f ZWDSCHARWOVW ïBituwdand Staatsloterij. URSEH Agent van politie benoemd. De heer J. D. Gerritsen, gemeenteveld wachter alhier, is benoemd tot agent van politie te Rijswijk (Z.-H.) Ifc Sollicitanten gemeente-secretaris. Het aantal sollicitanten voor de vacante betrekking van gemeente-secretaris bedraagt CASTRICUM BEVERWIJK HEILOO Probeer ze....en ook Gij zult zege en: Pe7led£cêoLtwl5(^7amifiasia, is onbetwistbaar de beste. HEEMSKERK WIKKEL BOERDERIJ AFGEBRAND. Gebrek aan water. HET CONFLICT BIJ DE ZINKFABRIEK TE BUDEL. Wie de verlaging niet aanvaardt, wordt ontslagen. Te 9 uur loeiden van het stadhuis en van de groote fabrieken de sirenes, als teeken van nauèrend luchtgevaar. Een kwartier later werden alle straatlantaarns gedoofd, terwijl verder vrijwel de geheele burgerij medewerk- te, zoodat de stad totaal in donker lag. De auto's, motorrijwielen en fietsen reden met getemperd licht. Een legervliegtuig van Soes- terberg cirkelde boven Breda en omgeving, van tijd tot tijd lichtkogels uitwerpende. Te 10 uur kondigde klokgelui het einde van de oefening aan. INBRAAK IN EEN KRUIDENIERS ZAAK TE AMERSFOORT. INBRAAK IN EEN KERK. In den nacht van Maandag op Dinsdag is ingebroken in de r.k. kerk te Diteren (L.), Een offerblok, inhoudend tien gulden, is uit de sacristie ontvreemd. MIS Candidaatstelling voor den Gemeenteraad. Gister had de candidaatstelling plaats voor den gemeenteraad. Ingediend werden de volgende lijsten met candidaten: 1. Vrijz.-Dem.: F. J. Aukes, aftr.; C. J. Brouwer, Dirk Hogenstijn, G. Ie Clercq— Pels, Andr. Hogenstijn en mej. Plas. 2. S.D.A.P.: T. Hellinga, aftr., E. C. v. A Vijgh, E. Bakker—-Pieters, W. Zijlstra, J. H. Westerman en C. M. Beerepoot. 3. R.K. Arbeiders-candidatenP. de Vries, aftr., C. Tol, J. de Nijs Mzn., aftr., Th. Ber- lee, G. Groentjes Szn. en J. Brakenhoff Jzn. Chr. Partijen: A. Eikelenboom, P. Weenk, aftr., A. Kuperus, W. Teunissen en W. Bui- mer. R.K. buiten verband der R.K. Staatspartij: P. M. Borst, aftr., B. Res Wzn., aftr., G. F. Res, aftr., C. P. Spaansen, aftr., P. Twisk, aftr., H. Hemmer, aftr., P. C. W. de Wildt, C. Hes, W. Groot, J. C. Dingerdis en C. Kuijs Jbzn. WICRIHGEH Candidaatstelling voor den Gemeenteraad. In deze gemeente werden de navolgende lijsten ingeleverd: R.K. Staatspartij1: Th. H. Boersen, Jn. Engel Jacz., J. Huijbers, J. Geerts en A. Engel Pzn. Communistische Partij Holland: G. Over- berg, R. Gangelhof, G. van Wijik, W. Kies en K. Hoekstra. Vrijz.-Dem. fractie: O. Bosker Jzn., J. Do- ves Szn., J. Lont Czn., M. Bakker Szn., M. de Haan, C. Koorn Vza, D. Minnes, L. Noorden, P. Kaan Czn., J. Kooij Czn., Jb. Dekker Pzn. en S. Koorn Jzn. VisscherspartijJ. Tijsen Jzn., M. Kooij Pzn., J. Lont Dzn., G. Dirks, J. Lont J.G.zn., Jb. Smit. S.D.A.P.: D. Oden, D. Wit-geb. Slikker, L. Wigbout, F. Bontkes, R. Hulsebos, H. Stob be Ezn., J. Poel Wzn., S. P. de Vries, T. Bakker Nzn., Abr. v. d Welle Czn., J. van Wijk en Jb. Smit Jzn. Chr.-Hist. Unie: Chr. Guldemeester, P. Jaarsma, J. A. A. van Nol, M. J. Boekestijn en O. Deen. Anti-Rev. partij: D. v. d. Zwaag, L. Ploe ger, S. Wiersma Bzn. en W. Jansen. Sedert het bestaan der Bevenvijk- sche bloemenmarkt zal hier op den Zaterdag voor Pinkster voor het eerst een luilakmarkt gehouden worden. De Maandagavond gehouden vergade ring van de r. k. Kiesvereeniging „Recht en Plicht" gaf een tjokvol Bruno-gebouw te zien. Nadat de voorzitter, dr. J. A. J. Barn- hoorn, de vergadering geopend had, kwam aan de orde: Critiek op de r. k. raadsleden, Wat aan het Politiek Advies vooraf ging. En de conclussie van de met veel bimbam aangekondigde vergadering? Wethouder Opdam heeft eiken