Het eerste concert van het Nederlandsch Muziekfeest. Proefvaart van de Rotula ALKMAARSCHE COURANT van Vrijrfag 3 Wél t<?35. v De opruimingswerkzaamheden na de treinbotsing op het station te Nijmegen. De locomotief wordt op heer plaats gebracht Voorjaar. Het Amstelparkbad te Amsterdam wordt voor het aanstaande seizoen schoongemaakt Da nlauwa Pariil-sehool aan hat Kleine Gartmanplantioan ta Amsterdam li Dondardag door walhoudar dr. L N. J. Vol officieel gaopaad Minister Marchant In gesprek mat dr. Paul Cronhaim tijdani da pauza van hat aersta aoncart, dat Dondardagavond in het kader van hat Nadarlandsch Muziekfeeit ter ge legenheid van hat 40-jarig jubilaum van prof. dr. Willem Mengelberg in het Concert gebouw ta Amsterdam werd gegeven peesachtige pilaren mat vergulde baalden versieren ^xfordstreet te Londen. Alias is gereed voor da groota feesten van hat Koninklijk Jubileum In hat nlauwa kanaal bi] hat stoomgemaal In dan Oostpol- dar ta Waddinxvaan an nabij da uitmonding In da Gouwe heeft aan dijkafschulving plaats gehad. Een opzichter van- richt metingen Da .Rotula', bij da Nad. Scheepsbouw Maatschappij ta Amsterdam gebouwd voor da Kon. Shell groep, heeft Donderdag de proefvaart op de Noordzee gemaakt Een kijkje aan boord gedurende den tocht Een groota voorraadschuur met koeien- an paardenstallen van aan boerderij bij de petroleumhaven te Amsterdam is Donderdag een prooi der vlammen ge worden. Hel blusschlngswerk Het standbeeld van Koningin Victoria voor het Buckingham Palace te Londen In flood- 'klhl, ter gelegenheid van de jubileumfeesten van den Koning

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5