JVu sUcAts prijs is v&rla*Lgd. UJe tverkiag. is verfvoogdf €lkker's üèdysm Vtaag. en Aanbod JlecfiLs-iaketi JUizrfméciek Nederl. Vereeriiging voor Armenzorg en Weldadigheid. 28e Algemeene Vergadering, te Alkmaar gehouden in de Harmonie. KantongerechtteAlk^ Da vanouds beroemde AKKER's ABDIJSIROOP is een natuur-genees- middel, daar de werking in hoofd zaak berust op de geneeskracht van extracten uit reeds in oude tijden bekende „genees-kruyden". Door een nieuwe toevoeging is de werking nóg sterker, nóg doeltreffender geworden. Een lepel AKKER's ABDIJSIROOP werkt tnans 2x zoo snel als voorheen! Een ongeëvenaarde werking tegen: hoest, bronchitis, kinkhoest, verwaar loosde verkoudheid, griep, influenza. De verlaagde prijzen zijn thans: 75 ct. F 1.25 F 2.00 F 3.50 3 dagen 6 dagen 12 dagen 24dagen gebruik gebruik gebruik gebruik ter gelaten instrumenten te stelen, doch dan komt daar Harry Piel's formidabele kracht naar voren en in minder dan geen tijd slaat hij 4, 5, 6 belagers knock-out en alles komt natuurlijk op zijn pootjes terecht. Nogmaals, het i« een goede truck-film, waarmee de directie van de Harmonie o: getwijfeld veel eer zal inleggen. Een grappig smijtfilmpje Kokkie Knockt completeert met goed in beeld gebracht binnen- en buitenlandsch nieuws dit alles zins goed verzorgde programma, dat niet zal nalaten, talrijke bezoekers tot zich te trekken. EIN WINTERNACHTSTRAUM. Victoria Theater. De Duitsche filmindustrie begint naar een genre te neigen dat. hoewel aanvankelijk aantrekkelijk, op de duur licht zweemt naar een zekere mate van eentonigheid. Te vaak krijgen we de laatste tijd een filmkarakter te zien dat door een kunstmatig opgevoerde sentimentaliteit de harde kanten van het werkelijke leven te veel uit het oog verliest en in een poging om het publiek toch maar een „happy end" voor te zetten zelfs een „zoet" karakter kan krijgen. Het euvel waaraan de Amerikaansche filmindustrie wellicht eenige jaren geleden mank is ge gaan schijnt zich thans ook bij vele Duitsche films te doen gevoelen. De kwaal mag an ders zijn doch de indruk die deze maakt komt vrijwel op hetzelfde neer. Ook hier zien we ons verplaatst in een iet wat „mooi" opgeschroefde atmosfeer, te veel vroolijkheid, kortom té weinig werkelijkheid. Een happy end op zichzelf, kan, wanneer het op zijn plaats is en ook werkelijk het „end" is een zekere mate, en soms zelfs zéér veel, voldoening geven; wanneer we echter als regel de meest zonderlinge happy ends als slot apotheose opgediend krijgen, geeft dit integendeel vaak een gevoel van on voldaanheid! De geschiedenis speelt zich zoo tusschen Kerstmis en Nieuwjaar af wanneer de kas sier van een groote radiozaak zich voor Sil- vesterfeest ontfermt «ver een ouderloos meis je dat in hetzelfde bedrijf werkzaam is. Te gelijkertijd rijst er bi' de directeur van voor noemd bedrijf verdenking tegen de ongerepte naam van zijn reeds 10 jaar in dienst zijnde kassier. Hierbij krijgen we te zien, hoe deze direc teur van zijn ondergeschikte kassier de meest grove inpertinenties slikt en volstaat met een timide stilzwijgen, terwijl de ondergeschikte als een soort van overwinnaar het terrein van de strijd verlaat. Hans Moser is de kassier Bösecke en heeft het plan opgevat het eenzame meisje, Hilde Mülier, (Magda Schneider) aan de man te brengen. Te dien einde gaat het tweetal, ver gezeld van een soort van chaperonneur, de magazijnbediende Prinz (Theo Lingen), oud en nieuw te Partenkirchen in een groot hotel vieren. Begrijpelijkerwijze kiest het „aan-de- man-te-brengen" slachtoffer juist een ander, dan de beide te moederlijke chaperon- neurs op