Amstetdamsche ïBeucs ï.'5id KOFFIEDIEVEN GESNAPT. Roeibootje maakte nachtelijke reizen. EEN PROTEST VAN TOURlNGCARONDERNEME.._, BOSCH- EN HEIDEBRANDEN BIJ ZEIST. De brandweer had 't druk. „NEDER-VELUWE" OFFICIEEL GEOPEND. Toespraak van minister de Wilde. F*r LE BRAND TE OVERASSELT. Twee groote boerderijen in de asch gelegd. BERUCHT INBREKER AANGEHOUDEN. Op transport gesteld naar Amersfoort. AUTOBUS TEGEN BOOM GEREDEN. Twee ernstig gewonden, vijl lichtgekwetsten. GEDENKTEEKEN WIJLEN KONINGIN EMMA. Verontwaardiging over de keus. friesche vlag „JOZEBOKO" GAAT JUBILEEREN. Duizenden kinderen herwonnen, dank zij deze instelling, hun gezondheid. van Vrijdag OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH 10 Mei 1935. L> NDBOUWCREDIET N. v. 179% zijn de bloemisten daarin gevolgd en nog maar heel hchuchter en bescheiden. Toch mag wel worden vermeld, dat het juist de bedoeling van de stichtster van den Moederdag is geweest daarvoor in de aller eerste ploemen te gebruiken. Het gaat hierbij om de idieele gedachte, de liefelijke of stille hulde van de massa aan eigen Moeder, en daardoor de algemeene huldiging of her denking van de Moeder. Jong of oud, ieder heeft een Moeder, die men op dien dag met bloemen kan verheugen of met bloemen eerbiedig en liefelijk kan her denken. Den 12en Mei schenke men dus de levende Moeder een lieve bloemengroet, herdenke mij de lieve doode door een bloemenhulde op het graf of door versiering van haar portret met bloemen. Indien ook ons Nederlandsche volk zich deze Moederhulde weet eigen te maken, dan laat het zich daarmede stellig niet van een slechte zijde bezien. Dezer dagen heeft de rivierpo litie zes personen gearresteerd, die tezamen groote hoeveelhe den koffie hebben gestolen, ge durende anderhalf jaar achter elkaar telkens bij kleine hoe veelheden van 200 a 300 K.G. te gelijk. Reeds lang was het bekend, dat gere geld een roeiboot met zakjes koffie zon derlinge nachtelijke reizen door de ha ven maakte; maar het duurde geruimen tijd, voor men er achter kwam, wie deze reizen ondernamen en waar het doel was. Tegen einde Maart hield een surveil- leerende agent van het bureau Hoflaan op den Honingerdijk twee bekende die ven aan, die op weg waren, planken te stelen bij een afbraak, hetgeen zij toega ven. Het waren een 57-jarige en een 46- jarige varensgezel uit de De Ruyter- straat. Daar de politie een vermoeden had, dat deze twee tevens schuldig zou den zijn aan de koffiediefstallen, ging men in de buurt scherp uitkijken, nadat de mannen weer losgelaten waren, zon der de mannen van dit vermoeden op de hoogte te brengen. Daar men wist, dat de clandestien vervoerde hoeveelheden nooit meer dan een paar honderd kilo gram tegelijk bedroegen, lag het voor de hand, te veronderstellen, dat daarvoor een handwagen gebruikt werd op den wal. Geen van beide varensgezellen be schikte daarover. Een rechercheur ging toen zoeken naar hun namen in de re gisters van handwagenverhuurders en met succes. Het bleek dat de jongste van het tweetal nu en dan een wagen huurde bij een verhuurder in de buurt van het Oostplein des ochtends vroeg. Hij bracht hem dan reeds na een uur terug. De verhuurder wist te vertellen, dat de bedoelde huurder zijn vrachtjes steeds naar een expediteur aan de Nieu we Haven bracht. Deze werd nu onder vraagd. De varensgezel bracht daar ge regeld koffie, waarvoor hij een vasten kooper had. De expediteur waarschuwde dezen kooper steeds via een cafétje in Crooswijk. Het bleek bij onderzoek een 62-jarige koopman te zijn, die als heler bekend staat. De man is gearresteerd, evenals de beide recidivisten, die de koffie stalen. Men kon verder nagaan, dat deze heler zijn