Alcmaria's Paaschverrassing. DE ALKMAARSCHE COURANT Ondanks slecht weer kon toch nog f343.20 aan het Alkmaarsch Crisiscomité worden overgedragen Rugby en voetbal op het sportveld. Als ieder meehelpt. De rugby-match. De voetbalwedstrijd Na afloop. 2 Kamp. van Nederl. Ajax cd Q Go-ahead cd Velocitas Ajax O 01 D. W. S. 0-1 O Go-ahead 1—0 O P. S. V. 5-0 O Velocitas 0-1 2—3 O JUaouiciaal 1Hemos ZUIOSCHARWOWX BROEK OP LANGENDIJK 2 1 1 Prom.-degr. g Westelijke 2e kl. A. O N Blauw-Wit P 3—0 Overmaas 0-1 O 4-2 Z.V.V. 2—1 O A.S.V, VICTRIX. WIELERCLUB ALCMARIA. KORTEBAAN DRAVERIJEN TE ROTTERDAM. WARMENHUIZEN OUDKARSPEL URSEH HEILOO £atuU en JUibticaties STOMPETOREN 4 Voetbal. Den eersten Paaschdag benutte Alcmaria door een sportmiddag te organiseeren met de bedoe ling, de eventueele baten over te dragen aan het Alkmaarsch Crisis-comité. Daarvoor had onze tweede klasser echter de medewerking noodig van vele anderen: de Noordhollandsche voetbalbond zou met een elftal uit derde en vierdeklassers tegen Alcmaria I spelen, de rugby-elftallen van den Haag en Amsterdam zouden een propagandawedstrijd öpelen tegen elkaar, de Alcmaria-leden en donateurs zouden entrée moeten betalen en bovendien zouden bureaulisten en con troleurs dien middag gratis hun dienst doen. Dat allemaal, om de onkosten zoo laag mogelijk te houden! Nu was het jammer, dat na een prach- tigen, zomerschen morgen de lucht tegen den middag betrok. En nog meer jam mer was het, dat het om één uur flink regende en om half twee goot. En dat pas een uur later het weer wat op klaarde. Daardoor bleven velen thuis, daardoor werd het batig saldo natuurlijk kleiner. Maar toch, ondanks alles, was er nog een vrij groot publiek aanwezig, toen een half uur te laat de rugby-wedstrijd begon. Voor vrijwel iedereen was het rugby- spel nog totaal onbekend en zelfs de korte spelregels, die de Alkmaarsche Courant gratis aanbood, waren niet vol doende, om iedereen goed op de hoogte te brengen van wat een rugby-match be- teekende. Weliswaar volgde men het spel met aandacht, maar slechts heel weinigen hadden kijk op de overtredin gen, die begaan werden. Amsterdamden Haag! Het werd een stedenwedstrijd, waarin fanatiek ge speeld werd, waarin beide ploegen zich geheel gaven. En waar de spelers allen zeer sportief en fair waren, kreeg men een interessant spel te zien, dat veel van de spelers vergde en waarin naar hartelust getackeld werd! Den Haag was iets sterker in het veld, zoodat na een paar Amsterdamsche aan vallen, die zonder moeite werden afge slagen, den Haag in het offensief kwam Na tal van vergeefsche pogingen gelukte het den Haag voor de rust een try te scoren (3—0), met welken stand de rust in ging. Hoewel direct na de rust de Am sterdammers een tijdlang in den aan val waren, gelukte het hun niet, den Haag te verrassen en weldra was den Haag weer in de meerderheid en scoorde nog tweemaal een try. Met 90 voor den Haag kwam het einde. Hoewel we ons niet wagen aan een nadere spelbeschouwing, meenen wij toch te mogen zeggen, dat deze rugby wedstrijd tot veel genoegen voor de toe schouwers gespeeld is. Men leefde mee met het interessante kijkspel en hoewel het kijken wel wat vermoeiend was, bleek toch, dat rugby in Alkmaar een zeer gunstigen indruk heeft achter g«' lalen. Daarna speelde Alcmaria met inval lers voor Burger en Bijlsma, in wier plaats de Grand en Jonker speelden, tegen een Noordhol'andsch elftal, be staande uit vijf spelers van de Alkm. Boys, twee van Alkmaar en een paar van den Helder en Purmersteijn. Alcmaria bleek voor de rust groote plannen te hebben en zonder dat de Noordhollanders er aan te pas kwamen, nam zij in de eerste helft een 4—(^voor sprong. En Jongmans had in die eerste helft slechts weinig moeilijks