het oog hadden. Een complicatie ontstaat wanneer een hotelrat onze mensch- lievende kassier ook nog van een 500-mark berooft. Evenwel komt alles zooals te ver wachten is tot een goed einde: de schurk wordt gepakt, het meisje krijgt „hem", die ze zelf uitzicht en de chaperonneurs siaan in volzalige verrukking de gelukkige voleinding gade! In het voorprogramma krijgen we nog een stukje vroolijke nonsens van Stan Laurel en Oliver Hardy te zien in „Het leven is geen lolletje", waarin het tweetal weer eens een poging doet om zonder hun respect1 evelijke vrouwen naar een „heeren"-fuifje te trekken. Het zwakke geslacht blijft echter meester van het terrein en de dolzinnige situaties, die hier bij ontstaan, brengen natuurlijk weer de noodige vroolijkheid teweeg. DE STROOMAN. Roxy-Theater. We zouden hem langzamerhand geheel vergeten, den beroemden filmkomiek met de hoornen bril, Harold Lloyd. Maar de direc tie van het Roxy-Theater heeft ons laten zien, dat Harold nog springlevend is. En de hernieuwde kennismaking was een zeer prettige. In de groote film „De Strooman" gaat Harold met onverstoorbare kalmte langs het kronkelpad der moeilijkheden. Als kleine jongen gaat hij met vader en moeder naar China, waar zijn vader hoofd wordt van een missie-huis. Maar als jaren later de jeugdige Ezechiel Cobb een flinke jonge ling is geworden, vinden ook de Chineezen het tijd, dat hij ter voltooiing van zijn opvoeding naar Amerika gaat. Hij kan daar een vrouw zoeken en dan naar China terug- keeren om de plaats van zijn vader in te ne men. Doch in Amerika teruggekeerd begin nen de moeilijkheden voor den jongen Cobb, want de man, bij wien hij zich moet vervoe gen en die candidaat is voor het burge meesterschap, sterft plotseling. En dan moet Ezechiel zijn plaats innemen, echter slechts als Strooman. Hij zal toch niet gekozen worden. Maar ja, de meest onverwachte dingen gebeuren soms en zoo wil het hier, dat Ezechiel toch gekozen wordt en dan be ginnen een reeks van de meest vermakelijke avonturen, vooral als hij zich voor een kort poosje als dictator opwerpt, en de stad van alle schadelijke elementen zal zuiveren. Al les liet hij gevangen nemen en naar de kel ders van zijn Chineeschen vriend brengen. De daverende lach was gisteravond niét van de lucht en De Strooman bleek een ko mische film, die haar plaats zeker verdient. Harold Lloyd was als Ezechiel bijzonder op dreef, maar hij werd goed geassisteerd spe ciaal door Una Merkel als het meisje waar mee hij ten slotte toch in Amerika blijft en George Barbier als zijn promotor bij de verkiezingen. Men zal het wederoptreden van Harold Lloyd met veel genoegen zien. Het voorprogramma bracht een aardig Profilti-Nieuws, camera-werk op duizeling wekkende hoogte, een zeer aardige en vroo lijke zangfilm getiteld: „Cowboy-Liederen" en een leuke teekenflim. Als geheel een uit stekende inleiding tot het hoofdnummer: „De Strooman". ROSEN AUS DEM SUDEN. City-Theater. Rosen aus dem Süden, een wals van Strauss en ten slotte Strauss zelf, mein Lieb- chen was willst du noch mehr? I Is er een gemoedelijker en romantischer plaats van handeling denkbaar dan het oude Weenen, het Weenen uit de tweede helft van de vorige eeuw toen mannen als Strauss daar den dirigeerstaf zwaaiden en de wereld ver rast werd met de walsen van den nog steeds onbestreden meester? Daar is het Prater en het Wienerwald, daar zijn de vroolijke en mooie Wiener Ma- del en daar zijn de verliefde jongelui, die hun uitverkorenen 's avonds in de gezellige Weingarten ontmoetten, waar Wein, Weib und Gesang hoogtij vierden en waar het le ven niet geleefd maar genoten