rollen Warner Baxter en Myrna Loy. Toe gang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Cinema Americain, half 8, hoofdnummer Liefde, dood en duivel (rom.) hoofdrollen Kathe von Nagy, Brigitte Horney, Albin Skoda. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Vrijdag 22 Februari. 8.15 uur, 't Gulden Vlies, concert Ada Dassy 7.30 uur, café van Truyen te Groot Scher mer, film Bond van landpachters en hypo- tbeekboeren. 7.30 uur, café Kamsteeg te Stompetoren, verg. Bond van landbouw en maatschappij spreker de heer Welleman uit Krabbendijke Zaterdag 23 Februari. 7.30 uur, Soiree Pacivolo. T« Aubervillers bij Parijs werd giste ren in een sedert maanden gesloten woning een koffer gevonden, waarin men het verminkte en in staat van ontbin ding verkeerende lijk van een vrouw ontdekte. Het was een mulattin, die met een bewoner van Martinique getrouwd was. Drie uur na de ontdekking werd hij gearresteerd en legde een volledige be kentenis af. Het dorp Olsta in Noord-Zweden on dervindt zeer vee! last van een elanden familie, die bestaat uit een stier, een koe en twee jongen. Vooral de koe is zoo gevaarlijk geworden, dat de bewoners een verzoek tot de regeering hebben ge richt om het dier met zijn familie te mogen neerschieten. Daar het jachtsei zoen gesloten is, is dit nl. niet zonder speciale machtiging mogelijk. Verschil lende keeren hebben menschen, die de dieren ontmoetten, hun leven slechts kunnen redden door in een boom te klim men en daar uren te wachten tot de woeste elanden het geduld verloren en wegtrokken. Gistermiddag te ruim een uur is we derom een vrouw van de galerij aan de Zuidzijde van den Domtoren te Frank- furt gesprongen. De vrouw, die tusschen de 40 en 50 jaar oud was, was op slag dood. Zij heeft voor haar zelfmoord de zelfde plaats gekozen als eenige weken geleden een jong meisje, die eveneens van den Domtoren sprong. Te Margate in Natal (Zuid-Afrika) heeft men gedurende een gedeeltelijke maansverduistering het zeldzame schouwspel van een volmaakten regen boog bij maanlicht waargenomen. De volle maan steeg op uit de zee in gedeel telijke verduistering, terwijl het ver Ier vrij bewolkt was. Uit het Zuiden Kwam een «ichte regen en daarbij werd de re genboog zichtbaar Toen .ie regen op hield. vervaagden de kleuren langza merhand en de boog verdween, terwii' de maan zeer helder scheen De indruk van dit natuurverschijnsel werd nog grooter, doordat de regenboog in den Oceaan werd weerspiegeld Gisteravond kwam de herdershond van den heer van Marle te Soesterberg thuis met een slagersmes in den rug. Het mes bleek 16 c.M. diep in het lichaam te steken. De eige naar gaf het geval bij de Rijkspolitie te Soes terberg aan, die zich in verbinding stelde met de Rijkspolitie te Amersfoort. Met een Rijkspolitiehond is een onderzoek ingesteld, dat leidde tot de arrestatie van den dader L uit Soesterberg. De politie maakte tegen L proces-verbaal op. VISSCHERSVAARTUIG BLIJFT UIT. Ongerustheid te Scheveningen. Het uitblijven van den logger „Simon en Marie", no. 116, van de Scheveningsche vloot, heeft onder de Scheveningsche vis- schersbevolking eenige ongerustheid veroor zaakt. Zeventien dagen geleden heeft de SCH 116 zee gekozen om een kleine twee weken zijn geluüc met de netten te beproeven. Op het oogenblik is schipper Leendert Rog al enkele dagen over