De vefraadster van John Dillinger. Oijuuuidcaut GEMENGD NIEUWS. Sproeten komen vroeg in het voorjaar, koop tijdig een pot Sprutol. Bij alle Drogisten. ALKMAARSCHE COURANT van DONDERDAG 4 APRIL 1SSS Buitenland Om deportatie te ontgaan, leverde Anna Sage staatsvijand no. 1 aan de politie uit. Herinnering aan den grooten bandiet. Het plan. de moeilijkheden in abessinie. de malaria-epidemie op ceylon. OOSTENRIJK EISCHT RECHTS- GRATIE OP HET LAATSTE OOOENBLIK. GROOTE BRAND IN FABRIEK TE OSLO. ARTS VERMOORD. STRIJD OM HET VLIEGVELD TE CANNES. DE STORM OP DE ADRIATISCHE ZEE. ontaarde moeder ter dood veroordeeld. HIEP HIEP HOERA I In de C-cema Américain. WELK WEER STAAT ONS TE WACHTEN? Kond weer met noordenwind. DE ANTI-N.S.B. DEMONSTRATIES. De toestand van de slachtoffers. DOOR EEN AUTO OVERREDEN EN GEDOOD. Glimlachje „Maar miss hoe heet u toch ook weer mis Duddy! U bent immers jong en mooi. Het is niet in mijn eigen belang, als ik het zeg maar toch raad ik u ten sterkste af; uw gezicht te laten veranderen. Voor uw man is dat natuurlijk weer iets anders „Neen, maar ik sta erop, dat u het tóch doet! Verandert u mij zooveel mogelijk. Maak mij leelijk maar geeft mij weer een beetje rust, rust! Met deze woorden overhandigde zij de schoonheidsspecialiste een brief van de poli tie te Chicago, waaruit bleek, dat er geen bezwaar van deze zijde bestond tegen een ingrijpende verandering in haar gelaatstrek ken. Er werden dus twee gelaatsoperaties uit gevoerd, waardoor twee gezichten, dat van Anna Sage en haar man John Duddy voor altijd van het tooneel verdwenen, en in de plaats daarvan twee nieuwe werden gescha pen! Het was vrijwel een onmogelijkheid, bei den thans nog te herkennen. En töch kwam eenige dagen na deze operatie bij Anna Sage een brief binnen, met het adres: „Anna Sage, alias mrs. Duddy". „Wij hebben", aldus luidde het schrijven, Jou en je John toch herkend. De verande ring van je uiterlijk helpt je niets! We zul len je spoedig te pakken nemen. Daar kun je van op aan! Wellicht al heel gauw!" Dat was precies de tweehonderdste bedrei ging, die Anna Sage sedert dien noodlotti- gen dag ontving, toen zij Wel de heele wereld heeft immers over haar gesproken en geschreven: de Anna Sage met het veranderde gezicht thans mevr. Duddy is niemand anders, dan de „Dame in het rood" ongetwijfeld een van de bekendste vrouwelijke avonturiers van de wereld! Avonturierster niet in de eerste plaats als „Dame in 't rood", maar ook reeds vroe ger gedurende haar langen levensloop, meestal op het hellende pad der misdaad. Haar carrière. In Roemenië in een armoedig, klein dorpje bij de IJzeren Poort, kwam Anna Sage ter wereld. Als een klein, schreeuwend bundel tje maakte zij de groote reis over den oceaan. In de benauwde lucht van een gaarkeuken voor marktkooplieden te Chicago groeide zij op tot een buitengewoon ir oi meisje! Zij wist zich te verheffen boven het „mi lieu', waarin zij eerst geleefd had; zij werd een „elegante dame", die de bekendste man nen van Chicago onder haar vrienden reken- ke Toen begon zij bedwelmende middelen te smokkelen en weldra stal zij de porte feuilles, de dikke portefeuilles van de groote en kleine dollarkoningen van deze stad Toen het tè gevaarlijk werd, verliet zij Chicago, ging naar New York, daarna naar Washington en hier handelde zij onder de oogen der autoriteiten, met meisjes en gesto len juweelen. In een twintigtal aanplakbiljetten stond tenslotte haar naam vermeld, als „gezocht door de politie". Inmiddels was zij getrouwd met een ouden tuchthuisklant. Zij konden nooit ergens lang blijven. En pas toen zij in Indiana met twee duistere lokaliteiten ge noeg verdiend had om in Chicago een amb tenaar om te koopen, waagden zij het weer naar die stad terug te keeren! „The Jungle", noemden zij hun lokaal