De ovetbtenging van het stoffelijk overschot van wijlen H. M. Koningin Astrid van België. Het stoffelijk overschot van wijlen H. H. Koningin Astrid van België opgebaard in het Koninklijk Paleis te Brussel. Generaals hebben de doodenwacht betrokken De overbrenging van het stoffelijk overschot van wijlen H. H. Koningin Astrid van naar het Koninklijk Paleis te Brussel Bëfgië ALKMAARSCHE COURANT van Zaterdag 31 Augustus 1935. De eerste Nederlandsche Geografendag werd Vrijdag te Utrecht gehouden. Een snapshot na de openingszitting. V.l.n.r.prot. mr. dr. S. R. Steinmetz, voorzitter van den Geografen- 9 w. dr. G. A. W. ter Pelkwijk, burgemeester van Utrecht en de heer G. Bolkesteyn, inspecteur bij het Middelbaar Onderwijs De nieuwe watertoren te Breda is officieel in gebruik gesteld «t, Baron van Lijnden, opperkamerheer van H M. de Koningin, bracht Vrijdag namens de vorstin een condoleancebezoek aan den Consul van België te den Haag, baron v. d. Bogaard, in verband met het tragisch verscheiden van H. M. Koningin Astrid van België Luitenant W. van Dort, die den hoofd prijs won van het eerste concours bij net ruiterfeest dat Vrijdag in den spring- tuin .Valkenhuizen" te Arnhem werd gehouden, neemt den beker in ontvangst Bij aankomst van den specialen trein aan het Gare du Nord De Engelsche legermanoeuvres in *9 Brussel wordt het stoffelijk overschot van wijlen H. M. Petersfield. - De voorbereidende Koningin Astrid uit den wagon gedragen werkzaamheden voor een schijn gevecht

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 5