Obucqett'dbe. Stond. Stacitslotecii OTERLEEK ZU1DSCHARWOUDE BERGEN UITGEEST dat enkele spelers een geduchte depressie van lauwheid ondergaan. Boys,dit moet en dit kan veranderd worden. Ondanks het feit dat de „nieuwe" rechtsback geen onverdien stelijk werk deed in de Alkmaarsche defen sie, „lekte" het er soms weer geducht, al moeten we erkennen dat de Enkhuizer-aan- val, goed door de halflinie gesteund werd en zeer actief was. Het bleek al spoedig, dat de West-Friezen over een betere techniek en meer routine be schikten. De verdediging was trapvast en doelman v. d. Zei liet zich van zijn goede zij de zien. In de halflinie was v. d. Braber ae meest opvallende speler, doch zijn optreden was wel eens wat te forsch. De aanval was goed en zeker gevaarlijk, al werden enkele mooie kansen om zeep gebracht. Hier vervul de de midvoor Jelles den hoofdrol. De wedstrijd. Het is al reeds drie uur geweest, als we onder leiding van scheidsrechter Prins die verdienstelijk leidde, de volgende opstel lingen bemerken: Alkm. Boys H. Keesen Brouwer Slikker Weel Koster Licht poetskoke Booy Kwadijk Boots de Grand Bok Bouman CJellesGStelling Peerenboom Krul v. d. Braber Klopper A. Horsman de Kroon v d. Zei West-Frisia Het begin laat eenige wederzijdsche aan vaten zien, waarbij de bezoekers het meest in den aanval zijn, doch beide verdedigin gen het voorloopige gevaar kunnen keeren. Opnieuw mag Keesen een betrekkelijk hoog schot verwerken, wat hem ten deele gelukt. De neergeslagen bal wordt echter door den toestormenden Peereboom links hoog inge schoten, zoodat West-Frisia de leiding heeft (0Ij- De Enkhuizer vreugde is echter van korten duur, want reeds dadelijk zetten de gasthee- ren over links een goeden aanval op, een verre voorzet volgt en de toeschietende Poetskoke laat met een laag hard schot, het leder in het Enkhuizer doel verdwijnen, 1—1. Opnieuw komen de West-Friezen ge ducht opzetten en nadat Bok hard in het zij net heeft geschoten, kan Jelles zeer goed door de Alkm. defensie heen breken, doch de uitloopende Keesen kan zeer goed redden echteT ten deele, want opnieuw wordt het leder door Stelling ingeschoten, doch Kee sen kan toch door overstompen een doelpunt voorkomen. Opnieuw krijgt West-Frisia een mooie kans, doch nu wordt dicht voor deel hoog over geschoten. Het is echter uitstel want enkele oogenblikken later mag Jelles een voorzet verwerken enhet gaat hem goed af. Dicht voor doel kan hij met een handig schot den stand op 1—2 brengen. Dan lukt het Poetskoke bijna opnieuw gelijk te maken, doch v. d. Zei kan zich tijdig her stellen. Even later is Poetskoke reeds goed doorgebroken, doch hij wordt op het bewus te moment ten val gebracht. Enkele corners volgen op het Alkmaarsche doel, doch ook hier kan het gevaar bezwaren worden. Dan zien we Jelles weer eens doorbreken, Brouwer tracht nog erger te voorkomen, doch het lukt hem niet. Keesen loopt uit en het leder gaat in het verla'en doel, 13. Nog volgen eenige wederzijdsche aanvallen, waarbij de Grand eenmaal scherp kan voor zetten en Poetkoke nog een laag schot in zendt, wat v. d. Zei met moeite ten deele corner werkt, wat den arbiter ontgaat. Even later breekt de rust aan. Na de thee. zien de gasten hun voorsprong vergroot, als Keesen op ongelukkige wijze een bal laat glippen, 1—4. Nu zetten de Boys een aantal fanatieke aanvullen op, dcch de Enk huizer