SPORT EN WEDSTRIJDEN. De wedstrijden van gisteren. De kwestie-Marchant. Staatsloterij IN EEN LIFTKOOI GEVALLEN. TERAARDEBESTELLING PROF. DR. HUGO DE VRIES- H. B. S. blijft eerste klasser. - Noord-Nederland wint van Noord-Duitschland. - P. S. V.'s kans op het nationale kampioenschap. De kampioenswedstrijden, waar van er gisteren twee gespeeld zijn, hebben een goeden dag opgeleverd voor P.S.V. Zelf won de club van van Run met overtuigende cijfers van Ajax, terwijl bovendien Go ahead een punt verspeelde tegen D.W.S. Het gevolg is, dat P.S.V. een fraaien voorsprong heeft gekre gen en nu een prachtige kans op den titel heeft. ALKMAAR— ALCMARIA VICTRIX- COMB. 2—1. NEDERLAND WINT VAN BELGIE. NEDERLANDERS TEGEN INDIËRS. WIELERCLUB „ALCMARIA". VAARDIGHEIDSRIT ONDERLING GENOEGEN. VICTORIA-LOOP. In de meubelfabriek van de firma Jansen op het Spui te Amsterdam is Zaterdag een werkman in de liftkooi gevallen. Met inwen dige kneuzingen is hij opgenomen in het Binnengasthuis. BOND v. STAATSPENSIONNEER1NG. De federatie van de Bond voor Staats- pensionneering stelde met algemcene stem men als candidaat voor het hoofdbestuur, de heer N. E. van der Zee, secretaris van de afdeeling Sneek en lid van het Provinciaal comité in Friesland. Dc houding van den V. D.-bond jegens Mr. Marchant's uittreden. Nadat Zaterdag het hoofdbestuur van den Vrijzinnig Democratischen Bond had vergaderd en o.m. breedvoerig over de kwes tie Marchant van gedachten had gewisseld, is gister de partijraad bijeengekomen om ten deze het standpunt der partij te bepalen. De vergadering welke zeer druk bezocht was heeft ten slotte, naar wij vernemen, als haar meening te kennen gegeven, dat gezien de zui ver persoonlijke redenen welke voor de aftreding van minister Marchant hebben gegolden, door het gebeurde de houding der partij tegenover het kabinet Colijn niet behoeft te wor den gewijzigd. Hiermede is dus onomwonden uitgespro ken, dat de Vrijzinnig Democratische Bond regeeringspartij blijft en dat het kabinet-Co- lijn evenals tot dusver op zijn steun kan blij ven rekenen. De partijraad had tevoren gediscussieerd over de gebeurtenissen die tot het aftreden van mr. Marchant hebben geleid. De verga dering keurde eenstemmig goed hetgeen door de heeren Oud, Kranenburg en Joekes in de aangelegenheid-Marchant is verricht. Ook bleek men zich geheel te kunnen vereenigen met hetgeen in „De Vrijzinnig Democraat" te dezer zake is geschreven. Op den voorgrond stellende, dat het lid maatschap van de partij open staat voor per sonen van elke godsdienstige richting, indien zij slechts de beginselen van den V.D.B. on derschrijven, achtte de partijraad het niette min begrijpelijk dat mr. Marchant in ver band met de bijzondere plaats, welke hij in den V.D.B. heeft ingenomen, besloten had, de banden met de partij te verbreken. Met waardeering werd ten slotte de ar beid herdacht welke mr. Marchant in zijn langdurige politieke loopbaan voor den V.D.B. heeft verricht. Zaterdagmiddag is op het kerkhof te Lan teren ter aarde besteld het stoffelijk over schot van prof. dr. Hugo de Vries, oud- hoogleeraar in de plantkunde. De belangstelling bij deze droeve plech tigheid was buitengewoon groot. Ook vele inwoners van Lunteren volgden den rouw stoet. Op de begraafplaats waren aanwezig vele vertegenwoordigers uit wetenschappelijke kringen, o.a. prof. Koningsberger, prof. J Boeke, prof. Bakker en