Prinses Juliana opent het nieuwe wandel- en fietspad op de Ringspoorbaan te Amsterdam S- ALKMAARSCHÈ CÖUftANT van Öinsdag 16 April 1935. "T"" 2ï iiiiiiHirr^.v. \vii.a H. K. H. Prinses Juliana haaft Maandagmiddag hal voltoolda ge- daalta van dan wandal- an fiats- wag op dan Ring- spoerdijktusschan Amstal an Schin- kal te Amstardara ge openi De Nederland- sche schrijfster Ina Boudier Bak ker hield Maan dag ter gelegen heid van haar zestigsten verjaar dag te Utrecht een druk bezochte receptie. Tulpen en hyacinthen op de groote voorjaarsbloemententoonstelling welke in de hallen aan den Kaiserdamm te Berlijn geopend is Ook de Berlijnscha dierentuin Is vertegenwoordigd op da voorjaarsbloemententoonstelling welke in de Duitsche hoofdstad is geopend. Een prachtige schildpad wordt in het terrarium gebracht Op het zweefvllegveld Trebbln haaft voor da Duitsche jeugd aan groota wedstrijd plaats gehad met zelfge- "taakte miniatuur vliegtuigen Meer dan honderd modellen aan dan start Na da opening van dan wandel- an fietsweg op den Ringspoordijk te Amsterdam bedankt de haar J, Willemsen, voorzitter van het Amsterdamsch Centrale Comité voor jongere werkloozen, H. K. H. Prinses Juliana Da nachtsneltrein van Hendaye aan da Spaanscha grens naar Parijs is nabij Marcheprima door het losschieten van aan sehokbreker van den eersten personenwagen gederailleerd. Da ruïna van da vernielde rijtuigen De nieuwe veerpont voor den dienst Oranje sluizen -Schellingwoude, welke Maandag geopend is Na da drie-mogendheden-conferentie ta Stresa. Laval, Mussollnl, Macdonald en Flandin leggen na afloop van da laatste zitting aan da verzamelde journalisten hun verklaring af. (Telegrafisch ovar» gebrachte foto)

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5