waar meestal verkocht aan een han delaar in het Noorden. Daar ontdekte de politie aan de hand van de boeken, dat de heler in den loop van den tijd 6300 K.G. aan den man had verkocht, maai er bleek een veel grootere hoeveelheid aanwezig te zijn geweest, in diens pak huis. De heler deelde, toen men hem daarop gewezen had, nog mede, dat hij ook koffie kocht van een 40-jarigen chauffeur uit de Brederodestraat. Toen men dezen man opspoorde, kwam aan het licht, dat hij een con- tractje had met een expeditiebaas van een veem, waar hij geregeld koffie kwam halen. Ook een loodsknecht van een stuwadoorsfirma hielp mee aan het verduisteren, hetgeen op een zoo geraf fineerde wijze geschiedde, dat ook dit anderhalf jaar lang onopgemerkt is ge bleven. Ook dit drietal is nu aange houden. De twee varensgezellen bekenden, toen de bezwarende verklaringen zich steeds opstapelden, de koffie te hebben gestolen uit een pakhuis aan den Ho ningerdijk, waar men er nog niets van ha 1 bemerkt. In een roeiboot werd de koffie in ongemerkte zakjes overgehe veld; balen met den firmanaam werden in het water gegooid. (Hbld Namens alle gedupeerde touringcar-onder- nemers is aan de leden der beide kamers en van andere overheidslichamen het volgende protest gezonden: In verband met het herhaaldelijk in be slag nemen van autobussen en touringcars of net laten uitstappen van de passagiers op dikwerf voor hen zeer ongunstig gelegen plaatsen, in verband met de groote finan- cieele schaden die de touringcar-onderne mers thans lijden door de maatregelen van ambtenaren en justitie, protesteeren wij hier mede ernstig namens alle gedupeerden. Overal wordt steeds weer opnieuw ge constateerd dat bedrijven als: A.T.O., Gel- dersche Tram, Maasbuurt Spoorweg, Rot- terdamsche Electrische Tram, Rotterdamsche Tramweg Mij., Haagsche Tramweg Mij., Weatlandsche Stoomtram Mij, enz., zich op terrein begeven hetwelk uitsluitend aan de luxe touringcar-ondernemingen toebehoort. Er worden door bedrijven als hierboven vermeld steeds zulke lage prijs-offertes ge maakt dat het zelfs voor den leek duidelijk is dat hier ver onder de normaal geldende prijzen (en dus met verlies) wordt gewerkt Ook de reisbureaux, gevestigd in de groo te plaatsen van ons land, en welke kaartjes verkoopen worden sedert enkele ja ren door de Ned. Spoorwegen gedwongen voor hun excursies met touringcars uitslui tend A.T.O.-wagens te gebruiken. Dit ex cursie-werk werd voordien op uitnemende wijze en zeer concurreerend door de plaatse lijke touringcar-ondernemers verzorgd en is hun nu ontnomen ondanks het feit dat de A.T.O.-wagens groote trajecten leeg moeten afleggen om op de plaats van vertrek te ko men en zooals dikwijls werd geconsta teerd nog niet voor een derde gedeelte waren bezet, dus een voor de A.T.O. zuiver verlies opleverende exploitatie. Indien men dan in aanmerking neemt dat genoemde bedrijven op verschillende wijze worde gesubsidieerd door het rijk of gemeen te zouden wij er de aandacht op willen ves tigen, dat deze wijze van exploitatie, die wij een „wilde" exploitatie zouden kunnen noe men en die de gemeenschap veel geld kost, een zeer oneerlijke concurrentie is tegenover de touringcar-ondernemers, die niet gesteund worden, integendeel. Hadden dergelijke ondernemingen zich uitsluitend bepaald tot het exploiteeren van „vaste" diensten, dan was het nooit noodig geweest dat reëele touringcar-ondernemin gen zich in broodnood op z.g. wilde diensten wierpen en dit krampachtig trachten vast te houden, teneinde een poging te doen zich voor het hun ontnomen touringcar-werk eenigszins schadeloos te stellen. Wij roepen allen, die invloed kunnen uit- oeenen, hiermede op, ons te