het Saargebied naar Duitschland. Italiaansche soldaten naar Afiika. De terugheer van Onder een der bogen bij het landhoofd van de groote nieuwe verkeersbrug, welke over de Waal te Nijmegen in aanbouw is A Ifp ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 2 Maart 1935. door do Delftsehe studenten In Kol Rijksnljverheldslaboratorium gebouwde vtleg- tuig is Vrijdag naar hol viiogvold Waalhaven getransporteerd Kruithof verbolordo lo Rotterdam hot Noder- landich rocord 400 motor schoolslag on bracht het op 6 minuten 3/5 sec. Moj. Olsen lolicitoort don nieuwen recordhouder Op do volden van do Amsterdamsche Hockey- on Bandyclub warden Vrijdag do jaarlijkscho studentenhockeywedstrijden ge houden. Een moment uit den wedstrijd Amsterdam I Leiden li Ter gelegenheid van de overdracht van hol Saargebied aan Duitschland werd Vrijdag van hel gebouw der Duitscho Legatie te don Haag do vlag uitgestoken Mot do .Vulcania" vertrokken deze week verschillende afdeelingen ven hel Italiaan sche leger uit Massina naar Afrika, om naar het Abestynisch grensgebied gedirigeerd te worden De Nederlandsehe Vereeniglng lot bestrijding van het Tandbederf .Het Ivoren Kruis* heeft ter ge legenheid van haar 25-jarig be staan te Rotterdam een tentoon stelling georganiseerd, welke Vrij dag door minister prof. Slotemaker de Bruine geopend werd De laatste voorbereidingen voor de feestelijkheden te Saarbröcken bij de overdracht van het Saargebied aan Duitschland. Het gereed maken der groote tribunes

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5