Alcmaria wint met groote cijfers. Een vooral voor de rust uitstekende wedstrijd van de withemden, die profiteerden van de fouten, door de tegenpartij gemaakt. Goeda balcontróle. OPEL Succes l-Alkm. Boys I 1—3. BIJ ALCMARIA OP DE tWUflt. Uit het Alcmaria-kamp. Met groote moeite kon Alcmaria een week geleden tegen Kinheim twee doelpunten maken wat voldoende was voor de overwinning. Nu, een week la ter, werden met groot gemak zeven doelpunten gemaakt en was het na de rust een beetje meegeloopen, dan waren er nog zeker drie doelpunten méér ge maakt! Hoe kwam dat? 0. i. zijn er meerdere oorzaken aan te wijzen, die daaraan debet zijn. Natuurlijk was daar aller eerst de vrij zwakke A.F.C.-achterhoe- de, maar toch is dit niet het allervoor naamste geweest. Belangrijker toch was, dat de Alcmaria-voorhoede van de fouten in de A. F. C.-achterhoede bui tengewoon goed profiteerde en dat de witte voorhoede door breed samenspel over beide vleugels de A. F. C. verde diging uiteenrukte en zich zelf kansen schiep. Over beide vleugels! Zeker, en dat moest ook. Want wel zelden heeft Alcma ria zooveel plezier gehad van de beide vleugeuspelers als dezen keer. Zoowel Ger- ritse als Plas waren snel, zetten herhaalde lijk goed voor enprofiteerden zelf van hun geboden kansen. Wanneer ooit gedemonstreerd is, hoe nuttig breed opgezette aanvallen zijn en dat gevoegd bij een zeer hoog tempo, dan was het gisteren. Het gebeurde herhaalde lijk, dat de aanval zoo razend snel was, dat er vrijwel geen houden aan was. En toen Alcmaria reeds na 5 minuten de leiding kon nemen door een strafschop, was het hek van den dam. 't Werd na een half uur 5O en wel kwam er toen een magnifiek tegen- puntje, maar nog voor men ging draaien, was het 61. Na de rust kwam er eerst een inzinking en hoewel herstel tijdig intrad, moest het eerst nog 63 worden, voordat een zeven de doelpunt aan mogelijke onzekerheid nog een einde maakte. Was het echter alleen aan die voorhoede te danken, dat Alcmaria won? Verre van dat! Maar achter die voorhoede zat een middenlinie, die volkomen voor haar taak berekend was. Zij steunde de voorhoede voortreffelijk, gaf de ballen goed aan. Bo vendien was zij verdedigend uitstekend in vorm en hielp dus ook het achtertrio. De beide backs, Ooms en Bijlsma, hadden er 't oog op, lieten Lungen c.s. geen enkelen keer vrij spel en het gevolg was, dat zelfs een Lungen vrij ongevaarlijk was. Ja, toen Lungen even onbewaakt was, toen kwam het eerste tegenpuntje, dat voor Jongmans onhoudbaar was. Die Jongmans had voor de rust weinig moeilijks te doen; na de rust kreeg hij wat meer te doen; hij sloeg zich door de moei lijkheden goed heen, werd echter gewond en verliet het veld, om vervangen te wor den door Oudes. die bij den allereersten aan val van A. F. C., volgens den scheidsrech ter, wat hardhandig optrad en een straf schop op zijn geweten kreeg. Toen werd het 62! Verder hield Oudes goed stand en toonde, nog niet alles verleerd te zijn. Jongmans hinkte; had last van zijn knie. Hoe ernstig het is, weten wij niet. Wtl we ten wij, dat Jongmans de vorige week wat vreemd deed. Want de geschiedenis van zijn ruggemergaandoering kwam niet van bui tenstaanders, maar van hem zelf. Niemand anders wist er iets van, ook de deskundigen niet. Intusschen is dit een kostbare over winning geworden, want daardoor is Alcmaria alleen aan den kop gekomen. Immers, Vriendenschaar en E. D. O. deelden de puntjes en hebben dus elk een verliespunt gekregen. Men rekene er nu echter vooral niet op, dat Alcmaria maar ineens kam pioensaspiraties gekregen heeft. Verre