werd. Rosen aus dem Süden, de bekende wals van Johan Strauss is de melodie, die deze alleraardigste en allergemoedelijkste film beheerscht, een film waarin Paul Hörbiger en Grete Theimer op hun best zijn en bij liet aanschouwen waarvan men alle verschrik kingen van dezen tijd vergeet om weer mee te leven met de generatie van de tachtigers, met onze voorouders, die m het gemoedelijke Weenen het leven geproefd en genoten heb ben. Wij zullen ons niet uitvoerig in alle de tails van deze film verdiepen. Het is de ge schiedenis v;:n een zoon van een rijken wijn handelaar, die naar den wensch van zijn va der de echtgenoot van de dochter van een Zwitserschen consul moet worden, maar die toevallig zijn oog op een heel ander meisje heeft laten vallen. Dat meisje is de bekoor- üjke dochter van een kellner, een balletdan seresje, die in de oogen van den rijken wijn handelaar een burgerlijk type is, waarmee men zich niet kan inlaten. Hoe alles ten slot te verandert en hoe de bekoorlijke Mizzi ten slotte den zegen van haar toekomstigen schoonvader ontvangt, dat is in enkele woor den niet uit te leggen. Dat moet men zelf eens gaan bekijken. Men kan dan weer eens genieten van een ouderwetsche Straussfilm waarin \X eenen en de Weensche meis'es zoo'n voorname rol spelen, een film vol liefde en romantiek, vol jeugd en charme, een film die een prettige herinnering achterlaat en den toeschouwer den indruk geeft da. Rosen aus dem Süden iets bijzonder begeerenswaar digs zijn. Vooraf gaat o.a. een allergeestigste film van een echtscheiding, die niet doorging en een screensong, die tot de beste van zijn soort behoort. Naast een interessante geïllustreer de beschouwing over scheepsbouw in ver band met den weerstand van 't water, geeft het Gty-theater een keur van binnenlanasch en buitenlandsch nieuws. Wie de zorgen van den dag eens op zij wil zetten, wie eens van goede films en van charmante muziek wil ge nieten moet deze week eens een kaartje voor het City-theater koopen. TE KOOP AANGEBODEN een goed onderhouden EETKAMER-AMEUBLE MENT—EGMONDERSTRAAT 4. TE KOOP: JONGENSFIJWIEL 5.50, HEERENRIJWIEL 8.00 m. lamp, DA MESRIJWIEL f 14.00, GRAMOFOON 8.50, RADIOTOESTEL 7.50 m. pl.str. ap. versnellings bak voor Indian 2.00. LIMMERHOEK 18. TE KOOP zoo goed als nieuw een SINGERHANDNAAIMACHINE met kast (schitterend werkend). S. W. VET, Verdronkenoord 5 TE KOOP zoo goed als nieuwe Jaarsma HAARD. Brieven onder letter O 51 aan het bureau van dit blad. TE KOOP GEVRAAGD LEEGE SUN- LIGHTZEEPKISTEN. LUTTIK-OUDORP 54. TE KOOP solide gebruikte HAARDEN en KACHELS, lage prijs, 1 HEERENFIETS 5. Adres S. VISSER, Smederij, Kooimeer- laan. TE KOOP GEVRAAGD een niet te kleine BRANDKAST. Brieven franco letter R 53 bureau van dit blad. Gebruikte Kachels: wij ruimen op voor spotprijzen: kachelpijpen, ellebogen, vul- emmers, kachelplaten, alle soorten meube len, enz. J. L. SOSTMAN Jr., Verkoop lokaal Ridderstraat 10. Gebr. „Junker" Transp. rijw. 12.50, Jongensf. 12.00, E. N. R. H. Rijw. 15.50, als nieuw, D. Rijw. 15.00, H. fiets met Torp. 13.50, p. Carriërwielen 5.00, Mo- torwielen voor kruiwagens. NIEROP, Koningsweg 40 Prima Rijwielen 5.506.50, met Tor pedonaven, Race-rijwielen 9.50 en 18.50, goedwerkende Singernaaimachine 7.50, Kleeren- of Stoffeerdermachine 25, enz. DEKKER, Laat 182. PRACHT INVALIDEWAGENTJE, mo dern uitgevoerd, als nieuw, voor zeer bil lijken prijs TE KOOP. Adres WESTERHOFJE 6. PIANO TE KOOP GFVRAAGD, tevens een goede NAAIMACHINE, hand of trap. Brieven met prijs en merk onder letter P 52 bureau van dit blad. Prima veerenbed 7.50, Gemakskoffer met pot 2.50, Mangel z. g. a. n. 