Het bezoek van H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana aan het Belgische Koningspaar. Op de eeretribune bij de ruiterfeesten te Brussel. Men onderscheidt den Koning en de Koningin van België en H. K. H. Prinses Juliana V - I i' 1 M ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 15 Ntel In hat rijtuig op wag naar de rui terfeesten, die Dinsdag te Brus sel werden ge houden. H. K. H. Prinses Juliana in gezelschap van den Koning en de Koningin van België De sirenes loeiden en politie, brandweer en ambulance snelde te hulp bij de luchtbeschermingsoefeningen, welke deze week te Parijs gehouden werden Hat Hollandscha watar smaakt best. In hat Geldersch Ruiterkamp, dat binnenkort te Eerbeek geopend wordt, Is een 11-tal Hongaarscha paarden aangekoman, terwijl nog meer zendingen zullen volgen De Mederlandtche gezant te Brussel legde bij gelegenheid van het bezoek van H. M. de Koningin en H. K. M. Prinses Juliana een krans bij het graf van den Onbekenden Soldaat De kranslegglng bij het graf van wijlen Koning Al- bert van België door H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Ju liana De vorste lijke bezoeksters tijdens de plech tigheid in de cryp te te Laeken De medische school te Hammersmith Is door den Koning en de Koningin van Engeland officieel geopend. Da vorstelijke personen, die per auto gekomen waren, werden hartelijk toegejuicht Rotterdam houdt zijn stad rein. Op dan Coolsingel In de Maasstad zijn nieuwe papierbakken geplaatst, waaruit het papier niet meer kan wegwaaien De aankomst van H. M. de Koningin en H. K. H Prinses Juliana aan het paleis te Brussel voor haar bezoek aan het Belgische vorstenpaar

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5