steunen in dit protest om te voorkomen dat onze touring- car-bearijven, die aan zoovele tienduizenden een bestaan geven en die via diverse belas tingen zulke groote sommen jaarlijks in de schatkist storten, geheel te gronde gaan. Gistermiddag is een heidebrand uitgebro ken langs den spoorweg Huis ter Heide Bosch en Duin op het terrein van den heer Mees te Zeist. Met behulp van een motorspuit en een boschbrandwagen werd het vuur, na eenige uren hard werken, bedwongen. Ongeveer 4.000 vierkante meter heide is afgebrand. De oorzaak moet waarschijnlijk gezocht worden in het feit, dat vonken uit een passeerende locomotief het vuur hebben doen ontvlam men. Tegen half vijf in den middag werd de Zeister brandweer opnieuw gealarmeerd, thans voor een boschbrand, die woedde op terrein van den heer Mijnhardt, achter de Petrus Wertheimstichting. Deze brand liet zich ernstiger aanzien, vooral doordat de omringende dennebosschen in gevaar verkeer den met het oog op den zeer feilen wind. Het vuur werd hier bestreden door brand weer, politie en vrijwilligers. De burgemees ter van Zeist leidde persoonlijk het blus- schingswerk. Men sloeg het vuur met takken uit, terwijl ook aarde op den brandenden grond werd geworpen. Ongeveer 12 H.A. bosch en heide gingen hier in vlammen op. Omstreeks half zeven was het vuur bedwongen. Gistermiddag heeft de officieele opening plaats gehad van de psychiatrische kliniek ilfhezen, een der instel- ,Neder-Veluwe" te Wol: lingen van de Vereeniging tot Christelijke Verzorging van Krankzinnigen in Neder land. De officieele opening werd bijgewoond door Z.Exc. mr. J. A. de Wilde, minister van binnenlandsche zaken, den commissaris der koningin in Gelderland, mr. S. baron van Heemstra met zijn echtgenoote, luitenant- generaal Duymaer van Twist (als bestuurs lid van de stichting „Bloemendaal", vele ge westelijke en plaatselijke autoriteiten en di recties van zusterinstellingen. Het woord werd o.m. gevoerd door den minister van binnenlandsche zaken en door den burgemeester van Renkum, den heer J. J. Talsma. In het dorp Overasselt aan den rechter Maasoever heeft een felle brand gewoed, waardoor twee boerderijen in de asch zijn gelegd. Het vuur ontstond door tot dusverre on bekende oorzaak gistermiddag omstreeks drie uur in de groote boerderij van den heer F. de Grunt. De brandweer, die spoedig ter plaatse was, kon door gebrek aan water weinig uitrichten. Door den hevigen Noor denwind breidde de brand zich zeer snel uit, zoodat binnen korten tijd de geheele boerde rij en alle bijgebouwen in lichterlaaie ston den. Er viel weinig meer te redden. De ge bouwen en het huisraad werden vernield, terwijl tien varkens in de vlammen omkwa men. De brand sloeg over naar de boerderij van den heer F. Jansen, die eveneens spoedig één groote vuurzee was. Ook deze hofstede brandde tot den grond toe af. De schade wordt door verzekering gedekt. De Centrale Recherche van Amster dam heeft gistermiddag een 25-jarigen man aangehouden, die op den Zeedijk een partijtje zilver te koop had aange boden, dat naar bij onderzoek is ge- li'eken afkomstig is van een inbraak, welke eenigen tijd geleden te Amersfoort is gepleegd. De man was tevens in het bezit van een achtdaagsch abonnement der spoor wegen, dat op naam stond van een an der. Kortgeleden was hij uit de gevan genis te Groningen ontslagen waar hij ver jaar celstraf had ondergaan. De politie lv»ft hem naar Amersfoort op transport gesteld. Een autobus van den dienst IJssel- stein—Utrecht i6 gistermiddag ter hoog te van de Ginbrug in de gemeente Jutphaas door nog onopgehelderde oor zaak tegen een boom gereden. Buiten den chauffeur bevonden zich zes passa giers in den