De tentoonstelling Mooi Nederland" te Amsterdam geopend. Feest in Engeland. ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 8 Mei 1935. Z. Exc. minister O. C. A. Lldlh de Jeude heeft Dinsdagmiddag In de Apollohal te Amsterdam de tentoonstelling .Mooi Nederland" officieel geopend. Een foto tijdens de openingsrede van den minister. Links naast hem de heer C. R. T. baron Krayenhoff, voorzitter van hat uitvoerend comité De oude vier van Nereus in training op den Amstel voor de komende Varsity op het Noordzeekanaal Op het Alexanderveld te den Haag zijn Dinsdag de voorwedslrijden gehouden voor de dressuurproeven die op 16 Mei a.s. door de Kon. Militaire Sportvereeniging zullen worden afgenomen H. K. H. Prinses Juliana woonde Dinsdagavond in het Concertgebouw te Amsterdam het tweede orkestconcert van het Nederlandsch Muziekfeest bij. Het zoontje van mr. J. S. baron Haringxma Thoe Slooten bood de Prinses bij haar komst bloemen aan Tot laat in den avond verdrong zich op den dag der herdenking van 's Konlngs zilveren regeeringsjubileum een geestdriftige menigte voor het met floodlight verlichte Buckingham Palace te Londen De heer C. J. Eyma, burgemeester van Egmond aan Zee, herdenkt 12 Mei a.s. ziln zilveren ambtsjubileum Tijdens de rondgang op de tentoonstelling „Mooi Nederland". De nieuwe minister van Waterstaat, de heer O. C. A. Lidth de Jeude bezichtigt de expositie in de Apollo-hal te Amsterdam .Mooi Nederland*. Onder dezen tttef Is Dinsdag In da Apollo-hal te Amsterdam een tentoonstelling geopend, waarvan hierboven een detail In hel Arboretum van de landbouwhooge- schooi te Wapeningen staat een reuzen- Aaronskelk In vollen bloei

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5