verdediging wet van geen wijken en vooral v. d. Zei is goed op dreef. Eenmaal ontkomt het doel der gasten aan een ware doorboring. De Grand is doorgebroken, v. d. Zei is uitgeloopen, doch het leder gaat juist langs het verlaten doel. Nieuwe Boys- aanvallen volgen, doch het begeerde doel punt blijft uit. Aan de andere kant gaat het gemakkelijker. Uit een scrimmage voor het Alkmaarsche doel, grijpt Keesen naast een tam laag schot en de stand is 15. Opnieuw wlgt een benauwd moment voor het Boys- doel, waarbij eerst de lat en even later Brou wer redding brengt Dit is de Boys te erg. ken serie nieuwe aanvallen volgen. Een corner van Poetskoke wordt door Kwadijk juist over gekopt, een hard schot van Boots .°or v. d. Zei gestopt, terwijl even later een fi^eene aanval meer resultaat oplevert. Met een hard schot heeft Boots succes, Ht?), en zonder eenige verandering al ule'd men bij het scorebord de 3 gereed komt het einde. HET JONGE A. S. V. Een klein clubje, waar gezonde toestanden heerschen. "ij kregen een paar dagen geleden op een avond bezoek van den secretaris van V., een der jongste, misschien wel de jongste voetbalclub uit onze stad. wat hij wilde? Och, 't was heel eenvou- d'g en tevens heel begrijpelijk. A. S. V och, dat dit seizoen in de 2de klasse van p01 N. H. V. B. speelde, verdiende ook wel ®ens een plaatsje in onze sportrubriek en npewel onze gast zeer goed begreep, dat wij "let wekelijks verslagen kunnen opnemen *an zijn club, zou hij toch graag zien, dat bloed-3"8 verte'c'en' h°e S1"06'* en Natuurlijk hadden wij daar tegen geen ^"kel bezwaar en dus volge hier het een en ander over 't jonge A. S. V., dat een aparte pia£>ts inneemt in het voetbalwereldje. ïoP- S. V. dan begon in het seizoen 1933 4h sPelen en werd toen geplaatst in de klasse van den N. H. V. B. Maar het "ai bleek voor deze klasse veel te sterk, erd zonder al te veel moeite kampioen en Promoveerde toen naarde tweede klasse k-n daar heeft het dit jaar met afwisselend M8 in ^«Peeld. Met afwisselend succes! Weliswaar stelde de heer Hoek zich in de pp j beschikbaar als trainer en werd er in h;Ü gymnastieklokalen onder zijn lei- g serieus geoefend, maar het elftal ver- n<]erde toch in kracht, omdat eenige spe- ,.,„s van bet eerste niet meer beschikbaar waren. Ook op andere wijze werd getracht, om de ploeg zoo sterk mogelijk te maken, maar daar er geen geld in de kas was, kon aan kostbare hulpmiddelen heelemaal niet ge dacht worden. Alles moest gratis en (belang loos gedaan worden. Enfin, de wil was er bij de spelers en bij het bestuur en het eerste kon zich handha ven in de tweede klasse, terwijl het tweede thans nog eenige wedstrijden voor de boeg heeft en in de 4de klasse nog een kans heeft op de eerste plaats. Tenslotte zijn er dan nog de adspiranten, waarbij enkele spelers, die weldra in een der elftallen een plaatsje zullen vinden! Zoo is het met A. S. V. Maar er is meer. A. S. V. is een vereeni- ging, die ons doet denken aan kleine clubs van een jaar of 15, 20 geleden. Wat men toen overal zag, ziet men nu bij deze club uit et Ooievaarskwartier. Als er bijvoorbeeld thuiswedstrijden ge speeld moet worden, moeten de spelers eerst zelf het veld in orde maken. Sommigen hangen de netten, anderen trekken de kalk- lijnen, een derde zorgt voor de ballen, kort om ieder heeft zijn taak. En tenslotte wordt er gespeeld. Heeft men een