DE SCHOONMAAK VAN ONZE TIJD! CRecfitsaaken Kantongerecht te Alkmaar. 'n Droomende motorrijder. De chauffeur, die achteruit krabbelde. De klap was gezakt. H'i liep er leelijk in. Vonnis zitting vorige week. Uitspraken van de strafzitting van het Kantongerecht te Alkmaar van Vrijdag 5 April 1935. NOODLOTTIGE VERGIS SING IN EEN APOTHEEK. Stad en Om Opheffingen: Jnqezmden Stukken BUS EN TREIN, Tevens deelde de burgemeester mede, dat mej. Hoekmeijer door B. en W. met ingang van 8 April, den datum van haar ontslag, is benoemd tot tijdelijk onderwijzeres te West- Graftdijk, wegens vervulling van tijdelijke vacature van mej. Messchaert aan wie ziekte verlof is verleend. In behandeling werd tevens genomen het handwerkonderwijs aan de O.L. school te Oost-Graftdijk. Ook hierin zal voorzien moe ten worden. Besloten werd B. en W. te machtigen om zoo mogelijk in de noodige leerkracht te voor zien. Rondvraag. De heer O. Jongkind wees op het dijkje Graft—Noord-Einde. De voorzitter gaf den heer Jongkind een bevredigende uiteenzetting van hetgeen B. en W. terzake reeds in voorbereiding hebben. De heer J. Koppen wees op de ziekte-uit- keeringen bij de gemeentelijke werkverschaf fing. De gemeente is aangesloten bij den raad van arbeid. Spr. meende te moeten op merken, dat de bedrijfsverenigingen. meer soepel werken. De voorzitter zegde toe, een en ander met B. en W. te zullen onderzoeken. Tevens wees de heer Koppen op de tele foon te Oost-Graftdiik. De man, die aldaar telefoon heeft, zal deze afschaffen, zoodat geen telefoon meer op het dorp is. Spr. wees nog op den toestand te Driehuizen; aldaar wordt de telefoon verpacht. De voorzitter gaf den heer Koppen mede- deeling omtrent de gestelde voorwaarden voor de distribueering van margarine. De heer J. Blaauw wees nog op het vast* rechtarief voor de huisaansluiting in de ge meente. Zou bevorderd kunnen worden, dat in deze regeling een verandering kwam? Spreker vond heel veel onbillijks in de be staande regeling. De heer Koppen ondersteunde het voorstel. De voorzitter deelde mede een en ander bij het P.E.N. aanhangig te zullen maken en volledige inlichtingen in te winnen. De heer Koppen vond, dat Graft te hoog staat. Daarna werd overgegaan in comité. Na heropening der vergadering werd het kohier hondenbelasting 1935 vastgesteld op een be drag van 273. (Strafzitting van Vrijdag 5 April. Opgedrongen Zondagsrust. In het openingsnummer van heden vervul de wederom de heer C. A. Br., sigarenwinke lier te Bergen de rol van 't „hoofd van Jut" dat wil zeggen de man, die voorbestemd is de klappen te krijgen. Als getuigen werden thans in 't vuur gebracht veldwachter Bolt gens, die had geconstateerd dat op Zondag was verkocht aan een jongeling, die voor vader een pakje tabak van 16 cent had ge haald. De heer Br. gaf de materieele feiten toe, met dien verstande, dat niet hij, maar zijn echtgenoote de tabak had verkocht. Voorts beklaagde hij er zich over dat de ambtenaar thans 10 boete of 10 dagen re- quireerde en bij de eerste behandeling 4 of 4 dagen hechtenis, wat naar zijn meening geen „fair play" was. De kantonrechter zal madame Lenormand, de beroemde waarzeg ster eens raadplegen en a.s. week uitspraak doen. Een ster van Bergen, die geen licht gaf. Door een of ander noodlottig toeval was het fietslampje van mej. Jo Sch. in 't onge rede geraakt en was l.et helaas een veld wachter, die deze fout in de Dorpstraat ont dekte. De financiën van de jonge dame zul len als nu weldra met een bedrag van 2.50 worden verminderd. De verdwenen „karbonkel". Geen sensationeele mysterie roman, maar slechts 'n bankwerker uit Alkmaar, Jan K-, die zonder