tijd. Hij had allang binnen kunnen zijn, zegt men, maar men heeft geen taal of teeken van de SCH 116 vernomen. Waarschijnlijk heeft de logger wn def€^te" motor of zijn olievoorraad verstookt en dob bert de treiler ergens achter een drijfanker, want het is de vraag, om het sch p tuigage heeft, dat tegen de felle stormen van de laatste dagen opgewassen is. Inmiddels heeft de reederqz.Anietrad.o Schevenisgen-Haven in verbinding geste.a en de zender te IJmuiden zou reeds via de Scheveningsche antenne dekoopvaardqvloot op de hoogte hebben gesteld, met net ver zoek om positiemelding. NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. Ontvangsten in Januari lager dan verleden jaar. De geschatte ontvangsten der Neder and- sehe Spoorwegen (incl. die der geexploiteei- de sooor- en tramwegen) bedroegen in Januari 8.568.000, tegen vorige jaar io.086.653. .Gespecificeerd waren de ont vangsten: reizigers 4.387.400, bagage f 52.900, brief- en pakketpost 23U.OÜO, goederen 3.364.000, levende dieren en lij ken 86.200 en diversen 365.500. Het ge middelde aantal kilometers in exploitatie was 3545 (v.j. 3629, dus ontvangst per dag kilometer 78.14 (v. j. 89.67). NEDERLANDER DOOR KOOL- MONOXYDE OMGEKOMEN. Te Antwerpen is gisteren de 72-jarige ge- pensionneerde Nederlandsche onderwijzer J ter Heide, uit Hoogeveen, in zijn woning aan de gevolgen van een vergiftiging door koolmonoxyde overleden, Zijn echtgenoote, de 71-jarige E. van Ceunen, eveneens uit Hoogeveen, verkeert in levensgevaar. Het koolmonoxyde had zich tengevolge van een ongeluk door de kamer verspreid. Gisteren heeft de Centrale Raad van Beroep uitspraak gedaan in de zaak van do ontslagen keurmeesters bij het abat toir te Rotterdam die in hooger beroep waren gegaan van de beslissing van het ambtenaren-scheidsgerecht. Dit scheidsgerecht had het oneervol verleend ontslag als keurmeester aan het gemeentelijk abattoir gehandhaafd. Voor de keurmeesters was als pleiter opgetreden mr. L. van Gigel te Amster dam, voor B. en W. van Rotterdam pleitte mr. J. Coert Sr. Recht doende verklaarde de Centrale Raad van Beroep klager ontvankel 'jk in het ingestelde beroep, gericht zoowel tegen het besluit van B. en W. van Rotterdam van Nov. 1934 als tegen de uitspraak van bovenbedoeld scheidsge recht van 10 Nov. 1934. De Centrale Raad verklaarde het beroep, voor zoover gericht tegen eerstbedoeld besluit onge grond en bevestigde de bedoelde uit spraak van het scheidsgerecht. Bridge. Woensdagavond werd te Schermerhorn een vriendschappelijke duplicaat-wedstrijd ge speeld tusschen de te Schermerhorn geves tigde bridgeclub en de Alkmaarsche werk- loozen-bridgeclub. In groep 1 won de Alkmaarsche club. 1. G. ae Koning en S. Peek (A.) met 12 punten; 2. J.Snijder en C. van Twuyver (A.) met 15 punten; 3. mevr. W. de Boorder en J. Deckwitz (S.) met 16 punten; 4. mevr. A. de Boorder en W. Vendel (S.) met 17 p. In groep 2 won Alkmaar eveneens. 1. P. Hart en S. Bloothoofd (A.) met 10 punten; 2 Duiveman en van Ginkel (A,) met 12 punten; 3. mej. G. Met en P. Lakeman (S.) met 13 punten; 4. W. Kuiper en J. Mauriks (S.) met 17 punten. Alkmaar won met 10180 scorepunten winst. Er werd prettig en met veel animo ge speeld en het geheel was een zeer gezellige avond. Alcmaria Victrix I Sneek I Biljarten. BILJARTWEDSTRIJD ALKMAAR EN OMSTREKEN. Deze week werden de volgende wedstrijden gespeeld om het clubkampioenschap; De 3 RuitenExcelsior 20. N. Venneker 125 23 19 5.43 J. van Beek 95 23 12 4.13 D. Kieft 125 25 21 5.