1 :WW H en De wiel ijders veiligheidsweek te Amsterdam. Z. K. H. Prins Hendrik herdaght- ALKMAARSCHE COURANT van Donderdag 4 Juli 19*5. De zangeres Di Moorlag is Woensdag te Amsterdam in het huwelijk getreden met den heer Trudus Teves, directeur der Vereenigde Touwfabrieken In den brievenbus van een villa aan de St. Lambertuslaan te Maastricht heeft een koolmeezenpaar zijn nest gebouwd, waarin zich thans buiten de grooten ook 7 kleine koolmeesjes be vinden Mevrouw Fabius in actie tijdens de goifwedstrijden om het irtte?H8Vf6ïïaan dameskampioenschap van Nederland te Noordwijk aan Zee De Hertogin van York bezocht het tuinfeest in het Park van St James Palace te Londen, dat deze week ge geven werd ten bate van de Engelsche vereenigingen voor het kind. Een aardig snapshot Duikeroefeningen. Door de Duitsche marine zijn deze week uitgebreide duikeroefeningen gehouden, waarbij verschillende systemen van scaphanders beproefd werden Het natuurhistorisch museum te Rot terdam is Woensdag officieel geopend. Burgemeester Droogleever Fortuyn (links) bekijkt met dr. S. Birnie de ver zameling Het congres van de Ned. Mij. ter bevordering der Pharmacie te Valkenbura. Na ontvangst der deel nemers door het gemeen tebestuur in de gemeente- jrot, werd de, door den kunstschilder Tielens ver vaardigde gedenkplaat ont huld Wielrijders, houdt nóg meer rechts I Onder dit motto wordt in de hoofdstad thans de wielrijders-veifigheidsweek gehouden. In verband daarmede wordt ook een openbaar jeugdverkeersexamen afgenomen, waarvan hierboven een foto Ter herdenking van het overlijden van wijlen Z. K. H. Prins Hendrik heeft het hoofdbestuur van het Nederlandsch Roode Kruis Woensdag een krans gelegd bij het graf van den Prins in de Nieuwe Kerk te Delft André Citroen, de Fransche looielkoning, is op 5& leeftijd overlet automi jarigen

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5