aanslag op zijn beleid niet alleen weergelegd, doch in krachtige termen afgewezen. De klachten tegen wethouder Opdam en ook tegen het raadslid Dekker bleken wei nig meer dan veronderstellingen en een hetze van enkele personen die waren gepas seerd. Aangevoerd werd dat de heer Opdam niet meewerkte, toen een r. k. concern een soort roomsch Tuindorp wilde stichten. Het antwoord van den wethouder was zóó af doende, dat er niets overbleef dan „klets praatjes". De wethouder had ernstig te vechten tegen persoonlijke verdachtmaking. Dat hij den zoon van den stationschef niet aanbeval als vast lijnwerker bij het G.E.B., had hem in ongenade doen vallen. Wethou der Opdam wilde geen „broekie" als ambte naar, we hebben ambtenaren genoeg, con cludeerde hij. Tegen zijn beleid werd aan gevoerd: de verwaarloozing van den Ka- naalweg en andere zaken omtrent de werk verschaffing. Nogmaals werd door den heer Opdam aangetoond, dat het er naast .was. Maar nu zijn voorstanders. Op een ge heime plaats en met geheime convocaties was er een voorvergadering geweest op Kapel. De advies-commissie zou dat stond van te voren reeds vast niet advi- seeren aan den zittenden wethouder een gunstig rangnummer te geven. Niemand van de advies-commissie had iets goeds naar voren gebracht omtrent zijn beleid, concludeerde de voorzitter der Advies-com missie. Hiertegen werd aangevoerd, dat de tegenstanders van den heer O. zoo n over wegenden invloed in die commissie hadden, dat zulks was uitgesloten. Zaterdag vóór de grosstemming hadden de vele vrienden van O. een circulaire verspreid, waarin men het pol. advies onjuist noemde. En deze ver spreiding werd den middenstand in de schoenen geschoven. Toen de heer G. Hoetjes om bewijzen vroeg, zweeg men in alle talen. Toen men om streeks half 12 niets had gedaan dan insinu- eeren en verdacht maken, vroeg de voorzit ter of men met een of meer concrete voor stellen kan komen. Een acte van beschuldi ging opstellen had door het krachtig verweer van den aangevallen wethouder gefaald. Ten slotte concludeerde de heer W. Tamis 'dat men in het vervolg geen Politiek Advies meer moet hebben, dan voorkomt men veel ellende en verdachtmaking. Zijn conclusie was: laten we trots alles één blijven, had veler instemming. (Het staat thans vast dat er, wat velen wilden, geen vrije lijst voor den wethouder Opdam komt. Vast staat ook, dat er een ver betering is ontstaan en dat het gevolg kan zijn dat meerdere hun stem als voorkeurstem op O. uitbrengen. Doch dat geeft ook geen resultaat, omdat hij niet met voorkeur stemmen gekozen mag worden. Maar hoe het ook zij, de aangevalen wethouder is glansrijk uit den strijd naar voren gekomen). De afdeeling van Het Mobilisatiekruis hield Maandagavond vergadering in café Admiraal. Bij het bestuur was een verzoek van en kele afdeelingen ingekomen om te breken met 't op de voorgrond schuiven van hoofd bestuurders, altijd oud-militairen van hoo- gen rang en om, nu er vacatures zijn, eens gewone leden candidaat te stellen. De secre taris had groote waardeering voor het werk van het hoofdbestuur, doch gevoelde veel voor de gedachte om ook eens gewone oud militairen naar voren te brengen. Niettemin stelde spreker voor om het hoofdbestuur ken nis te geven van wat er leeft. In dat geval was spreker bereid een candidatuur te aan vaarden. De penningmeester werd gedecharceerd. Daarna stelde het bestuur voor om aan B. en W. goedkeuring te vragen voor het houden van een verloting. Het bestuur stelde verder voor om die le den, die geen medewerking verleenen bij ver- eenigingswerk en niet ter vergadering ko men, van steun uit te sluiten, behoudens ziekte