in de Lincoln-Avenue. In werkelijkheid kon men in dit lokaal dan ook de ergste roofdie ren van Chicago vinden! Allen, die de laat ste maanden als staatsvijanden no. 15 door de politie gedood werden, waren klant bij haar. Ook de beruchte Dillinger kwam bij nacht en ontij door een achteringang, naar Anna Sage. Hij kwam zelfs nog, toen er reeds 15.000 dollars als prijs op zijn hoofd ston den. Hij lachte over de roode aanplakbiljet ten op alle straathoeken! Maar Anna's oogen lachten niet. Haar hersens verwerkten een plan! Haar man bevond zich reeds een maand in arrest. We gens een onaangenaam zaakje iets met cocaïne Als hij er uit kwam, zouden zij gedeporteerd worden. „Terug naar hun va derland" luidde het vonnis. Wat zou Anna Sage in het Roemeensche dorpje bij de IJze ren Poort moeten beginnen? Maar als zij nu eens Zij dacht aan Dillinger. En toen ging zij naar de politie en deed een voorstel. De rest is bekend: hoe Anna Sage in haar roode costuum met Dillinger naar de bios coop ging, hoe zij haar zakdoek uit den zak nam en een stofje van zijn jas veegde, hoe zij in het gedrang verdween, toen Dillinger onder 27 kogels neerviel En als prijs voor haar aandeel: vrijlating van haar man, het schrappen van alle oude „zaakjes", terugtrekking van het deportage-vonnis, on gehinderde uittocht uit Chicago. Thans na den 200sten dreigbrief zou Anna Sage liever de 15000 dollar hebben en een goeden pas voor de reis naar Roemenië op den koop toe! Maar de autoriteiten ma ken thans niet meer veel omslag van haar! De „wrekers" van Dillinger zullen haar op zekeren dag toch te pakken krijgen. Zij en haar man al gaan zij thans met andere gezichten door de wereld en al houden zij zich op de stilste, afgelegenste plekejs van de Californische kust verborgen zij zullen ééns Dillinger volgen. Rust zullen zij nooit vinden. Anna Sage is op de eeuwige vlucht. DE DUITSCHE LUCHTVLOOT. Uit Berlijn wordt gemeld, dat de Duitsche luchtvloot bestaat uit ongeveer 1800 ge- vechts- °n bombardementsvliegtuigen, terwijl dagelijks vier toestellen worden vervaaf- digd. DE ONTVOERING VAN JACOB. Reuter meldt uit Berlijn: De Duitsche autoriteiten schijnen geens zins geneigd, om te voldoen aan het ver zoek van Zwitserland om Jacob naar Zwft- sei land terug te brengen. In verantwoorde lijke kringen schijnt men de veronderstelling te willen verdedigen, dat Jacob door een agent-provocateur naar Duitschland gelokt is, maar dat hij er zich vrijwillig heen be geven heeft. Te hooger plaatse verklaart men, dat dit een oirbare methode is en gee nerlei schending van de Zwitsersche neutra liteit zou beteekenen. DE ROOFMOORD TE DABERG. De afschuwelijke misdaad, de drievoudige roofmoord, welke te Daberg bij Furth im Walde is gepleegd, is nu tot .volle klaarheid gekomen. De dader, de 26-jarige Ludwig Weber, is te Mering bij Augsburg gear resteerd en is in de gevangenis te Augsburg in voorarrest gesteld. Een uitvoerige bekentenis is door hem reeds afgelegd, terwijl ook zijn verloofde ge arresteerd is. De gestolen koeien heeft hij in Furth im Walde verkocht. VECHTPARTIJEN IN GEMEENTE RAAD VAN LODZ. In den gemeenteraad van Lodz is door den regeeringscommissaris de onlangs aangeno men arierparagraaph in strijd met den frondwct en derhalve ontoelaatbaar vér- laard. In dezelfde zitting kwam het na een scherpe anti-semitische redevoering van een nationaal democratischen afgevaardigde tot ernstige vechtpartijen tusschen nationaal democraten en joden. De Daily Telegraph meldt uit Rome: In een officieele mededeeling wordt ver- Waard, dat de Italiaansche regeering weet, dat Abessinië zich voorbereidt op oorlog. Er zijn nota's gezonden aan den Volkenbond en naar Addis Abeba. De nota aan den Vol kenbond is waarschijnlijk vergezeld gegaan van een dossier met betrekking tot de aan- koopen van oorlogsmateriaal door Abessinië *n aangaande mobilisatiemaatregelen. 