wagen. De chauffeur werd door de voorruit gedrukt; hij li-ep aan zienlijke snijwonden op en klaagde over inwendige pijnen. Een uit Rotter dam afkomstig passagier werd zoo ern stig aan het oog gewond, dat hij dit waarschijnlijk zal moeten missen. De vijf andere passagiers liepen snijwon den op. Nadat dr. Leering uit IJsselsteyn ter plaatse de eerste geneeskundige hulp had verleend, gijn alle zeven gewonden overgebracht naar het Sint Josephzie- ke.nhuis te IJsselsteyn. De autobus, die vrijwel geheel vernield werd, is door de verkeerspolitie in be slag genomen. ONVOORZICHTIG OVERGESTOKEN. Bejaarde wielrijder door een auto gegrepen en gedood. Op den Amsterdamschen Straatweg onder Zuilen heeft gistermiddag omstreeks vijf uur een ongeval plaats gehad, waarbij een 61- jarige wielrijder S. uit de Joh. Uittenbo- gaertstraat aldaar, is gedood. Deze wielrijder reed, voorafgegaan door zijn zoon, op het rechter rijwielpad in de richting Utrecht. Nabij den Havenweg stak hij naar de andere wegzijde over en was reeds bijna aan de overzijde gekomen, toen hij rechts van zich, uit de richting Utrecht, een auto zag naderen. Hierdoor is hij ze nuwachtig geworden en heeft even geaar zeld, om dan, in plaats van door te rijden, weer naar het rechter weggedeelte terug te rijden. De bestuurder van de auto had op deze maneuvre niet gerekend. Hij haalde wat naar links uit, om achter den man om te rijden en heeft hem daarbij met zijn wa gen gegrepen. Hoewel de chauffeur krachtig remde, werd het slachtoffer ongeveer vijf tien meter meegesleurd, waarna hij met een zwaar-bloedende wond boven het linkeroog en in het achterhoofd bleef liggen. Een pas seerende dokter constateerde een ernstige schedelfractuur en achtte overbrenging van het slachtoffer noodzakelijk. Alls hulp was echter te laat, want eenige oogenblikken la ter overleed de man. Hij is naar zijn wo ning overgebracht. Het rijwiel was geheel vernield. Den chauffeur treft naar alle waarschijnlijkheid geen schuld. Het hoofdbestuur van den Nederlandschen kring van beeldhouwers heeft in verband met het besluit van het comité „gedenkteeken H.M. de koningin-moeder" te Den Haag, waarbij met voorbijgaan van de door de le den der juiy als het beste ontwerp gekozen inzending het ontwerp no. 13 van Toon Du- pius voor uitvoering is aangewezen, in een motie eenstemmig zijn verontwaardiging over deze beslissing uitgesproken. Het stelt vast, dat met ter zijdestelling van het oordeel eener deskundige jury en het op den voor grond stellen van het eigen door de instel ling van een jury erkende ondeskundig oor deel en een zich beroepen op de volkssmaak het comité de hoogste belangen der beeld houwkunst ernstig heeft geschaad. TOESTAND IN HET HOTELBEDRIJF. Conferentie op het departement van Sociale Zaken. Naar ons ter oore komt, zal er heden op het Departement van Sociale Zaken een con ferentie plaats hebben, waar de toestand in het hotel-, café- en restaurantbedrijf bespro ken zal worden. Deze bespreking zal worden bijgewoond door de ministers Slotemaker de Bruïne, Oud en Steenberghe. Voorts zullen tegen woordig zijn deputaties van de bij het comité-Posthuma aangesloten organisaties. PSEUDO-BARON VROEG GELD TE LEEN. Oplichting per telefoon. Maandagavond werd een dokter, in het Concertgebouw te Amsterdam opgebeld. Aan de telefoon was een heer, die zich be kend maakte als baron S., een goede bekende van den dokter. De baron vroeg hem 250 te leen. daar hij deze noodig had voor een affaire. De dokter wilde zijn kennis gaarne van diens, zijn, doch had slechts 50 bij zich. Hij vroeg of de baron hiermede voor- loopig geholpen was. Deze wilde de vijftig gulden graag in leen ontvangen. Zij