en gemotiveerd verzuim. Het voorstel had aller instemming. Omtrent de jaarvergadering in de afdee ling, ter gelegenheid van 't 10-jarig bestaan der hoofd-organisatie, weet men nog niets. Het hoofdbestuur heeft nog geen beslissing genomen of zij al dan niet in Heiloo zal zijn. Na bespreking van huishoudelijke zaken volgde sluiting. Aardbeien. De stand van de aardbeien in de duinstreek is van middelmatig tot slecht, doch het laatste heeft nog sterk de overhand. Het zijn vooral de planten op de meer hooger gelegen geestgronden welke het bij deze aanhoudende droogte en koude voorjaarsnachten geducht te kwaad krijgen. Een honderdjarig bedrijf. Maandag 13 Mei 1935 herdacht de heer P. van Zoonen, slager te Winkel, het feit, dat zijn slagerij dien dag een onafgebroken tijdperk van honderd jaar bestond en gedreven werd door het ge slacht der van Zoonen's. 13 Mei 1835 werd hef huwelijk vol trokken tusschen Aar jen van Zoonen en Antje Blaauboer en deze van Zoonen, komende van Wieringerwaard, vestigde zich als slager te Winkel. Wat was het een klein bedrijfje en wat was het bestaan van een dorpsslager! Huisslachting was overheerschend, dat was de drukste tijd en als die tijd voor bij was, moest naar ander werk worden uitgezien en het meest geëigende werk voor den slager was het scheeren van schapen. 10 Januari 1871 kwam Aarjen van Zoonen te overlijden en werd de zaak voortgezet door zijn zoon Jacob van Zoonen. Omstreeks 1890 begon het bestaan van een plattelandsslager zich te wijzigen, als gevolg van de gewijzigde levens voorwaarden en zien we dat het niet meer noodig is, dat bijwerk gezocht wordt en vormt het bedrijf een bestaan. In Maart 1919 ging de zaak over van vader op zoon en deed de tegenwoordige slager Pieter van Zoonen zijn intrede in het bedrijf. Nu scheen de tijd gekomen te zijn voor ingrijpende veranderingen. Nieuwe, jongere krachten, gunstige tij den eischten een meer moderne inrich ting en zoo zagen we in 1927 het oude perceeltje verdwijnen en een nieuw mo dern pand geopend, terwijl in 1933 aan dit perceel is aangebouwd een koelin- richting met een oppervlakte van 30 M2., een inrichting eenig in Noordholland. Veel is veranderd in die 100 jaren, doch de geest der van Zoonen's, de geest van werkers en durvers, waart er nog rond, en 'twas aan alles te zien, dat daar een feest gevierd werd van groote familiebeteekenis. De jubilaris heeft gemeend ook iets te moeten doen en bood zijn klanten 'n ca baretavond aan, waarin optraden Daan Pool en Tommy Bouman, en toen wij omstreeks half acht de zaal van den heer R. Laan betraden was deze tjokvol en werd door „Winkel's Harmonie" den jubilaris een serenade gebracht, wat op hoogen prijs werd gesteld. Daarna nam de heer van Zoonen het woord, waarbij hij in korte woorden memoreerde hoe de zaak thans een eeuvv bestond en bracht het Winkeler publiek dank voor de verleende mede werking. Niet alleen tijdens dezen avond, doch ook in den loop van den dag, toen hij recipieerde, was hem op ondubbelzinnige wijze getoond, hoezeer men met het jubileum meeleefde en was zijn huis in een bloementuin herscha pen. Hierna begon de eigenlijke cabaret avond, en het duo is er in geslaagd alle aanwezigen een genotvollen avond te verschaffen. Een gezellig bal besloot dezen avond en de heer W. Keetman Sr. was stellig de tolk van de op het bal aanwezigen, toen deze den jubilaris en zijn echtge- noote hartelijk dank zegde. DE DIESELTREINEN WEER IN DIENST. Een verklaring van ir. Hupkes. De chef van den dienst van tractie en materieel der Nederlandsche spoorwe gen, ir. W. Hupkes, deelt ons mede, dat het zijn bedoeling was geen verdere me- dedeelingen