de „Hertog HendrikDe Belgische vorstenkinderen in ons land. Het vertrek van Stanley Woodi, die ook te Anen zal uitkomen, Heeft de T.T.-racei op Het «fond Man gewonnen ALKMAARSCHE COURANT van Dinsdag 25 Juni 1935. De Historische St. Jansprocessie had Maandag te Laren plaats. - Een kijkje op het kerkhof tijdens de predicatie De .Oehoe" Is Maandag per zolderschuit van Waalhaven naar Amsterdam over gebracht, teneinde ingescheept te worden in het s.s. .Boskoop" met bestemming voor West-hdië Cavaleristen in antiek uni form op den vijfden wapen dag der Duitsche cavalerie te Hamburg f Valentijn krijgt een koude douche. Een aardig moment tijdens de wedstrijden om het wielerkampioenschap op den weg van Nederland, welke Maandag te Hoogerheide zijn gehouden Prins Boudewijn en Prinses Joséphine Charlotte van België zijn Maandag te Noordwijk aangekomen waar zij eenigen tijd ten huize van den burgemeester, den heer Van de Mortel zullen verblijf houden. Bij het verlaten van het station te den Haag. In het wit gekleed, het zoontje en dochtertje van den burgemeester Als de tros wor&. Icsgesmeten. Hr. Ms. pantserschip „Hertog Hendrik" is Maandag uit de haven van den Helder ver trokken voor een oefenreis naar de Noorsche wateren Op het Waterlooplein te Amsterdam heeft in den nacht van Maandag op Dinsdag een zware brand gewoed in een opslagplaats van meubelen. De brandweer in actie tijdens het blus- schingswerk Te Harderwijk is Maandag het feit herdacht, dat Carolus Linnaeus op 24 Juni 1735 aan de academie te Harderwijk den graad van doctor behaalde. Dr. A. Pulie, hoogleeraar aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, overhandigt den burgemeester van Harderwijk (links) de krans van laurierbladeren, dien zelfden ochtend uit Upsala, de geboorteplaats van Linnaeus, per vliegtuig aangevoerd

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5