SPORT EN WEDSTRIJDEN. De voetbalcompetitie van morgen. Het nieuwe Zenuwpaviljoen, Vcaaq m A sSJÏÏSgL" Voetbal. Een onvolledig eerste klas-programma. Zal P.S.V. dicht bij den titel komen? Frisia's eindspurt. Spanning in afdeeling II. Alcmaria naar Hercules. Belangrijke ontmoeting in 2 B. De Boys ontvangen H. R. C. De Volewijckers morgen kampioen? Alkmaar wacht op den uitslag N. Niedorp-Succes. DE EERSTE KLASSERS DE TWEEDE KLASSERS DE DERDE KLASSERS DE VIERDE KLASSERS Langs de N.H.V.B.-velden. VANDAAG OPENING. DEKKER, Laat 182. Wanneer wij vandaag een voetbaloverzicht schrijven, dan moeten wij allereerst melding maken van den wedstrijd West- DuitschlandOost-Nederland, omdat deze thans van meer be lang is dan in den regel met zulke ontmoetingen het geval is. Oost-Nederland zal morgen den 25sten wedstrijd tegen West-Duitsch- land spelen en het zal zijn best doen om een dragelijk figuur te slaan. Uit deze zin blijkt al, dat wij niet op een over winning der onzen rekenen en dat is geen wonder. Want terwijl ontegenzeg gelijk in Nederland bet Westen bet sterkste voetbaldistrict is, is dat met Duitschland precies zoo het geval. En onze Oostelijke voetballers moeten het dus opnemen tegen een elftal, dat geko zen is uit spelers, die tot de beste van ge heel Duitschland behooren. Zelf6 is er een tijd geweest, dat West-Duitschland alle elf spelers voor de nationale ploeg leverde! Wij zullen hier niet de geschiedenis van deze ontmoeting weergeven, maar willen er alleen op wijzen, dat Oost- Nederland juist in de laatste jaren de zwaarste nederlagen leed. En de aller laatste was wel de grootste: 70 voor West-Duitschland. Zóó erg wordt het deze keer niet. Want als de voorteekenen niet bedrie gen, is het Oostelijk elftal deze keer sterker dan ooit. Er is systematisch ge traind, er is door de elftalcommissie overlegd werk verricht en bovendien bezit het elftal thans een paar krachtige steunpilaren in Halle (doel) en Bakhuys (voor). Deze twee zullen ongetwijfeld krachten van beteekenis zijn en vooral het optreden van Bakhuys als rechts binnen zijn clubgenoot Schuyt staat n.1. midvoor) verdient aller belangstel ling. West-Duitschland heeft een zeer sterk elftal met ook al drie internatio nals en wij mogen het nigt ontkennen, dat dit elftal absoluut sterker is dan dat van het Oosten. Rekenen wij op een grooten tegenstand van de onzen en op een zoo klein moge lijke nederlaag. Het Westen. Het Westen heeft een klein pro gramma. Afdeeling I telt precies één ontmoeting, n.1. A. D. 0.Overmaas. De thuisclub staat geheel veilig, maar Overmaas moet absoluut winnen, wil ze nog een kans op ontsnapping hebben, 't Zou ons niet verwonderen, wanneer A D. 0. beide puntjes in den Haag houdt. li. afdeeling II staan twee wedstrijden op het programma. Allereerst ontvangt Z. F. C. het sterke Haarlem, dat er wei nig voor voelen zal, om nog eens weer te verliezen. De spannende wedstrijd zal dus wel in een kleine overwinning van Haarlem uitloopen. Sparta—H. D. V. S. is voor beide clubs van belang en hoewel de gasten veel hooger op de ranglijst staan, achten wij Sparta in staat, om het thuis tot een overwinning te brengen. Arm H. B. S. in dat geval! Het Zuiden. In het Zuiden zijn er drie ontmoetin gen. P. S. V. ontvangt Bleijerheide en er zouden al wonderen moeten gebeuren, waneer de lampjesmenschen deze ont moeting niet winnen. Juliana ontvangt Noad er de Limburg- sche club is op eigen grond zoo sterk dank zij haar uitstekende techniek da< er voor Noad weinig winst zit in deze ontmoeting. LongaM. V. V. kan, wil de traditie niet gebroken worden, een zege voor de thuisclub opleveren. Het Noorden. Achilles ontvangt Frisia, een zeer