te doen voor de moeilijk heden waren opgelost en de diesel- electrische tractie weer in vollen om vang zou kunnen worden hersteld. Des- tiids werd verwacht dat dit binnen kor ter tijd het geval zou zijn. Deze ver wachting is niet bewaarheid, waardoor tot dusverre geen verdere mededeelin- G~n werden verstrekt. Ir. Hupkes heeft ons thans een uitvoerige uiteenzetting gegeven van den aard der opgetreden storingen, van de oorzaken daarvan en van de maatregelen welke zijn genom n om deze storingen op te heffen. Op giond van deze maatregelen verwacht de directie van de Nederlandsche spoor wegen, dat thans binnen niet al te lan gen tijd de definitieve verbetering zal zijn vastgesteld en ze heeft derhalve be sloten met ingang van heden den diesel- electrischen dienst weer uit te breiden tot 1000 treinstel-Kilometer per dag en deze dienst voort te laten duren tot weer tot uitbreiding van den volledigen dienst ka., worden overgegaan. Door den motorleverancier worden voor dezen gedeeltelijken dienst koste loos de noodige motoren gereviseerd en onderhouden. Tenslotte deelde de heer Hupkes nog mede ,dat de Ganz-Stork motoren (een geheel nieuw ontworpen motor, waar made vijf treinstellen voor proef zijn uitgerust) afgezien van normale kinder ziekten tot heden goed voldoen. MISHANDELING VAN EEN N.S.B.-ER. Beide verdachten ontkennen. Wij hebben gisteren uitvoerig melding gemaakt van de arrestatie van een communist, die beschouwd wordt als de hoofddader van de zware mishandeling van een N.S.B.-colporteur, gepleegd in de J. P. Heyestraat te Amsterdam. De man blijft, evenals zijn inmiddels ook aangehouden kameraad en mede-dader, hardnekkig alle schuld ontkennen, maar er bestaan tegen beiden voldoende aan wijzingen op grond van verschillende getuigenverklaringen om hem van daag ter beschikking van de justitie te stellen. BELASTING VOOR AANHANGWAGENS. Ingediend is een wetsontwerp tot aanvul ling van art. 3 derde lid, der motorrijtuigen belastingwet. De strekking hiervan is de verhooging van belasting voor aanhangwagens, niet inge richt voor personenvervoer, welke thans ten minste 72 bedraagt, voor lichtere aan hangwagens beneden 800 K.G. niet aan het minimum van 72 te binden. Gezien het betrekkelijk geringe aantal aanhangwagens met een gewicht beneden 800 K.G. behoeft geen vrees voor een daling van eenig belang der inkomsten van het Verkeersfonds te bestaan. Voorgesteld wordt tevens aan deze bepa ling terugwerkende kracht te verleenen tot 1 Januari 1935. Gistermorgen circa 11 uur, is brand ont staan in de boerderij van den landbouwer Jennissen op het landgoed Kinderbosch te Boxtel. Het vuur breidde zich zoo snel uit, dat nagenoeg niets kon worden gered. De brandweer kon wegens gebrek aan blusch- water weinig tegen de vuurzee uitrichten. De hofstede met schuur zijn geheel in de asch gelegd. Ook de inboedel en de land- bouwinventaris zijn verloren gegaan. De oorzaak van den brand is onbekend. Op het ultimatum, dat door de metaalbe werkersbonden is gericht aan de directie der N.V. „Zincs de la Campine", inzake de bekende loonsverlaging (in vijfde instantie), thans van 10 pet. voor de Nederlanders en 20 pet. voor de Belgische arbeiders en welke door de betreffende ofganisaties niet is aan vaard, heeft de directie geantwoord, dat zij zich genoodzaakt ziet de loonsverlaging door te zetten en de arbeiders, die tegen het verlaagde loon willen werken medegedeeld, dat zij zich voor 17 Mei kunnen opgeven en dat zij, die zich vóór genoemden datum niet opgeven met ingang van 21 Mei zullen wor den beschouwd geen deel meer uit te maken van het fabriekspersoneel. De organisaties hebben