00 tfRlE N Een vliegtuig-ongeluk te Rotterdam. Het nieuwe catapult-vliegtuig voor de Marine. f.l'i MiK-MAARSCHE COULANT van Doriftrftg Tl JW Wafr Het eerste catapult-vliegtuig, bestemd voor den kruiser .De Ruyter is naar het merfne' vliegkamp Schellingwoude vervoerd, waar het gemonteerd wordt De Fransche posterijen moderniseeren. De nieuwe wijze van verzending welke voor het binnenland thans ook per vliegtuig geschiedt, is Woensdag gevangen In het vermakelijkheidspark van de Wereldtentoonstelling te Breseel heelt een Mie bvpnd gewoed. Vijf etablissementen werden vei njeld In gezelschap van twee trouwe vier voeters spelen de Belgische konings kinderen, Kroonprins Boudewijn en Prinses Joséfine Cnarlotte aan het strand te Noordwijk met de kinderen van burgemeester Van de Mortel De nieuwe klok voor de groote kerk te Purmerend, die Woensdag is opgeheschen, wordt door den heer Vincent, beiaardier van het Koninklijk Paleis te Amsterdam, gekeurd De Duitsche Rijksleider Adolf Hitier bij aankomst te Gralenwöhr in den Oberpfalz, waar hij deze week de legermanoeuvres bijwoonde Een lestoestel van de Natio nale Luchtvaart- school is Woens- dag nabij Waal haven bij het starten over den kop geslagen en vernield De burgemeesters van Bradlord en Leeds arriveerden Woensdag op Schiphol voor een bezoek aan de hoofdstad. - Namens het gemeente bestuur Van Amsterdam werden zij door wethouder J. ter Haar verwelkomd Van den Tour de France. Een der renners in charmant ge- gezelschap tij dens de vijfde etappe

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5