belangrijke wedstrijd. Want als Achilles wint, i6 ze volkomen veilig en als ze gelijk speelt, is er ook niet veel kou meer aan de lucht! Toch zal het de Asser club niet ge makkelijk vallen, om het al-oude Frisia, dat zoo fraai den eindspurt heeft inge zet, te kloppen. In elk geval wordt het een zeer spannend partijtje met onge veer gelijke kansen. Friesland ontvangt Sneek en als de Sneeker jongens niet beter spelen dan de vorige week tegen Alcmaria, dan zit er voor Friesland wel winnen in. Een gelijk spel brengt Sneek al definitief in veiligheid. H. S. C.G. V. A. V. beteekent niets. De stad-Groningers zijn sterker en zul len ook wel winnen, al zal H. S. C. een serieuze poging doen. om G V. A. V. te kloppen. Hoe het o<?k zij, G. V. A. V. blijft op de tweed plaats. Alcmaria naar Hercules. Alcmaria trekt morgen naar Utrecht, om het al-oude Hercules aldaar te be kampen. Momenteel bedraagt Alcmaria's voorsprong op de hekkesluiters 4 punten en waar Hercules na morgen nog twee wedstrijden voor den boeg heeft, Is het duidelijk, dat Alcmaria zich door een overwinning definitief in veiligheid stelt. Dan heeft de club 16 punten, een aantal, dat voor Hercules dan onbe reikbaar is. Maar als Alcmaria verliest, wordt de afstand tusschen haar en nummer laatst tot 2 punten verkleind en hoewel het degradatiegevaar dan nog wel niet on middellijk dreigt, wordt het dan tóch nog oppassen. Men ziet, dat de wedstrijd van mor gen zoowei voor Alcmaria als voor Her cules van belang is en daarom zullen wij met belangstelling het resultaat van de ontmoeting afwachten. De withemden probeeren dezelfde voorhoede als tegen Sneek en wij mee- nen, dat men daar verstandig aan ge daan heeft. Het vijftal is vlug en vooral met open spel tot iets goeds in staat. Zij kunnen het de Hercules-verdediging uiterst lastig maken en moeten in staat zijn, om eenige doelpunten te fabricee- ren. Waar de middenlinie en achterhoede onveranderd zijn gebleven, zien wij niet in, waarom deze wedstrijd geen succes voor Alcmaria zou kunnen opleveren. Zeker, Hercules zal krachtig partij geven en wellicht zal de wedstrijd een forsch karakter dragen, maar dat is geen bezwaar. Wij zijn er van over tuigd, dat het huidige Alcmaria, wan neer het normaal speelt, kan winnen. De spelers zijn van goeden wil, er is de noodige animo, er is de zoo beteekenis- volle waardeering in eikaars spel en bo vendien er is strijdlust! En dus rekenen wij allemaal op een goed resultaat in Utrecht, op een over winning, waardoor tevens de vierde plaats op de ranglijst bereikt kan wor den met als een beste kans, om op die p'aats te blijven, als t. z. t. den eind stand wordt opgemaakt! O. V. V. O. ontvangt haar stadgenoote, do O-jarige A. F. C. en zal probeeren, alle winst uit deze ontmoeting te halen. De partijen loopen weinig uit een en een groote overwinning voor O. V. V. O. wordt het zeker niet. Trou wens, een nederlaag is ook best moge lijk In 2 B wordt een volledig programma verspeeld. En dus zijn er de eerste en de laatste plaats mee gemoeid. Z. V. V., dat er met Zeeburgia het mooist voor staat, gaat een lastigen wedstrijd tegemoet, want de Zaansche club moet naar Bloemendaal, dat bij 'n overwinning zelf ook nog een kans zou krijgen. Dat wordt dus een spannende partij, waarbij wij toch Z. V. V. een iets betere kans geven op de overwinning. Zeeburgia krijgt het al even lastig, want het brengt een bezoek aan Enk huizen. West-Frisia staat nog niet hee- lemaal veilig en zal dus haar best doen, om te winnen. En hoewel Zeeburgia technisch beter is, zal het haar niet meevallen, om van het nooit opgevende West-Frisia te winnen. Wellicht ligt een gelijk spel in het