De tweemaal wekelijksche dienst der K.L.M. op Indië. De begrafenis van Jacques Urlus ALKMAARSCHE COURANT van Woensdag 12 Juni 1^5. H au j*®dding van de Maas Is verlegd. Dinsdag werd de laatste grond In de Maas ij Alem weggenomen. Een kijkje vanal den toren van de baggermachine welke de werkzaamheden verrichtte De deelnemers aan het concours der buitenlandsche stafmuziekcorpsen te Brussel hebben een krans gelegd bij het graf van den Onbekenden Soldaat Te Noordwijk heeft Dinsdag de plechtige uitvaart en begrafenis plaats gehad van Na de aardbevingsramp in Britsch Indië. Door middel van provisorische leidingen wordt het telegrafisch verkeer met de den bekenden zanger Jacques Urlus buitenwereld onderhouden fet (k De autorennen van Tweeden Pinkster dag op de Brooklandbaan. De deel nemers in de bocht De Duitsche kruiser „Kënigsberg" arriveerde dezer dagen In de have» der gelijknamige stad en de bevolking maakte van de gelegenheid om het schip te bezichtigen een dankbaar gebruik. De matrozen ware» hierbij de voorkomende gidsen In Artis te Amsterdam zijn twee Abes- sinische leeuwen gearriveerd, welke H. M. de Koningin van den Keizer van Abessinië ten geschenke heeft gekregen Vacantie-symptomen bij de Engelsche Spoorwegen Het K.LM.-vfiegtuig de „Nachtegaal- is ven Schiphol vertrokken als eerste vliegtuig In den tweemaal wekelijkschen dienst naar Ned. Indië. Vele autoriteiten, onder wie ir. Damme en de heer Plesman waren hierbij tegenwoordig Het 75-Jarig Jubileum der Duitsche AthleGek ver- eeniginge« is te Coburg feestelijk herdacht met eea optocht door de stad en belangrijke selectiewedstrijden

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5