reflector op zijn fiets de duister nis „doorboorde", 2 boete of 2 dagen hechtenis. De visscher Jan W. uit Egmond had hee- lemaal geen licht op en werd op 1 gulden of 1 dag hooger getaceerd. Ieder het zijne! Anna D., een leuke Limmer lachebek, had gereden op 'n rijtje van 4 op den Rijksstraat weg, naast 'n andere dame met twee heeren op den rechtervleugel. Correctie 2 gulden boete of twee dagen hechtenis. De rechter „vleugeladjudant Gerrit S. Z. uit Zaan dam, kreeg 3 gulden boete of 3 dagen hech tenis. Welkome stopplaats voor dor stige kermisklanten. In den vroege morgen van de „derde Pinksterdag had de caféhouder Cornelis Dr. te Tuitjehorn zijn établisement alweer geopend, niet direct om zijn cliëntele te ont vangen, doch om het lokaal met behulp van zijn broeder te reinigen van den tweeden Pinksterdag achter gebleven ongerechtig heden. Maar de gelegenheid maakt de dief en weldra kwamen nog weer dorstige bezoe kers opdagen, onder meer mijnheer Stoop, die de Schoorlsche kermis had doorgepiere- waaid en nu de gelegenheid benutte nog 'n pilsie te pakken. Het café was echter volgens de politie te vroeg geopend. Het was nog geen 5 uur en dus vóór heropeningstijd Te gen kastelein Cor werd dus proces-verbaal opgemaakt en hij stond heden terecht, doch had zooveel bezwaren tegen dagvaarding en proces-verbaal, waarvan zoowat niets scheen te deugen, dat de ambtenaar a.s. week met meer getuigen op de propjes zal komen. De eerzame wandelaar. De heer Simon Z. Az. is 'n visscher, die niet meer vaart, maar wandelt en dan niet zoo kleingeestig is om zich aan artikel 461 te storen, met gevolg dat hij heden terecht stond wegens padovertreding". Simon stelde de zaak natuurlijk doodonschuldig voor, doch de omstandigheid, dat hij was aange troffen met een uit 'n strik gehaald konijn, maakte het geval zeer bedenkelijk en volgde veroordeeling tot 6 boete of 6 dagen hechtenis. Het bedreigde bruidspaar Een door zekere heer P. Wijsman bestuur den luxewagen, waarin zich een bruidspaar De moderne huisvrouw doet de schoonmaak op de snelste en doel matigste manier! Zij gebruikt Sunlight Zeep, Rinso en Vim! Gordijnen, beddegoed, glaswerk, porcelein, kastplanken, vloeren, overlopers, alles is met Sunlight en Rinso in een ommezien schoon, terwijl Vim beslist een uitkomst is in schoonmaaktijd voor al het schilderwerk, linoleum, tegels, marmer, koper, ramen en deuren, van de zolder tot de kelder! De huisvrouw van onze tijd doet alles op haar gemak en ziet het voorjaar met vreugde tegemoet! Wij wensen haar een prettige schoonmaak met Sunlight, Rinso en Vim! 5CH1-B bevond, dat juist op het stadhuis was „geëxecuteerd", werd bij de hoek van de St. Laurensstraat en Langestraat bijna in be schuit gereden door een geheel links van den weg rijdenden vrachtauto uit Oudendijk. Slechts door krachtig uitwijken werd een ramp voorkomen. De onbehouwen wegsnij- der Jan J. was niet verschenen, dus kon de ambtenaar zijn volle attentie wijden aan bruidegom en bruid, die hun rozepad al zoo spoedig door doornen bedreigd zagen. Na tuurlijk moest de Oudendijker het gelag be talen in de vorm van 15 boete of 15 dagen hechtenis. Een motorrijdend tuinder uit Wijk aan Zee, J. P. W. de W., verkeerde vermoedelijk in den avond van 2 Maart in trance, toen hij te Uitgeest den koopman A. Mul, die onder het licht van 3 lantaarns 'n witte bakfiets bereed, tegen de vlakte wierp, zoodat een schade van pl.m. 40 werd aangericht. Ge lukkig had geen persoonlijk ongeluk plaats en het was aan deze gelukkige omstandigheid te wijten, dat de suffende motorist er met 20 boete of 20 dagen afkwam. Volgens het attest van haar