van dat. Trouwens, noch de spelers zelf, noch het bestuur loopt met kam- pionsplannen rond. Veeleer denken allen aan de onder ste plaats en rekenen voor zich zelf uit, dat nummer laatst op 't oogenblik zes punten achter staat bij Alcmaria. Zoo moet het ook! Eerst zorgen, zoo spoe dig mogelijk uit de gevaarlijke zone te komen en dan, pas dan aan iets anders denken. De competitie is nog jong. Er zijn pas drie wedstrijden gespeeld en de clubs zijn aan elkaar gewaagd. Daarom kun nen de eerste winstpunten straks net zoo goed tellen voor de ontsnapping als voor den kampioenstitel. Daarom Alcmaria, gaat zoo door, dan is er binnenkort geen gevaar meer voor de tiende plaats. En misschien De wedstrijd. De lucht dreigde, maar het was nog droog, toen de scheidsrechter, die uitste kend leidde, de elftallen bij zich floot. Er werd getosst, A. F. C. wenschte van den zwakken wind te profiteeren en Alcmaria kon dus aftrappen. De elftallen zagen er toen als volgt uit: Alcmaria. Jongmans Bijlsma Ooms Rootring de Grand Lengers Plas v. Wieringen Homan de Jong Gerritse O v. Nek Hermsen Lungen Ellens Kanrminga W. Burger Beets Leloux Breedveld Nesenberend G. Burger A. C. A F C begint direct met een paar aan vallen op het Alcmaria-doel, maar de eer ste strandt op buitenspel en de tweede op Bijlsma, die via Rootring Plas aan het werk zet. Deze zet te hard voor en Homan kan slechts naast schieten. Dan gaat A. F. C. weer tot den aanval over en de Grand mist tot twee keer toe een gemakkelijken bal, maar Bijlsma en Ooms zitten er direct goed op en redden. 'Jan begint het te regenen, wat Gerritse niet belet, om een snelle ren te ondernemen. Hij wordt gevloerd in het strafschopgebied en voltrekt zelf het vonnis: met een hard gericht schot wordt Burger voor den eersten keer gepasseerd (10). Er is dan precies 5 minuten gespeeld. Dat is het begin van een interessant spel, waarbij vrij stevig gespeeld wordt, maar dat pretiig aan dret. Geleidelijk wordt Alc maria sterker en de A. 'r C -ers komen niet verder dan de beide backs, die zich steeds opstell fp slechts gemakkelijke ballen krijgen. Want de Grand c.s. stuwen de voorhoede steeds maar weer op. Een serie Alcmaria-aanvalles volgt over beide vleugels; eenige corners worden goed genomen, maar door de A. F. C.-verdedi ging weggewerkt en dan plotseling gaat Homan er met den rechtervleugel van door; zuiver wordt de bal gespeeld en van Wie- ringen krijgt een kans: hij schiet hard en laag in en het is 20. Na 12 minuten leidt Alcmaria dan met 20! A. F. C. tracht het spel te forceeren en dringt even fel op. Maar de verdediging van Alcmaria is op haar ho'de en als Ooms toch eens gepasseerd wordt, is het schot van Kemminga te onzuiver en het leer gaat naast. Nog eens komt er gevaar, als v. Nek even vrij spel krijgt, maar zijn voorzet wórdt naast gekopt. En dan begint Alcma ria zich weer te roeren. Uit een hoekschop op haar doel weet Rootring ineens door te geven aan Plas, die echter ten val wordt gebracht. Een vrije schop, volgt en Plas zet fraai voor doel, waar Gerritse gereed staat, om onhoudbaar in te koppen (30). En dat na 20 minuten! Opr.ieuw weet A. F. C. zich weer te he: stellen, maar ar weer is dé belijning slechts een hoekschop, die wordt wegge- weikt. En dan gaat Alcmaria opnieuw Jtot den aanval over. Een voltref er van Homan wordt afgekeurd wegens Suitensoel an de Jong, maar 't is slechts u'tstcl van executie, want direct daarop krijgt Gerritse den bal toegespeeld ca hij besluit zijn ren met een schot, dat Burger niet kan stoppen (40). Er is dan 23 minuten gespeeld. Nogmaals probeert A. F. C. het, maar bij 'n aarzeling van de beide witte backs ziet Rootring nog net het gevaar en redt prach tig. Alcmaria doet het dan iets kalmer aan, waardoor A. F. C. iets meer in den aan val komt, zonder succes echter. Dan wordt het even droog en meteen gaat Alcmaria weer op het A. F. C.