te verwerken; alleen vlak voor de rust kwam er een gevaarlijke doorbraak, die Ooms nog net op tijd onderschepte. Na de thee geloofde Alcmaria het wel en waar de Noordhollanders toen weer moed kregen, kreeg Jongmans in deze periode veel te doen. Het gelukte de Noordhollanders twee doelpunten te scoren met welken stand 't einde kwam. Veel behoeven wij over het spel en de spelere niet te zeggen. Wanneer Alcma ria den geheelen wedstrijd serieus ge speeld had, was de uitslag geheel anders geworden. Want de tegenstanders waren te zwak voor de tweedeklassers. Wel hadden de gecombineerden aardig spel en werd het spel behoorlijk verdeeld, maar het ontbrak aan doorzettingsver mogen en aan een zuiver en verrassend schot. Na afloop reikte burgemeester van Kinschot de prijzen uit met een hartelijk speechje. Slechts dit kunnen wij nog memoreeren, dat een fraaie beker door leden van het crisiscomité beschikbaar was gesteld. OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Gedurende de Paaschdagen werd slechts één kampioenswedstrijd gespeeld, n.1. Velo citasP. S. V. De Noordelijke kampioenen zijn m dezen wedstrijd niet gelukkig ge weest. Zij wisten na een 2O-achterstand, de score gelijk te maken, 22, doch tegen het einde werd een misverstand tusschen back en keeper Velocitas noodlottig en P. S. V. won met 32. De stand is nu: Go ahead P. S. V. Ajax Velocitas D. W. S. 2 3 2 3 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 3 2—0 8—2 2-1 2—4 0—7 PROMOTIE-DEGRADATIE WEDSTRIJDEN. In afd. I moest Z. V V. in Rotterdam tegen Overmaas het onderspit delven. Zij verloor met 42. BI. Wit's kansen zijn nu bijna zekerheid geworden. Eén gelijk spel uit haar beide resteerende wedstrijden brengt haar reeds de promotie. In het Oosten staat Hengelo er ^et best voor, in 't Zuiden Roermond en Willem II en in 't Noorden Hoogezand» dat reads 2 wed strijden won. T. O G.. de tweede klasser uit 2 B afd. I verloor haar tweeden wedstrijd thans tegen H. V. C. met 4—2. AJAX' PAASCHTOURNOOI. Op den Eersten dag won First Vienna met 10 van Go Ahead. terwijl Ajax verloor van de Leersche Sportclub (45). In de finale sloeg First Vienna de Leersche Sportclub met niet minder dan 7—0. Ajax werd door een 41-overwinning op Go ahead derde in dit tournooi. "In de N. H. kerk alhier werd Donder dag door de afdeeling Langendijk van de V. C. J. B. een propaganda-avond ge houden, waar als spreker optrad de heer da. Bloemhoff van Heiloo. Gezongen werd ps. 2 vs. 1 en 3, waar na ds. Bloemhoff 't woord verkreeg en de toetreding van lidmaten tdt de N. H. kerk behandelde, welke steeds plaats vindt in de weken voor Paschen, de lijdensweken. Spr. had liever, dat men niet te jong tot de kerk toetrad. Zij, die nu eenigen tijd bedanken voor „het Christendom" zijn nooit goed lid van de kerk geweest. Uitvoerig 6tond spr. stil bij de tijden, toen men wat voor zijn geloof over had, er zelfs voor wilde sterven. Hierna hield ds. Bloemhoff een boek bespreking met als onderwerp het boek van Henri Chéon, „Genesius", dat han delt in de derde eeuw na Christus, in het Oude Rome, dat tengevolge van de grooto overwinningen een oord was ge worden van den grootsten rijkdom, weel de en daarmee gepaard gaande verwor ding. De christenen werden daar niet geteld, men achtte hen niet. Doch het christeidom ging rustig door en breidde zich uit. In de derde eeuw na Christus leefde de keizer Dioclesianus, wel de minste der keizers, aan wiens hof Gene sius de hoofdpersoon van het boek, als tooneelspeler was verbonden. De keizer verlangde van Genesius, dat hij een tooneelstuk zou spelen, waarin G. de rol van een vroeger door den kei zer terecht gesteld generaal, die christen geworden was, mjest vervullen. G., die een hartgrondigen afkeer van de