18, Lief Buffetje 6.50, Waschkastje 2.50, groote Spiegel 3.50, Kasten, Bedden, Ledikanten, enz. DEKKER, Laat 182. De tweede dag van het congres. De middagvergadering. Deze bijeenkomst was veel geringer be zocht dan die in den voormiddag. H.K.H. prinses Juliana was weder onder de aanwe zigen. Thans was ook de burgemeester weer aanwezig. We merkten verder o.a. in de zaal nog op dr. A. A. Koopal te Alkmaar, genees heer bij het Centraal Genootschap voor kin derherstellingsoorden en vacantiekolonies, als vertegenwoordiger van die instelling. De minister van sociale zaken en. de commissa ris der koningin bleken vertrokken te zijn. De bespreking over de prae-adviezen werd voortgezet. De heer Bakker, secretaris Federatie- examens, te Amsterdam, zijn prae-adviezen verdedigend, achtte het tot de taak der wel dadigheid te behooren, zich zooveel mogelijk overbodig te maken. Daarom kon spr. niet instemmen met het betoog van den heer Ro- meyn om de tewerkstelling op den voet van vrijwilligheid tegen vergoeding van steun met eventueel bijslag uit te breiden. Bij het geven van opdrachten moet naar spr.'s mee ning worden gelet op het groote verschil tus schen loon en steun: dit moet op den voor grond worden gesteld. Gaat men met het denkbeeld van tewerkstelling voor den steun accoord, dan gelooft spr., dat mislukkingen zooals te Leiden vielen waar te nemen, ook elders zullen voorkomen. De heer Romeyn, voorzitter van het cri siscomité te Leiden, betoogde, dat men niet moet vergeten, dat de arbeidsmarkt, ook voor vvat betreft de administratieve krachten, door den heer Bakker vertegenwoordigd, over voerd is. Normale tewerkstelling tegen het geldende loon zal niet mogelijk zijn, maar in bepaalde gevallen zal het geven van werk kunnen geschieden op basis van vrijwillig heid met als voornaamste doel, den gesteun- de, die zelf om werk vraagt, voor moreele inzinking te behoeden. De instellingen van weldadigheid hebben hier naar spr.'s mee ning wel degelijk een taak. De werkgevers zouden verstandig doen volgens spr. als zij uitvoering van het door hem ontwikkelde idee bevorderden. De heer Kropman, wethouder van Am sterdam, sprekende over de venters, zei o.a., dat hun aantal te groot is. De gedachte aan een ventverordening, zooals die b.v in Am sterdam bestaat, is opgekomen in den boe zem der organen van Maatsch. Hulpbetoon en van de ventersorganisaties. Spr. merkte hierbij nog op, dat geen enkele groep in staat is zichzelf te saneeren, zonder hulp van an dere zijde. Door de ventverordening te Am sterdam, die als een saneering werkt, is het aantal venters reeds beduidend verminderd (met 8 a 90O);.als regel waren zij het, die hun kost niet konden verdienen (er zijn in totaal naar schatting 8000 venters in de hoofdstad, terwijl men aanneemt, dat slechts een 4000 een bestaan kunnen vinden.) Spr. was het niet eens met den heer Ro meyn noch met prof. de Vries. Wat betreft zijn prae-advies over de kun stenaars bleef spr. erbij, dat ook zij geholpen moeten worden, niet allc-en met geld, maar vooral met opdrachten. De heer K o r f f, voorzitter der Alg. Win- keliersvereeniging te Amsterdam, beant woordde de opmerkingen van den heer Kloek over zijn prae-advies. Nog niet lang geleden had ook spr. gedacht, dat het beter zou zijn de handelaren, die niet meer konden bestaan, te laten „verongelukken"; hij had gedacht dat dit den middenstand ten goede zou ko men. Maar nu spr. het leed en het getob van dergelijke middenstanders had gezien, had hij dit misschien economisch sterke standpunt verlaten en zich verklaard vóór het verleenen van hulp aan dezulken. Spr. had in dit nieuwe