verschiet. W. F. C. ontvangt 't Gooi. De bezoe kers zouden bij winnen nog een kansje op de eerste plaats krijgen, maar W F, C. 6taat heel gevaarlijk op de ranglijst en heeft de puntjes evenzeer noodig. Wii gelooven, dat 't Gooi met een gelijk spel al lang tevreden mag zijn. De Spartaan is haar eindspurt begon' nen en moet dus nu thuis A. D. O. klop pen. Of het lukken zal, is iet6 anders, maar een kansje is er. Toch zal E. D O. stevig partij geven, omdat de Haarlem mers ook nog een kansje hebben op het kampioenschap Al met al dus wedstrijden, die de spanning misschien nog grooter maken of die een middenmoot straks zullen laten uitkomen. De Alkmaarsche Boys krijgen bezoek van H. R. C., wat een aardige partij kan worden. Wel hebben beide ploegen geen kans meer op de bovenste plaats, maar in de allereerste plaats zullen de Racers probeeren revanche te nemen van de op eigen terrein geleden nederlaag en daar bij hun prestige wat ophalen, er» twee- dens hebben de roodjakken nog een goe de kans op de derde plaats, die momen teel door de rood witte Alkmaarders wordt bezet. Of de Boys zich zoo maar van de eer volle derde plaats zullen laten verdrin gen, meenen we te moeten betwijfelen, te„ieer, daar zelfs de verloren tweed plaats nog in het bezit genomen kan worden. Er zal echter voor een zege te- tegen de Racers veel noodig ziin! Al lereerst een ongekend enthousiasme, dat het geweldige spirit van de bezoekers zou moeten overvleugelen, een buitenge woon vlug open spel, met resolute voor zetten, daar de Heldersche verdediging vorigen Zondag tegen Hollandia over duidelijk blijk heeft gegeven, goed op het korte spel ingesteld te zijn. En tot slot, een goede bewaking van den eminenten Zymni, die ook bij het eerste treffen een zeer belangrijke rol speelde. Nu de Alkmaarsche Boys na een langdurige periode van rust, weer zoo sterk mogelijk in het veld zullen ver schijnen, rekenen we zeker op 'n mooie en een zwaar bevochten zege. De Volewijckers ontvangen Hollandia en zouden door middel van een over winning kampioen kunnen worden. HET PROGRAMMA. 2de klasse A: Hercules—Alcmaria. 3de klasse A: Alkm. Boys—H. R. C Res. 2e klasse A: Ajax 3—Alcmaria 2. Res. 3e klasse A: Assendelft 2— Alcmaria 3. Maar,... de Hollandianen hebben zelf nog een kans en verwacht mag worden, dat zij zich te Amsterdam geducht zul len weren. Hoewel de Hoornsche presta ties van de laatste ontmoetingen hoog aangeslagen kunnen worden, meenen we toch, dat de Amsterdammers wel aan het langste eind zullen trekken, al zal het verschil wel niet zoo heel erg groot zijn. De Meteoor ontvangt Assendelft en zal zich wel geheel veilig stellen, doch Zaandijk krijgt weer een moeilijke op gaaf te verwerken, nu Helder op bezoek komt. Indien het zelfvertrouwen der Zaandijkers nog niet geheel verloren Is door de onevengoal-nederlagen ge ven we de Zaandijkers nog een kleine kans de gevaarlijke plaats te ontloopen ten koste van K. V. V., dat zelf vrijaf heeft. De groen witte Alkmaarders hebben een vrijen dag en kunnen dus geduldig toezien, wat de concurrenten doen. Een voor hen zeer belangrijke ontmoeting is wel het treffen Nieuwe NiedorpSuc ces. Winnen de Wieringers, dan komen zij weer boven de Alkmaarders en zul len zij wel met het kampioenschap gaan strijken. Doch als de Niedorpers weten te winnen, dan is Succes gedeelteliik uitgeschakeld, maar kan Nieuwe-Nie- dorp weer gelijk met Alkmaar komen. Wat is nu het beste?!... Voor Alk maar, dat Nieuwe-Niedorp wint. Maar we vreezen dat de Successers door meerdere productiviteit van hun voor hoede, wel aan het langste eind zal trek ken. Vrone krijgt bezoek van Andijk. Kom aan Vronianen, zou hier niet eens een winstpunt uit te