54 000 slachtoffers. Naar uit Colombo gemeld wordt, beeft de malaria-epidemie op Ceylon tot dusverre 54.000 slachtoffers geëischt. In Februari alleen stierven 16.000 personen. v SPOOR IN KOFFERMOORD No. 1. Scotland Yard is thans, naar de „Daily Mail" meldt, met zijn onderzoek naar den koffermoord No. 1 het vinden in Juni van verleden jaar te Brighton en te Londen in een- koffer en een valies van deelen van het 'lijk van een nog steeds onbekende jonge vrouw, wier stoffelijk overschot eerst onlangs is begraven zoover gevorderd, dat men .meent te mogen aannemen, dat de voornaam van het slachtoffer „Peggy" was en dat haar -achternaam op „ford" eindigde. De politie hoopt op grond van nieuwe in lichtingen, welke zij gekregen heeft, eindelijk de identiteit van de vrouw te kunnen vast stellen'. Deze inlichtingen betreffen een sedert Mei vermiste vrouw. Haar naam is .niet voorgekomen op een der officieele lijsten van vermiste vrouwen, door Scotland Yard gepubliceerd. Er wordt thans een uitgebreid onderzoek ingesteld naar familieleden of be kenden, die de politie kunnen helpen Een dezer bekenden, naar het heet een dokter, wordt iedëren dag in Engeland terugver wacht uit Affika, waarheen hij in Mei van verleden jaar vertrokken is. WERKLOOZEN BEZETTEN RAADHUIS. Verscheidene honderden Fransche werk- loozen hebben gistermorgen het raadhuis van Houplines, nabij Rijssel, bezet. Zij had den eerst een delegatie naar den burgemees ter gezonden oqi hem hun eischen voor te leggen. Aangezien zij echter nul op het re- quest kregen, drongen zij onder het zingen van revolutionnaire liederen het raadhuis binnen. De burgemeester stelde onmiddellijk den perfect met het gebéurde in kennis die uit Rijssel gendarmes per auto naar Houplines zopd. GELIJKHEID. Uit Weenen wordt gemeld: Officiéél wordt medegedeeld: Gistermid dag is onder voorzitterschap van bondskan selier dr. Schuschnigg een korte minister raad gehouden, yaajrin met het oog op de af wikkeling van loopende kwesties ook behan deld werd het vraagstuk van de Oostenrijk- sche weermacht. De ministerraad gaf uitdrukking aan de overeenstemming van opvatting, dat de toe kenning van volledige rechtsgelijkheid voor Oostenrijk een natuurlijke voorwaarde blijft. De noodige voorbereidende stappen zouden reeds zijn ondernomen. Manüel Fonseca, die ter dood veroordeeld was wegens tèrrbristische bedrijvigheid tij dens de laqtste algemeene stakingsbeweging op Cuba, heeft gratie gekregen en wijziging van zijn stief in levenslange gevangenis straf, 5 minuten vóór de ececutie zou plaats vinden. In de mechanische werkplaatsen van de fa. Myren te Oslo is gistermorgen tegen 4 uur een brand uitgebroken, die tengevolge van den krachtigen Noordenwind spoedig een dreigenden omvang aannam. Behalve een groot deel van de fabriek werd een z g „zever", die gereed was om afgeleverd te worden en die bestemd is voor cellulose-ver- vaardiging, volkomen vernield. De schade wordt geschat op ruim 1 millioen kronen. Vij brandweerlieden werden deels door rook vergiftiging, deel door neerstortende stukken puin, getroffen. Volgens een officieele mededeeling is te Wasilko (Oekraine) vermoord de Sovjet- Russische arts Osibow, lid van de commu nistische partij. Dc dader is onbekend geble ven. Het betreft hier een politieleen moord. Het vliegveld te Cannes is in 1929 door particulieren onder leiding van een grond bezitter, Tarascon, aangelegd en in Mei 1931 door het gemeentebestuur van Cannes overgenomen. De eigenaar van den grond, Tarascon, kon echter, ook na een procedure die hij er over voerde, niet het gevraagde be drag van het gemeentebestuur als schade loosstelling krijgen. Naar aanleiding hier van richtte hij op een hem toebehoorend, naast