uitwedstrijd, dan wordt de reis gezamenlijk iper fiets ondernomen. De luxe van trein, tram of bus kennen de A. S. V.ers niet! Tenslotte heeft men zelf het eigen terrein geheel gedraineerd en bespeelbaar gemaakt en als er nog wat aan gebeuren moet, wor den de leden opgeroepen en samen werken ze voor hun club. En daardoor, juist daardoor, is dit club je zoo hecht. De groote opoffering, het sa menwerken, niet alleen des Zondagsmid dags maar ook op andere dagen, bevordert de clubgeest en vooral de clubliefde. Het kleine clubje wil vooruit. En het kan vooruit. Het wil o zoo graag in de eerste klasse van den N. H. V. B. en zal dus pro- bceren, om het volgend seizoen kampioen te worden. Vandaar, dat er plannen bestaan, om dezen zomer ook de veldtraining in te voeren. En het bestuur hoopt dan weer op de belange- looze medewerking van den heer Hoek. Want om een trainer te betalen, jawie zorgt voor de financiën? Wij wenschen A. S. V. nog vele goede ja ren en een clubgeest, zooals die thans in de vereeniging heerscht! Voetbal (eindwedstrijden). SCHOOLWEDSTRIJDEN 1935. Programma voor morgen, Afd. C II: 10.30-11.30 Lindenschool II Wilhelminasch. II. Terrein C. Afd. B: 1.30—2.45: Bergen I—Koedijk I. Terrein B. Afd. C I: 1.30-2.45. Vondelsch. I— Lindensch. I. Terrein C. Afd. A IV: 1.152.45: Ambachtssch. VU. L. O. Alkmaar III. Terrein A. Afd. A II: 2.45415. Ambachtssch. II U. L. O. Alkmaar I. Terrein B. Afd. A III: 2.45-4.15. Lyceum III U. L. O. Alkmaar II. Terrein C. Afd. A I: 3.00—4.30. Nijverh. avondsch. I—R. H. B. S. I. Terrein A. Estafette (lagere scholen), aan vang 10 uur. Hieraan doen van iedere school 1 jongens- en 1 meisjes viertal mee. Hockey (jongens voortgezet onder wijs). Handelsschool le ronde vrij. a. 99.50 Gymnasium—R. H. B. S. b. 1010.50 LyceumU. L. O. c. 1111.50 Handelssch.winnaar a. d. 1212.50 winnaarCwinnaar b. De wedstrijden staan onder leiding vade Alkmaarsche Mixed Hockey Club. Korfbal (meisjes voortgezet onderwijs). Afd. I: 9.30-10.20 Bergen I—U.L.O. II, 10.30-11.20 Kweek I—U.L.O. I, 11.30 12.20 R.H.B.S 1- Bergen 1, 2.00-2 50 R H.B.S. I—U.L.O. I, 2 50-3.40 Kweek I- U.L.0 II, 3.50—4.40 Bergen I-U.LO. I. Afd. II: 9.30-10.20 R.H.B.S. III-Ber- gen II. 10 30—11.20 Centr. 7e en 8e lj.— R.H.B.S. II. 11.20-12.00 Bergen II- U.L.O. III. 2.00-2.50 Bergen IIR H B S. II. 2.503.40 R.HB.S. III-U.LO III, 3.504.40 Bergen II—Centr. 7e en 8e lj. Prijsuitreiking. Na afloop der wedstrijden door den Edel- Achtb. Heer Jhr. Mr F. M. van Kinschot, burgemeester van Alkmaar. Het secretariaat is gevestigd in het jury hokje op 't terrein. Wij wijzen er nog op, dat de wedstrij den voor een ieder gratis toegankelijk zijn, terwijl wij hopen, dat velen getuige zullen zijn van deze interessante en dik wijls zelfs boeiende wedstrijden. Schoolsport in 't algemeen is gezond en sportief. Zij kweekt zelfbeheersching en saamhoorigheid. Ja, wat doet ze al niet? Daarom, morgenmiddag naar het sportpark! BELGIEDUITSCHLAND 1—6. De voetbalwedstrijd België—Duitsch- land is op een groote Duitsche overwin ning uitgeloopen. Wel nam België in de eerste minuut de leiding doch in de volgende minuut maakte Duitschland gelijk dank zij een blunder van Badjou Toen het 21 voor Duitschland stond, was België sterk in de meerderheid maar terwijl ieder den gelijkmaker ver wachtte, kwam plotseling het derde Duitsche doelpunt en toen was het met België gedaan. Tennis. HET TENNISSEIZOEN BEGONNEN! Gisteren is het officieele tennis-seizoen be gonnen Daarmee bedoelen wij, dat de com petitie weer een aanvang heeft genomen. Thans zullen we weer een heele drukte op de tennisvelden hebben, zullen de spelers vechten om de puntjes en dus.... 