halen zijn? In de B-klasse ontvangt Westzaan Q. S. C., waarbij we de Wormerveerders de meeste kans geven. Ook nu nog geen kampioenen te verwachten, doch een normaal wedstrijdverloop, waarbij enkele ploegen hun positie kunnen ver beteren. Ook nu zijn we nog geen kampioenen ta verwachten, of er zou in de eerste klasse D een zeer groote verrassing moe ten plaats vinden; veeleer verwachten w3 dat enkele ploegen hun positie weer geducht kunnen verbeteren. In de eerste klasse A gaat Z. F. C. IV bij Q. S. C. III op bezoek en het wil er niet bij ons in, dat de Wor merveerders voor een verrassing zullen zorg dragen. De Zaandammers zullen hun kleine kans nog wel trachten te be houden, door voor een overwinning zorg te dragen. Met K. F. C. IV dat naar O. S. V. IV moet is het anders gesteld en we vreezen dat de Koogers wel kansloos zullen worden. C. S. V. ontvangt Zaan dijk II en de Castricummers zullen wel aan het langste eind trekken, om tevens iets op de ranglijst te klimmen. In de eerste klasse D hebben de leiders H. R. C. III een vrijen dag en kunnen dus toezien wat de concurrenten doen. Een der concurren ten Wieringerwaard gaat naar Succes II en hoewel deze tocht geen walk-over beteekent, blijft de poldersche zeker nog wel runner up. Ook Water vogels, dat M. L. D. ontvangt, zal wel voor een overwinning zorg dragen en nog in de running blijven, zoodat hier nog geen beslissing kan vallen. Schoorl krijgt het moeilijker nu zij naar het stug spelende J. V. C. op bezoek moet. De „duinkanters" brengen het in Julianadorp zeker niet verder dan een puntenverdeeling. De derby Heldersche BoysHelder III kan zeer spannend zijn, waarbij ten slotte de winst wel naar de zijde van de Boys zal vallen. De tweede klasse D brengt ook nu weer een ontmoeting en wel A. S. V. IAlkmaarsche Boys II. De sporters hebben niets meer te verliezen doch met de rood-witten is het anders gesteld. Ze zullen ook deze ontmoeting moeten winnen, om zich iets meer van het kampioenschap te kunnen verzeke ren. Spelen de Westerwegbewoners een zelfde spel als vorigen Zondag te Koe dijk, dan verwachten we zeker een B lys-zege, alhoewel de Sporters onge twijfeld geducht van leer zullen trekken en flinken tegenstand zullen bieden. In de derde klasse D verwachten we ook nu weer een over winning van Alkmaarsche Boys IV, dat in eigen omgeving tegen Alcmaria V speelt. Toch zullen adspirant-kampioe- nen geducht aan moeten pakken en op hun tellen moeten passen. Bergen II speelt andermaal thuis nu echter tegen S V. II. Het wil er niet bij ons in dat de Bergenaren zich opnieuw in eigen omgeving zullen laten verrassen. Alkmaar III komt ook eindelijk weer eens in actie en mag het bezoekende Vrone II partij geven, wat een zwaar be vochten zege kan beteekenen, maar een groote overwinning kan worden, indien de Vronianen weer met onvolledigheid hebben te kampen. De vierde klasse E brengt een zeer belangrijk treffen en wel Oudorp IKoedijk II. Beide ploegen hebben een even goede kans, zoodat hier iedere uitslag mogelijk is. We hebben zco'n idee dat de gastheeren aan het langste eind zullen trekken. Oudorp II krijgt bezoek van A. S. V. II en zal tegen deze runner up6 wel het onderspit moe- tej delven. Alkmaarsche Boys VI kan Ursem II met een nederlaag naar huis zenden en Koedijk II geven we een kans tegen Oterleek L Hedenmiddag wordt het nieuw e Zenuwpaviljoen van het Centraal Ziekenhuis, met welks bouw in Mei is begonnen, in tegenwoordigheid van ver schillende autoriteiten officieel ge opend. Volgens de hierboven geplaatste foto ziet men, dat men te doen heeft met een U-vormig gebouw, bestaande uit een middenstuk met 2 vleugels. Het middenstuk bevat een