het ultimatum ter kennis van den rijksbemiddelaar gebracht. BOTSING TUSSCHEN TRAM EN AUTO. Gisteravond omstreeks half acht heeft na bij Oldenzaal, op de plaats waar de stoom tram Oldenzaal-Losser de Enschedesche- straat kruist, een ernstige botsing plaats ge had tusschen een tram, komende uit Losser, en een personenauto, bestuurd door den heer J. R. Blijdenstein üit De Lutte bij Oldenzaal. De auto werd door de tram gegrepen en een vijftigtal meters meegesleurd. De heer B. die zwaar gewond uit de geheel vernielde auto te voorschijn gehaald werd, is, nadat door eeniged oktoren de eerste hulp verleend was, naar het r.k. ziekenhuis te Oldenzaal over gebracht. De tram had ongeveer drie kwar tier vertraging. Hoe het ongeluk geschied is, heeft men nog niet kunnen vaststellen. De heer B. was ter laatse goed bekend met de situatie yan den weg. DE INVOER VAN APPELEN. Op vragen van den heer Vos betreffende vergemakkelijking van den invoer van buiten- landsche appelen door verlaging van de hef fing op die appelen, heeft ae minister van economische zaken geantwoord: Het is den ondergeteekende bekend, dat het seizoen voor de Nederlandsche appelen nagenoeg is afgeloopen. Aan den invoer van buitenlandsche appe len worden geen belemmeringen in den weg gelegd, die een normalen invoer zouden be letten. Uit de invoerstatistiek blijkt, dat de invoer van appelen in de eerste drie maan den van 1935 slechts weinig minder is ge weest dan in de overeenkomstige maanden van 1934, terwijl de voorraden hier te lande ten gevolge van den geringen export van fruit grooter waren. De prijzen waren door de abnormale toestanden op de wereldmarkt niet hoog te noemen. Onder deze omstandigheden acht de on dergeteekende geen termen aanwezig het mo nopolieprijsverschil van 4 cents tot 2 r°nts per K.G. te veriagen. DE WERKLOOSHEID Iets gedaald bij de leden van werkloozenkassen. De directeur van den Rijksdienst der Werkloosheidsverzekering en Arbeidsbemid deling deelt mede, datd e werkloosheid onder de 554.500 leden van ingevolge het Werk loosheidsbesluit 1917 gesubsidieerde vereeni- gingen in de week 22 tot en met 27 April heeft bedragen 27.2 pCt. d.i. 0.8 pCt. minder dan in de vorige verslagweek (8 tot en met 13 April), toen de werkloosheid 28 pCt be droeg. In de overeenkomstige week van de jaren 1934 en 1933 was de werkloosheid onder scheidenlijk 23.5 en 26.1 pCt. ONGEWENSCHTE BEURS- MANOEUVRES? De heer Wijnkoop heeft aan den minister van financiën gevraagd: Heeft de regeering harerzijds nota geno men van de evenals voor eenige jaren zoo ook thans telkens hardnekkig en tendentieus terugkeerende pogingen van bepaalde groe pen in binnen- en buitenland om door mid del van beurs-manoeuvres en daarmee ver wante bewegingen plotseling een zoodanigen toestand, ook op de geldmarkt, te verwek ken, waardoor vooral ten nadeele van loonarbeiders, spaarders en gepensionneer- den de gulden zou kunnen worden gede valueerd? Is de minister bereid tegen deze telkens weerkeerende speculanten en beursjobbers en hun ondersteuners zijnerzijds directe maat regelen te nemen op bank- en (of) beurs-ge- bied, zoodat hun dit noodlottige werk voor het vervolg belet, althans belemmerd kan worden? Zoo ja, welke maatregelen denkt de regee ring ten deze te nemen? DE ARBEIDSBEMIDDELING VOOR MUSICÏ. Mevr. BakkerNort heeft aan den minis ter van sociale zaken de volgende schriftelij ke vragen gesteld: I. Is het den minister bekend, dat aan de voorwaarden verbonden aan de krachtens de Arbeidsbemiddelingswet 1930 verleende ver guningen tot het uitoefenen van arbeidsbe middeling met winstoogmerk ten aanzien van musici en artisten door de