't Was geen best begin, wat het' weer be treft. Zomersporten en daartoe hoort toch ook tennis behoeven warmte en zon. Zoo was het gisteren niet, maar de echte tennis ser bekommerde zich er echter niet om. Intusschen zullen wij met belangstelling de verrichtingen van de Alkmaarsche clubs gade slaan in hun tweede competitiejaar. Wij hopen voor alles op prettige wedstrijden en zonnige, echte zomersche dagen! Thans volgen hier de eerste uitslagen: Alkmaar—Heiloo begint goed! Alkmaar—-Heiloo I wint van T.O.P. (Be verwijk) I met 53. HeerensingleP. Schut slaat Erdman 6—3, 6—1; A. Offers verliest van v. d. Bliek 4—6, 7—9. Damessingle: Mevr. M. Schut—'Tismeer slaat mej. Teer 62, 60; mej. A. Stroïnk slaat mej. Niepoort 6—2, 86. Heerendouble: A. Offers en P. Schut ver liezen van Erdman en v. d. Bliek 4—6, 3—6. Dames-double: Mevr. M. Schut en mej. A. Stroïnk slaan mej. Teer en mej. Niepoort 6—4, 6-4. Mixed-double: mevr. M. Schut en P. Schut verliezen van Erdman en mej. Teer 36, 60, 46; mej. A. Stroïnk en A. Of fers slaan mej. Niepoort en v. d. Bliek 97, 79, 97. Shot (Alkmaar) verliest van Alkmaar— Heiloo II met 1—7. Heerensingle: J. Spruyt verliest van jhr. N. v. Foreest 6—2, 4—6, 4—6; W. Spruyt verliest van ir. Brovënius v. Nidek 6—4, 16, 16. Damessingle: mej. A. Apeldoorn verliest van mej. R. Koppe 6—2, 6—8, 6—3; mej. R. Hanraads verliest van mevr. M. Keyman 64, 26, 2—6. Heerendouble: J. en W. Spruyt verliezen van mr. Boelmans ter Spill en ir. Brovënius v Nidek 46, 06. Damesdouble: mej. A. Apeldoorn en mej. R. Hanraads verliezen van mevr. Keyman en mej. R. Koppen 46, 36. Mixed doublé: mej. T. Peet en J. Punt verliezen van mevr. Keyman en mr. Boel- mans ter Spill 16, 1—6; mej. A. Apel doorn en B. Köster verliezen van mej. R. Koppen en jhr. N. van Foreest 2—6, 1—6. Be Quick's dubbele zege. Be Quick IKoog Zaandijk II 6—2. Heerenenkelspel: J. J. Haasbroek sl. R Alten 6—4, 5—7, 6—1G. Kusters sl. W Veenis 75, 61. Damesenkelspel: mej. K. Wessels sl. mej. A. Veenis 64, 63; mej. B. A. Bos verliest van mevr. G. AltenHoekstra 36, 36. Gemengd dubbelspel: mej. K. Wessels en J. J. Haasbroek sl. mevr. G. Alten—Hoek stra en R. Alten 86, 62; mej. J. M Asjes en G. Kusters sl. mevr. G. Bus—v. Splunter en D. M. Bos 63, 63. Heeren dubbelspel: G. Kusters en J. J Haasbroek verl. v. W. Veenis en D. M. Bus 3-6, 1—6. Dames dubbelspel: mej. J. M. Asjes en mej. B. A. Bos sl. mevr. G. Bus—v. Splunter en mej. A. Veenis 60, 46, 64. Advendo IIBe Quick II 17. Heerenenkelspel: D. Nap sl J. Deetman 6—3, 11—9, P. Smit verl. v. M. Zweedijk 57, 26. Damesenkelspel: Mej. M. Schermerhorn verl. v. mej. J. Hagedoorn 0—6, 16; mej J. Kallansee verl. v. mevr. A. Haasbroek- de Witte 0-6, 2-6. Gemengd dubbelspel: mej. J. Kallansee en C. Asjes verl. v. mej. A. Blaauw en M. Zweedijk 6—3, 36, 26; mej. M. Scher merhorn en P. Krom verl. v. mei. M. Postma en S. Hamstra 62, 36, 3—6. Heerendubbelspel: C. Asjes en D. Nap verl. v. S. Hamstra en J. Deetman 6—3, 8—10, 7-9. Damesdubbelspel: mei. M. Schermerhorn en mej. J. Kallansee ver', v. mej. M. Postma en mej. N. Blaauwboer 