het vliegveld gelegen stuk land twaalf palen van ongeveer 20 M. hoogte op, waar door het lanaen op het vliegveld uiterst ge vaarlijk en moeilijk werd. De overheid liet de palen neerhalen, doch de heer Tarascon richtte ze na eenigen tijd weer op, welke han delingen van beide zijden eenige malen her haald werden, gedurende welken tijd het vliegveld voor luchtverkeer gesloten werd verklaard. Thans heeft het luchtvaartmi nisterie te Parijs zich met de zaak bemoeid De palen worden definitief neergehaald en naar de eischen van den voormaligen eige naar wordt een onderzoek ingesteld. Het vliegveld is thans definitief voor luchtver keer opengesteld. De storm, welke in den nacht van 29 op 30 Maart op de Adriatische zee gewoed heeft, heeft, naar thans blijkt in totaal aan 30 visschers net leven gekost, terwijl 150 van motoren voorziene visschersbooten min of meer ernstig beschadigd zijn. De regeering, bezorgd over het lot van 600 anderen, welke tot werkloosheid ge doemd zijn, zeeft verplicht gesteld, dat het Adriatisch Consortium van motor-zei1- schepen de reparatie zoo snel mogelijk zal verrichten, opdat 'e vloot binnen een maand weer zee kan kiezen. Te Berlijn is de 24-jarige vrouw Charlotte Jünemann, die haar drie jeugdige kinderen eind Januari in een kelderwoning liet ver hongeren, ter dood veroordeeld. Tijdens het proces poogde de vrouw een deel van haar schuld op haar vriend Karf af te schuiven, die haar den sleutel van haar woning zou hebben afgenomen. In snikken uitbarstend riep zij uit: Karl wilde dat de kinderen weg kwamen en ik heb het uitgevoerd, maar al leen om dien man gedacht en alles gedaan wat hij van mij wilde. Ik heb niet de bedoe ling gehad dat mijn kinderen sterven zou den". Na deze uitbarsting werden de verkla ringen voorgelezen van de twee inspecteurs, die de vrouw, nadat zij zich zelf aangemeld had, verhoord hebben. Volgens die verkla ringen had verdachte toen erkend, dat zij haar kinderen kwijt had willen zijn, omdat zij haar, bij het leven dat zij leidde, in den weg stonden. Ook had zij verklaard „de doodstraf te willen ondergaan". Admiraal Byrd is gisteren van zijn Zuid- pool-expeditie in gezelschap van zijn vrouw uit Nieuw-Zeeland te Balboa de Panama- kanaalzone aangekomen. Hij zal met zijn vrouw een vacantie van 14 dagen in het ge bergte doorbrengen. De studenten van alle faculteiten der universiteit van Straatsburg hebben voor 5 en 6 April een sympathie-staking afgekon digd met de Parijsche medische studenten, die protesteeren tegen het toenemend aantal buitenlandsche medici in Frankrijk. Bij Barabinsk in West-Siberië is giste ren een goederentrein ontspoord en met een anderen trein in botsing gekomen, waarbij een locomotief en 42 wagons werden ver nield, terwij! ook dooden en gewonden te betreuren zouden zijn. Naar verluidt zou de machinist van den goederentrein dronken zijn geweest. Hij is door de autoriteiten gearresteerd. TWEEMAAL OP DEN ELECTRISCHEN STOEL Bij de terechtstelling te Chicago van den ter dood veroordeelden moordenaar Chester Novak, door middel van den electrischen stoel constateerde de gevangenisarts, dat het lichaam van den geëxecuteerde na afloop van de executie nog levensteekenen vertoon de. De zoo goed als levenlooze Novak werd opnieuw naar den electrischen stoel gedra gen en voor de tweede maal ging de stroom door hem heen, waarna de aanwezige dok toren den dood constateerden. MORFINESMOKKELAAR UIT DEN TREIN GESPRONGEN EN GEDOOD Bij het naderen van het station Alexan- drië sprong een reiziger uit den sneltrein Cairo—Alexandrië. Een medepassagier trok aan de noodrem en het slachtoffer werd dood naast den spoorweg gevonden Bij het onderzoek vond men in een ceintuur om zijn middel een aantal pakketten, die tezamen tien pond hashis bleken te bevatten. De man had