zouden bij den portier gedeponeerd worden, waar de baron ze in ontvangst zou nemen. Inderdaad kwam iemand bij den portier de vijftig gulden halen. Den volgenden dag belde de „baron" den dokter aan zijn huis op. Hij vroeg, of hij nu misschien de 200 nog kon krijgen. De dokter had weer slechts 50, die de baron graag wilde hebben. Afgesproken werd, dat men elkaar in een restaurant in de stad zou ontmoeten. Kort daarop werd de dokter evenwel op gebeld voor een patiënt waar hij onmiddel lijk heen moest. Hij sprak er over met een kennis, dat hij zich niet aan de afspraak kon houden. Deze vatte evenwel argwaan op. Allereerst werd het café opgebeld waar men den baron evenwel niet kende Men be sloot nu. de politie van het bureau Leit'sche- plein in den arm te nemen. Deze raadde den dokter aan, zich op den afgesproken tijd in het restaurant te bevinden. Toen de dokter in het restaurant kwam trof hij hier evenwel niet den baron aan, maar een jongeling, die zeide, dat hij het geld voor den baron in ontvang?» zou nemen. Op dit moment kwam de politie te voorschijn, die den jongeman arresteerde. Het bleek, dat men met een handig oplichter te doen had, die toevallig afwist van de relatie van den dokier. Hij werkte niet alleen, maar maakte deel uit van een complot. Daar de jongeling een volledige bekente nis aflegde, gelukte het reeds dadelijk twee van zijn handlangers te arresteeren, terwijl nog vier arrestaties te wachten zijn. Het gearresteerde drietal zal hedenochtend ter beschikking van de Justitie gesteld worden. TEWATERLATING VAN DE „DE RUYTER". H.M. de Koningin tegenwoordig. Naar wij veremen zal Zaterdag a.s. des voormiddags tusschen 10 en 12 uur van de Werf Wilton-Feyenoord te Schiedam de kruiser De Ruyter" in tegenwoordigheid van H. M. de Koningin te water worden ge laten door het laten volloopen van het dok, waarin het oorlogsschip zich thans bevindt. KORENMOLEN IN VLAMMEN OPGEGAAN. Duizenden K.G. graan verbrand. In den afgeloopen nacht is brand ont staan in den korenmolen toebehoorende aan den molenaar J. A. Aarts van Bavel, staan de aan de Molenstraat te Gilse (N.-Br.) In korten tijd stond de molen in lichter laaie. De brandweer van Gilse, die spoedig ter plaatse was, kon voorkomen, dat het vuur naar de belendende perceelen oversloeg De assistentie van de brandweer te Til burg werd ingeroepen en bij deze gezame- lijke bestrijding verminderde de brand zien- deroogen. De molen is evenwel geheel uitge brand. Alleen de romp met daaraan de ver brande molenwieken is blijven staan. Naar schatting is ongeveer 11 a 12000 K.G. graan en meel verloren gegaan. Ook het ge reedschap van den molenaar werd een iprooi der vlammen. De schade wordt door verzekering gedekt. WARDENIER EN ZIJN MOTOR. Men schrijft aan de N. R. Crt.: Nadat Wardenier, de uitvinder van den gehtimzinnigen motor, tijdens de Jaarbeurs in een der zalen van 1'Éurope te Utrecht zijn creatie vertoond had tot een demon stratie daarmee kwam het niet, omdat de ketel, die de gecomprimeerde lucht bevat, niet gekeurd was heeft men weinig meer over deze zaak gehoord Thans vernemen wij, dat Wardenier 'n nieuwen promotor ge vonden heeft in den persoon van den heer A. van Veen, gérant van de lunchroom Le Perroquet in de Wagenstraat in Den Haag. De heer van Veen wil de verflauwende be langstelling voor Wardenier en zijn motor weer aanwakkeren en heeft den miskenden uitvinder uit de eenzaamheid van zijn Over- Drink Uw kotfie met \enmet smaak ijsselsch dorpje naar de residentie gehaald om hem nog eens a fair chance te geven. De f80 schula, die Wardenier nog bij een caféhouder te Wolvega had, zijn afgelost, de afgekeurde ketel fabrikaat van een dorps- smid zal