prof. dr. E. van Slogteren. Ook vertegenwoordigers van ver schillende studentenverenigingen waren aanwezig. De Amsterdamsche Universiteit was vertegenwoordigd door den rector-mag nificus, prof. dr. F. J. Stomps, de Landbouw- Hoogeschool te Wageningen door prof. dr. J. A. Honing. Verder werden opgemerkt mr. dr. C. O. Ph. baron Creutz, burgemeester van Ede, dr. M. J. Eirks, namens de Neder landsche botanische Vereeniging en de Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plant kunde en de heer Romeyn, de Utrechtsche hortulanus. De kist met het stoffelijk overschot was bedolven onder bloemen, terwijl vele kransen en bloemstukken werden medegedragen. Nadat de kist in de groeve was gedaald, wierp mevrouw de Vries eenige bloemen in het graf. Op verzoek van den overledene is aan het graf niet gesproken. Voetbal. P.S.V. won met 4—1 van het sterke Ajax. Men zou zoo zeggen, dat de wedstrijd dus vrij eenzijdig was, maar toch vergist men zich dan. Ajax viel bijna even vaak aan als P.S.V., maar de Zuidelijken werkten hun aanvallen veel beter af. En daardoor kon het gebeuren, dat Keizer, de Ajax-doelman, veel meer te doen kreeg dan Boumans, die het P.S.V.-doel verdedigde. Reeds na 10 mi nuten nam P.S.V. de leiding en het mocht eenige verwondering baren, dat de rust met dezen kleinen voorsprong inging, want de Ajax-backs misten herhaaldelijk. Gelukkig, dat Keizer in goeden vorm was. Na de thee was Ajax eerst veel sterker en binnen de 10 minuten was de stand gelijk. Daarna kwam P.S.V. geleidelijk meer opzetten en 10 mi- nuten voor tijd nam het opnieuw de leiding. Met Ajax was het toen gedaan en P.S.V. wist nog twee keer het net te vinden. Ajax verloor alzoo met 4—1. D.W.S. had bezoek van Go ahead, dat een behoorlijke overwinning scheen te behalen. Want de heel zwakke D.W.S.-voorhoede deed voor de rust niets, terwijl die van Go ahead verrassend goed was. Zoo was het niet te verwonderen, dat Go ahead een 2—O-voor sprong nam in de eerste helft. Na de thee kwam D.W.S. met nieuwen moed opzetten, plotseling werd ook haar voorhoede wakker en al heel gauw stond het 21. Door dit succes kreeg D.W.S. nog meer moed en hoewel Halle al weer zeer sterk speelde, moest hij toch nog een keer visschen. Met 2—2 kwam het einde. De stand is thans: P.S.V. 4 3 10 16-7 7 Ajax 5 3 0 2 55 6 Go ahead 5 2 2 1 0—9 6 Velocitas 4 112 5—5 3 D.W.S. 6 0 2 4 2—11 2 H. B. S. blijft eerste klasser. In den Haag hebben HBS. en H.V.V. een beslissingswedstrijd gespeeld om een plaatsje in de eerste klasse Deze twee histo- risch-rijke clubs hebben op een tjok-vol V.U.C.-veld, dat 18.000 man kon bergen, een emotievollen wedstrijd gespeeld, die dank zij een in vorm zijnde verdediging door H.B.S. gewonnen werd De beide elftallen begonnen in een zeer hoog tempo en gaven elkaar heel weinig toe. Wel was H.V.V. een tikje sterker, maar H.B.S. had een verdediging, die haar mannetje stond. Het spel ging vlug op en neer, beide aanvallen waren voortdurend in actie, doch voor de rust werd niet gedoel punt. T)e tweede helft begon met een H.B.S.