waarschijnlijk de controle, die op het station door ambtenaren van den dienst tot bestrijding van den handel in narcotische stoffen wordt uitgeoefend, willen vermijden door uit den trein te springen, doch hij was zoo ongelukkig terecht gekomen, dat hij zijn nek brak. De hertog en hertogin van Kent op de terugreis naar Engeland na hun huwelijks reis zijn gisteren te St George (Am.) op de Bermuda-eilanden aangekomen voor een kort bezoek. o De Peruaansche minister van buiten landsche zaken verklaarde, dat Peru bereid is gehoor te geven aan een uitnoodiging der Zuid-Amerikaansche centrale mogendheden om mede te werken aan de door hem onder nomen poging tot bijlegging van het conflict in den Chaton. Vanaf morgenavond loopt in de Cine ma Américain een humoristische film, namelijk: Hiep Hiep Hoera. De korte in houd van deze film is als volgt: Ondanks de Knappe meisjes, die Miss Frisby (Thelma Todd) en Daisy (Doro- they Lee) in haar dienst hebben, slagen zij er toch maar niet in klanten te win nen voor „Frisby's Schoonheids Produc ten", omdat Andy Williams en Bob Dudley (Bert Wheeler en Robert Wool- sey) haar de klanten met hun geurige ,l,ip-sticks" en hun radde „ve~koop- smoes" voor den neus wegsnappen Bert is verliefd op Daisy en hij haalt zijn compagnon over hun talenten in dienst te stellen van de „Frisby Schoon heids Producten". Een afspraak wordt gemaakt op het kantoor van Bert en Bob en de ondernemende Andy, wiens kantoor tot nog toe Gods vrije natuur was, moet zorgen aan een kantoor te komen. Zij lappen hem dat heel handig door den heer Clark (Spencer Charters), directeur van de Clark-Motor Corpora tion, to vertel'en dat zijn kantoor in biand staat. Miss Frisby is zoo onder den indruk van de beide handige knapen, dat ze hen engageert voor de leiding van haar zaak. Als de zaak beklonken is, rennen ze het kantoor uit, net op tijd om aan den woedenden meneer Clark te ont snappen. In de haast nemen ze per on geluk een verkeerden koffer mee, waar in inplaats van lip-sticks een bedrag van 10.000.is opgeborgen, welk be drag moet dienen als hoofdprijs voor den Clark-Motor Automobielwedstrijd. De indiensttreding van Andy en Bob maken het leven voor Beauchamp (George Meeker) niet aangenamer. Me- neai Beauchamp had een oogje op Daisy, maar die is verliefd op Andy, terwijl Bob schitterende vorderingen maakt bij Miss Frisby, Beauchamp wil zich wreken, steelt den koffer en houdt de 10 000.— voor zich zelfs, waarna hij den koffer aan twee detectives laat zien e: hun een beschrijving van Bob en Andy als de dieven geeft. Andy en Bob merken, dat ze ten onrechte voor dieven worden aangezien. Ze slagen er in aan de detectives te ontsnappen, maar de 1 atsten vertellen aan Daisy en Miss Frisby dat de beide jongens dieven zijn. D i meisjes gelooven het niet en al spoe dig krijgt ze van Andy een brief, waarin wordt verklaarl hoe hij aan de 10.000.— k am. Beauchamp wordt als de dief ontmaskerd en naakt dat hij weg komt. Door een samenloop van de meest zonderlinge omstandigheden, komen Bob en Andy in een auto terecht, lie aan den Clark-wedstrijd deelneemt, en daar ze door de detectives achterna ge zeten worden, winnen ze in hun angst den prijs van 10 000 Met z'n vieren en de 10 000 zijn ze in staat te voldoen aan de natuurlijke bestemming van een vrooiijke film. De Gooi en Eemlander schreef o.a. over deze film: Als hoofdfilm komt od het doek „Hiep, hiep, hoera!", een dolle comedie met Wheeler er. Woolsey v Deze twee Amerikaansche grapjassen die men hier reeds in eenige films heeft kunnen zien, houden het publiek meer dan een uur bezig met hun zotternijen en sen sationeels avonturen. Beiden voorzien in hun onderhoud door lippestiften te verkoopen. Tegenover een aardig meisje geven ze zich uit voor millionairs met e«.h schoonhei instituut. Het