£aatste Seriefilm Qemeentezadm £cmd- m Juinêoum !Bucquüike Stand Adoerteiitiën dirkshorn oudorp wieringerwaard heerhugowaard egmond aan zee oude niedorp hensbroek schagen hoorn wognum andijk texel GRILP-EPIDEMIE TE GRONINGEN. In het garnizoen. INVAL IN AMSTERDAMSCH SPEELHOL. Ridders van het drie-klaveraas!" reau geleid. „Een, twee, naar het bu- Glimlachje heerhugowaard JAN BRUIN ALI SLOTEMAKER. De verkiezing voor den gemeenteraad te Harenkarspel is bepaald op 12 Juni 1935. De speldjesdag ten behoeve van het Koningin-Moeder-Herdenkingsfonds ter be strijding der tuberculose zal alhier gehouden worden op a.s. Zondag 3 Maart. Dinsdagavond werd vanwege de afd Wieringerwaard van de H. M. v. Landbouw bij den heer H. v. d. Woude door den heer ir. G. J. Lienesch te Schagen een z. g. n. praatavond gehouden. De heer P. Visser Az. heette bij de ope ning de ongeveer 30 aanwezigen en den heer Lienesch hartelijk welkom. Deze sprak eerst een woord van dank aan het bestuur van de afdeeling voor de in vitatie om dezen avond hier het woord te mogen voeren. Allereerst werden diverse proeven bespro ken over verschillende tarwerassen, zoowel winter- als zomertarwe Door de vertooning van lantaarnplaatjes werd alles duidelijk voorgesteld Uit de besprekingen bleek, dat naast Julianatarwe, na enkele jaren beproeving nog een paar rassen met opcrengst en kwaliteit naar voren komen. Daarna werden verschillende gerstrassen besproken in verband met hunne geschikt heid voor brouwgerst Na verschillende proeven en onderzoe kingen is gebleken dat Kenia en Saxonia het meest geschikt zijn voor de brouwerij. Goud gerst is ten eenenmale voor dat doel uitge sloten. Na de pauze was het grasland het onder werp in verband met het oogsten van het wintervoeder voor het vee. Alweer door middel van lantaarnplaatjes komen groote verrassingen naar voren wat betreft net onder verschillende omstandig heden winnen van hooi of kuilgras. Bij goed we«.r is hooiwinning te prefe- reeren. Is het ongunstig weer, dan is tuilen het beste. Toch was men verrast, dat ook laatstgenoemd kuilvoer door omzetting zoo veel aan verteerbaarheid verliest. Ten slotte werd nog een reisje gemaakt naar Zwitserland. Spr had het vorig jaar een excursie meegemaakt naar Zwitserland ter bestudeering van het grasland aldaar. Wij kregen door de mooie plaatjes een aardigen kijk op het gebruik van de Alpenweiden en de inheemsche veerassen. Na den spreker namens de aanwezigen te hebben bedankt voor den aangenamen avond, sloot de voorzitter met een „tot weerziens" de bijeenkomst. Zondag- en Dinsdagavond gaf de afdee ling Wieringerwaard van den Bond voor Staatspensionneering haai jaarlijksche pro- paganda-avenden in de zaal van den heer Schenk. Zondagavond was de opkomst bevre digend; Dinsdag was de zaal bijna geheel bezet. Omdat beide keeren den bezoekers het zelfde werd geboden, meenen we alleen met een verslag van den laatsten avond te kunnen volstaan. De voorzitter, de heer Limpers, heette de bezoekers hartelijk welkom en sprak een woord van propaganda voor het mooie doel en streven van den Bond. Daarna kregen we de hoofdschotel van dezen avond, opvoering van een tooneelstuk in 4 bedrijven „Er staat geschreven", van Jaap van der Pol. Dit stuk kunnen we als één van zijn beste werken beschouwen. De menschen walgden van de menschen- slachting, die oorlog heet en alles met sterk anti-militairistische strekking wordt dank baar aanvaard. Het stuk Iaat ons een Engelsche familie in verschillende periodes van den wereldoorlog zien. Een opmerking die geen aanmerking mag zijn is, dat het stuk aan dilettanten- vereenigingen misschien wat al te hooge eischen stelt. We kunnen echter niet anders zeggen, dan dat D. E. V zich op lofwaardige wijze van haar moeilijke taak gekweten