vader, den heer B. uit Hoorn, is zijn dochter Catharine 'n uitstekend autobestuurster, maar vermoede lijk had zij onlangs op het Hofplein te Alk maar niet naar beau jour, toen zij op dit par keerterrein achteruit manoeuvreerde en als- toen een andere wagen beschadigde. Volgens den chauffeur Wayboer. die het feit had ge constateerd, was er onder de straatjeugd 'n heel „hoeraatje" ontstaan. Mej. Trien was heden niet verschenen, wel haar papa, die kon verklaren, dat de schade 3.50 was vergoed. Vonnis 5 boete of 5 dagen. De expediteur A. M. G. uit Warmenhuizen ïad 'n wagen stroo vervoerd en nu was de ading zoo zeer gezakt, dat achterlicht, num mer en letter onzichtbaar waren geworden. Dee vrachtrijder gaf heden 'n technische ver klaring van het gebeurde en kan door beta- ing van f 1 boete zich weer 'n schoone lei verschaffen. De chauffeur Jos. H had voor de a2rdig- ïeid het stuur over genomen van een vracht auto, waarin hij als passagier vertoefde. Juist op dit moment werd hij te Heiloo overvallen door de rijkswegenpolitie die be vond, dat niet het stuur noch de handrem behoorlijk functionneerde. De arme Jos was nu de pisang en werd veroordeeld tot 18 boete of 18 dagen in totaal. Frans B., Alkmaar, snoepreisje zonder rij bewijs, 15 boete of 10 dagen. Overtredingen van de mo tor- en Rij wiel wet: G. A. O. te Bergen 7.50 boete of 1 week tucht school. H. B. te Wormer 1 boete of 1 dag hechtenis. Th. J. te Bergen, K. de J. te Purmerend, E. D. te Bergen, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis. D. G. te IJmuiden, M. H. S. te Alkmaar, J. v. Z. te den Helder, E. S. te Zijpe, C. J. te Alk maar, B. de V. te Castricum, M. H. te Zijpe, J. S. te Alkmaar, J. K te Scheve- ningen, ieder 4 boete of 4 dagen hech tenis. C. B. te Hoorn, B. V. te 's Graven- hage, P. D. te Zaandam, D. D. te Noord- Scharwoude, H. H. te Hoogkarspel, A. S. R. te Amsterdam, ieder 5 boete of 5 da gen hechtenis. J. J. D. te Oegstgeest, 6 boete of 6 dagen hechtenis. W. M. te Andijk, C. D. te Nibbixwoud, P. C. K. te Oudorp, C. B. te Noord-Scharwoude, S. D. te Amsterdam, ieder 8 boete of 8 da gen hechtenis, D. G. te Hillegom, 12 boete of 12 dagen hechtenis, J. G. I. te Oudendijk 15 boete of 15 dagen. Overtredingen van de Poli tieverordeningen: A. S. te Scha- gen, M. P. L. v. W. te Alkmaar, J. S. te Terneuzen, G. B. te Zaandam, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis. G. B. te Utrecht 4 boete of 4 dagen hechtenis. P. C. K. te Schoorl 5 boete of 5 dagen hechtenis. Overtreding van Art. 444 van het Wetboek van Strafrecht: W. K. te Alkmaar, 8 boete of 8 dagen hechtenis. Overtreding van Art. 453 van het Wetboek van Strafrecht: T. A. te Hindeloopen, 6 boete of 6 da gen hechtenis. Assistente staat terecht. Gisteren had zich voor de rechtbank te Amsterdam een apothekers-assistente te ver antwoorden, verdacht van het veroorzaken van dood door schuld. Het meisje was werkzaam in een apotheek- te Amsterdam. In Augustus van het vorig jaar plakte zij bij vergissing een verkeerd etiket op een fleschje met medicijnen. De ver gissing zou noodlottige gevolgen hebben. Het drankje, dat een 81-jarige vrouw op deze wijze kreeg, bestond uit een chloorzink- oplossing, bestemd voor uitwendig gebruik. Op het verwisselde etiket, dat voor het juiste drankje bestemd was, stond, dat „ieder uur een lepel" moest worden ingenomen. De vergissing werd in de apotheek spoedig bemerkt en direct bezorgde de loopjongen het goede drankje. Het was echter al te laat. Toen de echtgenoot van het slachtoffer met het eerste drankje thuis kwam, had de oude vrouw gezegd: „geef met maar gauw een lepel, des te eerder ben ik