in Piccard te Warschau. Arabische paarden naar Nederland. De jubileumfeesten Engeland. Prof. De Belgische stratosfeervlieger prof. Piccard bij zijn aankomst te Warschau, waar hij door den vlieger-officier Ma- zurek (rechts) ontvangen werd Brtig-oefeningen tijdens het groote militaire feesty üi Olympia Hcdl te L/xxieti ALKMAARSCHE COURANT van Vrijdag 10 Mei 1935. In Weslminster Hall te Londan. Da Koning an da Koningin van Engeland tijdens da huldiging door hat House of Lords en het House of Comntons I .Orchidee dendrobium', aan zeldzame d. Bat.vi.r-lijn d- WW*- Ac-ltal» pa.d^ Dn. pracht aramplarnr V-den» JCoraema-, .Khadpah Kasia an .Shimrak Shcrif Haamstede, welke door dan Amerikaansehan gezant GranvilU Emmatt geopend ia Het Nederlandsche s.s. .Hontestroom" geïllumineerd in de Londen- sche haven ter gelegenheid van het zilveren regeeringijubileum van den Engelschen Koning Het voor rekening van dan Fran- schen consul te Rabath (Marokko) dan heer Gerar- din, gebouwde 20 meter zeiljacht heeft Donderdag nabij Amsterdam proefgezeild Sir John Simon ia gala-costuum bij aankomst voor St. James Palaca te Londen, waar hij op de receptie van het corps diplomatique aa da vertegenwoordigers vaa het Rijk door den Koning en de Koningin van Engeland werd ontvangen In een open rijtuig, toegejuicht door een geestdriftige menigte, reden de Koning en de Koningin van En geland Donder dag naar West minster Hall te Londen, om daar de hulde van het House of Lords an van het House of Commons te

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5