- overwicht, daarin kon H B.S. eenige felle uit vallen doen en uit een daarvan doelpuntte H.B.S. H.V.V. bleef volhouden, maar een kwartier voor tijd werd het 2—0. Toen ging H.B.S. met het geheele elftal verdedigen en het gelukte haar stand te houden. Ze won dus en blijft eerste-klasser. En H.V.V. mag het nog eens probeeren Roermond's kans. Opnieuw heeft Roermond de beste papie ren gekregen. Zelf slaagde de club van Mas- sy er in, om van Palemig te winnen, nog wel met 94, maar Willem II kon thuis te gen Middelburg slechts gelijk spelen. Wel nam ze tot twee keer toe de leiding, maar beide keeren maakte Middelburg gelijk. Het einde kwam met 2—2. Roermond heeft dus een voorsprong van één punt, terwijl nog gespeeld moeten wor den Roermond—Middelburg en Palemig— Willem II. De stand is Roermond 5 3 11 17—9 7 Willem II 5 2 2 1 9—8 6 Middelburg 5 13 1 8—5 5 Palemig 5 0 2 3 9—21 2 Er zijn nog allerlei mogelijkheden hier. Zoo kan het zelfs zoo worden, dat Roer mond, Willem II en Middelburg gelijk ein digen met allemaal 7 punten; 't kan ook ge beuren, dat Roermond en Middelburg of Roermond en Willem II gelijk eindigen. Er zijn nog meer mogelijkheden, maar boven al les: Roermond heeft de beste papieren. N. NEDERLAND—N. DUITSCHLAND 31. In Groningen werd gisteren de jaarlijk- sche wedstrijd Noord-Nederland—Noord- Duitschland gespeeld en de Nederlanders behaalden een zeer fraaie 3—1-overwinning. De Duitschers speelden een matigen wed strijd; de Noorcf-Nederlanders daarentegen speelden een uitstekend partijtje, dat tech nisch op groote hoogte stond. Vrijwel steeds bleven de onzen in den aanval en na 10 mi nuten namen ze met 1—0 de leiding. In de tweede helft begonnen de Duitschers veel beter, maar 't werd 2—0 inplaats 'van 1—1. En hoewel de Duitschers daarna er 2—1 van maakten, wist Meulema aan de onzekerheid definitief een einde te maken, door een zui veren voorzet te geven, die benut werd. Met 31 waren de Noord-Nederlanders veilig en met deze cijfers kwam het einde. DUITSCHLAND— TSJECHO SLOWAKIJE 2—1. Duitschland en Tsjecho-Slowakije hebben gisteren te Dresden een zeer fanatieken en dikwijls ruwen wedstrijd gespeeld. Duitsch land nam de leiding, direct na de rust kwam de gelijkmaker, maar even later maakte Duitschland het winnende doelpunt. BEVERWIJK EINDELIJK DERDEKLASSER. Het werkelijk pittige Beverwijk, dat al zoovele keeren bijna derde-klasser was, en dat steeds weer strandde in het zicht van de haven, is nu eindelijk toch gepromoveerd. In de korte reeks van promotiewedstrijden was ze overtuigend sterker en gisteren klop te ze Amstel met 51, waardoor de promo tie een feit werd! De stand is: Beverwijk 3 3 0 0 16—2 6 A.P.G.S. 3 1 0 2 4—11 2 Liet de weersgesteldheid den laatsten tijd veel te wenschen over, voor voetbal echter was het steeds goed. Daarvan trachtte „Alk- maar" te profiteeren en een wedstrijd tegen een prima Alcmaria-combinatie kwam tot stana. Nu scheen de zon zoo krachtig, dat het voor voetbal wel wat te warm was. Niettegenstaande werd er met animo ge speeld en alhoewel de grasmat op sommige plekken niet de ideale biljartlaken-alures ertoonde, deed dit aan het spel toch niet veel afbreuk. Alkmaar liet zich het spel niet opdringenintegendeel wist ze voor de rust twee goede doelpunten te maken, gevolgd door een schitterend doelpunt van Keppel, zoodat de rust met een 21 stand voor „Alkmaar" inging. Na de rust was het merkbaar, dat de Alc maria-combinatie alles in het werk zou stel len om tot een beter resultaat te komen, doch de Alkmaar-verdediging bleef paraat. Vermelding verdient nog een pracht schot van Theo Bosch, even prachtig gehouden door keeper Duiveman, die er dezen middag kolosaal het oog er op had. Een voetballiefhebber had voor dezen wed strijd een