-doel af. Een paar vrije trappen tegen A. F. C. leveren gevaar op, maar Burger in het Am- sterdamsche doel brengt herhaaldelijk red ding. lotdat Lengers voor den zooveelsten keer een vrij entrap zuiver plaatst en van Wieringen met een kopbal voor de rest zorgt (50). Er is dan 31 minuten gespeeld. Na den aftrap gaat Alcmaria al weer tot den aanval over en Gerritse zendt een-heel hard schot in, dat net op de doellijn gestopt wordt. Even later moet Rootring het veld verlaten voor een oude blessure en Alcma ria speelt tot de rust met 10 man verder Daardoor wordt A. F. C. even sterker en als Lunzen even wordt vrij gelaten, vangt hij een voorzet van rechts op en schiet prachtig in, onhoudbaar voor Jongmans (5-1). Er resten dan nog 4 minuten. Opnieuw probeert Lungen het, maar Jongmans weet den schuiver te stoppen. En hoewel A. F. C. sterker blijft, geeft de Alcmaria-achterhoe- de geen kamp. Integendeel, ze ziet zelfs kans, om nog eenmaal de voorhoede aan het werk te zetten: Plas krijgt den bal, een voorzet volgt en Homan heeft geen moeite met de rest (61). Meteen is het dan rust. De tweede helit. De tweede helft begint in een regenbui en het veld wordt voortdurend gladder Alcmaria, nu in blauwe shirt, begint kalm en hoewel Rootring weer van de partij is, krijgt A. F. C. toch iets meer in de melk te brokkelen, dan voor de rust. Maar kansen krijgt ze niet en na 5 minuten is er van een A. F. C.-overwicht geen sprake meer. Inte gendeel, Alcmaria komt weer opzetten en al is het spel niet meer zoo snel, het gevaar blijft en telkens kan men een nieuw doel punt verwachten. De A. F. C. verdediging houdt echter stand, zij het met wat geluk. Als de doelpunten uitblijven, zakt Alcmaria weer iets af en nu krijgt ook Jongmans wat te doen. Meer dan een drietal corners krijgt A. F. C. echter niet en deze worden goed weggewerkt. Zoo gaat het nog een tijdje door en in deze periode doet de in blauw gestoken witte verdediging goed werk, daarbij be hoorlijk gesteund do .r de half linie. Terwijl de voorhoede door snelle uitval len voor opluchting zorgt zoo nu en dan. Ook Jongmans wordt nu eenige keeren aan den tand gevoeld en tot drie keer toe stompt hij een voorzet Weg, wordt dan ge wond en verlaat het veld. Oudes valt in en zet meteen Lungen op zij Strafschop en 62! De tweede helft is dan 17 minuten oud. A. F. C. krijgt moed, maar heeft geen danks 't gladde veld en den gladde.i bal zeer danks het galdde veld en de gladde bal zeer trppvast is. En ook Oudes weert zich goed op de oude, kalme wijze. Meen echter niet, dat de voorhoede stil zit. Zoowel Plas als Gerritse stichten her haaldelijk verwarring in de A. F. C.-achter- meer zoo verrassend als in dc eerste helft, hrede, maar het voorhoedespel is niet Geleidelijk verstrijkt de tijd en hoewel de •OLYMPIA' PSbDuCr wi GEflESM- 1-OToRS VERDERE PRIJZEN: Motorrijwiel, SIMPLEX 3V', P.K. Philips' Radiotoestel, type 640 A Linnenkost- uitzet Kelvinator-koelknst Mahonie houten slaapkamerameut I ment Trap- naaimachine Rubli-stofzuiger Ulft-haard Tweepersoons mahoniehouten kano enz. regen neerplenst en het zelfs nu en dan gaat donderen, denkt niemand aan stoppen. Veel krachtsverschil is er niet en als het laatste kwartier ingaat, is het nog steeds 62. Nu wordt Alcmaria weer veel ster ker, maar