vervangen worden door een vat» hechtere samenstelling het werk is opge. dragen aan een RotteriSamsche fabriek —- en alle maatregelen, noodip voor een heusche demonstratie, worden na genomen, zoodat den Haag naar alle waarschijnlijkheid bin nenkort in de gelegenheid zal zijn, den be roemden motor te zien graaien, indien al thans de heer Booy, directeur van het café Oud-Utrecht te Utrecht, aan de Haagsche demonstratie geen bezwaren in den weg legt. Men moet namelijk wteten dat Utrecht eigenlijk de primeur van de demonstratie zou moeten hebber., want etr is gecontrac- teerd tusschen Wardenier en den heer Booy. Voorloopig schijnen le kansen van den Haag er go d voor te siaan. Wardenier is sedert vijf weken de gast van den heer van Veen en gebruikt zijn vrijen tijd om studie te maken van technische vraagsüukken. Do te Amsterdam gevestigde Vereeni ging Joodsche Zee- en Boachkolonies „Wijk aan Zee", welke zich van haar oprichting af de verzorging van zwakke en prae-tuberculose kinderen ten doel heeft gesteld, zaJ Zondag haar vijftig jarig bestaan herdenken. Des middags hebben degenen, die behoefte gevoelen het bestuur geluk te wenschen, daartoe gelegenheid tijdens de receptie in het Carlton Hotel te Amsterdam. Het is echter een aardige gedachte geweest dat men ook de kinderen zelf in dit jubileum heeft willen „inschakelen". Te dien einde zal Zondag 19 Mei in den A'damschen Stadsschouwburg een kin- der opvoering worden gegeven, betrek king hebbend op de wordingsgeschiede nis der vereeniging. Ondanks het feit, dat de economische cisis ook op de werkzaamheid van de vereeniging, bij velen bekend als „Joze- boko", haar invloed heeft uitgeoefend gemeente, provincie en Rijk verminder den eenige malen hun 6ubsidiën blijft men krachtig arbeiden aan de heilzame taak ten bate van de volksgezondheid. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te: Vorige koers 1931 1934 1934 1934 A 1930 STAATSLEENINGEN. 4 Nederl. 4 4 Ned.-Indië 4 514 Duitschland Idecr met kettingverklaring. BANK-INSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank a INDUSTR. OND. BINNENL. Atg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford ex. 40 afst. Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Serwce Steel comm U. S Leatber ..at CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon, Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat, Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc, Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon, Ned, Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacifio §Noteering per 50 fExclaim. 'Exdividend. pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 99% %ys 991%, 987/8 97Vi« 97i/8 971/m 971/g 19% 18'/, 24'/, 231/s 114 2b7/a 38'/, 68% 104 28®/s 47»A 6O1/4 254 242 94'/, pl.m. 2.00 19 pl.m. 2.15 18% 207/16 8% 16i/ie l''ie 19"/,6 37.» 1771/4 95 93 19% 12.50 168% 45% 162 142 247 94% *1 26 978 16'/8 1%« 20 245V4 942-% 9-Vs 2457. 94%-è 951/8-} 9-7» 1 VM 9VM 201/18 180 179} 80 179}-% 168 46 t 4 162% 165.% 9 9 0 89% 89 t 4 0 0 12% 127. 4% 5} '8/l6 9 101% 102 9 0 0 9 02 62 1 0 I 803/, 86 27%s 27% 0 54-7 55 0 1%« 1% 43/3 0 327, 32'/, 132 13374 0 4 123% 126 0 9 4 135% 135% 0 9 24% 25 9 4 9 537, 1643-5} 164} -*/< 1647,-5 88% 5»/8 51/s 102}-»/4 1 023/8-} 633/8 17ws 134 125 57i«-i 103% 133 135% PROLONGATIE Vo, n.».Y„,,n,e.t °FF;ciEa- Londen Berlijn Parü» Brussel (Belga) Kopenhagen O."""''" 3'/, pCt. Heden 374 pCt. WISSbLK'KSEN AMSIERDAM. Vorige Koers op koers heden 7 uur 1.477/8 717% 59 40 9.75 25 02'/, 47 83 3) 90 36.90 35 90 20 >2'/, 12.17'/, 1.477/8 7 18 59 40 9.74% 2507'/, 47 81 32 10 37 10 36 10 20 27, 12 17%

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 10