heeft. In zijn slotwoord bracht de voorzitter dank aan de aanwezigen voor hun aandacht en aan D. E. V. voor de zeer gewaar deerde medewerking. Na nogmaals de aanwezigen opgewekt te hebben mee te strijden voor de idealen van den Bond sloot hij dezen avond. Rest ons nog te vermelden, dat de mondharmonieca club „Jong Leven" in de pauze voor een aardig intermezzo zorgde. Donderdagavond hield de begrafenisver- eeniging De Laatste Eer haar jaarvergade ring in het lokaal van den heer C. Liefheb ber. Voorzitter was de heer v. d. Meer. Er is dit jaar weinig gebeurd, 4 leden zijn overleden en de vereeniging heeft 8 maal een niet-lid ter aarde besteld. Het ledental be droeg op I Januari 1934 503 en 1 Jan. 1935 496. Er is 1 bestuurs- en 1 ledenvergadering gehouden. Uit het jaarverslag van den penningmees ter blijkt, dat de vereenigL.g ondanks de pas ingevoerde contributie en tarievenverlaging toch nog een behoorlijke winst heeft gemaakt, wat vooral zijn oorzaak hierin vindt, dat wei nig leden zijn overleden. Als bestuursleden werden herkozen de af tredende heeren v. d. Meer, de Boer en Kas pers. Als afgevaardigden naar de bondsverga dering werden benoemd de heeien Diiltmaat en Kooy. Bij de rondvraag zeide de heer Kooy, dat hij als bode bij groote gezinnen vaak te hoo- ren krijgt, dat de contributie te zwaar is Spr. vroeg of aan dit bezwaar niet kan wor den tegemoet gekomen, door bijv. voor slechts een paar kinderen contributie te laten beta len. De secretaris, de heer de Jong, geloofde, dat dit idee wel voor verwezenlijking vat baar is. Er zijn in onze vereeniging niet veei dergelijke gezinnen. Spr. stelde voor om ge durende een proeftijd van 1 jaar in elk ge- zin hoogstens 3 kinderen beneden 16 jaar contributie te laten betalen. Aldus besloten. Verder vroeg de heer Kooy of het niet mo- gelijk is bij begrafenis van een lid van de y"«en'ging één volgkoets te geven. Spr, ge loofde, dat dit wel mogelijk is, daar de ver eniging een tamelijk groote reserve heeft, die niet grooter behoeft te worden. Spr! drong hier des te meer op aan, omdat dit bij geb(VurtCen'^'n^en na P'33^3 ook Op voorstel van den heer v. d Meulcn li voor k'nderbegrafenisscn een klein lijkkleed aan te schaffen. Hierna sluiting. w. Vergadering V.V.V. Woensdagavond vergaderde de Vereeni ging voor Vreemdelingenverkeer in den win tertuin van „Het Witte Huis". Bij ontstentenis van den voorzitter, dokter C. Belonje, heette de vice-voOrzitter, de heer W. van Eenennaam, de aanwezigen welkom. Hij meende, dat 1934 voor Egmond, gezien de omstandigheden, nog niet zoo slecht ge weest was. Intusschen hoopte hij, dat 1935 een beter seizoen zou zijn, ook dank zij de nieuwe wegen rond de gemeente. Wegens verhindering van de houdster van het informatiebureau, mevr. Dekker—Ver- hage, las de heer Bossehaart haar verslag voor. De eerste aanvraag kwam binnen op 4 Maart 1934. Er kwamen binnen 632 schriftelijke en ongeveer 600 mondelinge aanvragen. In Augustus kwamen minder aanvragen binnen dan in Augustus 1933 Er werden veel duinkaarten verkocht, totaal voor 375 en aan ongeveer 1000 personen. In totaal werden 384 contracten verkocht. Alles was tip top in orde bevonden. Alleen meende de commissie de opmerking te moe ten maken, of het wel noodig was 10 per jaar subsidie te geven voor de rijwielpadver- eeniging. De voorzitter was ook voor bezuiniging, maar achtte schrapping niet verantwoord, omdat er op het gebied van rijwielpaden nog genoeg te doen is en ook het onderhoud der bestaande paden betaald moet worden. De vergadering was het hier volkomen mee eens. De secretaris, de heer J. G. Bossehaart, bracht nu zijn jaarverslag over 1934 uit, waaraan wij het volgende ontleenen. Er kwamen in Augustus minder aanvragen bij het informatiebureau. Het seizoen was