christe nen had, wilde dit niet, maar tenslotte gaf hij toe. Door zijn studie kwam hij in aanraking met christenen en het Woord vona bij hem ingang, zoodat hij ten slotte zijn rol met volle overtuiging speelde en voor de keus gesteld, zijn ge loof te behouden of er het leven voor te laten. Dat is in 't kort de inhoud van de voor dracht van ds. Bloemhoff, die op eenvou dige, treffende wijze het verhaa. als voor ons deed leven. Na het zingen van het eerste vers van ps. 180 dankte de voorzitter, de heer J. Boot, den spreker voor zijn mooie rede en sloot de bijeenkomst. Vrijdagmorgen kwam het 4-jarig zoontje van den heer C. Vijzelaar spelenderwijs in aanraking met een juist aankomende auto van den graanhandelaar B. te Noordschar- wouae, hoewel deze krachtig remde en op een meter afstand stil stond. Hoe wel hevig schreeuwende bleek hij toch geen noemenswaardig letsel bekomen te hebben en kwam hij meer met den schrik vrij. UEMCRDGFIf I Raadhuisweg. Dan had het oude raadhuis ncnaoKUE* een verkeersbureau kunnen worden. Donderdag vergaderden stemgerech D0Ch m€n wilde anders. Het gebouw Ca- tigden van deze gemeente met het bestuur deau geven gaat niet. Er zal dan volgens de en leden van de Protestantsche Kiesvereeni- 8tichtingsacte 5200 op tafel moeten komen de Blauw Wit Overmaas Z. V. V. 2 3 3 0 0 0 0 2 2 4—0 5—5 4-8 O In afd. II staat H. V. V. er ook niet slecht voor, maar haar kansen zijn toch lang zoo mooi met als die van BI. Wit. H. V. V. speelde in Dordrecht 0—0 ^egen O. D. S De stand is nu: H. V. V. 2 110 2—1 3 O. D. S. 2 0 2 0 2—2 2 H. B. S. 2 0 113-41 Wielrennen. Door de A.S.V. Victrix werd Maandag een klassementrit gehouden over 24 K.M. met 6 klassementen. De uitslag was de volgende: A klasse: 1. J. Groot 17 punten; 2. W. Wouters 12 punten; 3. Jb. Schipper G punten. B en C klasse: 1. W. Visser 14 punten; 2. R. v. Dijk 11 punten; 3. S. Dooyer 5 punten. Junioren: N. Min 9 punten; 2. J. Boer 6 punten; G. de Jong 3 punten. Zondag organiseerde de wielerclub Alcmaria een koppelwedstrijd over 80 K.M. voor de A klasse, welke na zeer veel strijd werd gewonnen dooi het koppel H. Bol, Oosthuizen en W. J. Kemp, Alkmaar, in 2 uur 18 minuten. Tweede werden Jb. Homan, Alkmaar en J. H. Mulder, Schoorldam, en J. Bou- man, Alkmaar en J. Beeldman, Bergen, in 2 uur 20 min. 1/5 sec.. De B klassers reden GO K.M. De uitslag was: 1. W. Stammes, Warder envJ. Huizin- ga, Purmerend, in 1 uur 40 m.; 2. P. de Jong, Purmerend en A. v. d. Kuyt, Alk maar, in 1 uur 42 min.; 3. H. J. Aanholt, Alkmaar en J. Hollebeek, Alkmaar, in 1 uur 44 min. 2/5 sec. De C klasse reed 40 K.M. 1. J. Frijn, Alkmaar en Jb. Mulder, Alkmaar, in 1 uur 12 min. De anderen vielen uit. Paarden. De uitslag van de kortebaanwedstrij- den te Rotterdam is: 1. Xenon (eig. en berijder D. de Vlie ger), Nieuw Vennep; 2. Konora (eig. en berijder D. Pronk), IJselmonde; 3. Weidlooper (eig. en berijder J. de Vlieger), Nieuw Vennep. Raadsverkiezing. In de vergadering van de linksche kies vereeniging in de zaal van den heer Slikker heette de voorzitter de aanwezigen hartelijk welkom. Na enkele besprekingen volgde samenstel ing van de candidatenlijst voor de a.s. ge meenteraadsverkiezing. De heer P. J. Mink (raadslid) deelde aan de vergadering mede, dat hij zich voor deze functie niet meer beschikbaar stelde. De uitslag van de candidatenlijst luidde na gehouden stemming als volgt: 1. P. Slot, 2. mevr. Vogelaar—van Driel, 3. C. Geus. 4. U. Slot, 5. H. Laurmann, 6. P. Vergay, 7. K. Wildeboer en 8. P Sevenhuysen Gz. De heer Sevenhuysen zal met deze benoe ming in kennis worden gesteld Mocht voor noemde evenwel bedanken, dan acht de ver gadering 7 candidaien voldoende veilig. Hierna volgden enkele besprekingen van huishoudelijken