vergunning houders veelal de hand niet wordt gehou den, in het bijzonder wat betreft de voor waarden: a. dat een afschrift van de in vergunning omschreven bepalingen moet worden ter hand gesteld aan hen, die de bemiddeling in roepen, en b. dat voor de verleende bemiddeling te heffen vergoeding slechts voor de helft, n.1. voor 3 pCt. van den werknemers-musicus mag worden gevorderd? II. Zoo ja, welke maatregelen denkt de minister hiertegen te nemen? III. Is het den minister bekend, dat de werkgelegenheid voor musici in het amuse mentsbedrijf, bepaaldelijk in hotel9, cafés, varieté's, dancings en dergelijke inrichtin gen, praktisch in die mate door bemidde laars met winstoogmerk wordt beheerscht, dat deze musici economisch geheel van hen afhankelijk zijn, daar het voor musici schier onmogelijk is buiten deze bemiddelaars om, in dat bedrijf emplooi te vinden IV. En is de minister bereid de totstand koming te overwegen van een zonder winst oogmerk uitgeoefende arbeidsbemiddeling voor musici, b.v. door een organisatie van werkgevers en werknemers in dat bedrijf werkzaam te zamen? AAN ZIJN WONDEN OVERLEDEN. De gepensionneerde brigadier van politie, die zich Zondag in de r.-k. kerk in Den Haag met een kogel ernstig ver wondde, is gisteravond in het Roode- Kruisziekenhuis overleden. K. 18 KIEST HET RUIME SOP. Van Durban vertrokken. De commandant van de K 18 heeft ge seind: 13 Mei om 4 uur vertrokken van Durban. Geen bijzonders, alles wel. Ministers Deckers heeft dezer dagen geschreven aan de directie van de Hot- laudsche Bank-Unie te Amsterdam: „Naar aanleiding van de door mij ont vangen rapporten van den commandant van Hr. Ms. „K. 18", moge ik u mijn grooten dank betuigen voor de vele fa ciliteiten en den steun, welke door de leden van de directies van uwe kantoren te Rio de Janeiro en Buenos Aires bij het bezoek van Hr. Ms. „K 18" aan deze steden, werd verleend. „In het bijzonder werden door den commandant de volgende heeren ge noemd: H. W. J. de la Fontaine Verwey te Rio de Janeiro; mr. P. W. Rost Onnes te Rio de Janeiro; J. Baruch te Buenos Aires; C. van Tienhoven te Buenos Aires. „Ik verzoek u, ook hun mijn warmen dank voor den verleenden steun te wil le^ overbrengen,'1 VERDUISTERINGSPROEF TE BREDA. In aansluiting aan de luchtbeschermings. tentoonstelling, welke deze week te Breda gehouden wordt, had gisteravond in den kring Breda een groote verduisteringsproef plaats. Het hoofd van den luchtbeschermings dienst, gen. Mathei de Jongh, achtte de oefe ning als proef uitstekend geslaagd. DE FILM ALS STUK VAN OVERTUIGING. In een strafzaak. Dezer dagen is gebruik gemaakt van de film als stuk van overtuiging bij een strafzaak. In deze zaak, welke door de vijfde kamer der Amsterdamsche recht bank met gesloten deuren werd behan deld, heeft mr. W. Loeb, advocaat te Amsterdam, een korte documentaire film vertoond, teneinde het standpunt van den verdediger nader toe te lichten. De film gaf een beeld van de plaatselijke situatie en is vervaardigd door de film associatie Visie, onder leiding van Max de Haas. Gisternacht is ingebroken in een kruide nierszaak, gevestigd in de Langestraat 45 te Amersfoort, een filiaal van de N.V. Unie Maatschappij. Uit de kassa, die niet gesloten was, is 600 gestolen. 5 (Niet orncieel) 5de klasse, 3de lijst Trekking van Woensdag 15 Mei 1935 Hooge Prijzen 5000 2784 400.3046 13817 15293 17669 20938 200— 18901 100— 1517 4060 8581 9137 9242 10711 11840 13626 13970 20615 20732 s Prijzen van 70— 266 390 484 655 699 781 1068 84 1100 1114 1805 4300 5317 6285 7514 8853 1150 2111 4311 5356 6576 7660 9076 1381 3194 4482 5407 6844 7964 9109 1404 3272 4928 5410 6946 8107 9251 1492 3356 4933 5467 6967 8511 9341 1528 1683 1755 3640 3761 4030 4993 5242 6276 5469 5928 6209 7137 7215 7305 8551 8597 8602 9440 9679 9738 9962 10279 10503 10539 10615 10733 10777 10788 10836 11002 11064 11125 11283 11360 11585 1158? 