dus niet gunstig. Hiervoor is echter niet dit bureau verantwoordelijk. Gestreefd moet worden naar vooruitgang. Een mooi voor beeld gaven enkele leden, die hun contribu tie verdubbelden. Het aantal contribuanten bedroeg eind 1933 246 en eind 1934 247, doordat er 25 bedankten, maar 26 nieuwe bij kwamen. Totaal werd 681,40 contribu tie ontvangen. De achteruitgang van het aantal gasten wordt geweten aan diverse omstandigheden. Het weder was slecht, ge tuige het feit, dat dit jaar voor het eerst net strandfeest niet op het strand gehouden kon worden. Verder gingen veel Nederlanders naar het buitenland, terwijl er vrijwel geen buitenlanders meer hier komen. Toch waren op den teldag nog 2700 gasten aanwezig Maar men blijft korter en verteert minder Daarom is veel reclame noodig. Deze reclame werd gemaakt door middel van gids, badbode, transparanten, artikelen o.a. in de Arnhemsche Courant en foto's op het bureau der Alkmaarsche V.V.V. en het reisbureau van De Telegraaf. Gememoreerd werd, hoe ook de V.V.V alles in het werk stelde om de tram te behou den en hoe, nu dit niet is gelukt, het van groot belang is, dat de verbindingswegen zoo schitterend verbeterd zijn en de auto bussen voor een uitstekende verbinding zor gen, zoodat Egmond niet geïsoleerd is. Bij de rondvraag deelde de heer J. W. Kockx mede, dat hij binnenkort vertrekt, na 23 jaar in Egmond gewoond te hebben. Van het begin af heeft nij gewerkt voor het vreemdelingenverkeer, waarvan ook eenigen tijd als bestuurslid der V.V.V. Hij hoopte, dat het de vereeniging en de gemeente goed mag gaan. Als aandenken bood hij de vereeniging aan het eerste nummer van De Badbode, dat hij zelf uit de nalatenschap van mevr. Ko nijn—Koper ontving. Het is gedateerd 8 Juli 1896 en de vereeniging bezit dit num mer zelf niet. De heer van Eenennaam zegde den heer Kockx dank. Hij was het niet altijd met hem eens, wat geen bezwaar was om elkaar te helpen. De heer Kockx maakte reclame voc 7iin eigen zaak, maar daardoor tevens voor Egmond. Het is een verlies, dat hij thans weggaat. Hij eindigde met den heer Kockx dank te zeggen, ook voor hetgeen hij als be stuurslid der V.V.V. deed en vooral voor de aangename verrassing. De heer Dekker informeerde of degenen, die de contributie niet direct kunnen betalen, toch een controlekaart kunnen krijgen, om dat zij veelal onmachtig zijn tot betalen Het bestuur wenscht hier niet in te treden in het belang van de kas. De heer Mulder zou gaarne eens per week een bloemencorso georganiseerd zien en eens per 2 weken een lampionverlichting. (Hila riteit.) Het bestuur zal hier zijn aandacht aan schenken. De voorzitter eindigde met den wensch. dat het seizoen 1935 voldoening moge schen ken. De gemeentebegrooting voor 1934 is door Gedeputeerde Staten bij besluit van 20 Februari 1935 goedgekeurd. Een slecht voorteeken. Donderdagmiddag geraakte een luxe auto bij de Weel in de sloot aan de Oude Niedor- perweg te Oude Niedorp. In de auto zaten een dame en een heei Het bleek, dat de dame zich oefende in het autorijden, om deze week de rijproef af te leggen. Deze oetening had echter dit onge wensch te gevolg. Gelukkig kwamen beide met den schrik vrij De kraanwagen van de firma Blaauboei en Kos'eti uit Schaeer. was zeer spoedig te' plaatse en bracht de auto vlug op het droge WitKINGEN Door de Rijkspolitie te den Oever is procesverbaal opgemaakt tegen een elders gedomicilieerden schipper, verdacht van diefstal van een aan de M. U. Z. behoorend anker. Woensdag had hier in café van de heer Groot een vergadering plaats van de Pro vinciale Samenwerking op anti-militaristisch gebied. Als voorzitter opende de heer Speets de bijeenkomst en gaf na enkele woorden het woord aan de eerste spreker den heer Piet Dekker uit Nieuwe Niedorp. Spreker