- C. Rood 85 25 17 3.40 G. Wessels 125 27 13 4.63 T. Witte 101 27 24 3.74 Jb. Mors 125 27 16 4.63 J. van Slooten 70 27 11 2.59 Jan Zwaan 125 29 16 4.31 J. Koeman 92 29 13 3.17 De 3 Ruiten—Excelsior 625—443 Kinheim—Z.E.K.Z.? 2—0. C. N. Welsch A. J. de Wit 99 125 22 22 27 28 4.50 5.68 A. Bing Adr. de Wit 125 87 15 15 30 25 8.33 5.80 J. Lüdeke J. C. Roodhart 73 125 26 26 32 28 2.81 4.81 S. Swager J. Burger 125 79 26 26 15 19 4.81 304 J. Hoogland S. Schilder 125 111 53 53 12 8 2.35 2.09 Kiaheim- -Z. E K. Z.? 547-527 Het a.s. programma. Het programma van de volgende week luidt: Z E. K. Z.?—Excelsior. De 3 Sprong—De 3 Ruiten. De competitie is nu precies op oe neiii. Alle deelnemende clubs hebben hun aantal wedstrijden gespeeld, hebben elkaar nu een keer ontmoet. Wii gelooven te kunnen zeggen, dat deze jonge competitie tot nu toe een succes ge weest is. De wedstrijden hadden een regel matig verloop, er werd met animo gekampt en alles wijst er op, dat de bond in een werkelijke behoefte voorzien heeft. Men ga dus op dien weg voort. En danheeft men al eens gedacht aan een persoonlijk kampioenschap? Wij meenen, dat een tournooi, waaraan bijvoorbeeld twee leden van elke club kunnen deelnemen zeer zeker kans van slagen zou hebben. Laat het bestuur er even over nadenken. Een wisselbeker als kampioensprus met er aan verbonden een kampioensmedaule, en verder een paar andere prijzen, zullen toen niet al te kostbaar zijn? De biljartsport is eindelijk ook hier geor ganiseerd. De jonge bond leeft, er heerscht een gezonde activiteit. Aan het werk dus, om den bond nog be langrijker te maken! BEKEND HARDRI fDERSPAARD VERDRONKEN. Door een noodlottig ongeval is gister middag het bekende heerrijderspaard „Ober- ambtmanm' te Groningen bij de training te water geraakt en verdronken. De bekende heerrijder B. Marcus uit Gro ningen wist nog juist bijtijds van de trai- ningskar te springen. Het paard was slechts laag verzekerd. Nagegaan worden thans de stab'lteit van de wagens en de temperatuurstijgin- ren van de motoren. De Nederlandsche Veehouderijcen trale maakt bekend, dat in de week van 10 tot 16 Maart 1935 op de onderstaande plaatsen in Noordhollaad gelegenheid zal worden gegeven runderen in de ge vraagde soorten aan te bieden: Amsterdam, Maandag 11 Maart 9—11 uur v.m. op de veemarkt. Purmerend, Dinsdag 12 Maart 810 uur v.m. op de veemarkt. Schagen, Donderdag 14 Maart 8—10 uur v.m. op de veemarkt. Hoorn, Zaterdag 16 Maart 911 uur vm. bij het abattoir. Prijzen en voorwaarden al6 vorige week. De aangiftekaarten, welke verkrijg baar zijn bij de districtssecretarissen der Gewestelijke Landbouw-Crisis-Organisa- ties, moeten vóór Zaterdag 2 Maart 1935 zijn ingezonden bij de Gewestelijke Landbouw-Crisis-Organisatie, waaron der de betrokken veehouders ressortee ren. VERHOOGDE PRODUCTIEKOSTEN VAN KIPPEN- EN EENDEN EIEREN. Tegemoetkoming in de kosten. De minister van Economische Zaken heeft bepaald, dat, teneinde tegemoet te komen aan de verhoogde productiekosten van kip pen- en eend-eieren ten gevolge van de hef fing op granen en, voor zoover kippeneieren betreft, mede ten gevolge van de verhoo ging door wettelijke maatregelen van