verdieping waar zich 13 kamers voor de zusters en een zitkamer voor de hoofdzuster be vinden. Het gebouw kwam tot stand onder lei ding van den directeur van gemeente werken en architect Saai, van wien het ontwerp is en werd gebouwd door den heer Scheepbouwer uit Castricum voor 50000, terwijl het schilderwerk voor 3200 werd verzorgd door de firma Nij- man, alhier. Bij een rondwandeling door het ge bouw konden wij constateeren, dat men er zooveel mogelijk naar gestreefd heeft bij de patiënten den indruk te vestigen, dat zij in een ziekenhuis worden ver pleegd. Men heeft gebruik gemaakt van de nieuwste bouwmaterialen en -con structies. Direct bij het binnenkomen valt een aangename warmte op, en toch ziet men nergens radiatoren. De warmte wordt dan ook verkregen door in het plafond aangebrachte buizen, zoodat men te doen heeft met uitgestraalde warmte, terwijl voor de luchtverver- sching gebruik is gemaakt van een bij zondere raamconstructie, de z.g. rolra- men, die slechts 14 c.M. ruimte laten, zoodat geen menschelijk hoofd er door kan en dus nimmer een patiënt kan ontvluchten. Voorts beschikt men in de inrichting over een nieuw alarmeevsysteem (gele verd door de firma Siemens en Halske uit Berlijn, die ook in Alkmaar de tele foon automatiseerde, dat voor het eerst in Europa in een ziekenhuis toepassing vindt en in verschillende ziekenhuizen zal worden aangebracht. Wanneer een patiënt in bed in een zich naast het bed bevindend stopcon tact een stekker steekt, brandt n.1. in de gang boven de deur een rood licht en verneemt men door het gebouw een zoemgeluid als bij de telefoon wordt ge hoord. Voor de zuster de ziekenzaal van den alarmeerenden patiënt ingaat, scha kelt zij dit licht en het signaal, door een kleine beweging uit en als zij naar bin nen is gegaan geeft een groen licht bo ven de deur aan, dat zij zich binnen be vindt Wanneer de zuster hulp noodig heeft, kan zij op dezelfde wijze alarmee ren. Des nachts worden de signalen automatisch verbonden met de kamers van de boven slapende zusters, die zoo lang het signaal gaat, de deur naar de zenuwafdeeling, die slechts met een sleutel geopend kan worden, dan ook door op een electrische knop te drukken kunnen openen. De deuren zijn, om het resonneeren te gen te gaan, met kurk opgevuld, terwijl afdoende geluiddempende maatregelen tusschen de lokalen en de verdieping zijn genomen. In de rustige afdeelingen, het pavil joen is in 2 afdeelingen een voor vrouwen en een voor mannen ver deeld, zijn de ramen zonder roeden, ter wijl in de lokalen voor de minder rus tige patiënten roeden zijn aangebracht en in die voor de onrustige patiënten, die in het vertrek waar zij moeten ver blijven, alleen een vastgeschroefd bed vinden, ramen met roeden en kleine ruitjes zijn aangebracht met versterkt glas van 20 c.M. dikte. Ook is er een isoleervertrek voor pa tiënten die een 14 dagen achtereen moe ten slapen. De badkamers voldoen aan de meest hygiënische eischen. Voorts is er een onderzoekkamer voor den dokter en een kleine keuken (de maaltijden worden in de groote keuken van het ziekenhuis bereid). De hall is in aardige kleuren uitge voerd en er is een gezellig karakter aan gegeven. Zoowel de vrouwen- als de mannen- afdeeling is verdeeld in een afdeeling voor rustige patiënten en voor minder rustige patiënten, terwijl tusschen deze afdeelingen een kamer is aangebracht, die afgesloten kan worden, die voor de werkteraphie van rustige patiënten kan worden benut. De muren zijn bespoten met Egvpto- glansbeton, een soort cementstof van uitnemende kwaliteit. Aangezien de hall aan de voorzijde door een vestibule van de buitenwereld is gescheiden en aan de achterzijde