beter." Eenigen tijd later, zoo vertelde de man, die thans als getuige werd gehoord, kwam de loopjongen om de fleschjes te verwisselen Maar m'n vrouw had toen al een lepel vol ingenomen. Van het andere drankje wilde ze niets hebben ze had toen al pijn! Ook de juffrouw uit de apotheek, de ver dachte, is nog bij me thuis geweest zoo vertelde getuige maar m'n vrouw wilde niets meer innemen, 's Avonds was de dokter gekomen, en den volgenden ochtend overleed mijn vrouw. President: Wie heeft het verkeerde drankje gebracht? Getuige: Ik heb hetzelf gehaald. Deze verklaring klopt niet met die van den loopjongen van de apotheek. Deze getuige geeft de volgende lezing: „zelf heb ik het verkeerde fleschje bezorgd direct daarop kwam ik op straat verd. tegen, die me vertelde, dat er een vergissing had plaats gehad. Onmiddellijk heb ik toen het goede fleschje bezorgd." President: Weet U ook, dat de assistente nog een fleschje met tegengif heeft gebracht. Hier weet getuige niets van. In het deskundigen-rapport komt dr. Ham- mer tot de conclusie, dat de dood kan zijn in getreden door het ingenomen zinkchloride. Een assistente, eveneens in de apotheek werkzaam, verklaarde, dat het fleschje is thuisgebracht bij de patiënt. Getuige had de twee fleschjes met medicijn klaargemaakt en op de recepten neergezet. Het „aanschrijven" (het schrijven van het etiket en het plakken op de fleschjes) was door verd. gebeurd. Verd. geeft toe het etiket op het verkeerde fleschje te hebben geplakt. Requisitoir. De officier van justitie, mr. B. Kist, is van meening, dat verdachte onvoorzichtig en on achtzaam heeft gehandeld. De fout, die ge maakt is, is zeer ernstig. De dood was een gevolg van de bij vergis sing afgegeven medicijn. Een moeilijke kwes tie is de strafmaat. Verd. staat bekend als een zeer nauwkeurig werkende assistente. Met het oog op de generale preventie dient de straf echter niet te laag te zijn. Spr. requireert een geldboete van 300 subs. 30 dagen hechtenis, be nevens een voorwaardelijk hechte- nisstraf van vier weken met een proeftijd van drie jaar. De verdediger mr. Joh. K. M. Mathuisen zegt in zijn pleidooi o.a., dat de hoogst be treurenswaardige vergissing een gevolg is geweest van het werksysteem, dat in de apotheek werd gevolgd, doch dat thans ver anderd is. Verd. werkte reeds jaren en zeer nauwkeurig in apotheken. Zij gaat onder het gebeurde zwaar gebukt. PI. conclu deert tot clementie in den vorm van een geld boete. Vonnis 22 April. BENOEMING LID COMMISSIE TOEZICHT ARBEIDSBEURS. B. en W. schrijven in bijlage no. 56: De heer M. Rentenaar, in uwe vergadering van 24 Januari j.1. benoemd tot lid der com missie van toezicht op de gemeentelijke ar beidsbeurs, tevens commissie van toezicht op het gemeentelijk bureau van sociale zaken, heeft blijkens den ter inzage gelegden brief die benoeming niet aanvaard. Het te benoemen lid der commissie van toe zicht zal zitting hebben tot 1 Januari 1936 als lid-werkgever. Het afgetreden lid der commissie, de heer H. de Raat, is destijds benoemd, nadat de Alkmaarsche vereeniging voor den Handel- drijvenden en Industrieelen Middenstand in de gelegenheid was gesteld een aanbeveling in te dienen. Wij hebben daarom opnieuw een aanbeveling aan genoemde vereeniging ge vraagd, welke wij mede bij de stukken ter inzage leggen. Wij stellen uwe vergadering voor opnieuw over te gaan tot de benoeming van een lid werkgever van de commissie van toezicht op de gemeentelijke arbeidsbeurs, tevens com missie van toezicht op het gemeentelijk bu reau voor sociale zaken, en bieden u daartoe in overeenstemming met het advies der bo venbedoelde vereeniging de volgende aanbe veling aan: 1. H. Lind, Langestraat 72, 2. G. W. F. Nordemann, Langestraat 58. VERPACHTING MUZIEKTUIN. In bijlage no. 57 schrijven B. en W.: Zooals aan uwe vergadering uit den aan biedingsbrief der gemeente-begrooting voor 1935 zal zijn gebleken, hebben wij voorge steld het subsidie voor de plaatselijke muziek korpsen tot 350 te verminderen (volgrtr. 