medaille beschikbaar gesteld, doch Alkmaar prefereerde hiervoor aan de combi natie nog een tegen-bezoek te brengen. Het was een aardige oefenwedstrijd en in dien Alkmaar op deze manier voort gaat, dan moet ze toch zeker in staat zijn om het volgend jaar uit de 4de klas te komen. Korfbal. België ontving gisteren het Nederlandsche twaalftal, dat niet in zijn sterkste samenstel ling uitkwam. Waar de Belgen goed voor bereid in het veld kwamen en beter getraind en geoefend waren1 dan ooit, verwachtte men eigenlijk een kleine Nederlandsche neder- laag. De Oranje-mensdien dachten er ech ter anders over, begonnen zeer snel en fana tiek te spelen met de rust was het al 5—0 en het einde kwam met 10—0 voor de Nederlanders! Zwemmen. In Amsterdam is een zwemwedstrijd ge houden tusschen Nederlandsche en Indische zwemmers. Vrijwel op alle nummers was In- dië sterker, alleen op de 100 M. rugslag won Nederland, terwijl de punten in den polowedstrijd verdeeld werden. Er werd één record verbeterd, n.1. dat op de 500 M. vrij slag. Geerling van het IJ ver beterde het n.1. met bijna 4 seconden en bracht het op 7 min. 0.4 sec. 100 M. vrije slag, heeren: 1. G. Kreffer (Indië) 1. min. 3.2 sec 2. S. L. Mooi (Indië) 1 min. 3.4 sec.; 3. J. Daatselaar (Holland) 1 min. 3.8 sec 100 M. rugslag heeren: 1. P. Metman (In dië) 1 min. 13 sec.; 2. J. Scheffer (Holland) 1 min. 13.2 sec.; 3. C. van Aelst (Holland) 1 min. 14.4 sec. Estafette dames: Holland 4X 100 M. en Indië 8 X 50 M. vrij slag: 1. Indië 4 min. 39.4 sec.; 2. Holland 4 mm. 39.8 sec. 4 X 200 M. estafette vrij slag, heeren: 1 Indië (Mooi, Kreffer, Sipkema, Winckel) 9 min. 55.2 sec.; 2. Holland (Scheffer, Regter. Delwel, Brink) 10 min. 9.8 sec. Waterpolo dames: HollandIndië O3. Waterpolo heeren: Holland—Indië 2—2. Wielrennen. Zondag hield bovengenoemde club een trainingsrit, ditmaal een achtervolgingsrace voor koppels. Deze rit werd begunstig door krachtig weder, doch de .opkomst was matig, dank zij de groote belangstelling van de zijde der renners voor de vaardigheidsri:. uitgeschreven door de Wielerclub O.G. te Langendijk. Gereden werd slechts door de B. en C.-klasse over resp. 40 en 24 K.M. De uitslag was als volgt: B. klasse 40 K.M.: 1 P. Huizinga, Purme- rend J. Martin, Bergen; 2 J. Hollebeek, Alk maar en W. Tol, Alkmaar; 3 L. de Waard, Alkmaar en P. de Jongh, Purmerend. C. klasse 24 K M.: 1 J. Frijn, Alkmaar en H. Mulder, Alkmaar; 2 G. Briefjes, Bergen en G. Baken, Alkmaar. De ren- en tourvereeniging Onderling Ge noegen te Noordscharwoude hield Zondag een vaardigheidsrit voor renners en touristen. Voor de renners was de afstand 75 K.M. en voor de touristen 40 K.M. Deze afstanden moesten worden afgelegd binnen de drie uren. Er verschenen 62 renners aan den start en 31 touristen. Hoewel er een flinke N.-Oostenwind stond hebben de renners het er nog vlug afge bracht. De eerste vijf kwamen binnen na 1 uur en 50 minuten. Allen hebben het binnen den vastgestelden tijd afgelegd. Eenigen wa ren iets achterop geraakt tengevolge van pech. Ook een paar onderlinge botsingen on derweg waren oorzaak, dat sommige renners een wieltje moesten verwisselen of een bandje lappen. De snelste tourist legde zijn 4ó K.M. af in 1 uur en 25 minuten. Dit was een der junioren van O.G. Over het algemeen kan gezegd worden dat deze vaardigheidsrit goed geslaagd i6. Als bijzonderheid kunnen wij mededeclen, dat de verstafwonende deelnemer uit Antwerpen kwam. A t h 1 e t i e k. Onder groote belangstelling werd gister door den Turnkring Alkmaar en omstreken afdeeling Athletiek, de Victoria-loop gehou- den. Toen te ongeveer 2 uur de wedstrijdleider Pronk het sein van vertrek gaf, werd er di rect een flink tempo ingezet. Bij de Nassau- laan was Bakker van de Halter voor, direct gevolgd door Zonderhuis van de Kaaskop pen. Het temipo verflauwde niet en met een flinke eindspurt kwamen de loopers door de finisch. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door voorzitter Reurslag, die dank bracht aan den heer Bruin, café „Ceres", voor het afstaan van zijn lokaliteit, aan de Alkmaar- sche politie die zich zoo schitterend van haar taak heeft gekweten door 't afzetten van verkeerswegen en ruimhouden van stra ten, waardoor de loop gehouden werd, en aan allen, die hadden meegewerkt om dezen wedstrijd te organiseeren. Tevens deelde hij reeds mede, dat voor dezen wedstrijd, die het volgend jaar hoogstwaarschijnlijk voor deelnemers van geheel Noordholland zal worden open gesteld, reeds nu mooie prijzen waren toe gezegd. Wel een bewijs dus, dat deze eerste wedstrijd als goed geslaagd mag worden beschouwd. De uitslag luidt: Voor turners: 1 Bakker (de Halter Alkmaar) 9 m. 6 4/5 sec.; 2 Brölman (Be Quick, Bergen) 9 m. 31 sec.; 3 Filet (Be Quick Bergen). Voor niet-turners: 1 Zonderhuis (Kaaskoppen Alkmaar) 9 m. 23 sec.; 2 Koster (S.S.S. Alkmaar 9 m. 27 sec.; 3 Wink (S.S.S. Alkmaar). Automobilisme. FORD TOEREN IN 1935. Zooals onze geregelde lezers zich zullen her inneren, mochten de in 1934 gehouden vier ge westelijke Nederlandsch Ford Toeren zich in ruime mate niet alleen in de algemeene publie ke belangstelling verheugen, doch trokken deze ook zeer groote deelname. Eenige duizenden Nederlandsche automobilisten en automobi- listes hebben eraan deelgenomen en het feit, dat voor elk der vier Ford Toeren twee Ford V-8 wagens als hoofdprijzen, benevens talrijke andere prijzen waren uitgeloofd, zal hieraan wel niet vreemd zijn geweest. Aangemoedigd door dit succes heeft de heer G, J. J. Both, directeur der N. V. Neder landsche Ford Automobiel Fabriek, besloten ook dit jaar wederom dergelijke Toeren uit te schrijven. Te meer is dit niet te verwonderen, omdat, naar wij onlangs van deze fabriek ver namen, tal van deelnemers en deelneemsters van verleden jaar ook velen van degenen, die geen prijs wonnen, geschreven hebben aan de Fordfabriek, aan het Tijdschrift Ford We reld en aan den heer Both persoonlijk, om hun enthousiasme uiting te geven over den heerlij- k- i tocht, die zij in één of meer der Ford Toe ren 1934 hebben gemaakt en over het feit, dat het geen wedstrijden geweest waren, doch e-nvoudige toertochten, waarbij niet „op tijd" behoefde te worden gereden, zoodat er ruim schoots gelegenheid was om op zijn gemak te genieten van het natuurschoon, dat ons land toch zeker ook biedt, al meenen velen het op hun autotoeren steeds buitenslands te moeten zoeken. Zonder twijfel komt den heer Both de eer toe met de Nederlandsche Ford Toeren veel te hebben bijgedragen tot de bevordering van de kennis van het eigen land onder de Nederland sche automobilisten. Om dit nog meer tot volle uitwerking te doen komen, wordt bij de Ford Toeren 1935 gebruik gemaakt van de opgedane ervaring van de bezienswaardigheden in de diverse plaatsen, die de deelnemers moeten