bracht naar voren hoe de regeeringen in 1918 de volken den vrede hadden beloofd. Er zou ontwapend worden, doch het resultaat is geweest dat het militairisme nog nooit zoo sterk is geweest als nu. De economische tegenstellingen nemen toe. De oorlogsvoorbereiding is in vollen gang. Zoolang de volken er aan meedoen zal de oorlog er blijven. Spreker wees op de dienstweigeraars, de arbeidersbeweging die reeds meerdere ma len door staking, boycot, enz. een oorlog wisten te voorkomen. De tweede spreker, de heer N. J. C. Scher- merhorn, uit Hooge Soeren, stelde aan de hand van treffende voorbeelden vast dat de menschen zich steeds weer laten beetnemen door de kapitalisten en voornamelijk door de mannen van de wapenindustrie. Het volk is altijd de dupe van eiken oorlog, betaalt de oorlogsschulden en betaalt de oorlog ook door het leven te geven. Zoolang de volke ren zelf niet wijzer worden zal er oorlog zijn. Noodig is, dat we ons bevrijden van den leugen der kapitalistische levens- en wereld beschouwing. Dat we menschen worden in de zuivere beteekenis van bet woord. Dan zullen de menschen uit zedelijke mo tieven meer bereid zijn om aan een oorlog deel te nemen Onder zeer groote aandacht werden de sprekers gevolgd en een hartelijk instem mend applaus besloot den avond. Bij den veehouder C. Klaver alhier is een kalf geboren met een varkenssnuit en -pooten die niet grooter zijn dan van een varken. Het diertje is 4 dagen oud en is zoo klein, dat het onder een pas geboren kalf doorloopt. Wegens bedanken van den heer Stolps als diaken der Ned. herv. kerk is benoemd den heer C. v. d Berg. Oeslaagd. Onze vroegere plaatsgenoot mej. A. Wester is aan het Conservatorium te Am sterdam geslaagd voor het solisten-examen piano. Uitslag verlooping. Ten overstaan van notaris C. G van den Bergh te Schagen had in het café van den heer J. K. Boontjes alhier de verkooping plaats van: 1. Een huis en erf met voor- en achtertuin aan het Noord alhier. Sectie G No. 505 groot 4.90 Aren. Kooper werd de heer Vos te Zaandam voor 2550r 2. Een huis en erf in de Regmeterstraat alhier. Sectie G No. 993, grcot 00 c.A.. Eigendom van den heer C. J. Welker. Ougehouden op 2000. De heer dr. Keyser, die hier sedert tal van jaren als arts was gevestigd, heeft zijn praktijk overgedragen aan den heer dr. Steensma, die zich onlangs hier ter stede heeft gevestigd. Ongetwijfeld zien zeer velen met leedwezen dr. Keyser afscheid nemen van zijn werk. Hier ter stede is „de Kunstkring West friesland" gesticht, welke zich ten doel stelt uitstekede tooneeluitvoeringen te geven. Het gevormde bestuur bestaat uit elf leden uit stad en omgeving. De Floraliavereeniging heeft haar alge- meene vergadering gehouden. De rekening sloot met een voordeelig saldo van 77.71. Tot bestuursleden werden herkozen mevr. Poppes en de heeren P. Veer en Hoek, ter wijl in de bestaande vacatures werden geko zen mej. Uittenboogaard en de heer Okx. De dames S. Beerepoot en L. Tromp slaagden te Den Haag voor het examen leerares-coupeuse. De vereeniging „De Tuinbouw" heeft haar jaarvergadering gehouden. De omzet der vereeniging bedroeg voor de afd. Andijk 203.500; voor de afdeeling Wervershoot 60000 De winst voor de vereeniging be droeg 63.50. WARMENHUIZfcN 'Dinsdagavond had in de zaal van den heer Slikker een bijeenkomst plaats om te komen tot oprichting eener Prot. begrafenisvereeniging, uitgaande van de Ver. tot Bcv. van Vrijz. Prot. Belangen. De voorzitter, de heer W. Gutker, deelde mede dat naar aanleiding van de laatste gehouden vergadering van Ver. tot Bev. van Vrijz. Prot. Belangen In principe is besloten tot oprichting eener Prot Begrafenisvereeniging. In deze vergadering is besloten een renteloos voorschot aan de op te richten vereeni ging te verstrwkken voor den