63, 26, O6. BE QUICK VRAAGT NIEUWE LEDEN. De Alkmaarsche tennisclub Be Quick, die op de bar.en van het Gemeentelijk Sportpark speelt en regelmaiig in d competitie uit komt, kan nog eenige nieuwe leden in de af- deeling beginners gebruiken. Ongetwijfeld zal van deze gelegenheid gebruik gemaakt worden, omdat iedere jongere nu eenmaal graag in een club wil spreken, die in de competitie uitkomt! Hockey. NEDERLAND—DUITSCHLAND 2—1. Na een spannenden en fraaien wedstrijd heeft het Nederlandsche hockey-elftal giste ren in het Stadion te msterdam een 21 zege behaald op het sterkste Duitsche team, nadat de rust met 1—0 voor Duitschland was ingegaan. Nederland won verdiend, omdat het spel der onzen sneller was. De Nederlandsche doelpunten kwamen uit strafcorners. S. I. B. REVUE DER SPORTEN. S. i. B. Revue der Sporten bevat na tuurlijk tal van bijdragen over de wed strijden, welke tijdens de Paaschdagen g'houden zijn. Wij noemen: O. D. S. II. V. V. (om een plaatsje in dr eerste klasse), het Ajax-toernooi, Velocitas— P. S. V., enz. enz. En daarnaast noemen wij den rugby-wedstrijd Nederland— F'ankrijk. den dames-hockeywedstrijd Nederland—Engelandd, den golfwed- sti'ijd om het amateurkampioenschap, er./. En dat alles is rijk geïllustreor 1 uet tal van actueele foto's. Verder schrijft Groothoff nog een serie herinneringen aan Sir Frederick Wall, oud-secretaris van den Engelschen Voet balbond. wij vinden in dit nummer in- trressante critische notities, wij lezen het dagboek van een leek, en verder nog tal van andere kleine bijdragen. Vergadering van een greep kiezers. In café van Ham was een openbare ver gadering, uitgeschreven door een groep kiezers. De bedoeling was, dat de ingezetenen zich zouden uitspreken over de indiening van een onafhankelijke lijst. De vergadering stond onder leiding van den heer J. Kolk. Deze herinnerde er aan dat korten tijd ge leden een vergadering is gehouden, uit gaande van de S. D. A. P., welke volkomen is mislukt Daarom is toen de gedachte opgekomen, een neutrale lijst samen te stellen. De heer Svvaan bracht naar voren, dat de meerderheid hier wordt geregeerd door de minderheid. De raad als zoodanig heeft niets te zeggen. Er wordt van tevoren alles al vastgesteld. Spr. gevoelt niets voor de t-olitiek, men moet dienen het gemeente belang en groepsbelang. De heer S. Heringa, vrijzinnig-democra tisch raadslid, verklaarde, dat hij niet naar deze vergadering was gekomen uit nieuws gierigheid, maar uit belangstelling. Spr wilde weten, wat er was en zou in dit op zicht zuivere wijn schenken. Jarenlang is de samenwerking tusschen de v.-d. en s. d. a. p prettig geweest. In beginsel verschillen beide partijen, maar streven toch-beiden naar een betere maatschappij, langs geleidelijken weg, waar ieder levensgeluk kan vinden. Men moet streven naar het bereikbare. De voorzitter had niets iegen oe v.