11652 11734 11815 11957 11972 12182 12262 12275 12314 12391 12531 12730 12807 12822 12870 12959 13176 13214 13389 13532 13618 13636 13670 13672 13791 14031 14150 14236 14286 14421 14569 14599 14718 14853 14858 14899 15246 15312 15376 15460 15615 15659 15660 15972 16150 16167 16184 16195 16258 16268 16335 16338 16343 16504 16636 16653 16820 17111 17116 17226 17421 17468 17481 17733 17923 18008 18124 18307 18448 18502 18611 18648 18914 19011 19389 19492 19620 19850 19987 20127 20154 20302 20608 Nieten 37 40 97 100 248 270 331 363 409 514 581 603 616 652 682 690 776 832 1011 1015 1046 1048 1111 1189 1238 1250 1278 1289 1294 1423 1461 1678 1677 1678 1686 1804 1831 1871 1891 2007 2087 2151 2172 2239 2283 2309 2325 2329 2340 2450 2494 2560 2612 2730 2763 2850 2876 2888 2907 2909 2916 3110 3168 3209 323J 3244 3316 3370 3402 3406 3444 3451 3509 3536 3575 3602 3630 3696 3755 3762 3800 3843 3852 3866 3897 3919 3973 4018 4091 4157 4176 4188 4224 4258 4293 4344 4366 4434 4440 4446 4544 4557 4579 4615 4666 4677 4679 4695 4728 4743 4801 4827 4932 4959 4987 4989 4990 5013 5049 5050 5139 5144 5197 5214 5216 5260 5387 5430 5574 5582 5610 5636 5653 5669 5742 5806 5838 5844 5922 5945 5954 6008 6037 6070 6075 6111 6126 6190 6198 6244 6248 6270 6329 6414 6428 6480 6526 6548 6550 6577 6613 6666 6711 6719 6768 6777 6798 6843 6853 6933 6939 6966 7043 7079 7091 7174 7184 7227 7242 7299 7325 7343 7374 7383 7394 7404 7458 7471 7513 7529 7536 7556 7566 7567 7576 7587 7630 7664 7877 7686 7687 7690 7769 7799 7853 7863 7867 7885 7902 7914 7943 7979 8013 8055 8059 8078 8085 8160 8190 8331 8358 8371 8398 8407 8423 8460 8531 8535 8561 8566 8624 8689 8714 8792 8816 8855 8926 9061 9065 9139 9170 9194 9208 9231 9254 9267 9478 9537 9599 9642 9663 9803 9852 9873 9878 9963 9999 10007 10069 10098 10101 10175 10223 10245 10250 10259 10312 10318 10366 10424 10582 10607 10613 10638 10656 10710 10752 10825 10882 10918 10956 10959 11011 11072 11095 11108 11151 11228 11239 11291 11403 11408 11559 11591 11644 11646 11691 11699 11702 11735 11747 11756 11761 11793 11834 11861 11948 11999 12006 12035 12161 12175 12176 12177 12178 12193 12258 12341 12462 12545 12612 12627 12648 12656 12687 12764 12828 12829 12862 12884 13015 13051 13087 13098 13178 13252 13328 13329 13410 13414 13527 13533 13566 13640 13693 13723 13749 13756 13786 13886 13890 13891 13963 13983 14055 14058 14070 14111 14138 14164 14169 14215 14257 14270 14316 14345 14351 14562 14572 14615 14728 14793 14798 14817 14829 14873 14881 14951 15033 15042 15063 15066 15078 15153 15166 15189 15235 15243 15292 15439 15505 15536 15569 15581 15666 15784 15795 15814 15851 15878 15903 15925 15981 16004 16053 16065 16112 16152 16178 16186 16273 16301 16310 16348 16377 16446 16450 16465 16479 16497 16512 16664 16695 16713 16774 16932 17126 17191 17201 17250 17273 17307 17339 17399 17476 17552 17561 17587 17592 17603 17695 17698 17725 17775 17823 17839 17842 17891 17902 17905 17921 17924 17846 17956 18020 18098 18205 18249 18251 18282 18292 18313 18321 18343 18389 18453 18465 18492 18554 18568 18618 18617 18803 18808 18820 18880 18972 18997 19047 19113 19226 19354 19430 19539 19560 19595 19597 19632 19695 19755 19764 19811 19839 19845 19941 19962 19988 20024 20029 20116 20135 20173 20212 20309 20556 20562 20680 20692 20718 20751 29170 20931 29223- 20281.

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 8