tijd van vijf jaar. Bedoelde vereeniging is ver plicht jaarlijksch rekening en verant woording te houden voor de Ver. v. Vr. Prot. Belangen. De voorzitter deelde mede dat op de convocaties, die zijn rond gegaan, 337 betalende leden zijn toegetreden al6 lid, ongeacht welken leeftijd. De contributie is bepaald op 1.25 en 0.75 voor gezinshoofden (per jaar) en huisgenooten beneden den leef tijd van 18 jaar vrij. Met de voorstellen van de vereeniging ging de vergadering a coord. Het bestuur zal bestaan uit 7 leden, 4 uit Warmenhuizen, 2 uit Schoorldam en 1 uit Krabbendam. De navolgende herren werden gekozen P. Mink, P. Dissel, Jn. Kuiper en P. de Groot uit Warmenhuizen, C. Geus en N. v. d. Wel uit Schoorldam en J. de Groot uit Krabbendam. De heer P. J. Mink kreeg de leiding en bedankte allereerst het bestuur van Vrijz. Prot. Belangen voor het nuttige werk dat zij ook nu weer hebDen ver richt. Een reglement van een bestaande vereeniging uit de omgeving werd arti- kelsgewijze voorgelezen. De vereeniging is genaamd: De Laatste Eer. Een maand zal gegeven worden om op de gewone condities nog Ho van de vereeniging te worden. Na dien zal meerdere contributie mi>eten worden ge heven voor die toetredende ledn en eeen leeftijdsgrens worden bepaald. Volwassenen hebben recht bij overlij den te worden begraven met of zonder lijkkoets, 1 aanspreker en 8 dragers. Kinderen van 2 tot 10 jaar op dezelfde wijze doch met 6 dragers. Ook kan na tuurlijk de voorkeur gegeven worden aan een lijkauto vei, e kosten vrijwel gelijk zijn. Besloten is om ook begrafe nissen buiten de gemeente, wat toch kan voorkomen, tegen vergoeding uit te voeren. Een oproep zal worden gedaan voor de functie van aanpspreker, dra gers en bode. Het bestuur zal verder deze zaak afwikkelen. Te den Burg op Texel zal een Esperanto monument geplaatst worden op 't Kooger- eind. 't Ontwerp hiervoor is vervaardigd door den architect den heer L. Igesz te de Koog. De uitvoering zal geschieden door den heer S de Waal. Het monument zal bestaan uit een zuil van baksteen, die 6)4 M. hoog zal zijn. Het voornemen bestaat de onthulling te doen plaats hebben op Hemelvaartsdag Vele Es perantisten zullen van elders komen om deze plechtigheid bij te wonen. (Ongecorrigeerd.) Tn het garnizoen Groningen is onder de militairen een griep-epidemie uitge broken. In verband daarmede zal een detachement van 140 officieren, onder officieren en soldaten, dat van 49 Maart as. te Assen zou worden gedeta cheerd voor het houden van schietoefe ningen, niet daarheen worden gediri geerd. De politie van het bureau Warmoes- straat te Amsterdam heeft in den afge- loopen nacht een inval gedaan in een perceel aan de Koningsstraat, aangezien men wist, dat daar gelegenheid werd gegeven tot hazardspel. Het publiek was niet van deftigen huize, doch bestond hoofdzakelijk uit min of meer bekende types uit donker Amsterdam, die vol komen thuis zijn in de knepen van het „een, twee, drie klaveraas!" De lei ding van een en ander berustte bij een paar broers, die zich reeds jarenlang met deze practijken bezig houden en tal „In vredesnaam, trék hem niet terug, mevrouw, róép hem alsjebliefst alleen maar." (Humorist). van malen wegens het gelegenheid geven van hazardspel zijn veroordeeld. Er werden dertien personen naar het bu reau geleid, die, nadat proces-verbaal was opgemaakt, weer konden vertrek ken. Het vermoeden is gewettigd dat zij in een ander perceel hun speellust ver der zullen gaan botvieren. Donderdagmiddag kwam de raad dezer gemeente in een spoedeischende vergadering onder voorzitterschap van den burgemeestei den heer Sutman-Meyer, bijeen. De voorzitter opende met een kort woord van welkom en zeide, dat een spoedvergade ring gehouden moest worden over het eerste agenda-punt, het