Plas kan de maat niet meer vin den of wacht te lang met voorzetten, terwijl Homan en Gerritse nu geen geluk met schieten hebbe.1. Eenige harde kogels gaan naast het doel, terwijl Burger verschillende sc-oten stopt. Plotseling komt het derde A. F. C doel punt, als de witte verdediging even te lauw erdt. Kamminga kan voorzetten en Herm sen schiet in (63). Zr is dan nog 7 minuten te spelen. Zou A. F. C. dan toch nog Maar neen, nog geen minuut later zet v. Wieringen heel zuiver van links, waar Ger ritse gereed staat en nummei zeven achter fat.ger schiet (73). Nog een maal komt A. F. C. op het Alc- m ria doel af, en verder wordt de tijd uitge speeld met een aanvallend Alcmaria; dat eindelijk met 7—-3 wint. Met niet-geflatteerde cijfers! Dat geeft moed voor Zondag a.s.: E.D.O. Alcmaria! En na veel spanning; kwam het einde met een verdiende zege. Goed werk van aanval en verde diging;. Bravo Alkmaarsche Boys! Dat was nog eens een mooi stuk werk! De rood-witte Alkmaarders hebben op Wieringen maar eens door den zuren appel heen gebeten en de behaalde 13-overwinning is alleszins veruiend I Welk een geheel andere ploeg dan in beide voorgaande competitiewedstrijden Nu geen enkeling die het pleit moest beslissen of het dreigend gevaar moest voorkomen, maar een ploeg van elf spelers, waarvan elk onderdeel dan ook een zuiver gedeelte van het geheel vormde. En wat ons het meest bevredigde, er zat weer „systeem" in de ploeg. De ver dediging en halflinie zagen we als nimmer te voren. De spelers begrepen elkander uit- siekend en een ieder verwerkte zijn taak zooals het behoorde. De beide nieuwe kant halfs Akkerman was reeds bij den aan vang uitgevallen en moest zich laten ver vangen door Poetskoke beschaduwden die respectievelijke vleugels, terwijl de backs met den spil het gevaarlijke vijandelijke bin- nentrio volkomen schaakmat zette En de aanval? De beide vleugelspelers plus de midvoor, waren weer als van ouds we zouden haast kunnen zeggen: beter dan ooit te voren! Indri was weer op z'n plaats en buitengewoon actief, evenals Kwadijk. die zijn hernieuwde entree in de voorhoede met een tweetal prachtige doelpunten beloond zag. Waar dit genoemde trio steeds voor veel gevaarlijke situaties in de Successer ielensie zorg droeg en volkomen voor zijn taak berekend was. speelden de beide foinnen- spelers vaak in een goede W-formatie om de verdediging zoo noodig te consolideeren. En dit bleek somtijds zeer noodzakelijk te wezen, daar de gastheeren geen gewillige slacht offers bleken k zijn en vaak fanatiek aan vielen. Dat genoemde binnenspelers dan ook eenigszins bij het aanvallende trio af staken, spreekt vrijwel van zelf. Het werd er voor hun niet beter op, toen de plensende regen het terrein totaal doorweekte en zij stellig met de terrein-hoedanigheden de meeste moeite hadden. We twijfelen niet, of het zal hun in volgende ontmoetingen zeker beter vergaan. En Succes? De keeper is prima en de wijze, waarop hij een verraderlijk lagen kopbal van Kwadijk tot corner wist te wer ken, is boven allen lof verheven Overigens voorkwam hij, op soliede wijze veel on heil. De ploeg als zoodanig werkte ont zettend hard om de nederlaag te voorkomen, doch heeft op technisch, gebied zeer vele tekortkomingen. De overigens gevaarlijke aanval kreeg nu niet veel kans. De wedstrijd Reeds was het twee uur en de spelers gingen zich wat los trappen, toen men be merkte dat de arbiter er nog niet was Reeds spoedig kwam het bericht dat hij wegens motorpcch ergens een „noodlanding" had moeten maken en een aanwezig zijnde taxi zorgde voor de