aard. Candidaien gemeenteraad Naar we vernemen komt de afdeeling Oudkarspel van de C. P. H. met de a s. gemeenteraadsverkiezing met de volgende candidatenlijst uit: 1. C. Borst P?.., 2. D. Borst Dz., 3 W. Bakker, 4. Jn. Duijves Jz. Jr., 5. K. Borst Kz. Jr., 6. P. Plakman, 7. W. Jonker Cz. Raadsverkiezing. Voor den verkiezing van den gemeente- huize raad vergaderde Woensdagavond ten van den heer J Kuyper te Noorddijk ver schillende R.K. arbeiders. Besloten werd tot oprichting van een kies- a' vooj/ c'e telefoon, van vergoeding was niet vereeniging voor R.K. arbeiders. Tot be- I Sproken. ging in café Mantel. De voorzitter de heer C. Bos, heette de talrijk opgekomenen welkom, in 't bijzonder de dames. De heer Jb. Visser was van oordeel, dat de leden van de kiesveieeniging de candi- daten moeten vaststellen, maar zooals het nu gebeurt, stellen de niet-leden ze vast, en de leden der Kiesvereeniging zitten gedeeltelijk thuis. Spr. was het daar niet mee eens. De heer C. Bommezij zeide. dat toch de niet-leden even veel rechten nebben als de leden der Kiesvereeniging, om de candidaten vast te stellen. De heer Jn. Volkers was van dezelfde meening, evenals de heer Speets die uit prin cipe geen lid kan zijn van een Protestantsche Kiesvereeniging maar hij heeft toch ook het recht om over de plaatselijke belangen te oordeelen. De voorzitter zeide, dat ze critiek te wach ten waren, maar gezien de groote meerder heid die er voor was op de laatst gehouden vergadering om geen circulaires rond te sturen om candidaten te benoemen heeft het bestuur dit toegegeven. Dit is evenwel be sloten toen een gedeelte de vergadering al had verlaten Na heel wat over en weer gepraat, en nadat er van alle 'anten op was gewezen om te zorgen, wat de raad de linksche meer derheid houdt, wat op 't kantje af nog kan gebeuren als iedere kiezer uit kijkt. De voorzitter stelde voor om met de stemming van no. 1 op de lijst een aanvang te nemen, en een geheel vrije stemming te houden. Dit was niet naar den zin van enkelen, daar op de vorige vergadering was besloten, dat de arbeiders met een 3-tal namen naar voren moest komen en de candidaat voor de arbeiders no. 2 op de lijst zou komen. Een vrije stemming werd gehouden. Als no. 1 werd benoemd de heer D. Wit, wet houder. Als no 2 werd voor de arbeiders aanbevolen de heer H. Overman, die tweede op de lijst werd De nummers 3 en 4 waren de heeren C. Bas en T. Schrooder. Als plaats- vervangenden werden verder benoemd de heeren C. Bommezij Czn., C. Dekker, Jn. Volkers, Jb. v. d. Molen, W. Zwagerman, K. de Hart, J. Kolder en A. v. Leyen Pz. De heer P. de Vries voelde het als plicht om de linksche meerderheid in den raad ie behouden. Men moet dus als één onder den heer D. Wit stemmen. Na rondvraag volgde sluiting. De Ver. voor Vreemdelingenverkeer hield Donderdagavond een druk be zochte ledenvergadering in café Sleeper. De voorzitter, de heer J. Th. van Diepen, opende met een korte inleiding en heet te de dames en heeren welkom. Ingeko men was de agenda voor de Federatie vergadering op 13 Mei te IJmuiden en van de A. N. V. V. te Valkenburg op 9 Juli. Meer belangrijk, aldus, de voor zitter, is de folklorische optocht, welke uitgaat van het hoofdbestuur en geh j- den wordt tijdens de tentoonstelling „Mooi Nederland". Zoo ooit, dan moeten de V. V. V.'s laten zien wat ze zijn. Er zal een goede reclame van kunnen uit gaan. De uitvoering werd aan het be stuur opgedragen. Breedvoerig werd het rapport van de kascommissie bespro ken. De vergadering vroeg of de inge wikkelde administratie en geldeliik be heer niet veel beter over een persoon kon gaan. De voorzitter zeide dat we het sport gebouw apart moeten beheeren. Ook wij kunnen er niets aan doen dat adminis tratie en