voorstel van B. en W. tot het verkoopen van aan de voorzijde van het oude sportterrein gelegen grond aan den heer S. Franzen te Beemster. De heer S. Franzen is benoemd tot houder van het hulp postkantoor alhier en wenscht op dit terrein een woning met kantoor te laten bouwen. Omdat bij deze zaak haast was hadden B. en W. een spoedvergadering uitgeschreven. De voorzitter stelde voor om bij de bespre kingen over den prijs, de openbare vergade ring te sluiten en in comité te gaan. Na heropening bleek de zaak al in kannen en kruiken. De voorzitter deelde mede. dat B. en W. besloten den raad voor te stellen aan den heer Franzen een stuk grond te verkoopen, groot ruim M2., voor den prijs van 1000, en vroeg of de raad hiermede kon instemmen. Een gemompel van „jawel burgemeester" en de zaak was beklonken. Hierna was aan de orde het voorstel van B. en W. om aan de besturen der bijzondere scholen over 1935 diverse voorschotten te verstrekken. Aldus besloten. Hierna sluiting. UITPOOTVERGUNNINGEN VOOR CONSUMPTIE-AARDAPPELEN. Betreffende de uitgifte van uitpootvergun- ningen voor consumptie-aardappelen kan nog worden medegedeeld, dat voor diegenen, aan wier verzoek om een uitpootvergunning voor fabrieksaardappelen niet kon worden voldaan, tot 10 Maart 1935 gelegeenheid be staat alsnog bij de Gewestelijke Landbouw- Crisis-Organisatie, waarbij ze als georgani- seerden zijn ingeschreven, een uitpootver gunning voor consumptie-aardappelen aan te vragen. Ook zij, aan wie een naar hun oordeel te gering oppervlak fabrieksaardappelen is toe gewezen, kunnen zich tot 10 Maart a s., on der erugzending van de door hen niet ge- wenschte vergunning voor fabrieksaardap pelen tot hun Gewestelijke Crisis-Organisatie wenden voor het verkrijgen van een vergun ning voor consumptie-aardappelen. Zij doen daarmede dan afstand van hun recht om fabrieksaardappelen voor oogst 1935 te telen. KENNEMERLAND. Van de veilingen valt weinig nieuws te vertellen. Of het zou moeten zijn, dat er een ietsje meer handel in spruiten was en dat de andijvie peperduur is. Doch laten we de aanvoer de revue laten passeeren. Andijvie, die op het einde loopt was. voor zoover le soort, duur De prijzen waren in geld uit gedrukt 006f 0.12 per stuk. Boeren kool staat steevast op een prijsje van ƒ.0.10 tot f 0.30 per kist. Witlof gold een ietsje beter, n.1. 8.50— f 12.50 per 100 K G. Spruiten golden voor zoover ie kwaliteit, een ietsje meer, n.1. f 10—18 per 100 Kg., 2e soort beduidend lager. Knolselderie was meer in trek. de prijzen 3—7 per 100 stuks. Prei, die in varieerende kwaliteit werd aangeboden, gold 412 per 100 bos. In kool was meer handel dan we gewoon zijn, doch volstrekt geen hooge prijzen. Roode kool gold f $—f 7.50 (extra kwaliteit tot 9), gele kool 2— 5 en groene kool f 3 tot 5 per 10Ó stuks. Pieterselie en seldcie waren wel in trek doch de prijs bleef laag, n.1. 23.50 per 100 bos. De nieuwe groente n 1. spinazie en rabarber, welke nog jn kleine kwantumens werd aangevoerd, was duur. We noteerden voor spinazie 1.20 f 1.75 per kist en voor rabarber ƒ13f 20 per 100 bos. De overige aanvoer onveran derde prijzen. ONDER 1ROUWD: Petrus Hoorn en Margaretha Moelaert. Antonius Koreman en Ida Nizold. GEBOREN: Johannes, z. van Johannes Hof en Maar- tje Kroon. OVERLEDEN: Jantje van Duin wed. Jan Burger 69 jaar. Engel Kok 66 jaar. Ondertrouwd: en Heiloo 28 Febr. '35. Huwelijksvoltrekking te Hei loo 14 Maart a s. Kerkstraat 288, Amsterdam. Rijksstraatweg A 18, Alkmaar.' Toekomstig adres Mercatorplein 6, Amsterdam. De Heer en Mevrouw W. K. BOOGH-DAVIDSON geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon PAUL WILLEM FERriNAND JAN 's-Gravenhage, 28 Febr. 1935- Villa Elisabeth. Parkweg.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 3