446), in verband waarmede voor ieder der muziekkorpsen in 1935 bij aanneming van dezen begrootingspost 70 beschikbaar zal zijn. Onder deze omstandigheden zullen de voorwaarden, door ons ingevolge uw besluit van 16 Januari 1931 aan de muziekkorpsen opgelegd, niet gehandhaafd kunnen blijven. Aanvankelijk ontvingen zij elk een subsidie van ƒ250 er jaar, waartegenover de verplich ting stond om des zomers tezamen 20 con certen in den muziektuin te geven en zoo noodig nog 5 extra-concerten op een nader door ons college te bepalen tijd en plaats. In verband met de voorgestelde verlaging van het subsidie-zouden wij de muziekvereenigin- gen willen ontslaan van de verplichting tot het geven van muziekuitvoeringen in het ste delijk muziekpark. Intusschen is in het met den pachter van den muziektuin gesloten huurcontract, dat nog tot 31 Januari 1938 loopt, bepaald, dat er vanwege de gemeente een aantal concer ten in het muziekpark zullen worden gege ven. Door schrapping van deze bepaling zal de pachter, de heer D. L. van der Harst, eeni- ge schade ondervinden. Tegen wijziging van het huurcontract, als hiervoor bedoeld, heeft den pachter van den muziektuin geen be zwaar, indien de huur, die thans nog 1000 per jaar bedraagt, met 200 per jaar wordt verlaagd. Deze verlaging zou dan met het nieuwe huurjaar 1 Mei 1935—1 Mei 1936 kunnen ingaan. Ingeval ons voorstel tot verlaging der sub sidies voor de muziekkorpsen uwe instem ming heeft, stellen wij uwe vergadering vó6r ons college te machtigen de huur voor het stedelijk muziekpark terug te brengen van 1000 per jaar tot 800 per jaar. B. en W. bieden een ontwerp-besluit ter vaststelling aan. RIJKSTELEFOONDIENST. Locaal telefoonnet Alkmaar. Nieuwe telefoonaansluitingen in de maand Maart 1935 tot stand gekomen. o«o22wTh- Koomen> Snaarmanslaan 66; 2027 M. de Bree, Baansingel 21; 2029 J Speur, Westerweg C 158, Heiloo; 2037 J. Akkerman, Rijksstraatweg A 222, Hei loo; 2038 F. J j. Ouwens, Nieuwpoorts- laan 151; 2127 M. van Stock, Comans- 9smatT n SI28 W' A' Kramer- Laat 192; 2801 J. Dekker, Anjelierstraat 15; 3131 N. Duigerdis Jr„ Ropjeskuil 64: 3435 M. H Erkamp (F. Vredenburg), Bisschop boHnmannestr. 48: "^0 J M Sohretlen. Heerenweg 251, Heiloo; 4160 J. Panne keet, Lindenlaan 76; 4301 G. J. de Groot, K. van 't Veerstraat 47. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER 2-9 APRIL 1935, Nieuwe zaken: Alkmaar: Schoenmakerij Jac. N. AI, Laat Tl. Heiloo: A. C. Koning, Westerweg C 34, sigaren winkel en timmerman. Woningbureau en assurantiekantoor B Eekhof, J 210. Den Fielder: Heldersche Groenten- en Fruit Centrale „Het Hoekje" (eig. C. Koning Jz.) Langen* straat 32. B. H. Klop, van Galenstraat 55, banket* bakker. Atelier „Modern'" (eig. B. G. Kool), West- straat 80. Fotograaf. Schagen: C. Kleef, Noord F 91, stucadoor. „Het Stoffenhuis" (eig. A. E. Prins), Ged Gracht, hoek Laan. Wijzigingen: Alkmaar: De Onderlinge Alkmaarsche Glasverzeke* ring. Bestuurswijziging. Th Koomen, Snaarmanslaan 66, schilder, Bedrijf uitgebreid met: winkel in behang- en verfwaren. „Modehuis Wagenaar N.V.