-d- Ook deze heeft voor de arbeiders en de werkloozen haar best gedaan. Doch B. en W. gaven een te laag loon op voor de werk verschaffing en daar zjjn vandaag de werk loozen nog de dupe van De heer Heringa deelde mede, dat de op gaven in een te lage klasse een vergissing was van B. en W. Door spr. is toen ge vraagd of die fout te herstellen was, zoo niet, dan moest de gemeente bijbetalen, het geen is geschied. De toestand is hier zoo, dat wil men iets weten, dan moet men steeds trekken. B. en W. vormen een soort heilig dom, waar niet in te dringen is. Herhaalde lijk heeft spr. reeds aangedrongen op een andere manier van behandeling, doch dat schijnt niet te kunnen. In dit verband merkte spr. op, dat hij niet het woord arbeidsschuw zou gebruiken, maar een beetje meer arbeids prestatie in het college van B. en W. was zeker wel gewenscht. De heer Ney, secretaris van den landar- beidersbond,' zette nader uiteen, waardoor de werkloozen ernstig gedupeerd worden. Terwijl m de omliggende gemeenten f 1.50 per schacht wordt, betaald, ontvangen de menschen hier 1.25. Dit is eenmaal vast gesteld door den minister op advies van B. en W. en het zal heel zwaar vallen dit te verbeteren. De heer Joh. van Harskamp zag geen heil in het zenden van een afgevaardigde naar den raad, het is vechten tegen de bierkaai. In het gezicht van de stembus worden allen wakker, ook de candidaten, die van alles en nog wat belooven. Er zijn er die met de beste bedoelingen heen gaan, doch ze wor den meegenomen in de maalstroom. Daar heeft de menschheid niet aan. Als men den beste met macht bekleedt, wordt hij slecht gemaakt. Draagt de strijdlust niet over op een ander, doch vecht zelf in de bedrijven. Toont, dat je een kerel bent, één voor allen, allen voor één. Verwacht niets van iemand, die afgevaardigd wordt. Ze hebben het woord en de macht en trekken de kudde achter zich aan zonder iets te doen. Hierover ontstond een scherp debat tus schen den spreker en de heer Witteveen, die de meening bestreed als zou er niets te be reiken zijn. De voorzitter constateerde, dat veel af hangt van de samenstelling van den raad. We hebben den tijd nog niet, dat we daar buiten kunnen. De tegenstanders gaan door, ook al doen wij niets. De heer Heringa zag wel degelijk het belang van een stuwende kracht in de goede richting. Geruimen tijd werd nog van gedachten gewisseld, waarna de heer Kolk met een woord van dank de openbare vergadering sloot. Een huishoudelijke zitting volgde ten einde een voorloopige groslijst samen te stellen. Aanstaand vertrek gemeente secretaris. De gemeente-secretaris, de heer J. Th. Kuunen, gaat onze gemeente binnenkort verlaten, daar hij in Sijbekarspel (Benning- broek) is benoemd tot gemeente-secretaris ontvanger. Boerenleenbank. De Coöp. Boerenleenbank vergaderde Donderdagavond in het lokaal van den heer P. Kramer. Er waren 53 leden tegenwoordig. De voorzitter, de heer C. de Jong wensch- te bij de opening den heer Jb. Berkhout, den directeur, geluk met het herstel van zijn ziekte, de hoop uitsprekende, dat hij nog vele jaren zitting mag hebben. Medegedeeld werd. dat de rente van spaargelden is vastgesteld op 3 pet., die van voorschotten op 4 1/4 pet. Jaarverslag, rekening en balans, werden uitgebracht en ongewijzigd vastgesteld. De winst zal op de reserve worden ge boekt. Goedgekeurd werd, dat de rentebetaling van opgenomen gelden in twee halfjaarlijk- sche termijnen zal geschieden. De kassier bracht vervolgens verslag uit van de algemeene vergadering der Centrale Bank. De heer P. Boon werd met grocte meer derheid als bestuurslid herkozen, evenals het aftredend lid van den raad van toezicht, den heer W. Muller. Als plaatsvervangend be stuurlid werd de heer G. Gutter herkozen. Na rondvraag volgde sluiting. Hotel „Prins Piccolo". Deze kinder-operette van den bekenden schrijver Rein Valkhof de operette beleef de te Schoorl twee succesvolle opvoeringen g'nS j l- Zaterdagavond in de Rustende Jager, alhier. De zaal was geheel gevuld, grootendeels met kinderen, die ingespannen luisterden naar wat er op het tooneel voor viel, alle aandacht schonken aan de verwik kelingen, ontstaan door het verwisselen van den echten prins en prinses (die in het hotel hun intrek hadden genomen) met leden van het personeel, en hun oogen uitkeken aan de kleurige costuums. 