inzicht steun gekregen in middenstandsorganisaties. De- voorwaarden, waarop steun zou kun nen worden verleend, werden door spr. aan gegeven (boekhouding is vereischt, de steun mag niet strekken tot uitbreiding van zaken, de man mag geen prijsbederver zijn, enz.) Voorlichting voor het al dan niet geven van steun moet ook door vakgenooten van den betrokkene worden verleend; de organisaties zullen die zeer zeker willen geven. In het algemeen zou spr. willen zeggen, dat de or ganisaties en de instellingen van weldadig heid alle hebben op te treden ais raadslie den, omdat door goeden raad menigeen beter is te helpen dan door geld. Spr. veroordeelde het dikwijls bij steun- verleening gegeven voorschrift, dat daarvan geen oude schulden mogen worden betaald. Immers vele middenstanders zijn juist nood- ijdend doordat anderen hun schulden aan hen niet hebben betaald. De heer Mandersloot, voorz. van het college van diakenen der herv. gem te A trad in een nadere beschouwing over de c clusies van zijn praeadvies, waarbij hij nadruk erop legde, dat de borgstellingsfom - sen zegenrijk werk kunnen verrichten. Aai - dacht vestigde spr. nog op de noodzaak van samenwerking tusschen de verschillende oi- ganen van liefdadigheid. De heer Hoytcma vanKonijnen- b u r g ontkende, dat er bij de steunverlee- ning door het N. C. C. maar een greep op goed geluk zou zijn gedaan, naar het ge zegde „God zegene de greep". Integendeel geschiedde deze hulpverleening steeds na volledig onderzoek. Sluitinjf. De voorzitter bracht hartelijken dank aan de prae-adviseurs voor de vele moeite daaraan besteed, waarmee zij stof hebben geneven voor een belangrijk congres. Spr. was dankbaar jegens den vertegen woordiger van den minister van sociale zaken, die gister en heden de vergaderingen had meegemaakt, en hij twijfelde niet of in de komende maanden zou daarover nog wel eens worden gesproken met hem. Onder daverend applaus zegde spr. prin ses Juliana dank voor Hare tegenwoordig heid. Hij hoopte dat de Ned. Vereeniging nog jaren onder Haar beschermvrouwe schap zal voortgaan in dezelfde richting als tot dusver. Staande werd hierop een couplet van het Wilhelmus gezongen. De voorzitter sloot vervolgens het congres met eenige mededeel ingen terzake van de excursies naar verschillende stichtingen op het gebied van armenzorg hier ter stede. Na afloop van het congres werd nog een bezoek gebracht aan huize Westerlicht, de Piussticnting, het Diaconiehuis en het Huis van Achten, alle tehuizen voor bejaarde lieden. Vandaag wordt nog een excursie gemaakt naar de vacantiekolonies Zwartendijk en Kerdijk te Egmond aan Zee en Russenduin te Bergen aan Zee, welke alle geëxploiteerd worden door het Centraal Genootschap voor kinderherstellingsoorden en vacantiekolonies Uitspraken van dc Str^fzitiintf v. Vrijda13 September 1935 Overtredingen van de motor- wet: A. S /e^llantswg/4bocte0fK- tuchtschool J L te 9t Panera» 2 5? of 2 dagen hechtenis. A. N. te Amgteff D. B. te Alkmaar, P. C v. H. te T. de G. te Heerhugowaard, J. s. te 1 H. te Alkmaar, ieder 3 boete of 3 h, hechtenis P. A. V. te t Zand, j. S £2* gen, K. v. D. Jr. te Amsterdam K. B t Hoorn, F. B G. te Amsterdam, S m t, 'tv® Helder, E de B. te Sint Maartensbrug M. te Schagen, J. B. te Hoogwoud, A£ te Winkel, A. D te Schagen, ieder 4 Z* of 4 dagen hechtenis. B. B te Anna Paul™, na, 4 en 2 boete of 4 en 2 dagen ft „Z A. P v. d. M te Broek opL^S 5 boete of 5 dagen hechtenis. A R. r 1 B. H. te Amsterdam, 6 boete of b'daJ." hechtenis. A. v. D. te Ureem, P. v d j8? De Lier, ieder 8 boete of 8 dagen h« Z,'. Overtredingen van de poütieveror, -„in gen: C. T. te Alkmaar, P. LH. te Alkmaar E. M. te Hoofddorp, P. J. H. te Alkm*? de H. te Beverwijk, ieder 2 boete of ki' gen hechtenis. J. S. te Alkmaar 3 bu> „f 3 dagen hechtenis. ot Overtredingen van art. 463 van het Vet boek van strafrecht (openbare dr,.