de prijzen van tot pluimveevoeder verwerkte oliezaden, uit het Landbouw-Crisisfonds, behoudens nadere wijziging, bij uitvoer van hoeveelheden van minstens 200 stuks kip pen- of eendeieren, welke overeenkomstig de bepalingen van het export-reglement van de Stichting Nederlandsche Centrale voor Eieren en Pluimvee, gevestigd te Apeldoorn, naar andere landen dan Duitschland wordt uitgevoerd bij voornoemde Stichting en als zoodanig ondergebracht zijn in de groep „exporteurs van eieren en of pluimvee een vergoeding te verkenen ten bedragen van: a. 0.70 per 100 stuks kippeneieren; b. 0.37 per 100 stuks eendeneieren. Behoudens nadere wijziging uit het Land bouw-Crisisfonds bij uitvoer van kippen- en eendeneieren in schaal, welke te voren als monopolieproducten zijn ingevoerd, te ver goeden een bedrag van 0.60 per 100 stuks De Centrale keert, voor zoover de daar toe strekkende maatregelen, gebasseerd op de Landbouw-Crisiswet 1933, haar dit toe staan, een vergoeding uit aan exporteurs bij den uitvoer van levend of geslacht pluim vee en/of eieren op grond van de wettelijke bepalingen op dat stuk. Woensdagavond hield de kinder- operettevereeniging „Zang en Vriend schap" een openbare uitvoering in het hotel „de Ooievaar" alhier, onder direc tie van den heer Jac. Kaat. Opgevoerd werden: „Als de kinderen slapen gaan", zangspel voor kinderen van M. A. Brands Buys Jr. en na ue pauze: „De ^ogel", „Doktersvisite" en „De Kabou ters". De heer J. Mabel opende te ruim 8 uur de uitvoering. Plotseling werd de zaal in duisternis gehuld. Na een kwartier was het licht in de zaal weer hersteld, maar op het tooneel bleef het nog donker, tot einde lijk onder gejuich ook daar het licht op ging. Het was intusschen echter al 9 uur geworden. Een bal, waarop de kleintjes veel ge- noten, sloot den avond. Het heeft aldus meldt het Volksblad uit Lastricum de aandacht getrokken, nat op het traject Uitgeest—Alkmaar de laatste dagen met Dieseltreinen wordt gereden. Het betreft hier proefritten met de treinstellen die bij Beynes in Haarlem zijn gemaakt, waarvoor het baanvak UitgeestAlkmaar is gekozen. (Ongecorrigeerd De afdeelingen oorlog en marine van do Indische begrooting 1935 worden aangenomen respectievelijk met 49 tegen lt> stemmen, bij zitten en opstaan. Een tweetal onteigeningsoutwerpen wordt z. h. s. aangenomen. De heer Wijnkoop heeft een interpel latie aangvraagd, betreffende den nood toestand in het mijngebied. Hierover zal in de volgende vergadering worden be slist. Aan de orde is de Surinaamsche be grooting 1935. De heer IJzerman critiseert scherp het optreden van de Surinaamsche justitie tegen den redacteur van „de Banier", den heer Sarucco en keurt de dienaan gaande door de Nederlandsche justitie ten opzichte van de kamerleden toege paste censuur af De heer van Boetzelaer van Dubbel dam zegt, dat het denkbeeld Suriname en Curacao ónder één bestuur te bren gen aanbeveling verdient nu door vüeg- diensten de afstanden niet meer zulk een bezwaar zijn. De economische toestand is niet hopeloos, maar men moet de handen ineen slaan. CORRESPONDENTIE. Een abonné alhier. Als U begint met de redactie Uw naam mede te deeleu kunnen wij de kwestie eens bekijken. Red Alkm. Crt. OND ER T ROUWCÜ Derk van Genne en Atje Wiersma. Ger- rit Jansen en Jaantje Visser. Aart van Laar en Alida Koger. Pieter Verweel