passeeren, om tot de prijstoekenning te geraken, een bijzonder aardig idee, dat de opgaaf voor de inschrijvers en inschrijfsters wel iets moeilijker maakt, maar toch ook weer veel interessanter. Uiteraard hebben verleden jaar een groot aantal Fords meegedaan aan de Ford Toeren, waarbij er diverse waren, die door opschriften en doeken getuigden van de opgetogenheid van de eigenaren over het Ford product, zooals b.v. bij die stokoude Model T Ford, die een doek droeg met het opschrift „Al is ons Fordje nog zoo oud, toch laten hem de kilometers koud". Toch waren er ook een groot aantal berijders van andere merken, die een kansje waagden op een nieuwe Ford V-8. Ook dit jaar staat de deelname open voor alle merken luxe-auto's en vrachtwagens. Opvallend was ook verleden jaar het aanzienlijk aantal vrachtrijders, dat meedeed, ofschoon zij natuurlijk in aantal de luxe-wagenrijders niet overtroffen. Dat de plaatselijke Official Ford Dealers ook elk twee bekers hadden uitgeloofd,, zooals naar wij vernemen ook dit jaar zal geschieden, voor deelnemers uit hun district, zal er zeer zeker ook het noodige toe hebben bijgedragen, om deelname op te wekken onder autobezit ters en andere autogebruikers uit allee kringen. Dit alles belooft veel goeds voor dit jaar en wij wenschen den heer Both en zijn staf van medewerkers gaarne toe, dat zij niet alleen een nog grooter succes met de Ford-toeren mo gen boeken dan verleden jaar, doch ook, dat het weer, evenzeer als verleden jaar, in alle opzichten moge medewerken tot dit succes van het standpunt van de bevordering van het auto-toerisme beschouwd. De eerste Ford-toer 1935 zal zijn de Noorde lijke, welke zich uitstrekt over Friesland, Gro ningen en Drente en die zal plaats hebben op 6, 7 en 8 Juni a.s. Er is geen inschrijfgeld ver schuldigd. De reglementen zullen binnenkort verkrijgbaar zijn bij alle Official Ford Dealers. De datums der andere toeren zullen nog nader worden bekend gemaakt. Paarden. SLUITINGSRIT KENNEMER RIJSOCIETEIT. De Kennemer Rijsocieteit, die het seizoen 19341935 zoo vele geslaagde ritten en wedstrijden hield, heeft gisteren het seizoen gesloten met een prachtige wandelrit. Een groot aantal liefhebbers had zich aangemeld, zoodat er verschillende paarden uit andere maneges te hulp moesten komen. Dubbel jam mer is het als bij zoo'n belangstelling een tweetal deelnemers, voor wie paarden gere serveerd waren, zonder eenige kennisgeving niet verschenen, zoodat om te beginnen ver geefs een dik kwartier werd gewacht, terwijl een paar andere liefhebbers, die nu teleur gesteld moesten worden, de prachtige rit hadden kunnen meemaken, indien de weg blijvers de moeite hadden genomen op tijd hun verhindering kenbaar te maken. De voorzitter, de heer Riem, leidde zijn caval cade naar de duinterreinen onder Égmond- binnen, een nieuw gebied voor onze ruiters. Voor de ruitersport zijn deze terreinen een prachtige aanwinst, zeer hooge en prachtig begroeide duinen, afgewisseld met vlakke, uitgestrekte duinvalleien, maken de ruiter sport daar tot een groot genot, en we hebben zoo'n idee dat in het komende seizoen wel een deel van de evenementen der Rijsocieteit zich op dit nieuwe gebied zullen afspelen. De natuur is zeldzaam mooi, panorama's van hooge punten af vallen te bewonderen, de wulpen scheren fluitend over de hoofden der ruiters, scholeksters scharrelen genoeg lijk in de zongestoofde