rest. Het gevolg was, dat de Grand pas enkele minuten voor half drie de toss kon winnen, tegen den niet al te sterken wind verkoos in te spelen wat later bleek goed gezien te zijn en we de volgende op stellingen binnen de lijnen zagen: Succes: Posthumes Koorn Idema H. Lont Rijkers Monterlet C. Lont J. Lont Schmidt Grootemaat Kuiper Scheidsrechter R. Vel. de Grand de Groot Kwadijk Brouwer Indri Hassink Koster Poetskoke Houtkooper Slikker Keesen A 1 k m. Boys Albert Schmidt brengt den bal aan het rollen en de gastheeren zitten reeds dadelijk voor het Alkmaarsche doel, doch er wordt in het zijnet geschoten. Ook de Boys trekken ten aanval, doch de Groot wordt in den rug geduwd. De vrije trap gaat echter naast. Vinnige wederzijdsche aanvallen volgen, totdat eensklaps Indri er van door gaat Een goede voorzet volgt, doch Posthumes stopt op keurige wijze. Het spel gaat vlug op en neer en reeds dadelijk mogen de Suc- cessers een corner op links verwerken, die ook al niets oplevert. Meteen mag Indri een corner nemen, doch ook hier wordt verder gevaar bezworen. Uit een goede aanval ge leidt door de Grand, zien we juist het leder naast gaan. Dan komt de ver teruggetrok ken Brouwer in het bezit van den bal, een goede pass naar Indri, een afgemeten hoo- gen voorzet volgt en na een kwartier spelen, nemen de Boys met een prachtigen kopbal van Kwadijk de leiding (01- Dan worden tevens de Alkmaarders positief sterker. Er ontstaat een hachelijke situatie voor het Succes-doel, doch Indri glijdt uit en de kans gaat verloren. Het begint inmid dels tamelijk te regenen als de Boys een nieuwe uitval opzetten. Kwadijk kopt naar rechts, doch Indri schiet juist naast. Wat Succes ook probeert, de Alkmaarders weten van geen wijken. Opnieuw geeft Kwadijk een lange pass naar Indri, doch de resoluut in- riipende Posthumes is hem even te vlug af. ok op links weert men zich geducht. De Grand laat goed individueel werk zien, een schot volgt, doch opnieuw blijkt de Succes doelman in ongenaakbaren vorm. Dan ont komt het Succes-doel aan een doorboring als de Grand goed laag voorzet en Indri kort voor doel juist het leder over de lat laat verdwijnen. Nog steeds zijn de Alk maarders in den aanval, enkele goede troughpassen en corners volgen, doch het inmiddels verdiende doelpunt blijft nog uit. Vele schoten worden goed door Posthumes gestopt of gaan naast. Een plotselinge- Succes-uitval volgt, doch ook Keesen redt op schitterende wijze. Ook mogen de gasthee ren een corner op rechts nemen, doch het le der wordt naast gekopt. Nadat Posthumes een <paar goede ballen onschadelijk heeft ge maakt, mag Slikker zich van zijn beste zijde laten zien enhet gaat hem goed af. De gastheeren krijgen geen kans. In deze perio de is de verdediging in prima vorm Als Brouwer een goede hooge voorzet geeft, kan Kwadijk onberispelijk in den linker beneden hoek koppen, doch Posthumes kan op waar lijk meesterlijke wijze, een zeker schijnend doelpunt voorkomen en net nog corner tip pen. Hoe goed de Grand de corner ook neemt, in de Succes-verdediging weet men er raad mee. Nadat Keesen tot tweemaal toe een lastig schot prima weg werkt, zien we de Grand er van door gaan en met een ver raderlijke schuiver is de stand 02. Geen halve minuut later is het rust. Bij de hervatting zien we eenige weder zijdsche aanvallen en corners, waarbij een maal Keesen keurig wegstompt. Beider ver dedigingen zijn goed op dreef en geven de aanvallers niet veel kans. Dan ontkomt plot seling het Succes-doel aan een doorboring als Pothumes in het nauw gedreven bijna het leder in eigen doel laat