Vorstelijk.bezoek aan Rotterdam. Landstorm/dag te den Haag. De ronde van Hoensbroek. i v AUCMAARSCHE COURANT van Maandag 24 Juni T935. Regenboogjachten bij het ronden van de boei. Een aardig moment uit de zeilwedstrijden welke Zondag op de Westeinder Plassen te Aalsmeer zijn gehouden De bekende componiste Hendrika van Tussenbroek is op 80-jarigen leeftijd te Doorn overleden Een vrij ernstige trambotsing tusschen een wagen van lijn 9 en een van lijn 14 heeft Zondagavond te Amsterdam plaats gehad, waarbij verschillende personen min of meer ernstig gekwetst werden. De deerlijk gehavende balcons Mevrouw Esther de Boer van Rijk begeeft zich aan boord van de „Jagersfontein", welk séhip Zaterdag van Amsterdam naar Zuid Afrika vertrok, voor een vacantiereisje dat de actrice naar de Canarische eilanden maakt Een snapshot tijdens de selectie-athletiekwed- strijden welke Zondag te Haarlem werden gehouden in verband met de ontmoeting Ne derland Hongarije De .Ronde van Hoensbroek", waaraan vele bekende binnen- en buitenlandsche renners deelnamen, is onder groote belangstelling gehouden. De renners onderweg Op het koninklijk landgoed .Raaphorst" te den Haag werd Zaterdag door de gewestelijke land stormcommissie „Zuid Holland, West" een landdag gehouden, welke door vele autoriteiten onder wie minister Deckers en De Wilde werd bijgewoond H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana hebben Zaterdag een bezoek gebracht aan Rotterdam teneinde zich te laten voorlichten omtrent de omstandigheden waarin haven en handel verkeeren

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5