*, Schouten* straat. Bestuurswijziging. Anna-Paulowna. M. Broers, Meerweg 63 A', auto- en rijwiel* reparatie-inrichting. Overgegaan aan: G. E. W. Clasen. Egmond aan Zeer N.V. Maatschappij Zeebad Egmoocf, Rn* mastraat. Uittreding procuratiehouder. Heiloo: N.V. Autobusdienst „Moolj", Rijksstraat» weg A 440. In liquidatie getreden. Schagen: N. G. Weinreich, Laagzijde B 25, winkel in dameshandwerken en baby-artikelen. Over* gegaan aan: Mevr. A. Zwaan1—Rinses, Castricum: Garage Lobach, Bakkummerstraafweg 34. Winkel: N.V. Bloembollenkweekerij en handel x, h. J. Kamp. Wanneer gij juist vandaag iets nieuws hebt aangekregen Waarom dan toch dit nieuws tot Zaterdag verzwegen! Zeer geachte heer Redacteur! Wellicht vergunt U mij een laatste woord aan den heer Nies. Het spijt mij heel erg, dat de heer Nies nu in zijn stuk van 4 April 1.1. eigenlijk bekent er heel verkeerde dingen te hebben bijgehaald, Het ging over een gemeentelijke auto busdienst in Alkmaar. Op het personeel daarvan zijn dezelfde bepalingen wat de dienst- en rusttijden betreft van toepas sing als op dat van de intercommunale autobusdiensten. Thans blijkt dat de heer N. zoover is afgedwaald dat hij het over „wilde" diensten heeft gehad. U ziet dat mijn voortdurende klacht dat de heeren óf scherper moeten onder scheiden óf zich juister moeten uitdruk ken nog steeds gerechtvaardigd is. Wie in het algemeen over „autobussen" schrijft, verwondere zich niet als ik dan even een rectificatie aanbreng. Het gaat niet aan ons bedrijf toestanden te ver wijten die daarin niet worden gevonden. Nu de Kamerrede van den heer Molt- maker. Wat bewijst de heer N. nu in zijn laatste stuk? Niets. Het aangehaalde voorbeeld van den heer Moltmaker had zin gehad indien hij had kunnen zeggen: „Bij de spoorwegen is alles in dat op zicht in orde". Nu hij over de dienst- en rusttijden van het spoorwegpersoneel sprak op de wijze als ik letterlijk aan de Handelingen der Eerste Kamer ontleende, nu zegt de buitenstaander dat men alvorens op anderen af te geven, moet maken dat het in het eigen bedrijf in orde is. Vooral als de spreker voor* zitter van een spoorwegarbeidersvereeni- ging is en dus zijn levensroeping gevon den heeft in het behandelen van dat soort zaken. Aldus heeft door het aangehaalde citaat de heer N. bewezen dat ik gelijk had. Ik bemoei mij niet met de dienst en rusttijden van het spoorwegpersoneel, slechts als men de autobusdienst-onder nemers er bij betrekt en het publiek dus verkeerd voorlicht, laat ik met de num mers der Koninklijke Besluiten er bij even zien hoe het wèl is. Dat het bij ons in orde is, weet ieder die in de autobuswereld thuis is. Dat komt, omdat de Nederlandsche Bond van Autobusdienst-ondernemers reeds een vervoersstandpunt had en reeds om het vergunningsstelsel vroeg, toen de spoorwegmenschen in 1922 en 1923 zich om het railloos vervoer nog niet druk maakten. Het is onze eer dat wij voor de orde in ons bedrijf niemand noodig heb* ben gehad, vandaar dat we de welge meende spoorwegbelangstelling g°ea kunnen missen. Ten slotte nog de giftige pijl. De beer N. is weer aan het verkeerde adres. Zoo lang er nog een spoorwegblad is, dat uit mijn huis wordt geweerd, berucht als het is om zijn onverdiend schelden en zwart* makerij (de heeren op het Hoofdbureau waarmede ik wel in aanraking kom vve" ten wat ik bedoel) zoolang moet de heer N. niet op mij zijn krachten probeereU' maar liever zijn volle belangstelling eigen kring toonen. Als men daar een tot de erkenning komt de werkers in bet r^jüooze vervoerbedrijf onnoodig te heIJ" ben gesmaad en dat eerlijk erkent, dan beloof ik den heer N. dat ik mij zal i°°" nen van mijn ridderlijksten kant. Met veel dank voor de plaatsing. Hoogachtend, KRAAK STEEMAN- Den Haag, 6 April 1935.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8