vérdwijnen. Als men even buiten het beruchte Alkmaar sche gebied een overtreding begaat, mag Rij kers een vrije trap verwerken. Een handige pass en het is J. Lont die met een listig schot den bal in het Alkmaarsche doel laat ver dwijnen (12). Er is pas twintig minuten Er komen veel menschen bij Alcmaria 0p dc tribune, menschen uit Alkmaar, rae„. schen uit den omtrek, soms wel eens men- schen van overzee. Meestal hebben die in vroeger jaren nu alweer lang geleden in eenige reWj tot de oude club gestaan, hetzij a'r spèï^ hetzij als supporter, hoewel dit laatste vroeger dun gezaaid was. Hoewel de overdekte tribune gisteren door 't slechte weer meer dan tjokwEJ trok toch een kleine gtoepje onzen Bjpff. deren aandacht, daarom bijzonder Ofjjlit het hier eenige vetranen betrof, die ja&r en langer geleden voor Alcmarias eerste elftal uitkwamen. Daar was de bekende doelverdediger uit de jaren van ver voor den oorlog Dré de Vries, thans lid van Alcmarias Elfta!c0m. missie ;daar was ook de vermaarde crack Chris de Frenne „Kikker noemden we hem vroeger een beetje oneerbiedig die vrijwel alle plaatsen in de witte voorhoede heerft bezet en thans als een zendeling in de wildernis, de Koedijker jeugd de eerste be ginselen van het voetbalspeu tracht b te br.-ngen. En dan was er nog een heer met gouden bril, een blauwe alpinopet onver schillig op het hoofd. Bij net passeeren viel het ons op, dat laatstgenoemde met een sterk Auneri- kaansch accent sprak. Toevallig hoorden wij nog een der anderen de woorden zei en: „Daar komt Piet ook!' Nieuwsgierig wie die „Piet wel was, bleven wij misschien wat onbescheiden, men vergeve het ons dat. ook even wac! ten. Een groote rijzige gestalte met grijïand haar, probeerde zich door de nauwe deur op de tribune te wringen. Op hetzelfde moment botste de heer met de gouden bril opzettelijk met zulk een kracht tegen hem aan, dat wij gisteren voor minder harde aanrakingen in het veld strafscnoppen hebben zien uitdeelen. De heer met de rijzige gestalte mompelde iets van „pardon en wilde zijn weg ver volgen, toen hij op hetzelfde moment een nog harderen opstopper kreeg. Onthutst draaide hij zich om en wisselde een blik met zijn belager. Toen bleef hij even als genageld aan den grond staan. „Hé, jij hier?" en enthousiast stak hij zijn beide handen uit. „Wel, zooals je ziet", antwoordde de heer „Weet je nog met de gouden bril. Jaren vlogen terug: 1910, '09, '08. Bescheidenheid verbiedt ons thans het gesprek hier verder te vertellen. Wel willen wij hier even den naam ver klappen van den heer met de rijzige gestal te en de grijzende haren en wel Alcmaria's eerelid Mr. P. Boelmans t Spill, wellicht de beste aanvoerder en middenvoor, die Alc maria ooit heeft bezeten en nu al weer een kwart eeuw geleden drager van de Oranje-trui. En de heer met de gouden bril en de on verschillig zittende alpinopet?: Dr. Max Wielage, Alcmaria's fameuse linksbuiten van een kwart eeuw geleden, thans één der meest bekende Amerikaan- sche dentisten uit Miami in den staat Florida. Figuren uit Alcmaria's verleden, een ver leden, dat schoon is en dat door het heden dient geëerd te worden met de bekroning van het werk, waaraan nu reeds meer dan 28 jaar wordt gearbeid. gespeeld en er kan nog veel gebeuren. Zoo :n dachten schijnbaar de §uccesers er ook over, want zij komen zeer sterk aangemoedigd fa natiek opzetten, doch de Alkmaarsche defen sie is weer op haar qui-vive en kan de druk doorstaan. Opnieuw ontkomt het Succes-doel dan aan een doorboring. Een goede uitval van de Grand, een scherpe voorzet waarbij Pothu mes