beheer zoo omslachtig moeten rijn. De heer Vos wilde het geboi.iV maar aan de gemeente cadeau geven da,, waren we er af. Dat gaat evenmin want de stichtingsacte bepaalt anders. De heer Mossel had den nieuwen pen- ingmeester gecontroleerd tot var daag er had geen bezwaar om voor te stel en zijn beheer goed te keuren. Verkiezing bestuurslid, vacature- Visser. Voorgesteld werden door de ver nedering de heeren P. Vierka <t en E. Zeeman. De heer Mossel zeide dat hij door het bestuur was aangezocht om die functie te aanvaarden. Die gekozen wordt zal zeker secretaris moeten zijn? Spr. wilde zich beschikbaar stellen, doch zonder vergoeding. En, vreeg spreker, wordt het nu ook eens geen tijd om een verkeersshuis te openen. Een gelegenheid om op .bepaalde uren daar te zitten voor inlichting. Het ge bouw voor sport en kunst is geen ge schikt punt. De voorzitter had aangeboden om het In formatiebureau aan zijn huis te hebben, ook n 1 A r\ en voor dat bedrag zal men wéér een soort gelijk gebouw moeten stichten. De grond hebben we niet cadeau gekregen, we moeten er 500 voor betalen (het is nog nooit betaald). Spreker zal zeer zeker met een voorstel komen om wat hij toen bedoelde, uit te voeren. De voorzitter bevestigde een en ander. Het onderhoud zal moeten gebeuren (is ook reeds besproken) doch er is geen geld. Ter Coulster kaarten. Deze wilde men anders. Thans vraagt men er naar en nie mand schijnt te weten waar men die kan krijgen. De voorzitter zeide bij het bestuur bij de caféhouders in het centrum en nu bood ook (op verzoek) de heer Geerstma, ge meenteveldwachter, zich aan. De heer Vos vond 't beter zoo als het vroeger ging. Spr, had het toezicht en de revenuen. De voor zitter zeide, dat de V. V. V. het bedrag be- steedt voor toezicht. Dankbaar was spreker voor de hulp van den heer Geerstma. De voorzitter sloot om ongeveer ll uur met een woord van dank en hoopte dat men zonder uitzondering de V. V. V. zal steunen om te bereiken dat we ons zomerprogram en andere werkzaamheden kunnen uitvoeren. Daarna sluiting. KRINGVERGADERING NED. TUIN- DERSBOND TE LANGENDIJK. "In de Donderdagavond gehouden ver gadering van den kring Langendijk van de.i Nederlandsche Tuindersbond was de „roe-belasting" het belangrijkste punt van bespreking. Medegedeeld werd, dat het hoofdbe stuur van het Bloembollenkweekerege- nootschap, H. B. G. had geadviseerd, om wel de garantiebewijzen te teekenen. Er zal een adres worden opgemaakt, waarin wordt gevraagd, dat de In de te onderteekenen clausule opgenomen zin betreffende soepelheid zoo uitgelegd zal worden-, dat de menschen in elk geval, de heffing betaald hebbende of niet, op 1 Me<i de volle honderd procent zullen krijgen uitbetaald en het dan van den financieelen toestand van de kweekers te doen afhangen, of de heffing betaald kan worden. Deze mededeel ing werd in den kring besproken. Men had niet zoo heel veel vertrouwen in de soepelheid. In Schagen en omgeving is al druk geteekend. De kring stond op het standpunt, dat men moeilijk kon adviseeren om niet te tee kenen. In elk geval zal een schrij ven aan den secretaris van het hoofdbestuur van de.i Ned. Tuindersbond worden gezon den er. zal dit worden opgebeld om een audiëntie aan te vragen bij den regee- ringscommissaris, om dezen mede te doelen, dat de menschen onder den druk teekenen. Bij den regeeringscommissa- ric; dient er op te worden aangedrongen dat de betaling alsnog te niet gedaan v ordt. Behandeld werd nog een ontvangen adres van den L. T. B. aan de gemeente besturen, waarop adhaesiebetuiging wordt gevraagd. De Kring stelde zich op het stand punt. dat men hiertoe niet kon mede werken, omdat men niet naar Armen zorg wil, wat dit adres toch beteekent en dat de N.T.B. aandringt op uitbetaling van de volle honderd procent van den productieprrijs. Bij de rondvraag kwamen de getroffen maatregelen tegen de executie ter spra ke Het is in Koedijk gebeurd, dat de informatie naar een te ^erkoopen bedrijf n den verkoop plaats vond. Er zal bij de hypotheek commissie op worden aangedrongen, dat het optreden op korter termijn zal geschieden. De uitlating op de vergadering te Alk maar van den L. f. Bwaar de demon stratie van de N.