^- schap): D. M. te Zuid- en Noordschermer A. O. te Egmond aan Zee ieder 6 bcete of 6 dagen hechtenis. S. P. S. te PurmTend 12 boete of 8 dagen hechtenis. Overtredingen van artikel 461 van het wetboek van strafrecht (loopen over verbo den grond): Ph. W. te Egmond aan Zee 4 boete of 4 dagen hechtenis. A. H. te Moord- scharwoude 2 boete of 2 dagen hechtenis. Overtredingen van ck visscherijwet: G de B. te Valkoog, C. J. V. te Zaandam, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis. C J. V. te Zaandam 3 boete of 3 dagen hechtenis. Onze Eerste Septemberopgave. W oordcombinaties. De oplossing van deze puzzle laten wij hieronder volgen. eigen waan zin veel eer vol zee rob bevel mat erie meer nood lot geval na dorst en heeren veen wouden al ree bout al eer lang hoen diep lood berg eead vogel Zooals men ziet zijn de twee bedoelde woorden gevormd uit de eerste en derde letters: Wereldvrede en Arbitreeren. Ook goedgekeurd is op de zesde lijn nader en deren. Stand der lijst per 1 Sept. Mevr. EecenBoyenga 106 p., C. BW kendaal 104 p., Mej. Pastoor 92 p., P. Meijer 87 p., Mej. M. Siezen 80 p„ W. C Einwach- ter en J. F. de Waal 79 p., Th. Bos 75 p Wed. Schagen 62 p., R. Smids 58 p„ Mej. G. Hoogland 52 p., J. Janssen 45 p„ Mej. A. v. Nienes 42 p. en verder een groot aantal met minder punten. Om voor den Sèptemberprijs in aanmer king te komep moet men minstens 3 goede Sept-oplossingen hebben ingezonden. Onze Nieuwe Opgave (No. 2 der Septem- ber-serie). Een Kruiswoord-puzzle. Wij laten hier diagram en omschrijvingen volgen. Verdere toelichting is voor de puz zelaars overbodig Omschrijvingen. Horizontaal: 1. Staat in de Ver. Staten N.A. 6. moet men hebben om iets zwaars op te tillen. 11. voegwoord. 12. meisjesnaam. 14. bezitt. vnwd. 15. plaats in Noord-Brabant. 17. speelgoed. 19. zoete Spaansche wijn. 20. trots van menigen boer. 21. bewoner van Ierland. 23. dakbedekking (Indië). 25. bevat warm water. 27. zeer warm. 28. soort ijzer. 30. cylinder. 31. plaats waar dikwijls een paniek heerscht. 32. bevel. 34. riviernaam (afgekort). 35. boom. 36. cijfer. 37. ruzie. 40. moet men bij elk spel hebben. 43. voorgevel. 44. gevuld. 46. kleur van het gelaat. 48. aardig. 49. golven. 51. dier uit Afrika. 52. gelofte. 53. tijdperk. 54. bijwoord. 56. teekening. 57. plaats in Limburg. 60. familielid. 62 woning, doch niet voor een mensch. 63. lustoord. 64. voorzetsel. 65. materiaal voor wegenbouw. 66. delfstoffen. V ertieaali 1. richtingaanwijzer. 2. bijwoord. 3. tennisterm. 4. God van den oorlog (Gr.) 5. plaats in Friesland. 6. jongensnaam. 7. woede. 8. vlaktemaat. 9. uitroep. 10. fakkel. 13. doet aan wijn denken. 14. natuurkundig instrument. 15. plaats in Noordholland. 16. plaats in Drente. 18. jongensnaam. 22wie toekomt. 24. dier. 26. vat. 27. voorvoegsel. 29. gebruikt de schoenmaker. 31. verhindering. 33. tocht te paard. 34. insect 37. stap. 38. gedeelte van een fuik. 39. insect. 41. houdt verband met kakelende kipp®"' 42. hoeveelheid wol. 43. onverstoorbare kalmte. 44. mesthoop. 45. rivier uit de onderwereld. 47. onderzoeken. 49. havenstad in Frankrijk. 50. ongaarne. 53. dier. H 55. dier. 58. meisjesnaam. 59. loot. 640ploSgedn (2 p.) liefst zoo vroegUjdtf mogelijk doch uiterlijk tot Vrijdag tembe. 12 uur aan den Puzrie R. dacte»r van de Alkmaarsche Courant

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 14