vergeet in te grijpen en Kwadijk meent vlak voor doel de kans in een doelpunt te moeten omzetten, doch het natte leder glipt over zijn schoen en gaat rakelings naast Dan zullen de gastheeren het nog eens pro beeren, doch de Boys weten van geen wijken Als de rand een corner raag verwerken, komt het leder hoog voor enKwadijk zijn plicht. Een goede kopbal vliegt in de touwen en de stand is 13. Nog volgen eenige we derzijdsche aanvallen en wordt l.et spel door de neervallende regen zeer bemoeilijkt, doch in den stand komt geen verandering moer. En zoo kwam bij Succes het eerste succes! tweede team is dus niet slecht, in twee uitwedstrijden 3 punten behalen. Doorgaan zoo, de thuiswedstrijden komen ook nog! Het derde elftal won vorige week met 40 van W. F. C. III, en boekte thans te gen Hollandia II een 50 achterstand met een gestaakten wedstrijd, 't Regende name- lijk ook in Hoorn, zoodat 13 minuten voor tijd de wedstrijd afgelast werd- Dus hoogst waarschijnlijk mag het 3e de zaak nog eens overdoen. Het 4e elftal verspeelde vorigen Zondag, zooals reeds gezegd is, een kostbaar punt, zij het dan ook, dat pas in de laatste mi nuut de gelijkmaker ter wereld kwam. Ook gister leek het .er hard op, da Alkmaar II met de winst ging strijken, minuten voor tijd had Alkmaar nog ecn kostbaren voorsprong, zelfs van 3L ®aar desondanks maakte Alcmaria 4 nog vier doelpunten en was de einduitslag 5— voor Alcmaria. De opflikkering kwam ous nog, alleen wat heel erg laat. 't Zou oor maler zijn, als die opflikkering er den "e\.e wedstrijd was. We zullen afwachten- e vierde heeft thans uit 3 wedstrijden winstpunten met een score van 14 Het vijfde team heeft alles nog nen. De vorige week moest Vrone H met 101 aan gelooven, thans was °®^|.e. II met 3—2 het kind van de rekening. w»« is dit elftal van plan? De weg is zeer lank en vol distels en onkruid! Maar deze p ten zijn alvast binnen. Junioren B speelde thuis tegen L. I B en samen maakten ze 10 doelpunten, doet ieder 5, dus deelden eerlijk de winst wan neer hier de achterhoede zich ^e'er.'f. speelt, komen er meerdere en groote successen. Ae Bij de Adspiranten kwam dezen k®®1^ er Zijn bij Alcmaria in hoofdzaak aller oogen gericht op de prestaties van het lc elftal, toch worden er ook door de lagere I elftallen wel knappe d%igen gedaan. Wel zal men het niet altijd meemaken, dat er helft der te behalen punten binnen, en ook geen record-scores, zooals vorige w Alcmaria A een 150 overwinning boe B speelde in Uitgeest tegen Uitgeest 1—1; Adspir C won van Alkniaars Boys C met 4—0, terwijl de jongst®» het nest door Alkmaar A met 5—1 Jf. d." ogd werden. Enfin al doende leer en een goed begin voor het herboren maar A. vai. de 18 te behalen winstpunten er 17 i.mnnrcchp BOVS dede". binnen komen, zooals den vorigen Zondag' gebeurde, en alleen het 4de elftal een ge lijk spelletje boekte, de dag van gister is ook niet slecht. Het tweede deed na z'n ferme overwin ning de vorige week op W. F. C. II be haald, 't kalmer aan en speelde gelijk in den Helder (33). Maar in den Helder I Iet eerste elftal bracht 'n bezoek aan en behaalde een verdienstelijke 3 1 nP0 winning. Elders zal men een verslag k aantreffen van dezen pittig gespeciaen strijd. De tweede elftallers hadden bezoek va :r concurrenten n.1. K.F.C. IV- liggen voetangels en klemmen, hetgeen me- volle winst niet gemakkelijk binnen Z jng nig elftal zal ondervinden, 't Resultaat is I inen stond vast, daar de Kooger-veea3 lang niet onverdienstelijk. De start van het dank zij haar „ingewortelde sy

Alkmaarsche Courant | 1935 | | pagina 10