'n Enkele maal werd er zelfs bij open doek geapplaudisseerd'. De muziek van de koortjes-componiste van deze operette is mevr. Jeannet v. d. Haar Böttger beviel over 't algemeen beter dan die van de vele solotjes; de uitvoering van die koortjes was trouwens ook beter dan die van het solowerk. Piano, violen en violoncel zorgden voor de instrumentale begeleiding. Het geheel stond onder leiding van Corns. Jonker. Alvorens deze opvoering kon plaats vin den moesten er ernstige moeilijkheden over wonnen worden. De persoon die in Schoorl de rol van den directeur van het hotel ver vulde en tevens de regie voerde was door familie-omstandigheden niet in staat deze functies ook in Bergen te vervullen. De hee ren Eli Prins en Nico Akkerman werden gelukkig bereid gevonden in te springen, er was editer geen gelegenheid meer om met hen een repetitie te houden. Aan 't slot van den avond de meestal bij dergelijke avonden gebruikelijke bloemenhul de waarin nu deelden, de schrijver van den tekst, mej. van Gulik, die den koksdans en de dans aan 't eind van het derde bedrijf had ingestudeerd nummers die veel bijval hadden Jonker, en Prins. Overgeplaatst. "Naar wij vernemen wordt de heer L. B. ten Feld, verbonden aan de electrifi- catie der spoorwegen alhier, met ingang van 15 Mei a.s. overgeplaatst naar Haarlem, eveneens doch met ingang van 1 Juni a.s. de heer K. J. Muntjewerf, c< mmies le klas der spoorwegen. Tuinbouw- en plantkunde. Mevr. van der Steen—Twisk te Uitgeest behaalde op de dezer dagen gehouden keu ring van de Ned. Maatschappij voor tuin bouw- en plantkunde, in de afdeeling bloem stukken een 2e en 3e prijs benevens het diplo ma. Eveneens werd hierin het diploma be haald door mej. A. Mooi] Jbd. te Uitgeest. HEEMSKERK - (April). Ondertrouwd: A. H. D. v. Lith en F. Schoehuys Gdr. Getrouwd: J. v. d. Does en M. Tromp. Bevallen: N. Welboren—v. Duiven voorde, d. J. Kranendonk—Schipper, z. A. Pekel—de Wildt, z. (Niet officieel) 4de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 29 April 1935 Hooge Prijzen 20002971 1500.— 16905 1000— 7463 20740 20866 400.— 6788 7875 18885 200.— 12284 1163 2643 4940 11446 15637 16321 100, 20091 106 302 583 866 1158 1412 1611 1877 2109 2335 2471 2625 2874 3059 3106 3330 3618 3880 4014 4321 4461 4573 4814 5043 5207 5512 5726 5807 5976 6191 6300 6579 6890 7109 7210 7516 7789 8252 8498 8791 8932 9201 9502 9672 403 613 924 1226 1454 1751 1971 2134 2366 2544 2665 2979 159 314 599 881 1188 1416 1667 1962 2126 2352 2488 2628 2880 3077 3203 3217 3351 3367 3659 3662 3899 3908 4019 4049 4332 4339 4475 4486 4588 4659 4842 4883 5093 5097 5234 5254 5526 5546 5741 5743 5857 5858 6016 6031 6192 6215 6322 6354 6610 6624 6925 6949 7121 7133 7278 7279 7532 7535 7812 7895 8276 8278 8527 8530 8798 8809 8998 9000 9345 9350 9510 9556 9687 9728 Prijzen van 65. 