Deontploffingsramp te Reinsdorf, Risico" gelicht. Ibn Saoed op Schiphol De sleepboot ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 15 Juni 1935. De sleepboot „Risico", welke te Alphen aan den Rijn na de ketelontploHing gezonken was, is Vrijdag gelicht De ontploffings-catastrophe in Reinsdorf. Een langs telegrafischen weg overgebrachte foto van de ontzettende explosie in de springstoffenfabriek bij Wittenberg. Ontzaglijke rookwolken stijgen uit het brandende gebouwen complex op Gedurende de eerstvolgende maanden zullen „Zomerpostzegels" worden uit gegeven, waarvan de extra-opbrengst ten goede komt aan verschillende stede lijke orkesten en aan de Ned. Vereeniging tot Bevordering van den Arbeid voor Onvolwaardige Arbeidskrachten De Koningin van Engeland woonde deze week in Covent Garden te Londen de opvoering der opera .La Bohème" bij, waarin de bekende Amerikaansche prima donna miss Grace Moore de rol van .Mimi" vertolkte De Prins van Wales tijdens zijn be zoek aan de jongensschool te Berlc- hamstead Kroonprins Ibn Saoed bracht Vrijdag met zijn gevolg een bezoek aan Schiphol, waar hij de K.L.M.-vliegtuigen bezichtigde en een rondvlucht boven Amsterdam maakte Aan boord van de torpedobootjagers „Kortenaer" en „Van Ghent" werd Vrijdag te Amsterdam een tea aangeboden aan de deelnemers van het internationaal concours hippique. De aankomst van den minister van Defensie mr. dr. L. N. Deckers, die de bemanningen inspecteerde Na de ontploffingsramp te Reinsdorf bij Wittenberg. Tot ver in den omtrek werden groote ver woestingen aangericht. Van de openbare gebouwen hengt de vlag halfstok

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5