zandplekken. Een enkele hagedis schiet voor de paardenbeenen op zij. Felgele bremstruiken gloeien in de verte op, een hemelsblauwe lucht welft zich over het zeldzame panorama, en achter de zeeduinen deint de diepblauwe zee, waarop een paar visschersbooten en een enkele stoomer rustig den weg vervolgen. Een paar uur werd in deze prachtomge- ving gereden, daarna ging het langs net strand in flinken draf naar Bakkum, waar (Niet officieel) 5de klasse, 9de lijst Trekking van Maandag 27 Mei 1935 Hooge Prüzen f 1000.— 16866 17497 20898 400.— 4500 5583 7085 9072 13108 200.7395 7499 17517 100.— 1060 2467 5572 6388 8237 9090 9714 9731 12715 14860 17756 19877 20763 PrtJxen van 70. 179 203 295 502 608 611 647 664 723 771 795 835 897 898 963 1211 1435 1502 1591 1700 1808 1809 1979 1982 2400 2523 2566 2667 2683 2766 2768 2881 2931 3104 3153 3170 3299 3368 3437 3641 3671 3717 3851 4068 4070 4208 4310 4348 4455 4600 4788 4894 4996 5009 5119 5142 5146 5180 5794 5834 5902 6017 6035 6099 6169 6187 6188 6201 6272 6309 6327 6373 6406 6425 6431 6510 6578 6731 6744 6899 6900 6965 7031 7178 7253 7259 7292 7412 7638 7825 7984 8181 8233 8341 8363 8370 8613 8651 8652 8695 8840 8983 8987 9095 9253 9266 9344 9376 9472 9503 9519 9541 9559 9662 9711 9812 10035 10127 10330 10406 10105 10579 10625 10662 10721 10841 10980 11058 11175 11230 11313 11334 11365 11435 11444 11457 11538 11749 11832 11992 12004 12032 12108 12126 12163 12223 12269 12450 12954 13003 13023 13029 13305 13287 13344 13375 13474 13480 13512 13522 13601 13624 13681 13713 13803 13845 13847 13981 13986 14068 14225 14228 14246 14267 14420 14596 14602 14669 14689 14702 14742 14761 14869 14911 14928 14954 14973 15077 15278 15353 15429 15495 15541 16562 15593 15630 15691 15822 15829 15894 15942 16094 16160 16225 16249 16292 16323 16405 16417 16427 16454 16518 16527 16630 16715 16738 16754 17027 17093 17119 17171 17176 17185 17188 17196 17219 17231 17347 17599 17634 17643 17746 17969 17994 18073 18151 18200 18245 18289 18423 18464 18640 18701 18712 18753 18847 18945 19010 19089 19153 19171 19187 19190 19262 19318 19696 19782 30004 20050 20251 20285 20323 20421 20685 20768 20797 20617 20818 20975 Nieten 28 33 41 71 76 139 188 225 243 265 320 326 355 361 389 435 454 475 491 509 554 567 609 618 626 676 707 732 735 772 817 870 878 889 902 911 915 947 951 1073 1085 1086 1088 1133 1153 1186 1195 1213 1215 1253 1259 1306 1322 1334 1348 137? 1385 1398 1406 1413 1481 1484 1489 1640 1668 1682 1689 1702 1758 1782 1786 1789 1838 1913 1949 1978 1991 2101 2106 2133 2161 2188 2222 2272 2278 2299 2334 2432 2446 2453 2492 2505 2551 2561 2565 2567 2572 2583 2596 2609 2648 2664 2698 2708 2727 2778 2796 2843 2854 2883 2903 2906 2915 2966 2967 2972 3000 3006 3062 3090 3092 3113 3140 3141 3161 3212 3248 3290 3292 3298 3303 3458 3518 3542 3587 3612 3624 3678 3723 3746 3804 3835 3878 3893 3928 3948 3965 3997 4055 4078 4092 4154 4201 4265 4289 4304 4323 4341 4408 4459 4521 4594 4616 4642 4643 4734 4749 4772 4841 4843 4847 4870 5060 5080 5094 5103 5107 5111 5129 5141 5157 5158 5218 5225 5243 5249 5282 5313 5324 5360 5432 5464 5486 5502 5543 5544 5605 5629 5631 5705 5728 5740 5796 5879 5938 5939 5955 5983 6009 6040 6097 6178 6186 6216 6232 6280 6350 6352 6355 6378 6408 6434 6460 6461 6474 6488 6574 6580 6611 6618 6678 6714 6715 6806 6938 6943 7002 7013 7020 7022 7040 7056 7158 7165 7173 7190 7196 7207 7220 7234 7310 7319 