172 247 272 281 447 637 996 1271 1500 1776 2004 2146 2378 2546 2671 2995 3246 3530 3670 3932 4116 4346 4490 4687 4896 5149 5376 5575 5761 5896 6039 6238 6387 6636 6978 7149 7301 7674 7925 8287 8842 8820 9002 9353 9620 9744 9959 465 678 999 1279 1522 1821 2027 2165 2391 2555 2679 3001 3255 3568 3724 3936 4128 4361 4516 4688 4897 5169 5420 5578 5772 5908 6094 6253 6420 6643 6997 7152 7369 7712 7972 8412 8659 8821 9026 9455 9622 9763 9985 481 703 1079 1283 1560 1823 2080 2171 2402 2563 2710 288 482 713 1122 1347 1561 1866 2090 2225 2462 2581 2719 300 519 766 1132 1393 1609 1870 2091 2273 2470 2604 2751 3011 3016 3023 3269 3307 3329 3569 3578 3591 3820 3841 3865 3639 3956 4005 4226 4236 4273 4394 4409 4413 4539 4546 4564 4705 4784 4786 4912 4917 4998 5193 5194 5202 5434 5442 5508 5670 5703 5713 5783 5787 5790 5924 5933 5961 6125 6136 6153 6266 6267 6297 6494 6543 6552 6757 6818 6878 7014 7082 7100 7154 7176 7177 7465 7490 7503 7718 7723 7727 7992 8075 8095 8443 8476 8495 8673 8728 8738 8826 8832 8927 9029 9157 9198 9461 9474 9493 9634 9640 9669 9778 9801 981'J 9986 10002 10024 9862 9866 9918 10084 10085 10154 10161 10210 10314 10319 10333 10394 10439 10457 10460 10477 10512 10522 10540 10549 10591 10603 10627 10648 10660 10681 10713 10729 10766 10770 108.7 10824 10896 10926 10951 10981 10986 11010 11028 11058 11086 11135 11148 11160 11172 11234 11280 11281 11391 11399 11425 11454 11534 11666 11671 11680 11718 11755 11788 11873 11913 11936 11943 11973 12025 12082 12106 12111 12123 12136 12265 12374 12510 12556 12603 12605 12614 12626 12638 12658 12667 12729 12751 12771 12792 12805 12826 12844 12848 12858 12861 12892 12921 12931 12961 12964 13164 13168 13183 13274 13285 13311 13360 13377 13391 13395 13401 13432 13463 13495 13539 13555 13571 13586 13587 13660 13686 13722 13746 13870 13922 13932 13945 13971 13985 14010 14033 14034 14042 14056 14081 14092 14101 14132 14295 14313 14376 14378 14429 14431 14438 14445 14459 14490 14498 14558 14565 14597 14699 14704 14713 14715 14723 14724 14732 14747 14785 14825 14832 14905 14917 14921 14985 15010 15017 15052 15084 15109 15135 15142 15257 15273 15308 15347 15395 15399 15424 15443 15459 15510 15548 15554 15579 15592 15594 15614 15692 15705 15731 15783 15790 15794 15828 15831 15832 15889 15979 16002 16051 16133 16161 16198 16199 16285 16326 16422 16425 16430 16546 16574 16615 16623 16640 16661 16669 16678 16727 16787 16796 16839 16850 16899 16947 16950 16992 17036 17058 17075 17164 17179 17182 17166 17233 17258 17282 17283 17284 17371 17380 17401 17420 17427 17454 17457 17463 17483 17495 17531 17543 17573 17598 17818 17620 17730 17778 17790 17870 17892 17893 17977 18032 18045 18053 18079 18100 18111 18117 18150 18152 18183 18212 18291 18294 18296 18419 18483 18470 18497 18598 18599 18602 18030 18645 18652 18655 18728 18743 18756 18824 18833 18837 18887 18896 18912 18940 18957 19021 19022 19027 19034 19040 19092 19107 19121 19124 19173 19186 19188 19200 19214 19274 19301 19329 19340 19385 19388 19392 19399 19501 19508 19546 19019 19637 19659 19660 19713 19737 19760 19799 19818 19821 19822 19844 19847 19854 19884 19886 19912 19918 19944 20027 20030 20034 20038 20039 20086 20099 20142 20152 20159 20193 20205 20213 20256 20265 20281 20298 20301 20324 20334 20380 20367 20386 20444 20447 20456 20489 20539 20571 20580 20589 20677 20694 20709 20726 20753 20792 20805 20837 20964 20965 20978 20993

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 7