«T. B. in verschillende plaatsen als volksmisleiding en dema gogie werd uitgemaakt, werd zeer mis plaatst geacht en men zou wel eens een paar heeren van den L. T B. op de de- m nstraties willen uitnoodigen om te zien welken ernst er bij betracht wordt. stuursleden werden gekozen de heer Chr. de Goede, voorzitter, C. Mulder, penningmees ter en G Seyts. secretaris. Voor de candidaten voor den gemeente raad werd de lijst als volgt samen gesteld: 1. M. Bakkum, 2. Chr. de Goede, 3. Th. Prinse, 4. C. Mak Czn. Vervolgens werd een huishoudelijk reglement samengesteld. Een reisje naar Flora. Vrijdag maakten de leden van de Ver eeniging van boerinnen en andere platte landsvrouwen een reisje naar de „Flora" te Heemstede. Het weer. dat zich 's morgens onvriendelijk toonde, klaarde spoedig op, zoodat men van de rit door het schoonste gedeelte van Kennemerland. volop genoot De bloemenpracht, tentoongesteld in de schitterende omgeving van het grootsche park, maakte een overweldigenden indruk De terugreis ging door Amsterdam, waar men een uurtje toefde, langs den nieuwen rijksweg, over Zaandam. In opgewekte stemming bereikte het gezelschap, waaronder zich eenige heeren bevonden, hun landings plaats, voldaan over den voor hen zoo Goeden Vrijdag. v- De heer Mossel en ds. Bloemhoff vonden het niet goed, dat de voorzitter alles en nog wat doet. Hij moet voorzitter of secretaris zijn en niet beiden De secretaris moet h»t werk van den secretaris regelen. Kan dat niet en is een verkeersbureau noodig, welnu dan zal men het anders moeten regelen De voorzitter zeide, dat de financiën een rol spelen. We kunnen niet, zooals we graag wilden. Spr. had het aangeboden omdat er geen andere oplossing was hfr van Gemeren zeide, dat een lid niet met de reorganisatie moet bemoeien als hij m het bestuur komt. Bij eerste stemming werd gekozen de heer P. Vierkant met 21 stemmen. De overme stemmen waren verdeeld. g De heer Vos bracht naar voren hoe de commissie van uitvoering de plaats had aan gewezen voor stichting van het gebouw Het stond daar op een goed punt achter de BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat in het Gemeenteblad van Alkmaar nr. 1451 is opgenomen het be sluit van den Raad dier gemeente van 28 Maart j.1. waarbij is vastgesteld: Eene Verordening tot afwijking van de bepalingen der Winkel sluitingswet 1930, S. 460. Deze verordening is heden afgekon digd en gedurende drie maanden ter gemeen te-secretarie ter lezing gelegd- Zij is aldaar tevens in afdruk, tegen be taling der kosten, verkrijgbaar. Alkmaar, 23 April 1935. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. II. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Na dagenlang regen en storm, Nu eindelijli eens een lekker zonnetje! Maar nu ook direct een advertentie in do krant. En geen dag langer wachten. U wilt toch Uw zomerartikelen verkoopen n «tuier ae i weet ^et: w,én. Verkeershuis i Ook Uw advertentie moet actueel zijn 1 was niet de bedoeling. We hebben den grond van de gemeente cadeau gekregen en geef ïu de gemeen e het gebouw, want dan word" het ook beter onderhouden. worat iVa" ^iemeren betoogde dat het in de bedoeling van de voorstellers had ge legen om het gebouw te stichten aan den dus EEN DAGBLAD

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 10