7405 7449 7453 7469 7491 7578 7613 7778 7817 7861 7884 7936 7949 7971 8056 8118 8211 8221 8224 8255 8302 8304 8318 8367 8394 8404 8408 8429 8524 8556 8575 8635 8701 8703 8744 8898 8950 9024 9032 9037 9038 9049 9054 9123 9132 9155 9165 9176 9182 9183 9196 9252 9308 9333 9351 9443 9465 9468 9475 9529 9572 9576 9597 9661 9686 9724 9733 9762 9794 9832 9856 9891 9923 10021 10033 10086 10135 10143 10238 10297 10299 10323 10369 10371 10375 10413 10454 10471 10508 10616 10622 10655 10708 10742 10759 10763 10783 10806 10832 10910 10977 10978 10996 11061 11080 11105 11142 11203 11205 11251 11274 11277 11338 11348 11380 11393 11459 11488 11525 11614 11619 11649 11696 11701 11706 11732 11828 11846 11856 11860 11875 11901 11910 11934 12001 12063 12070 12081 12205 12181 12309 12327 12370 12434 12470 12477 12481 12530 125'7 12581 12591 12727 12793 12796 12853 12857 12867 12871 12902 12916 12918 12985 13034 13062 13081 13094 13110 13125 13145 13181 13219 13232 13277 13296 13300 13309 13327 13378 13393 13423 13435 13472 13478 13488 13531 13567 13584 13708 13766 13812 13819 13853 13921 13979 14008 14084 14105 14121 14139 14149 14157 14207 14235 14263 14363 14402 14436 14491 14513 14514 14550 14553 14554 14564 14590 14614 14634 14646 14692 14697 14750 14777 14797 14830 14849 14852 14887 14896 14960 15012 15054 15126 15128 15140 15160 15210 15259 15329 15337 15338 15418 15450 15455 15474 15533 15547 15570 15588 15601 15653 15697 15723 15739 15758 15760 15761 15766 15767 15769 15856 15858 15963 15983 15998 16014 16018 16050 16052 16087 16090 16105 16115 16179 16196 16213 16219 16329 16420 16435 16451 16452 16511 16516 16534 16597 16635 16648 16659 16702 16704 16712 16741 16744 16804 16869 16875 16893 16906 16991 17074 17076 17078 17085 17095 17117 17132 17170 17195 17200 17209 17218 17221 17239 17245 17328 17344 17354 17387 17425 17449 17485 17491 17573 17575 17595 17628 17658 17711 17744 17753 17759 17765 17808 17882 17904 17917 17925 17947 17986 18005 18037 18042 18044 18062 18072 18126 18137 18255 18256 18290 18300 18301 18306 18314 18349 18407 18489 18581 18596 18621 18644 18662 18716 18720 18778 18790 18814 18866 18890 18929 18956 18961 18995 19045 19208 19241 19326 19343 19356 19365 19374 19393 19429 19525 19526 19552 19598 19685 19689 19701 19761 19808 19840 19875 19889 19900 19965 20035 20044 20060 20067 20082 20118 20172 20174 20216 20261 20315 20379 20393 20434 20554 20624 20647 20704 20773 20793 20794 20798 20833 20848 20855 20865 20923 20929 20932 20959 20979 20994 20997 Verbet. 5de kl. 8ste lijst: 7063 f 70— m. z. 7062 70^—. een uitgestrekte galop de ruiters naar Jo- hanna's Hof bracht. Hier werd een lunch ge houden, waar vele sympathieke woorden aan de Kennemer Rijsocieteit gewijd werden, en een allergezelligste stemming de deelnemers lang bijeenhield. Eerst in den middag werd de terugrit naar de mannege aanvaard. Tennis. DE ALKMAARSCHE CLUBS IN ACTIE. Be Quick II kampioen! Onze tennisspelers hebben gisteren in een prettige, zomersche temperatuur kunnen spelen. Verheugend was het succes van Be Quick II, dat kampioen werd van 3 B, dank zij een zege op T.C.G. IV. Be Quick II heeft nu uit 5 wedstrijden 10 punten verzameld en on bereikbaar geworden voor de rest, ge~ tuige de stand: Be Quick 10 ptn.; T.C.G. IV 5 ptn Bakkum II 3 ptn.; Advendo II 2 ptn. De uitslagen waren:

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 10