en Guurtje Vries. Antonie Pruimboom en Lucia Zom. GEBOREN: Johannes Hendrik, z. van Dirk Vos en Catharina P'oeger. OVERLEDEN: Aaltje de Graaf wed. Hendrik Wouter Hekket 93 jaar. Door de K. L. M. is aan den Groning- schen kunstschilder Jan Wiegers, opge dragen een olieverf portret te schilderen van mevrouw Parmentier. Dit portret zal den heer Parmentier worden aange boden namens de K. L. M. UIT EEN VLIEGTUIG GESPRONGEN. Twee meisjes plegen zelfmoord. Bewoners van Upminster in het graafschap Essex waren gister getuigen van een merkwaardige gebeurtenis. Uit een vermoedelijk in de richting van Frankrijk vliegend toestel stortien n I plotseling twee vrouwen naar later bleek ongeveer 25 jaar oud die te pletter vielen op een akker in de nabijheid der stad. De lijken werden gevonden ter wijl zij elkander nog stijf bij de hand hielden. Het vliegtuig stort te in de onmiddellijke nabijheid eveneens neer. Men heeft den in druk, dat de beide vrouwen op deze ongewone wijze een einde hebben willen maken aan hun leven. Nader wordt nog het volgende bekend: Het vliegtuig is niet naar beneden gestort De piloot had bemerkt, toen hij zich op weg naar Frankrijk, boven het Kanaal bevond, dat de deur van het vliegtuig open stond en dat zijn beide passagiers weg waren. Hij keerde daarop onmiddellijk om en landde in Stapleford. Naar voorts verluidt zijn de beide vrou wen de dochters, Jane en Elisabeth, van den Amerikaanschen consul-generaal ir. Napels, Dubois. In het vliegtuig, dat zij voor een vlucht naar Parijs hadden gehuurd, werden af scheidsbrieven aan haar ouders gevonden. Waarom zelfmoord gepleegd? Er bestaat geen twijfel meer, dat de beide zusters zelfmoord hebben gepleegd. De pi loot Kirten heeft verklaard, dat het portier van het vliegtuig wegens den ontzaglijken windruk onmogelijk van zelf kon opengaan. Het feit, dat de beide meisjes verloofd waren met de officieren vlieger Beatty een halfbroeder van den beroemden Engel- schen admiraal Lord Beatty en Forbes die verleden week bij de ramp van de Engel- sche vliegboot bij Messina om het leven zijn gekomen, werpt een bizonder licht op deze tragedie. De dochters van den heer Du Bois bevon den zich voor de ramp bij Messina steeds in gezelschap der beide Engelsche officieren, toen dezen te Napels waren. Door den dood hunner verloofden geraak ten oe meisjes in een zeer bedrukten ge moedstoestand. Om haar eenige afleiding te geven, het haar vader haar Zaterdag Jaar Londen gaan. Bij aankomst te Londen sche nen de meisies eerst tamelijk tevreden te RHz Hoteï" ee" duUf apPar,ement ifl Mi daSrt S,bedlende von<1 de dames Dins- w '2 en verzonken in de ka- iSlS'rn' ït"2i' ol.l rjon:l:rda« «Ai™ zij taald Z1] reken!ng hadden be- Atï? d' de Hillman-Line een extra- hettti Panjs en ^'aarden dat in geheel zes personen de reis zouden mede- naar waarnemingen, verricht in den morgen van 22 Februari. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 758,9 m.M. te Budapest. Laagste barometerstand 721,6 m.M, te Lervick. Verwachting, geldig tot den avond van 23 Februari: Matige tot krachtige tijdelijk wellicht stormachtige zuidelijke tot westelijke wind; zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring; aan vankelijk nog kans op regenbuien; weinig verandering in temperatuur. Weeroverzicht. Zeer langzaam beweegt zich de diepe de pressie in het noorden oostwaarts, maar met buitengewone snelheid trekken de secundai- ren aan de zuidzijde verder. De gisteren ver wachte depressie ligt met een kern van 730 m.M. over Engeland en breidt zich snel over Frankrijk uit, terwijl in de Golf van Bis- caye een krachtige drukstijging met zware noordwestelijke storm volgt. Over Frankrijk en ons land waait het krachtig tot stormachtig uit zuid tot west. Over de Noorsche kust en in de Oostzee krachtig uit zuid-west. Bijna overal Is de lucht zwaar bewolkt met regen in Engeland, Schotland, Frankrijk, ons land en zuid- Noorwegen. Terwijl de vorst in noord-Scan- dinavië afnam is overigens bijna overal de temperatuur gedaald ook in de bovenlucht. Na regen met ruimende en wellicht tijdelijk nog toenemende wind is een korte opklaring te verwachten. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen 5 50 uur licht op. NIEMEIJER'S zachte geurige Heerenbaai maken. Voor het vertrek van het vliegtuig zeiden zij plotseling dat de overige vier personen de reis niet zouden medemaken. Kort na het vertrek verzochten de beide meisjes den piloot de verbindingsdeur tus schen de cock-pit en de C2bine te willen slui ten, daar zij hinder hadden van den tocht. Even later moeten zij onopgemerkt uit de machine zijn gesprongen. Na de landing werd in de cabine een leege whiskeyflesch gevonden, welke zich onder een der banken bevond Een piloot met tegenspoed. Naar thans bekend wordt, is de piloot van het Hillmansvliegiuig, waaruit de beide Amerikaansche meisjes gestort zijn, dezelfde die voor korten tijd gouden staven ter waar de van 22000 pond sterling in zijn vliegtuig vervoerde en deze tijdens een hevigen storm in Noord-Frankrijk verloor. EEN MOOI STUK WERK VERSCHAFFING. Van den minister van sociale zaken is bij het gemeentebestuur van Bergen de goed keuring ingekomen op het verzoek om het uit diepen van den Bergervaart in werkverschaf fing te mogen uitvoeren. De vaart staat onder toezicht van het Hoogheemraadschap voor de Uitwaterende sluizen, evenals de Hoevervaart, die vorig jaar door de gemeente Egmond-Binnen in samenwerking met de Uitwaterende sluizen, werd uitgediept. Nu de goedkeuring verkregen is, ligt het in de bedoeling van het gemeentebestuur, om spoedig met de werkzaamheden aan te van gen, aangezien voor de verbreeding van den Bergerweg, het uit de vaart vrij komende zand zeer goed kan worden benut. Het ge bruiken van dit zand voor den Bergerweg geeft ook het voordeel, dat men dit niet op het land van de aangrenzende eigenaren be- hoeft te storten. Door het uitdiepen van de vaart, zal een betere afwatering van het land tot den duin voet worden verkregen, doch wordt het te vens mogelijk, des zomers op de vaart met kano's en werry's de watersport te beoefenen. De consul van den ANWB. heeft hierover advies aan den A N.W B. uitgebracht, die' reeds omziet naar een terrein voor het opber gen van deze vaartuigjes. ZIJN DAT VOLWASSENEN?! Door de politie zijn gisteren twee kan toorbedienden van 20-jarigen leeftijd op hee- terdaad betrapt bii het plegen van baldadig heden bij de apenkooi in den Hout alhier. Reeds meermalen hadden zij deze heldenda den gepleegd en wisten dan niet beter te doen dan het publiek, dat hen op het ver keerde van hun gedrag wees, te brutaliseeren

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 2