Het 75 jarig bestaan der Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur. ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 15 Maart 1935. Ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan der Algemeene Vereeniging voor Bloembollencultuur werd Donderdagmiddag in het Krelagehuis te Haarlem een herdenkingsbijeenkomst gehouden. Een overzicht tijdens de rede van den heer E. H. Krelage De heer A van Zoelen, dia benoemd is tot commissaris van politie te Amsterdam Op da werf van Piet Smit te Rotterdam is in opdracht van de Kon. Paketvaart Mij het m.s. .Janssens" in aanbouw. Het schip Is 1700 bruto ton groot en zal een snelheid van elf mijl kunnen bereiken 9MM9RiBP Na de beëediging door H. M. de Koningin heeft de nieuwe minister van Waterstaat, jhr. Ir O C A. van Lldth de Jeude Donderdag een bezoek ga- bracht aan den minister-presi dent dr. H. Colijn De nieuwe minlsterverlaat het departement Tijdens nieuwbouw fe Dommelen (N. Br.) stortte een oude bestaande muur in, waarbij twee arbeiders gedood werden. De stippellijn geeft de positie van den muur, de pijl de plaats der instorting aan De bekende speler van hel Nederlandsch elftal Venle, die tweemaal een operatie aan zijn been heeft ondergaan, is in het Eudokia-ziekenhuis te Rotterdam thans bijna hersteld. Naast hem mej. Klomp, zijn verloofde De Engelsche Great Western Railway heeft een stroomlijn-locomotief in dienst gesteld, waarmede naar verwacht wordt een nieuw snelheidsrecord gevestigd zal kunnen worden. De kop van de machine Het stadhuis van Heemstede is in verband met de bloemententoonstelling .Flora 1935" r des avonds schitterend verlicht

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5