is moei* lijk uit te maken wie komischer is Woolsey met zijn bril en sigaar of Wheeler, de oolijke charmeur, maar dat ze veel hilariteit verwekken in hun laat ste en ongetwijfeld geestigste film bewe zen wel de talrijke lachsalvo's. De weerkundige medewerker van het „Vaderland" schrijft: Het blijkt meer en meer, dat wij met het weer gekomen zijn in den toestand, die voor den tijd van het jaar niet abnormaal is en die als overgangstoestand tusschen den heengaanden winter en den naderenden zo- mor onvermijdelijk is. In dien overgangstijd breekt n.1. bij tusschenpoozen een Noordelij ke luchtstrooming uit het poolgebied los, die zich met kracht baan breekt naar het Zui den en dan een groot gedeelte van West- Europa overstroomt en tot diep in Zuid- Europa doordringt. Aan de Oostzijde van dezen kouden luchtstroom ontwikkelt zich een repressie en met het wegtrekken van deze in Oostelijke richting verplaatst zich ook de koude luchtstroom in die richting. Aan de Westzijde der depressie treedt 't be kende buiïge voorjaarsweer op. Nadat reeds sedert meer dan een maand enkele kort durende invallen van Noorden wind het begin van de periode van guur en buiïg weer hadden aangekondigd, is het se dert de vorige week tot volle ontwikkeling van dezen weerstoestand gekomen. Gisteren heerschte de Noordelijke luchtstroom over een breedte van ruim duizend kilometers over West-Europa, zoodat het te begrijpen is, dat deze groote massa's koude lucht aan voerde en de temperatuur, die langen tijd boven de normale was geweest, daaronder deed dalen. Wij kunnen nu rekenen, dat de periode van Noordenwind weer flink heeft ingezet. De ervaring leert dat deze periode elk jaar lang duurt, zoodat we ons wel kunnen voor» bereiden op een tijd ran guur weer, die ech ter nu en dan kan worden onderbroken door beter weer. Het werd ook tijd, dat het daartoe kwam, want een later begin zou abnormaal zijn. In de laatste dagen heeft de ontwikkeling van een diepe depressie over en rondom de Noordzee het weer sterk buiïg en stormach tig gemaakt, waarbij ook hagelbuien vielen. In verband met het bovenstaande is het wel goed op te merken, dat de in ons land heerschende windrichting meest Noord- Westelijk is geweest, ornaat de in de buurt van IJsland nog N.-Z. gerichte luchtstroom op lagere breedte onder den invloed naar het Oosten afboog en dus als N.-W.-wind in onls land kwam. Niettemin is de aange voerde lucht van polairen oorsprong en dus zeer koud. Er kan niet genoeg op worden gewezen, dat het gure, buiïge weer qualitief een vol komen normaal verschijnsel in dezen tijd is. Dat het nu flink los komt is een teeken dat de algemeene weerstoestand op norma le wijze verloopt. De toestand van de 27-jarige juffrouw v. d. B., wonende aan den Overkant van het Y, die Maandagavond j.I. bij de anti-fascis tische demonstraties naar aanleiding van de vergadering van de N. S. B. op de Hobbe- makade, te Amsterdam, door een kogel in den slaap was getroffen, was gistermiddag nog zorgwekkend. De toestand van den man, die in de le Jan van der Heydenstraat door een kogel in den nek was getroffen, was heden goed. Gisteravond stopte de vrachtauto van den dienst GoesRotterdam te Krabben- dijke voor het afgeven van een pakje. De knöcht van den ondernemer, zekere L. v. d. Vreede uit Goes, wilde terwijl de auto lang zaam begon te rijden, op de treeplank stap pen. Hij stapte echter mis en kwam terecht tusschen cabine en aanhangwaren met het gevolg dat hij onder een wiel van den aan hangwagen kwam en werd overreden. Hij was op slag dood. De man laat een vrouw en twee kinderen achter. „En, wat lk nog vragen wou, dokter mag hU vandaag tljn medicijn tn een champagneglas hebben 7 Het is onze trouwdag, weet U." (Passing Show)..

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 9