De internationale voetbalwedstrijd Nederland-Engeland. Het 15-jarig bestaan der K.L.M. ALKMAARSCHE COURANT van Maandag 20 Mei 1935. H. K. H. Prinses Juliana op de eeretribune in het Olympisch Stadion te Amsterdam, waar Zij Zaterdagavond den voetbalwedstrijd Nederland Engeland bijwoonde De laatste gang van maarschalk Pilsudski. De kist met het stoffelijk overschot, rustend op een affuit en omringd door autoriteiten, passeert de duizendkoppige menigte De Inspectie der eerewaeht van da Wireehtsobe Studenten Weerbaarheid door K. H M. Prinses Mtost gelegenheid van de Jaarvergadering van het Ned. Roode Kruis weHie Zaterdag deer de Prinses werd gepraald**^ Het Engelsche elftal tijdens het spelen van het volkslied voor den aanvang van den interland voetbalwedstrijd Nederland Engeland in het Stadion te Amsterdam Spelmoment uit dan interland voetbalwedstrijd Neder land—Engeland, welke Zaterdagavond in het Olympisch Stadion te Amsterdam door de gasten met 1—0 werd gewonnen Jhr. mr. dr. M. A. van Karnebaek hechtte Zaterdag namens de vereeniging Volkenbond en Vrede een krans aan het standbeeld van Hugo de Groot te Delft In den Rotterdamschen dierentuin Is een kinderdiergaarde geopend, waarin alleen jonge dieren te zien zijn, waarmede da kinderen kunnen spelen Te Hilversum zijn Zondag op het gemeen telijk sportterrein de openingsdraverijen van dit seizoen gehouden, waarvan hierboven een moment Een bronzen .Ulver'-gedenkplaat, door Nederlandsche schoolkinderen aan de K.L.M. aengeboden, Is Zaterdag op Sehlphot In tegen woordigheid van den dlreeteur, den heer Plasman, onthuld, waarbij uit tedere provincie één kind tegenwoordig was

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5