door badkamers, heeft men om het noodige daglicht in de hall te krijgen, de muren, die de badkamers van de hall snelden, opgetrokken van glazen bouwsteenen, die het licht doorlaten en het toch niet mogelijk maken om er doorheen te zien. Door het totstandbrengen van dit pa viljoen heeft het Centraal Ziekenhuis een zenuwafdeeling gekregen, die zeker tot zegen voor het geheele gewest zal strekken. Kegelen. DE KEGELWEDSTRIJDEN VAN DEN A. K. B. Morgen kegelen en feest vieren! Morgen is het de tweede dag van de liefdadigheids-kegelwedstrijden, welke de A. K. B. georganiseerd heeft. De wed strijden zullen dan worden voortgezet en het bestuur zal voor zulk een tempo zor gen, dat de wedstrijden om 10 uur des avonds geëindigd zullen zijn. Onmiddellijk daarna zal de prijsuit reiking plaats vinden. Dat gebeurt na tuurlijk op de bekende manier: er wordt door de kegelaars prettig feest gevierd, er is muziek en dans, er iscarnaval avond! Enfin, om 10 uur morgenavond kun nen de kegelaars beginnen met hun on derling intiem feest en ongetwijfeld zal dat bij allen in goede aarde vallen. In den kampioenwedstrijd moeten de navolgende clubs nog uitkomen: Om- smijters (Schagen), Koekoek I, Ke Ki Ka I en II, Cubo 1 en II, Victoria I, Cen traal I en II, Onze Club, Op de Lat, en O. K. A. I en II. Zooals men weet, zullen vanaf morgen middag 2 uur in de Unie ook de andere banen zijn opengesteld, waarop de at tractieve vrije baan-, koppel-, behendig heidswedstrijden enz. zullen worden ge houden. Waar de opbrengst hiervan ten goede zal komen aan de armen, vraagt het bestuur van den A. K. B. uw aller medewerking, zoowel van kegelaars als niet kegelaars (ters) om een zoo groot mogelijk bedrag aan den Armenraad te kunnen dragen. Laten zij die sympathi- seeren met de kegelsport of nader met d-ze gezellige en ook wel degelijk «re- zonde sport wenschen kennis te maken zich morgen niet onbetuigd laten! AANGEBODEN een in goeden staat zijnde STOOKGEIJSER (prof. Junker). HOEVERKADE 8. (Uitsluitend 2e hand* artikelen) kaofè!™1bÜÜS Handnaaimachine met Kap j b.50, Hand- en Trapnaaimachine (koopjes pracht Duitsche Piano z g a. n. lp, Spiegelkast 1. 50 prjma Luidspreker 5.50. DEKKER, Laat 182 TE KOOP R ADIOTOESTEL met in- ge.bouwde luidspreker (geheel wissel stroom. Prijs 40. SPOORSTRAAT 88a. AANGEBODEN: CHEVROLET 4 deurs 6 cyl. schitt. staat, zeer geschikt voor Taxi-gebruik, 225. Garage C. ADOLF, Kennemerstraatweg 106. Telef 2088. TE KOOP RADIO-TOESTEL tegen zeer billijken prijs. Te bevragen LINDELAAN 9. z. g a. n. Pracht KINDER-AUTO, merk Maether, ie koop. Nieuwpoortslaan 155, H. JANSEN. Wegens overcompleet TE KOOP prima DICHTE BAKFIETS. Bevr. IIUIGBROUWERSTRAAT 6. IE KOOP een mooie staande K ok, 1 prima Trapnaaimachine, 1 pracht Piano, 1 eiken Kantoorkast, 2 eiken Buffetten. GEB. V ERVEM, Koningsweg C 67. Te koop gevr. nette Meubelen. Ook in ruilen. Te koop: i kastje 7 50. 1 Leg kast 6, 1 Tafel 3.50, 1 eiken moderne Slaapkamer compleet met bed, spotprijs. P. VENNIK's Meubel magazijn Konings weg B 30. TE KOOP: een Jongensrijwiel 5.50, Damesrijwielen 5 en 11, Heerenrij wiel 4.50, een Motorrijwiel (Douglas) xrn/w voor spotprijs LIMMERHOEK 18. Te koop gevraagd: gebruikt DAMES- en HEERENBIJWIEL. Tevens eenige GRAMOPHOONPLATEN Br. met prijs onder letter K 490 bureau v. d plad. TE KOOP EEN CONTRABAS (strijk) met stok en foudraal met draagriem, tegen elk aannemelijk bod. G. C. TH. KOCH, Friescheweg 52, Oudorp. Kamergemakje 4.50, Closetstoel 7.50, prima Bedstel 6.50, 2 Stoeien rcod trijp 4, pracat mahonie buffet 20, partij kleeren, jassen, mantels enz. (Koopjes). Meubelen z g. a. n.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8